Urieknutie

kathiexxx
13. sep 2022

Dobrý deň,
Chcela by som od Vas radu ci niekto nevie o nejakej pani co pomáha pri urieknutiach alebo pri iných veciach.
Viem ze taky ludia sú co pomáhajú ludom. Zadarmo. Kto ma blbé komentáre k tomu nech nepíše.
Poprosim napíšte co najskôr. Ďakujem

drake122
13. sep 2022

Čo myslíš ako urieknutie? Keď niekomu omylom prezradíš nejaké tajomstvo? Tam asi niet pomoci, len sa ospravedlniť🤷‍♂️

pribinak
13. sep 2022

Čo pomáha? Používanie zdravého rozumu. Lebo nič take neexistuje

Toto nie je blby komentár, ale normálny. Blbe sú tie , kde ti budú písať kraviny o zápalkach či pocikanych plienkach
Fakt, používanie mozgu pomáha najlepšie

kathiexxx
autor
13. sep 2022

@drake122 urieknutie je ze sa nemusíš na druhý deň ani zobudiť tak ti vie niekto ublížiť. Ps. Nepíš tu blbosti ja hľadám človeka ktorému bolo do vienka dane pomôcť a pomáhať iným. A viem ze takyto ľudia sú volajú ich liečitelia no majú iný názov.

kathiexxx
autor
13. sep 2022

@pribinak neexistuje haha sú tu taky ludia medzi nami co im bolo dané pomáhať iným. Len sa neprezentuju aby ich taky ľudia ako ste vy nezosmiesnovali

olivia1425
13. sep 2022

@kathiexxx na urieknutie? Cervena snurka....(to bol vtip) 🙈 neviem co mas konkretne na mysli.je vela zien ktore robia " z oči" aj na dialku. Ale k veci, ak veris na taketo veci odporucam jedine knaza,vyspovedat sa,vysvätit byt, nam ako detom babka vzdy davala pozehnanie svätenou vodou krizik na celo.hlavne nevyhladavaj nejakych sarlatanov a hladaj radsej prirodzenu pricinu problemu 🙏🤷‍♀️

zmrzlinka2021
13. sep 2022

@olivia1425 kňaz je zbytočný, lebo ak reálne @kathiexxx tomu verí, tak dáva priestor v živote démonom, nie Bohu. Bohu sa povery protivia.

pribinak
13. sep 2022

@kathiexxx jasneeee

maja22
13. sep 2022

@kathiexxx uvažuješ správne, že vo svete pôsobia aj nadprirodzené sily, ale nie je správne vyhľadávať nejakých samozvaných liečiteľov. Proti Zlu sa dá bojovať len v mene Ježiša Krista, človek sa pred pôsobením zlého môže ochrániť tým, že sa otvorí pre pôsobenie Boha. To znamená, že začne žiť sviatostný život - ak nie je ešte pokrstený, tak sa nechať pokrstiť a potom prijímať aj ďalšie sviatosti, ktorými sa bude pripútavať k Bohu - sviatosť zmierenia a Eucharistie. Nik iný a nič iné ťa pred diablom neuchráni. Ak budeš vyhľadávať liečiteľov a skúšať nejakú mágiu, otočíš sa Bohu chrbtom a pozveš k sebe akurát tie zlé sily, ktorým sa chceš vyhnúť. Pouvažuj nad tým 😉

janetinka27
13. sep 2022

@kathiexxx ano, je to ako vyhanat zlo zlom. takze sa ti domov nakoniec nastahuju obaja.

dadka128
14. sep 2022

@kathiexxx skus si pohľadať nejakú vesticu, niekedy je dobre proti urieknutiu nosit červený naramok... Vyspovedať sa kňazovi ti isto nepomôže ...

elizabet173
14. sep 2022

@kathiexxx urieknuť možno len toho, kto tomu verí. Ak tomu, že sa to dá, prestaneš veriť, tak je to nemožné a môžeš kľudne zabudnúť na veštice, červené náramky a pod, sprostosti. A ešte si priznať, že ak mám v živote obdobie, kedy sa mi nedarí, nie je to tým, že by ma niekto uriekol, lebo v živote sa striedajú lepšie a horšie obdobia a treba si priznať, že za väčšinou toho, že sa nám nedarí, si stojíme sami, len niektoré veci sa ovplyvniť nedajú.

terezka1947
14. sep 2022

@kathiexxx ja v urieknutie a v pôsobenie zlého ducha verím. Bohužiaľ,jeho sila je v Tom,že je prefíkaný a aj v 21.stor.nasiel spôsob,aby ľudí oklamal,že nie je.
Ale veriaci človek má výhodu.
Ak je v stave posvacujucej milosti,úprimne verí,y duchu nevie ublížiť,aj keď sa i to bude dvojnásobne snažiť.
Sú ľudia,kto.odrabaju,ale je to iba prenášanie jedného zlá na niečo iné. V jednom sa ti polepší,v druhom po čase,či aj hneď pohorší
Lebo odrabanie je spojené práve so zlým duchom.
Ale ty si musíš vybrať,čomu budeš veriť.

elizabet173
14. sep 2022

@terezka1947 akú výhodu má veriaci človek? Nie som veriaca, nikdy ma nikto neuriekol, pretože na podobné bludy neverím.

0silvia0
14. sep 2022

@kathiexxx vies co, mne sa 2 roky dozadu stalo nieco, co by si nazvala urielnutie. Prislo mi tak zle, ze som nevladala fungovat. Kedze na urieknutia neverim, tak som si povedala, ze mi je len zle a rozchodim to. Cely den som prelezala a druhy den som bola ok. Urcite by som nevykonavala ziadne cary mary, zapalky a pod. Je to na kazdom z nas ako sa k tomu postavime.

lindusss2016
14. sep 2022

@kathiexxx mna by len zaujimalo, preco by ti ludia - liecitelia - mali pomahat zadarmo? Podla teba ak niekto dostane do vienka dar, na ktorom este musi pracovat, vynalozit usilie, aby sa ho naucil ovladat, stoji ho to cas a energiu a toto ma tebe venovat zadarmo? Preco?

maja22
14. sep 2022

@elizabet173 urieknutie je vo svojej podstate preklinanie, ked ti niekto zela nieco zle. Mas stastie, ze mas okolo seba ludi, ktori ti nic zle nepraju, vacsina ludi ma okolo seba dobroprajnych ludi, ale obcas sa niekomu moze stat, ze niekto ho pre nieco nema rad, zavidi mu a praje zle veci, preklina ho. Tym vlastne vysiela zleho ducha, aby cloveku skodil, nejako jo trapil, pokusal. Ak ten clovek je veriaci a zije v milosti posvacujucej, odola nastraham. Niekedy aj samotni rodicia alebo pribuzni vyslovia slova, ktore su vlastne prekliatim: "Ty si hrozna, nikdy sa nevydas/neozenis!" Alebo: "Ty si taky nesikovny/a, nikdy nebudes mat poriadnu pracu!" To je zvolavanie zleho do tychto oblasti a on v nich potom moze posobit, skutocne potom ludia mozu mat problem s nadvazovanim vztahov, v praci a pod. Slova maju svoju silu, bud zvolavas na cloveka pozehnanie: "Prajem ti vsetko najlepsie, nech sa ti dari v praci aj v osobnom zivote!" alebo prekliatie: "Dufam, ze nikdy nebudes mat deti!" casto vyslovene v hneve, ked nas niekto vytoci. Urieknutie nie je o tom, ze sa na teba niekto skaredo pozrie a tebe pride zle z (mozno tazkeho) obeda...

maja22
14. sep 2022

@dadka128 urieknutie je posobenie zlych sil. Proti zlym silam moze zakrocit jedine Svaty, teda Boh, vestica kona hriech, ked vesti, teda nezije v sulade s Bohom, prave naopak, je partackou zleho ducha, lebo hriechom sluzi jemu a cervena snurka nema ziadnu silu, to je povera, dalsi hriech, ktora opat privola len zleho ducha. Proti hriechu a zlemu duchu sa bojuje inymi prostriedkami, predovsetkym clovek musi ocistit svoje srdce od hriechu, aby v nom mohla posobit Bozia milost.

stanulienkat
14. sep 2022

Pomaha zapojit mozgove zavity a prebudit sa do noveho tisicrocia.

terezka1947
14. sep 2022

@elizabet173 no v prvom rade urieknutie nie je také jednoduché a nedokáže to každý. A nie všetko v živote urieknutie je.
Čiže ak by sme brali do úvahy,že ide o vážne urieknutie,tak je to spojenie sa toho,čo urieka s diablom (bohužiaľ,aj v 21.storici to existuje,ale nie je to čert z rozprávky)
Ak je teda veriaci v stave posvacujucej milosti-cize zjednodušene povedané,má čisté srdce a prijme sviatosti pravidelne,nemôže mu diabol ublížiť.
Takže nestačí byť veriaci. A byť v stave posvacujucej milosti tiež nie je také easy,je to stály proces,nekonečný.

drake122
14. sep 2022

@kathiexxx jaj, takže to nie je tak, že urieknutie je napríklad, keď sa manžel omylom uriekol pred manželkou, že sa vyspal s jej sestrou? To už je potom urieknutý na celý život, pravda?😁

maja22
14. sep 2022

@drake122 prerieknutie sa a urieknutie niekoho je fakt rozdiel...

lily405
14. sep 2022

@maja22 netreba pchať kresťanstvo všade..a to tiež verím v Boha.... Ale chodenie do kostola nieje jediná cesta ako sa spojit s Bohom

maja22
14. sep 2022

@lily405 kde vsade ho netreba pchat? Sme v teme o urieknuti, co je tema, ktora sa zaobera posobenim zlych duchovnych sil, jednym slovom diabla a s diablom si clovek bez Jezisa neporadi. Za katolickymi knazmi prichadzaju aj veriaci inych nabozenstiev, ked si uz nevedia sami poradit.

katarinkalilly
14. sep 2022

@kathiexxx ahoj, stačí ti namočiť sa do vody s 1kg morskej soli a potom sa už nesprchovat. Malo by ti to pomôcť. A okrem červeneho náramku skús kryštálový. Ten berie aj negatívnu energiu.

tyaja5
14. sep 2022

ja jedine co mi pomaha je cervena alebo potom naramok, kamienky, neverila som na taketo veci, ale ked mi viackrat bolo zle, ked sa mi cistec zrazil, tak vtedy akoze som len kukala ako puk, nieco na tom je

roja01
14. sep 2022

Ako vznikne urienkutie: Myslienka je materialna, je to informacna vlna. Jej informacia je zakodovana na urcitej frekvencii, ktoru vnima materialny mozog.
Pokial niekto proti tebe mysli nieco zle, tvoj mozog to prijima na podvedomej urovni. Pri desifrovani kodu tejto negativnej myslienky tvoj mozog modeluje tuto negativnu situaciu, ktoru neskorsie vnesie do zivota ako nevedomy prikaz od podvedomia.
Ochrana proti urieknutiu: Jedina moznost je vytvorit si okolo seba vlnove pole s urcitymi frekvencnymi charakteristikami a to ide iba pozitivnym myslenim a najma vseludskou laskou. Vtedy nemoze negativna informacia preniknut cez toto silove pole a uz vobec neprenikne do tvojho mozgu, pretoze silove pole lasky je omnoho silnejsie.
A skutocne, pozitivni, laskavi ludia netrpia pocitmi a dosledkami urieknutia.