Ústav pre dlhodobo chorých - tzv. doliečovák. Dali by ste tam príbuzného?

ivmila
2. sep 2009

ahojte..
moja mama ma SM, a teraz sa jej stav zhorsil, treba s nou cvicit, a ucit ju odznova rozpravat. Lekarka nam odporucila tuto instiotuciu, zeby sme ju tam dali cca na 2 tyzdne ze tam by s nou cvicili...ale vela zleho som o tom pocula, ze vraj tam s tymi chorymi nic nerobia, nehcavaju ich tak, a ze ti pacienti to ani psychicky tam nezvladnu...stratli ste sa s tym, alebo co si o tom myslite? ja by som skor mamu vzala domov a tu by sme sa s nou radsej trapili alko ju mame nechat napospas v nejakom doliecovaku.

jana281160
24. sep 2019

prosim Vas aku mate skusenost s odch v Handlovej?

dilino
24. sep 2019

@ivmila doma opatrovat je najlepšie ja mám postihnutu dcérku mame ju doma už ma 11 rokov v živote by som ju nikde nedala bola v nemocnici a sestrička jej zlomila nohu a ani sa neospravedlnila nič takže ja by som nikdy nedala do žiadneho zariadenia je mi veľmi lúto tvojej mladej maminy čo ta sviňa choroba nech je choroba aka koľvek vždy je to choroba dokaže s človekom narobiť držim tebe a tvojej rodine veľa štastia mojej známej manžel bol v takom zariadeni bol v kome mal zapaľ pľuc a mal vysoke horúčky otvorili naňho okno dokoran a neprikrili ho samozrejem zomrel a moja kamáratka povedala že s nimi tam zaobchadzali ako z odpadom radšej sa trápte a mamu majte doma mama je len jedna iná už nikdy nebude.

lienka283
11. aug 2022

@ivmila môj brat tam bol 3tyzdne a už nie je medzi živými🥲

imaf
11. apr 2023

@ivmila konkrétne kde to je? Nenapísali ste názov ani miesto

lucciiaa7
Autor odpoveď zmazal
Zobraz