Úzkosť. Čo mám robiť?

filipko
4. feb 2008

ahojte dievcata,

prosim poradte mi niekto kto mate skusenosti s uzkostnou poruchou ako sa da toho zbavit. U mna sa objavila 7 mesiacov po porode, uzivala som rok antidepresiva, no aj napriek tomu ju stale pocitujem, niekedy mavam hnacky a byva mi zle od zaludka. zacala som chodit k homeopatke, som na zaciatku liecby, neviem ci to zaberie. Snazim sa robit vsetko pre to aby som sa toho svinstva zbavila ale nejak sa mi to nedari. Som z toho velmi nestastna...prosim poradte mi kto viete...dakujem

coverdalesilvia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
coverdalesilvia
7. nov 2019

@enula78 ty máš tiež podobné nevoľnosti ako som ja mala?

enula78
19. nov 2019

@coverdalesilvia Mám také príznaky ako opisuješ. Po prečítaní príbalového letáku to bolo ešte horšie. Namýšľala som si že dostanem serotonínový syndróm. A brala si aj neurol?

enula78
28. nov 2019

@coverdalesilvia Ahoj, ešte sa chcem spýtať ako si mala nastavenú liečbu? Ja mám len 1/2 na deň a k tomu neurol. Už je to 14 dní a zatiaľ nič.

coverdalesilvia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
enula78
13. dec 2019

@coverdalesilvia už mi zdvihol dávku na 1/2 ráno a 1/2 poobede. Stav sa opäť trochu zhoršil. Už je to mesiac a nič sa nedeje. Neviem či to na mňa zaberie ale tá 1/2 bola asi málo.

gabilili
16. dec 2019

@rova ahoj keď si začala brať antidebresiva prestali tie stavy?

lukasko12
6. jan 2020

Mam problem z uzkostou moze to byt aj stresom vela sa doma stresujem a a znervoznujem s malym co mam robit ked je nezvladatelny prezila som aj strach z manzela ktory mi robil jak na psychiku
Tak aj fizycky zle ale uz to preslo.Je toto ochorenie smrtelne da sa to zvladnut aby som bola fit.Pomozte mi prosim

chupakabra25
7. jan 2020

@lukasko12 nie je to smrteľné len úzkosti sú dosť nepríjemne stavy. Dištancujú Ťa. Dá sa to zvládnuť a dostať sa z toho na 100%, treba na sebe pracovať po psychickej stránke. Ďalšia možnosť su medikamenty. Držím palce ;)

lukasko12
7. jan 2020

@chupakabra25 zatial to zvladam uz su neni take ake boli ale stale mam daky divny pocit takze nie je to smrtelne to sa nemusim vobec obavat dakujem a pekny den

lukasko12
8. jan 2020

Baby aj vy mate uzkot da sa s tym bojovat aj bez liekou a psychologou ci je lepsie ist navstivit nejakeho psychologa

gabilili
9. jan 2020

@chupakabra25 ako si na sebe pracovala po psychickej stránke?

lukasko12
9. jan 2020

@gabilili ako som na sebe pracovala normalne hodila som vsetko za hlavu a nevsimala si nic ja si zdravie nictit s nikym nebudem skodim len sebe nikomu inemu

gabilili
9. jan 2020

@lukasko12 aj nejaké tabletky si brala?

lukasko12
9. jan 2020

@gabilili nie nic som nebrala na nic ziadne tabletky

lasulienka7
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miayasu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gigie24
12. jan 2021

@filipko Homeopatia zväčša pomôže. Držím palčeky 😇

teleskop
12. jan 2021

@filipko EMDR terapia

irusa
12. máj 2021

@scarletka čítala tri krát...normálne ma to povzbudilo

sikea
6. júl 2021

Ahojte baby veľmi rada by som sa chcela poradiť a opýtať …dlhodobo užívam antidepresíva všetko bolo v poriadku ….len zase úplne z ničoho nič na mna prišla úzkosť ale taká veľká že som mala strach zo smrti ….tiež ste to niektorá zažila ?

lukasko12
6. júl 2021

@sikea no ja a co sa deje s vami ako to prezivate netreba na to asi len mysliet mysliet pozitivne

sikea
7. júl 2021

@lukasko12 ja viem že treba myslieť pozitívne a o to sa aj snažím ale niekedy to nie je take jednoduché … ale ja viem že bude zase dobre verím tomu

lukasko12
7. júl 2021

@sikea a uz sa cititw lepsie

sikea
7. júl 2021

@lukasko12 ešte nie stále mi je divne

sikea
7. júl 2021

Ahojte ….dnes mi je naozaj mizerne mám strach nič ma nebaví nechuti mi jesť ….z prace som sa musela vypýtať domov ….čo sa to zase deje ja to nechápem

lukasko12
7. júl 2021

@sikea ahoj prosim ta z coho to aj to teplo bude robit neplechu hnusnu aj ja mavam niekedy take dni neboj vsetko bude dobre

sikea
7. júl 2021

Ďakujem veľmi pekne za podporu veľmi si to vážim ….zajtra idem ku dr tak uvidím

lukasko12
7. júl 2021

@sikea dajte vediet co vam povedala

sikea
7. júl 2021

@lukasko12 jasne áno dám