Úzkosť. Čo mám robiť?

filipko
4. feb 2008

ahojte dievcata,

prosim poradte mi niekto kto mate skusenosti s uzkostnou poruchou ako sa da toho zbavit. U mna sa objavila 7 mesiacov po porode, uzivala som rok antidepresiva, no aj napriek tomu ju stale pocitujem, niekedy mavam hnacky a byva mi zle od zaludka. zacala som chodit k homeopatke, som na zaciatku liecby, neviem ci to zaberie. Snazim sa robit vsetko pre to aby som sa toho svinstva zbavila ale nejak sa mi to nedari. Som z toho velmi nestastna...prosim poradte mi kto viete...dakujem

sikea
8. júl 2021

@sikea ahoj rak dnes som si pobehala ešte aj s dcérou celu noc prevracala ….ja som sa pobjednavala kde som už dávno mala ísť a ku psychiatrovi jedine až o týždeň keďže ma dovolenku

lukasko12
8. júl 2021

Baby to je hroza zmena pocasia a mne zacinaju trpnut prsty normalne mi v nich picha lava strana ma zacina boliet a taht hrozne sa o seba bojim

sikea
9. júl 2021

@lukasko12 to som kedysi mávala ….podľa to je psychika ….mne je tiež stále na figu

sikea
9. júl 2021

@lukasko12 ako ti je ?

irusa
9. júl 2021

@lukasko12
@sikea dievčatá základ je zmeniť zmýšľanie a nie vždy sa zapodievať a myslieť na to ako mi je zle

sikea
9. júl 2021

@irusa to sa ľahko hovorí nie je to take jednoduché

irusa
9. júl 2021

@sikea mám niečo za sebou...no ak sa neodhodlas zmeniť svoje myslenie,tak to bude čím ďalej tým horšie...viem o čom píšem..tetanicke záchvaty som mala aj 4 x do týždňa, tep 170 tlak 170/110 a nevládala som domov dôjsť

sikea
9. júl 2021

@irusa ja sa pokúsim ….to sú čo tetanicke záchvaty ?

irusa
9. júl 2021

@sikea pozri novodobú chorobu tetania alebo panicka porucha..chodím po lekároch a výsledky ukážkové..a keď príde záchvat myslím,že je to môj koniec a vraj za všetkým je nedostatok minerálov a psychika

sikea
9. júl 2021

@irusa aj berieš AD ?

irusa
9. júl 2021

@sikea nie

irusa
9. júl 2021

@sikea ad problém neriešia len ho potláčajú

sikea
9. júl 2021

@irusa ja beriem jedny AD deväť rokov a fakt mi bolo dobre ja neviem čo sa stalo

irusa
9. júl 2021

@sikea no 9 rokov je dlhá doba,možno chce to zmenu

sikea
9. júl 2021

@irusa aj ja si myslím

sikea
9. júl 2021

@irusa vždy mi chutilo jesť a teraz mám úplnú nechuť

lukasko12
10. júl 2021

@sikea no mne je dobre ako kedy len som zas nedostala menstruaciu a nafuknuta som jak tehotna

sikea
11. júl 2021

@lukasko12 ja som ju dostala zase o 10 dni skôr možno aj zato som sa tak rozhádzano cítila ….ale nafúknutá bývam aj z jedla hlavne zo strukovín

sikea
11. júl 2021

@lukasko12 inak nechápem v noci spím dobre a ráno sa vždy o 6tej zobudím a už sa mi nedá spat

sikea
11. júl 2021

@irusa aj berieš nejaké vitamíny na tu tetaniu ?

irusa
11. júl 2021

@sikea magnosolv

sikea
11. júl 2021

@irusa to je na predpis že ?

sikea
11. júl 2021

@irusa teraz neviem či si mám kúpiť B12 alebo magnosolv ….poraďte

irusa
11. júl 2021

@sikea magnosolv je na predpis..mne to skôr pomohlo

sikea
11. júl 2021

@irusa a uzivas aj AD ?

irusa
11. júl 2021

@sikea nie ....

sikea
11. júl 2021

@irusa ok

sikea
13. júl 2021

@lukasko12 ahoj si tu dlhšie nebola ako sa máš

lukasko12
13. júl 2021

@sikea a da sa mam predpisany dorsiflex na uvolnenie svalstva troska to pomaha ale pomohlo by to aj rozmasirovat ale zas ma trapi menstruacia nemoze sa mi pustit a uz mam strach nevies mi povedat ci to nema nejaky vplyv na to a ty ako sa mas

sikea
14. júl 2021

@lukasko12 ahoj možno hormóny sa ti bláznia….alebo to je tými tabletkami neviem ….no ja sa mám všelijak …mám zvýšenú dávku AD a som na pn ….len ma hnevá stolica neviem či je to liekmi alebo tým že skoro vôbec nejem ….mi nechuti vôbec