• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V čom podnikať?

17. januára 2017 
AHooojte bebenky. Keby ste mali dostatok penazi, v com by ste zacali podnikat????
16. dec 2008 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na podnikanie netreba peniaze ale skvelý nápad.ked ho dostanem nepoviem nikomu, ale začnem v tom sama robiť.
16. dec 2008 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
autor
myslis???? ze je to len o napade??? :wink:
16. dec 2008 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o mne by sa pacilo mat salon: kozmetika, masaz, licenie, kadernictvo, no proste vsetko co by nas urobilo este krajsimi ako sme :slight_smile: :slight_smile:
16. dec 2008 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
daskak - aj mne sa to paci + posilovna
16. dec 2008 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bože...mne minule doniesla suseda ochutnať koláč...ona tak fantasticky pečie...že ma napadlo, že by si mohla otvoriť cukráreň s domácimi koláčmi.... :grinning: viete koľko žien by to ocenilo...kúpi celý plech...no nik sa nedozvie, že ona to nepiekla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. dec 2008 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
mne by sa to tiez pacilo, ale najdolezitejsie zohnat klientelu aby to vobec slo...
16. dec 2008 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
myslim kozmetiku atd...
cukraren? to je fajn, dobrych kolacov je dost malo...ja som velmi vyberava :slight_smile:
16. dec 2008 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
salonov je toľko,že až.aj cukrárok takže na tom by ste nezarobili.treba niečo čo tu nie je.len čo?
16. dec 2008 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
detsky sekáč, ale nie tie klasiky, ale taky, že vykupovať aj od mamičiek a predávať vecičky a kočíky a spol, kamenny aj internetový
16. dec 2008 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...catering....dekoracie...vyzdoba... :wink:
...obxod s dekoracnymi serepetickami :wink:
...reklamna agentura...to je moj sen :wink:

...a inak....zdielam nazor elly1....som ako hrob a hybem zadkom :grinning:
16. dec 2008 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ella...ja nemyslím, cukráreň ako cukráreň....a tu v žiline nič také nie je....no nech ma šlak trafí....ale nenatrafila som tu na nič podobné :wink:
16. dec 2008 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sassi aj toho je tu už dosť....
16. dec 2008 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ono všetkého je už všade dosť....len to treba robiť ináč :grinning:
16. dec 2008 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
asit, u nas je, ja tento rok ani nepečiem, idem kupiť, mnam :wink:

ella, je aj nie je ... u nas v meste len klasicke čo vláčia veci zo zahraničia a maju tam tu módu a-la 80.roky
a ked som chcela predať naraz značkove veci po mojich dvoch... nemali záujem o vykúpenie
tak to po troške predavam na bazarikoch ... ale nemá na to každy čas a chuť - fotiť, nahadzovať, behať na poštu .... ja ked pojdem do roboty, tiež nebudem mať na to čas
16. dec 2008 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako ináč?to je ľahké povedať,len ťažšie robiť.
no dobrý nápad bol urobiť si agentúry kde hladali brigády študentom a podobne.na tom sa dalo dobre zarobiť.ale už ich tiež veľa....
16. dec 2008 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ella .... aj ja s tebou nesuhlasim... nie je salon ako salon... u nas ich je 26 a napriek tomu ja som robila vizaz a nikdy som sa nepozerala na to kolko je konkurencie... ponukla som nieco co ine salony nemali a preto sa baby ku mne vracali... teraz som na MD a len kontrolujem kocky co robia....je to aj o pristupe aj o sluzbach a nezalezi na tom kolko je inych... ale mne by sa pacil taky komplex sluziebpokope :grinning:
16. dec 2008 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
hej, ale zas ked chceš začať a nemáš miliony na špičkový salon pre bohatých,tak takých je veľa a teda podľa mňa o ničom.tiež som od fachu,síce v tom nikdy nerobila.....ale nezarobíš na tom tak dobre.
tak mne by sa tiež páčil salon s kozmetiou,kaderníčkou,manikerkou k tomu svadobný salon a všetko okolo toho,ale zas na niektoré veci treba peniaze.ja si myslím, že teraz trebe hladať niečo čo sa dá robiť cez net.kdesi som čítala o mladých ľudoch čo mali super nápad a vdaka tomu sú bohatí,nepotrebovali prachy lebo to bolo cez net.
napr. google.
16. dec 2008 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...podla mna ziadne zarucene clanky na to "v com zacat podnikat" ani neexistuju..
....kazdy by mal podnikat v tom o com aspon nieco vie...pretoze podla mna sa da zarobit na UUUUPLNE vsetko pocnuc kravskymi "lajnami" az po luxusne auta...
....kazdy nieco potrebuje, vsetci potrebuju nieco ine...no o vsetko je zaujem...nieco stoji korunu, nieco milion, niecoho predate tisice niecoho kusy...
....podla mna je to viac o solventnosti a o tom, co viac viete ponuknut zakaznikovi ako vasa konkurencia..
....no myslim, ze je to HLAVNE o pristupe k zakaznikovi, o prezentacii firmy o kvalite sluzieb a o tom ako sa vies predat...potom naozaj zarobis aj trebars na kravskom truse :grinning:
16. dec 2008 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
google na zaciatku potrebovalo strasne vela prachov kupte si knihu google story
16. dec 2008 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
expertka8 mas pravdu
a o to ide

mne sa velmi paci to pecenie kolacov, podme to premysliet len tak teoreticky
16. dec 2008 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...teodorka...kasli na kolace...podme spolu predavat snehove gule...hla..

http://adam.cas.sk/clanok/1588/biznisman-roka

:grinning: :grinning: :grinning:
16. dec 2008 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. dec 2008 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
v tomto teple to bude riadna makacka
16. dec 2008 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...no vidis....xce to skvely marketingovy tah...vystizne logo...klamlivy slogan...bohatu reklamu...ritopxacske kontakty...prihluplyx...naivnyx kupujucix ...a uz sa vezieme vo velkyx praxox :grinning:

...v prvom rade by som tie gule odporucala impotentnym partnerom....so sloganom..."Nie je GULA ako gula" :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dec 2008 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ex-tak na čo čakáš?hor sa do toho :grinning:
16. dec 2008 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
s tymi kravskymi lajnami - som sa musela zasmiat lebo poznam chlapika co sa venoval predaju bycieho semena - exkluzivny to obchod tam sa tazke prachy len tak mihaju a potom druheho co vyrabal urny a podobne veci okolo pohrebov - ten mal tiez take pohrebnicke napady :wink: - inaksie pohrebnicke sluzby to je isty business - umriet raz musime vsetci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dec 2008 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inaksie viete co je teraz tiez dost dobry podnikatelsky napad - vyrabat alibi pre nevernych manzelov/ky - chlap/zena si chce ist niekam uzit na par dni bez toho aby sa o tom polovicka dozvedela a firma sa postara o to aby mu/jej prisla pozvanka na kongres(alebo pod) vybavia falosne letenky, potvrdenky z hotela, ucty z restauracii a este aj ked polovicka vola tak ju prepajaju priamo na "kongres" a beru odkazy ktore mu urcite odovzdaju hned ako sa skonci prednaska - :grinning:
16. dec 2008 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčatá, s tými zákuskami, tortami sme podnikali...Ale bolo to ťažké..Lebo tú prácu nikto nezaplatí..to bolo plechov, energie-plyn,elektrika,voda, opotrebované spotrebiče, voľný čas žiadny a nakoniec, keď sme si spočítali náklady, tak nám zo zákazky zostalo čistých pár korún-obrazne...Skrátka to, čo človek do kvality vrazí, nikdy mu nikto nezaplatí.... :wink: :wink: Takže cukrárčina určite nie...
16. dec 2008 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
...jedno je iste....podnikat v oblasti ..."narodenia"..."umrtia"..."sexe"..."xlastu"....zarobok jasny :wink:
...len na ten "sex" by som nemala zaludok :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dec 2008 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som nemala zaludok ani na to pohrebnictvo - oslovovat cerstvych pozostalych aby si vybali nasu pohrebnu sluzbu a tuto alebo onu rakvu - na to musi mat clovek tiez zaludok :sweat_smile:
16. dec 2008 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok