V ktorej fáze sa bude otvárať Pepco a Kik?

alojzova
27. apr 2020

Ahojte neviete mi niekto tu povedať v ktorej sú fáze Pepco a Kik . Ďakujem za odpovede?

sims4
27. apr 2020

Tie čo nestoja samostatne niekde mimo obchodných centier pravdepodobne až keď sa otvoria všetky obchody v nákupných centrách a to bude asi dlho ešte trvať. To bude asi až niekde medzi poslednými vecami čo otvoria

10zabka
27. apr 2020

niektoré v tretej a prevažná väčšina vo štvrtej. Každý z nich to má uvedené na svojej stránke.

bimbina
27. apr 2020

U nás otvorili Tedy, a poviem Vám , cítila som sa ako v tranze . 😀 Tiež sa chystám na Pepco , keďže mám tam vyhliadnuté nejaké tie veci , ale asi si ešte počkáme .

hori
28. apr 2020

V druhej faze - od 6. maja - sa budu otvarat obchody do 1000 m2... tam spada aj Pepco, aj Kik a pod.

10zabka
28. apr 2020

@hori len v prípade, že nie sú v nákupných centrách. Tak to bolo aj teraz. Otvorili len tie, ktoré mali do 300, takže Pepco len dva.

hori
28. apr 2020

@10zabka ano, jasne, v nakupnych centrach nie, myslela som tie, co su v tom rade obchodov vedla nakupakov... ja som sa najprv tesila, ze to otvoria uz hned, ale potom ma muz vyviedol z omylu, ze 300 m2 maju len velmi malicke obchody... a kde su tie 2 Pepca otvorene, nevies nahodou v ktorych mestach?

jankalukasova
28. apr 2020

@hori Senec a Čadca