Váš názor na Slovakia Energy

xckaret
21. nov 2017

Dievčatá prosím Vás o Váš názor - dodávate plynu a energie SLOVAKIA ENERGY s.r.o., aké máte skúsenosti. Ušetrili ste, serióznosť, alebo ako???? Teraz vy vyvolávajú z VSE, aby sme sa k nim vrátili, ale bude to s pokutou...Čo mám robiť?

dominika6
21. nov 2017

@xckaret nájdi si staré témy..názor sa nezmenil

bnov
21. nov 2017

@xckaret Teraz sa chceš vrátiť do VSE, alebo ako? Pokiaľ chceš meniť dodávateľa bez pokút, tak si sleduj zmeny ceny energií od r. 2018. Ak Tvoj súčasný dodávateľ zvyšuje/znižuje cenu energií, tak môžeš dodávateľa zmeniť bez pokuty od 01.01.2018. Stačí požiadať o výpoveď zmluvy. Príp. si pozri akú máš výpovednú dobu, môžeš mať 1 mesiac, alebo 3 mesiace, záleží od zmluvy ako ju máte uzatvorenú.

matabb73
22. nov 2017

My sme u nich už pár rokov a v pohode. Posledné dva roky sme mali preplatky a to mi aj vravel ich obchodný zástupca, že budú, lebo cena išla dole. My sme s nimi žiadne problémy nemali. Práve že ma nasrali SSE, lebo, keď sme od nich odchádzali, zrazu sme mali záhadné nedoplatky.

morec
30. nov 2017

My si u nich zmluvu vybavovali cez telefón, sami a prístup mi prišiel v poriadku. Mám to v živej pamäti, pretože zmluvu máme len nejaký rok a pol. A za prvý rok preplatok prišiel, takže sme aspoň videli ten rozdiel, čo sme si do teraz priplácali.

julianko
30. apr 2018

S manželom sme zákazníkmi Slovakia Energy nejaké tri roky a zľavy ktoré u nich máme sú znať, mne osobne teda príjde, že oproti tomu čo sme mali pred nimi je toto pre nás o dosť výhodnejšie, ale možno je to len moja domnienka, každopádne sme spokojní 🙂

peneton
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
algavendova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
narros
25. jún 2018

Ja teda nemám zmluvu cez predajcu, ale firma nám taktiež nadeľuje lepšie ceny, už sme s nimi prešli 3 roky, a teraz ideme aktuálne na 4., takže zmluva už sa nám dokonca aj raz predĺžila. Ten podomový predaj je skor o tom na koho zrovna narazíte, ja by som to osobne úplne zrušil, ale inak zmluvy sa domnievam, že sú úplne rovnaké ako keď si ich zariadim sám…

algavendova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zorka88
27. sep 2018

Máme ich teraz celkom čerstvo, ale názor už som si stihla urobiť aspoň prvotný vzhľadom k tomu, že nám všetko pomohli zaríadiť. O to viac pre nás zmena dodávateľa bola jednoduhša a menej stresujúca 🙂

julianko
25. okt 2018

@zorka88 Anoo toto je určite moc fajn služba, že všetko za klienta zariadia, celkovo na nás boli milí a ústretoví, ale ja si vždy vravím, že je to o tom, na koho sa práve v tú chvíľu narazí.

zorka88
30. okt 2018

@julianko V tom s tebou súhlasím, pretože už sa mi stalo, že k nám domov prišli nejaký zvláštni ľudia čo ponúkali takto varešky, stierky a metly, tak tých som hneď pakovala nech idú k susedom, že u tých určite budú mať väčšie šťastie. Ja si toto nakúpim v Ikei plus habadej ďaľších nepotrebných vecí, čo sa mi páči 😀 energia bola téma, ktorú sme si od predajcu vypočuli, pretože sami by sme sa k tomu nedostali, a on nám k tomu povedal dosť a ešte nám to práve zariadil, takže z toho som bola uprímne nadšená 🙂

julianko
31. okt 2018

@zorka88 U nás doma sa o to stará práve manžel, ale ani on nie je vševed, takže si taktiež nechá často poradiť a že by kvoli tomu nejak klesal na mysli, tak to fakt nie 🙂 prijde mi to normálne 🙂 Ako je asi fakt, že u nás keby sa od Slovakia Energy nezastavili, tak by sme to taktiež nejak neriešili, ale ako vravíš, nám k tomu taktiež povedali svoje, ponuka bola dobrá, tak prečo to neskúsiť 🙂 A tento rok už je to tretí rok čo ich máme 🙂 je to na každom ako sa rozhodne 😉

zorka88
9. nov 2018

Tak to som rada, že to vravíš 🙂

horia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
julianko
9. nov 2018

@horia Ja si myslím že určite, pretože zálohy platíš celoročne a nie len v zime, keď sa kúri 🙂 my sme k nim taktiež prechádzali až k zime a ešte sme niečo málo stihli vo vykurovacom období ušetriť. Určite by som to nepodcenila 😉

horia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
narros
16. nov 2018

@horia Dodávateľa nemeníš na krátku dobu, aspoň v našom prípade to tak bolo, takže určite to zmysel má. Hlavne sa pozri, do povodnej zmluvy, kedy tú zmenu možeš začať riešiť. Či hneď alebo podľa dátumu,. Potom to kľudne možeš predať Slovakii en. a oni to za teba v rámci ich servisu zariadia zadarmo. 😉

horia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
knaza
Autor odpoveď zmazal
Zobraz