Veľká cysta. Máte skúsenosti s operáciou?

sisulka7
4. sep 2008

Asi pred mesiacom mi gynekolog nasiel cystu 7,5 cm, povedal. ze to nie je taka klasicka, ale ze ma akoby zrnity povrch a pravdepodobne bude obsahovat krvne zrazeniny a moze i vlasy a pod. Povedal, ze to budeme sledovat po menzes, no a bola som tam vcera a mala 8 cm a to som sa aj napchavala vytaminami a cajmi. Dal mi termin na 17. septembra s tym, ze sa o to pokusia laparoskopicky, ale nakolko je dost velka ak to nepojde bude sa to musiet rezat. Mate niekto s tym skusenosti? Ja som dost vydesena, ja nemavam ani len chripku, nieto ist do nemocnice. ☹

katikx
6. jún 2015

@natuska87 dakujem velmi pekne za povzbudenie si zlata

mell88
11. jún 2015

Ponukam na PREDAJ dámsky výživový doplnok INDONAL woman (spolu 110 kapsúl) s dátumom exp. 7/2017.
Cena za spomínaných 110 kapsúl vrátane pošty = 22 €. (PC pri 120 kapsuliach bola 32 €). V prípade záujmu píšte IP, ďakujem.

mell88
24. júl 2015

Aktuálne: PREDÁM dámsky výživový doplnok INDONAL woman (spolu 110 kapsúl) s dátumom exp. 7/2017.
Cena za spomínaných 110 kapsúl vrátane pošty = 22 €. V prípade záujmu píšte IP, ďakujem. 😎

adussa87
23. sep 2015

@sisulka7 ahoj bola si uz na operacii ako to dopadlo?mne pred 3mesicmi nasla 3,5cm na pravom a dnes 5cm na lavom vajecniku. Doktorka povedala ze musia ist von operacne a rezom.strasne sa bojim

sisulka7
autor
27. sep 2015

@adussa87 mne ju vyberali laparoskopicky a to mala tusim nejakych 15 cm, vsetko prebehlo v pohode, do 3 mesiacov som otehotnela vsetko bez problemov, len cysta sa mi vratila a tak som nakoniec nemohla rodit prirodzene, ale isla som sekciou a spolu s cystou zobrali aj cely vajecnik. Bez problemov som znova otehotnela asi o 3 roky a dnes mam dve krasne zdrave dievcatka a musim si zaklopat, zatial sa cysta nevratila a dufam, ze uz sa ani nevrati.

robo01
11. jan 2016

Ahojte.vie niekto poradit?ako cista praskne a ja stale krvacam uz 9den a mam bolesti je to v poriadku.Doktor to neriesil iba my povedal aby som si menila vlozky.neviem ci je takyto pristup vporiadku.

adussa87
13. jan 2016

@robo01 neviem ti poradit ja som mala taku co sama nepraskne. Dermoidnu

denne73
5. mar 2017

Ahojte. mne sa tiež teraz po 40 začali ako na bežiacom pase tvoriť tzv vodove cysty. stale mi na to moj gynekolog predpíše hormony , duphaston. teraz po dobrati duphastonu sice cysta praskla , krvacie začalo a bolo klasika 6 dni , no dalši cyklus opäť len male špinenie a krvacanie zase stopka. už mi aj predpísal antikoncepciu , len bohužial ani som ju nestihla nasadiť . Neviete mi povedať je toto opäť cysta , ale po duphastone ,môže takto blbnuť cyklus. Momentalne meškam 3den.

hornakovie_ivka
14. máj 2018

Dobrý deň, som vyštudovaná farmaceutka a sama som trpela od môjho dospievania opakovanými cystami na vaječníkoch. Venovala som sa tomu aj počas štúdia a viem vám pripraviť účinný bylinný čaj. Je to 3-mesačná kúra, každý mesiac je zloženie čaju trocha iné. Ak sa Váš stav nezlepšil a chceli by ste vyskúšať, neváhajte ma kontaktovať - buď tu alebo na vajecnikove.cysty@gmail.com

zaburinec
30. apr 2020

Dnes mi doktor gynekológ zistil cistu na maternici 7×6 CM vraj sa za svojej praxe z ničím podobným nestretol o tri dni idem na odbery a ďalší deň na konzílium čo bude so mnou.bojim sa aby mi dovtedy nepraskla . mám s toho stres či to není dlho.

zaburinec
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katikx
1. máj 2020

@zaburinec Ahoj, ja som mala cystu na pravom vajecniku, ktoru mi odstranil spolu s vajecnikom

zaburinec
1. máj 2020

@katikx no,ale ja mám cistu na maternici a gynekológ povedal že to ešte nevidel idem na konzílium do TN a veľmi sa bojím čo bude

landrejka
17. okt 2021

Dobry Den Vsetkim A Chcem Sa Zvami Otom Podelit Lebo Vjem Ze Kazda Jedna Zena Moze Bit Jednej Druhej Oporov Pret 3tiznaki Stala Som Rano A Som Nie Citila Jazit Mala Som Trpnuty isla Som U Lekara Povedali Ze To Nic Vazne Nieje Na Druhi Den Rano Som Stala Us Som Mala Polovicu Tvar Trpnutu Nie Mohla Som Ani Jest Lebo Som Nie Citila Ze Ci Mam V Ustach Daco a na 4 Den Som Posla Naspet Lebo Som Mala Aj Velke Bolesti Hlavi Ten Den Mi Dali Infuziju nie pomahalo mi nic tak ma dali do cd a tam mi zistili ze mam cistu na 2 den mi spravili magneticku rezolaciu a tam Zistili ze mam aj cistu aj nador V Strednej Komorki a s tabletkami ta so liecit nie da iba s operaciu prosim vas kto us mal taki pripat prosim podelte sa zomnov🙏🏻😭