Veľmi ma jedujú isté zvuky

mesiacikluna
14. feb 2023

Ahojte, mám taký problém, už roky to mám, že ma veľmi štvú isté zvuky, konkrétne: jedenie, pitie, kýchanie, mľaskanie... a zvuky takého typu. Lebo tieto zvuky ma veľmi aleže veľmi štvú a aj doma ked je obed s rodičmi ja tam proste nemôžem byť lebo tie zvuky neznesiem a musím ísť do izby.

kitycat
14. feb 2023

Cize ti vadi, ked tie zvuky vydava niekto iny?

Ty sebe samej nevadis?

mesiacikluna
autor
14. feb 2023

@kitycat Ano, tak len ked iný

mesiacikluna
autor
14. feb 2023

je jedno, že kto proste ide o to, že sa to deje

msnesquik
14. feb 2023

@mesiacikluna ja nenavidim kychanie 😂😂😂 raz som videla ako letia tie kvapocky do vzduchu a odvtedy ma ide slak trafit

mesiacikluna
autor
14. feb 2023

@msnesquik 😂

divokykonik
14. feb 2023

Mne vadí mliaskanie a chlípanie u ľudí. Keď si však mačka umýva kožúšok a mliaska pri tom, to mi nevadí 😂.

mesiacikluna
autor
14. feb 2023

Mňa ide ale najviac šľak trafiť ked niekto ide jesť a tie zvuky ma iritujú ale, že neskutočne ale mám to tak, že mi to akosi vadí len u ľudí ale u zvierat to neriešim :D

miricka77
14. feb 2023

@mesiacikluna Ja mám to iste a trpim ako kôň,keď jem napr.s kolegami v práci.A keď začne niekto vycmukovat zo zubov-no amen.Takisto chrúmanie,preglganie…

pribinak
14. feb 2023
mesiacikluna
autor
14. feb 2023

@pribinak 😨

mesiacikluna
autor
14. feb 2023

@miricka77 ja ešte v reštike keby som alebo tam kde je hluk tak to mi je jedno lebo to ani nepočuť ale ked je to len pár ľudí a počuť to ,,amen" všetci :D

pribinak
14. feb 2023

@mesiacikluna čo sa ti nepáči? Máš to pekne vysvetlené

nila31
14. feb 2023

Ked si niekto vedla mna rozbaluje keksik, tak v duchu hadzem granat, ide ma proste porazit 🤷🏼‍♀️😅

doriiis
14. feb 2023

Tak tak...diagnóza.Niektori sú haklivi iba na niektoré konkrétne zvuky,niektorí úplne na vsetko

aurora33
14. feb 2023

@mesiacikluna keď počujem ako prejde nôž po tanieri tak normalne mám husiu kožu :D coze ti rozumiem

mesiacikluna
autor
14. feb 2023

@aurora33 ani nepíš :D

mesiacikluna
autor
14. feb 2023
nini1978
14. feb 2023

Mne strašne vadí chrápanie a hlasné dýchanie v noci,to mám už od narodenia,proste to nedávam, nezaspím
A potom ešte to silene "pukanie " prstov na rukách,to má vie neskutočne vytáčať napr pri pozeraní telky

thereisabear
14. feb 2023

Je to mizofónia a má to celkom dosť ľudí.

mesiacikluna
autor
14. feb 2023

@thereisabear a to sa lieči?

mesiacikluna
autor
14. feb 2023

alebo dá sa...

pralinka25
14. feb 2023

si pusti pri obede radio

thereisabear
14. feb 2023

@mesiacikluna psychológ by možno vedel pomôcť

hedviga2
14. feb 2023

@mesiacikluna aj ja sa radim do tejto skupiny. Chrumanie mlaskanie cmukanie - maje nervy. Miešanie v šálke, hlučné drvenie jedla v tanieri .

mesiacikluna
autor
14. feb 2023

@hedviga2 alebo aj šepkanie mi vadí

svetlonos
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
papulienka48
15. feb 2023

Aj mňa niektoré dokážu nenormálne vytočiť, ale to často, keď som podráždená, vtedy mi vadí aj že pri mne niekto dýcha. Ale napríklad, čo mi veľmi vadí, keď niekto štrngotá kľúčami.

nela6
3. jan 2024

@mesiacikluna ja mám oficiálne mizofoniu, nenašiel si riešenie náhodou, okrem skantrenia ľudí 😆