Veľmi sa potím

18. jún 2020

Ahojte dievčatá mám so sebou taký problém že sa veľmi potim😏 vadí mi to lebo keď idem aj s malou von alebo ideme niekde na prechádzku na túru tak vyzerám ako keby na mna niekto vylial kybel vody. Potim sa až tak že mám aj vlasy mokré, kvapky potu mi stekaju po celej hlave. O prepotenych mokrých tričkách ani nevravím. Jedine pozitívum je že ten pot vôbec nesmrdí čiže nesmrdim. Mali ste niektorá toto podobne a absolvovali ste operáciu určenú na nadmerne potenie ? Pomohlo vam to? Chápem že ten pot musí ísť proste z tela von je to prirodzene ale toto je už príliš.. všetci sa potia to je jasne ale nikto nieje mokrý ako ja😪 a ešte keď sa začnú ľudia pozerať že to ako vyzerám čo mi je prečo som taká mokrá.. veľmi nepríjemne sa cítim

suzka
18. jún 2020

asi najvhodnejsie by bolo vyhladat lekara a povedat mu o probleme s nadmerným potením. Treba asi vyšetriť štítnu žlazu, prípadne iné odborné vyšetrenie.

eliska13
18. jún 2020

Mala si to tak vždy?máš zdravú štítnu žľazu?aká je na to operácia viem iba o botoxe ten ma kamarátka pod pazuchou a pochvaľuje si

autor
18. jún 2020

@eliska13 tak ja nielen v podpaží ale na celom tele
Áno od mala keď sme ako deti behavali tak ja som hneď spotena bola
Myslím si že to mám po mojom otcovi aj on sa hneď spoti
Ale mne to začína čoraz viac prekážať a aj sa hanbím celkom za to

milka1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marticka85po
18. jún 2020

Mam to iste odmalicka. Nic mi nezistili,stitnu mam v poriadku.nenasli nic co by to sposobovalo. Stanovili diagnozu hyperhidroza. Operaciu ktoru robia v Hagoch som zvazovala aj ja,ale citala som na ich stranke ze to vyriesi len problem ppd pazuchami,a potivost ruk a noh. Cize nechcem ti brat nadej ale operacia ti nepomoze.tiez sa extremne potim na hlave.je to velmi neprijemne,vlasy stale mokre.nici mi to spolocensky zivot. No ucim sa s tym zit.ine sa neda robit

autor
18. jún 2020

@marticka85po tak to si ma sklamala videla som v tom poslednú nádej 😌

marticka85po
18. jún 2020

Aspon viem ze nie som sama s tymto problemom

lucia851
18. jún 2020

Ahoj nie si sama aj ja sa hrozne potim hlavne na tvári aj pod pazuchami ci hrudníku. Kvapka mi až po tvári pot. Ale neriešim to neako to v lete vydržím a na jeseň to bude dobre

autor
18. jún 2020

@lucia851 no tak ja neviem ale mne je to blbe že ideme niekde všetci v pohode a ja ako zmoknute kura 😅

romanka_369
18. jún 2020

Moj manzel sa tak isto strasne poti na celom tele..hlavu riesi s takymi multifunkcnymi satkami alebo siltovkami a tricka meni kazdu chvilku..presne ako ty vravi ze sa ani v praci neciti dobre ked na neho vsetci pozeraju preco je taky mokry🙄..nas synator to ma pravdepodobne po nom ma 7 a ked nieco robi mu kropaje stekaju po cele..

autor
18. jún 2020

@romanka_369 presne aj moja dcéra to ma asi po mne som si všimla že tiež hneď vlasy mokré 🤦🏽‍♀️

buducamama
18. jún 2020

Ja mam toto iste po otcovi, tecu mi na turach litre potu z hlavy a z chrbta, na pazuchy zabera Driclor inak by som mala mapy kazdy den. Stitnu mam v poriadku, mam tachykardiu, tak mozno aj taka ta celkova citlivost na vsetko mi pridava na potivosti. Neprijemne veru, kazdeho co stretavame na turach tak po mne kukaju lebo mam uplne molre vlasy a kvapka mi z koncov vlasov na tricko pot a tvar mam cervenu ako rajcinu. Uz som aj nad satkou premyslala, ale na hlave kebyze ju mam tak vyzeram divne a tiez by mi vlasy potom nevyschli. Nosim vsade nahradne tricko.

sheila72
18. jún 2020

Z dostupných prostriedkov zaberie asi len botox do podpazušia ale inak môžem odporučiť aj deodorant z Eucerinu. Je pravda že obsahuje hliníkové soli ale stačí ho dať 2 x pred spaním a máš na 2 týždne pokoj. Minimálne pred nejakou akciou to je dobrý pomocník.

autor
18. jún 2020

@buducamama veru tie pohľady ostatných... 😪

@sheila72 Ten eucerin to je niečo ako driclor len menej agresívne ?

eliska13
18. jún 2020

@sheila72 čo myslíš ten antiperspirant guličku Eucerin?ja som si ho kúpila boli 2 kusy za akciovú cenu a obyčajná Nivea sa mi zdá lepšia hneď mám pocit, že sa "cítim"

romanka_369
19. jún 2020

Manzel si kupil kozmetiku od VICHY na potenie..a je zatial celkom spokojny samozrejme z hlavy mu kvapky tecu stale ale aspon na tele sa citi lepsie..

sheila72
30. jún 2020

@eliska13 nie, gulička je na prd, hento je sprej

sheila72
30. jún 2020

Nevidím čo je Driclor ale prikladám link: https://dezodoranty-a-antiperspiranty.heureka.s...

V dr Max niekedy mávajú akciu 2 za cenu 1

mareri
23. máj 2021

počula som, že existuju trička, na ktorych nie je vidno, že sa potiš. To si neskušala?

essenceee
23. máj 2021

nejak si to neviem predstavit. Akože tričko nie je mokre, kde sa spotiš?

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mareri
27. jún 2021

hej, hej, presne tak. Počula a čitala som, že niečo také je teraz u nas na trhu ako novinka, len tam nebolo, kde sa to da kupit

wawna
25. júl 2021

verim, že je to velmi neprijemne. A hlavne teraz v lete. Vela ludi okolo mna ma cele oblečenie uplne mokre :(