Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

margarita
18. jún 2009

sorry, ze reagujem ako dement dnes, ale zase som bola posledne dni dost vonku a okrem pripeceneho mozgu ma aj zacina boliet hrdlo zase opat...no ved co, uz mesiac mi nic nebolo...tak som asi zase niekde nieco chytila...ja citam aj chcem reagovat na kazdu z vas, ale nejako v tom teraz nemam system, chapete? ☹ 🙂

margarita
18. jún 2009

aha---v piatok bude mat vysledky, no fakt som dement 🙂

margarita
18. jún 2009

lenkove - my sme Ti verili, ze si sikovna...kiezby som aj ja uz bola taka si ista s autom - poslednych par vikendov sme netrenovali, a ked ma mm niekam vezie a ja vidim ako ti naokolo jazdia "ako prasce" (citujem mm) 😀 aj sa veru bojiiiim

marione - tak si pracuj z domu, ale nezabudni na pravidelne kavicky a prestavky, ok? 😉

margarita
18. jún 2009

a este vcielke som xela, ze urcite neskor vyjde nieco ine, kvoli comu nevysiel tento konkurz...a ked si pisala, ze aj tak nikoho nevybrali, tak sa netrap, nebolo to tym, ze si Ty nebola dost dobra...asi len oni nevedia, co xu 😉

smejka
autor
18. jún 2009

ahojte vsetky 😵
margaritka kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne fotky 🙂 ...kristinka nam rastie ako z vody 😉
vsetky snazilky maminky a tehulky zdravim....na viac sa nezmozem 😝 ...riske a skoriakovi blahozelam ku skuskam...ja verim ze vysledky budu pozitivne 🙂

lenkove
18. jún 2009

Margiiii
kraaaaasne fotky, ja som hotova z tej, Posepkam ti nieco 🙂 A Kristinka je aj zozadu krasna 🙂

Violka
je mi luto, ze ta nevybrali, ale ty si bojovnik.. Neboj, pride nieco lepsie 🙂 😵

lenkove
18. jún 2009

Riska
no to cumim, ze prerobit 😠 a ako to, ked ti konzultant dal za jedna! ja tomu nerozumiem.. podla mna ides na obhajobu a tam sa obhajis a bude a basta fidli! 😠

Skorki
tak vy toho mate celkom dost 🙂 a laparka v Gynfive by mohla byt rychlo, no nie? 😉 tam je to tusim jednodnova chirurgia 🙂 pekne sa vam to ustaluje 😀 a M drzim palce!!!!

skorki
18. jún 2009

Baby...klebeta...Danka 24 dala do albumu nove fotky 😉

riska
18. jún 2009

margi, tak ta je taká tvrdohlavá, že tú by si neukecala ani ty 😀 určite to nebudem cele prerabať, skor tam dopišem nejaké tie didaktické žvásty 😔

skorki, ako ste dopadli vy na skuske? 🙂 a na zajtra držím palce, som zvedava na tvoje dojmy a ak sa rozhodneš pre laparku v GF, budem ta podrobne informovať o všetkom 🙂

smejka, ahoooooooooooooooooj 🙂

violoncielka
18. jún 2009

Mam iba 5 sekund,chcem vas pozdravit odchadzame do Trenta vratime sa v nedelu,tak potom vas docitam.Majte sa krasne a pekny vikend.Pa Cmuk.

riska
18. jún 2009

no danka sa nezaprie, že je tehula 🙂 😵 😉

lenkove
18. jún 2009

Ahoj Riska
Smejka nam usla 😕 a aj Violka
a asi ujdem aj ja, doma taky neporiadok 😅

bettynka222
18. jún 2009

ahojte veriace nielen snazilky 😎 prisla som vas navstivit a popozerat ako sa mate. vsetkym skuskujucim prajem vela sil....viem si zivo predstavit ake to je, ved sama som po kyretaz bojovala so statnicami. ani som neverila,z e to zvladnem a podarilo sa 😀 (a ja viem aj vdaka komu 🙂)

baby to je fakt pravda ze to co sa stalo mao mohlo byt sposobene trombofiliou? ja som si myslela, ze ma oslabeny krcok. toto som fakt nevedela. sme si pisali, ona ma po potratoch povzbudzovala. my sme vlastne otehotneli naraz ☹
ja inak stale bojujem s hematologickou....odpisuje ma ako sa len da. v utorok idem po vysledky homocysteinu, na ktore ma mesiac objednavala a dalsi mesiac som na ne cakala 😝 ale ved blizsie k tomu som pisala v temicke klinika hematologie spolu s tromboriskou 😀 ozaj riska a neboj, tam uz sa o teba postaraju...teda aspon podla mna 😀 este sa tam musim aj ja nejak prebojovat a vsetko zvladneme 😉

a pozdravujem trombomargaritku a smejusku. ako sa mate? aj vas vsetky ostatne samozrejme, ale asi ma moc nepoznate. dobru noc a pekne snicky, papappaa

kaki
19. jún 2009

Ahojte...
Ja som sa prišla rozlúčiť na víkend idem domov domov. 🙂
Stále na Vás myslím....

margi fotky supiš, skorki deneska buchajte šampus, lenkove ty si teda aktivista- super, riska - nech sa ti podarí rýchlo a ľahko zmáknuť tú pracu, violončielka pekný víkend, smejka nezabudne aj na seba, marione nemakaj príliš... myslím na vás všetky...aj na lucettu, suzziku a aj všetky ostatné VS 🙂

čafte v pondelok 😉

skorki
19. jún 2009

Ahojte babule,
Ja som akurat dobehla z GF. Bola som celkom prijemne prekvapena, dr. Behunova na mna urobila dojem. Bola velmi prijemna. No, asi Vas prekvapim, ale povedala do bodky to, co povedal moj doki. Myomy su na strasne zlom mieste, su neoperovatelne. Povedala, ze ak by sa do toho niekto pustil, tak som "skoncila", resp. ze s myomami by musela ist von aj cela maternica. Na druhej strane su male - do 3 cm, takze ich nema vyznam ani liecit./Spominala navodenie prechodu../Vraj v GF budu mat mesacnu pauzu na operacke, takze najskor sa u nich na laparku dostatnem az v polovici augusta. Spytala sa ma,ci to myslim vazne, ze sa chcem nechat operovat v lete...A vraj bez dvoch vysetreni, ktore mi moj doki nespominal, ma operovat nemoze - /kultivacia a oktocyto./ Takze to si musim este vybehat.
Nechcela sa nijako priamo vyjadrit, vraj tie myomy mozu ale vobec nemusia byt pricinou nasich problemov.

Inak, babulky, dnes uplne zly den. MM je v robote pred infarktom, tie skusky asi nespravil...nema vysledky, ale na co si spomenie, to po konzultacii s kolegami oznaci ako nespravne vyriesene. Nestihol ani ten GF. Prisiel, ked som uz bola vnutri. Nervozny ako cert cakal na chodbe. Ja len dufam, ze v zdravi vydrzime do tej dovolenky. Inak, ms mi pride presne v polovici nasej dovce. Ako vzdy...Ta moja ms na dovci, to je tusim jedina istota uz poslednych 5 rokov. Pa. 😝

margarita
19. jún 2009

ahooojte,
betty - neviem, ci to s mao isto zapricinila tromboska alebo nie, ale to ze je to blbe na veci nic nemeni ☹

danka - pekne brusko 😉 a fotku zvnutra nemate?

kaki - tak pekny vikend doma doma
😀

skorki - to je blbe, co ti povedali, ale zase dobre je, ze asi ten tvoj doki teda nie je ziaden diletant...no a ak by to nemal byt problem neoperovane, tak radsej asi nechat tak, lebo kym mas vajecniky a maternicu, sanca je 😉
hlavne nech sa s tebou uz konecne poriadne zaoberaju.
dufam ze Tvoj muz tu skusku spravi aj ked chapem, ze ma teraz take stresy a nervy z toho...ale kym nie su iste vysledky este stale je mozne, ze jeho kolegovia sa mylia, nie? 🙂
tak by ste asi mali uplne prestat chodit na dovolenky a ani menzes by potom mozno neprisiel 😀 😉

bettynka222
19. jún 2009

margi to je jasne, ze to nic nemeni....len ma to zaujimma kedze som tiez trombo...toto som fakt nevedela 😒

danka24
19. jún 2009

ahojte ja len tak na rychlo lebo idem si lahnut nevlaadzem a to chcem ist o hodinu do kostola .. dakujem ze namna myslite .. ja na vas myslim a hlavne v snoch 😉 sa mi s vami snivalo a ze suzika bude mat dievcatko 😀 no a fotky babatka mame ale neide tlaciaren a ani scener takze dufam ze vydrzite... ja cakam na prve pohyby dufam ze pridu coskoro.. 😉 paaa a drzkajte sa a mao prajem vam vela siiil 😵

danka24
19. jún 2009

smejka a ako je to s vasim dievcatkom?

skorki
19. jún 2009

😔 nuz dievcata, tie skusky nevysli 😔
chybali mu 4 body. Taka som smutna, z toho vsetkeho...chybalo tak malo...Cely ten system je tak malo objektivny, nechali opat prejst "az" 10 ludi zo 40. Ani mm ani jeho kolegyna nepresli. Tak zas raz opat pojde na ne v zime. Ja viem, ze vsetko zle je na nieco dobre, ale dnes je to take bolave. Velmi som mu to priala.

Margi, tomu mojmu dokimu "diletantovi" - este aj dr v GF sa o nom vyjadrila velmi pochvalne, takze asi to s nim az take zle nebude. 😀 Ale kazdopadne to s tou laparkou vyzera na september - ako som planovala povodne.

Uz som asi pisala, ze mm ma v nedelu tridsiatku. Som tak snivala, ze budeme oslavovat aj tie jeho skusky, a ze ake by to bolo krasne dat mu k narodeninam aj este nieco ine 😔 ...ved viete...no co uz. Ach jaj.
Ale nevadi, snad tie jeho skusky oslavime v zime. 🙂

skorki
19. jún 2009

A este - dnes mi mal prist postou darcek pre mm. Samozrejm neprisiel. Takze parada, dnes ozaj co mohlo, to sa po... 😝 / 😀 /

margarita
19. jún 2009

kurnik sopa, len 4 body...to je des...ja som mu tak verila 😎 ved ich tam mohli este niekde najst nie? ja som to tak robila studentom, ked bol tesny vysledok,ale nikomu to neprezrdate, dobre? 😀
aspon v zime uz bude vediet, do coho ide a spravi na 100%...sak aj tak si mozete vypit, od zialu 😔
no a skorki - podla mna, Ty uz potom v zime pit nebudes...ved vies preco

😉 😉 😉

margarita
19. jún 2009

neprezradte, fuj aky preklep 🙂

skorki
19. jún 2009

Margi, Ty si zlata, ale ja uz straca energiu...mam pocit, ze kazdy mesiac sa viac naplacem ako nasmejem. Ale co, hlavne, ze nam chuti... 😀 /to vzdy hovorila moja babka/

A ako sa ma Kiki?

margarita
19. jún 2009

skorki, neboooj, dame buduci tyzden stretko a zase sa nasmejeme spolu na tom, ako riske kvitnu kakimuskaty, co ma kaki nove so svokrou 😉 a lucetta so sprchovym kutom a so splavom...marione porozprava ako sa jej zije a pracuje doma - a tak 🙂
moja zase vravi, ze: Hlavne ze sme zdravi (ma 80 a je uz 5 rokov po porazke na voziku))

Kiki sa ma fajn,cely den pusu nezavre ako si vyprava a mrnci,teraz spi (este furt, uz celych 62minut 😀 ) a mm prave dorazil z prace, takze sa odporucam, chceme sa stihnut navecerat, kym sa nam zobudi... 😉

lenkove
19. jún 2009

Ahojte

Skorki,
to mi je velmi luto s mm a skuskami.. 😔 ale nabuduce spravi,aspon vie, co ho caka a len styri body!! to ma iste 🙂 Inak, ms na dovolenke poznam aj ja, mavam ju tiez zarucene a este nam na kazdej dovolenke, co sme spolu boli prsi 😉 to je tiez taka istota 😀 takze ti rozumiem.. aj tvojmu smutku.. ale neboj.. DOBRE TO VSETKO DOPADNE!
a Janikovi vsetko naj k narodeninam 🙂 a takmer aj k meninam, ako to ma pri sebe 😀

vsetky ostatne AHOJ 🙂

Betty,
ze si prisla 😎 jasne, ze ta vsetky pozname, ved sme tu s tebou prezivali krizu a vytrvalo sa za teba modlili, tak som rada, ze si sa prisla ukazat 😀 modlitbou clovek ziska vztah a nezabudne, co nevies?? 😉

a co som chcela.. aha.. pre jedneho profesora som mala zhodnotit a opravit jeden clanok, co ide do tlace cez neho, ako predsedu redakcnej rady.. Ja mu pisem ako "Dear Prof..." a som nadmieru slusna, a on mi dnes na odoslane opravy odpisal iba "thanks" a inicialky.. to akoze sme kamosi, alebo sa nahneval? 😅 😀

riska
19. jún 2009

ahojte 😵

betty, pekne od teba, že si nas poctila svojou návštevou... prid znova 😀

danka, tešime sa s tebou a nezabudni sa hned pochvaliť, ked babo zacitiš 😵

kaki, krasny vikend a pekne papaj 🙂

skorki, som rada, že sa ti behuňová pozdavala... ja som prave (aj) s nou mala negativny zážitok, ale možno sa len zle vyspala 😖 a vraj po odbornej stránke je fakt dobrá... aspon máš dg potvrdenú nezávisle od dvoch doktorov 😉
ja dufam, že ked su tie myomy také krpaté, že nebudú robiť problémy... po laparke sa ti to tam pekne naštartuje a bude to 🙂

riska
19. jún 2009

a je mi lúto, že to tvojmu manželovi nevyšlo 😔 4 body pri tolkom testovaní su fakt zanedbatelné 🙄 no v zime to snad už bude tutovka 😉
a aj ja budem mať asi v italy menzes, ale kedže sa mi to tiež stava pravidelne, už sa nad tým ani nezamýšlam 😎
ozaj, skorki, ak to nie je tajomstvo, čo dostane manžel k narodkám?

marg, po kom asi to tvoje dieťa celý den vypráva? 😀 😝

lenka, kam sa chystate tento víkend? nahanať kondičku? 😉 a jasne, že s prof si kamoška, ved kto by sa nechcel kamaratiť s prezidentkou? 😎

riska
19. jún 2009

dievčata, ja som dneš došla z roboty total vyflusnutá, normalne som si lahla, že si chvilu podriemem, mm ku mne, a zobudili sme sa o 20:00 😀 tak preto tu tolko straším a pre zmenu vediem nočne monology ja 😉
ale utešujem sa tým, že velku časť roboty mam za sebou, ešte prežiť nasledujúci stresový týžden a potom to už budeeeeeee 🙂 😉 😵

tak už odchádzam, prajem dobrú nôcku a krásny víkendík 🙂

riska
19. jún 2009

a ešte niečo som chcela - podarilo sa mi zlomiť školníka, po druhej ostrejšej výmene názorov konečne spravil to, čo som od neho chcela 😀