Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

skorki
20. jún 2009

Riska ahoj,
Ved nam trochu napis, co to bol za konflikt s tym skolnikom?

A co dostane mm na narodky? No, hlavny dar si vybral sam - je to navigacia do auta. Vcera mu akurat dosla, tak sa s nou do tretej rana bavil. Este som mu ju nemala dovolit rozbalit, ale tak sa tesil, ze az. Chodil s nou po byte a "navigoval sa" tusim aj z kuchyne do obyvacky. 😀
A potom ma balicky drobnosti - napr. sadu uterakov /ktore mi este nedosli/ s Bartom Simpsonom. Ponozky s Homerom Simpsonom,/aby ste rozumeli, Simpsonovci su totalna srdcovka mojho velkeho dietata/ jednu knizku - ktora je takym uletom, ale bude sranda citat ju na dovolenke /mimochodom, tiez mi este nedosla/ - to mam za to, ze objednavam vsetko cez internet. A kedze ma /ako Lenka spravne poznamenala/ aj meniny, ma tam aj veci typu ziletky a voda po holeni 😀 😀 😀 No, asi staci.
Este treba poznamenat, ze moj mm z duse neznasa oslavy, darceky a svoje vlastne narodeniny. Je to takmer so zeleznou pravidelnostou den, kedy sa mu stalo nieco neprijemne. Takze v nedelu ho vezmem von na dobry obed, dam mu ten - zatial len meninovy balicek, lebo ostatok mi nedosiel. A "repete" jeho oslavy bude aj tak buducu nedelu s celou familiou. 😉

Dnes je strasne pocasie 😝 Ale nevadi, pojdem nakupit a navarim. Majte sa a krasny vikend zelam. 😉

lenkove
20. jún 2009

ahojte

moj manzel usiel do prace ja som chcela tiez, ale nekoniec ostavam upratovat, zehlit, nakupovat a tak 🙂 a som celkom rada, odkedy sa to stalo s babkou som velmi nervozna a hadava.. spokojna budem asi az ked pridem domov a uvidim ju.. to bude asi o dva tyzdne.. a hneva ma aj to, ze v juli mame ten splav (inak aj tento vikend sme boli - bolo to riadne divoke, zo vsetkych lodi co boli na vode - asi 15 z nasej pozicovne sa nevysypali asi 4.. a my sme boli medzi nimi 😉 a to som sla s kamoskou, co nemame velke skusenosti s riadenim lodiciek, vzdy to robili nasi muzi 😀 ale zvladli sme 😀 ) na Vltave a doma budem kvoli tomu len jeden den aj to asi tak, ze pridem rano a odidem vecer ☹ ale inak to nevidim.. preco je vychod tak daleko, nechapem... 😖

popoludni sme pozvani na grilovacku, dufam, ze sa pocasie trosku umudri, lebo je to tu divoke s pocasim - skaredo asi ako u vas ;)

lenkove
20. jún 2009

zelam vam vsetkym krasny den a Skorki krasnu oslavu 😉

lenkove
20. jún 2009

niktoooooo
to ja fakt musim iba upratovaaaaaat? 😀

bettynka222
20. jún 2009

Ahoj leniiiiiii, ja som tu 😎 ja viem ze ste so mnou prezivali to hrozne obdobie...ja som sa len bala,z e som vas tu tym otravovala a kazila vam naladu 😒 inak ono sa to potom cele est ezhorsili, ale uz to vyzera celkom dobre. do septe,bra mame samozrejme zakaz otehotniet, cize kym nam to znova povolia, uz to bude rok, co sme chceli babatko. ja viem ze to nie je dlha doba a ze je dobre,z e sme prisli na pricinu tych potratov...ale ajtak ma desi, ze zase ked sa nieco stane, tak dalsi rok ubehne... 😝 inak to snazilkovanie nam chceli zakazat az do konca roka, lebo sa mi k tomu vsetkemu pokaslala este aj bunecna imunita, ale ked som dr. povedala,z e lieky radsej brat nebudem, tak mi ich radsej dal uz teraz 😀
leni ty si to pisala s tym profesorom, ze odpisal rtak strucne a inicialky? my sme mali americkeho profaka, a oni si na taketo formality nepotrpia. potom nas dokonca nutil, aby sme ho oslovovali krstnym menom...

bettynka222
20. jún 2009

a som zabudla podakovat vam vsetkym, ze ste sa za nas modlili. aj vtedy, ked na mazelika zautocili ovcie kiahne. ja som sa tak stasne bala, ze zostane neplodny. ale nemal ani horucky, lebo mu dr. dala nejake antivirotika, takze snad jeho geneticka vybava neutrpela ziadne skody 😀
este raz dakujem a verim, ze vasa a samozrejme bozia pomoc mi pomohla prekonat tie predchadzajuce mesiace 😎
inak chvilu po tom druhom potrate i svagrina oznamila ze je tehu..to bola tiez sila, lebo som mala odozvdavat diplomku a po tomto som ju uz vobec nedokazala pisat...lebo vlastne otehotnela presne vtedy kedy ja ten druhy raz...ale po dvoch dnoch smutok presiel a teraz si uz na tie blbe chvile ani nepsomeniem 🙂

margarita
20. jún 2009

riska - Kristinka je pochopitelne ukecana po margaritiakovi, ze sa to vobec pytas !!! 😀 😎 po mne je predsa krasna, nie?
a co sa Ti podarilo tomu skolnikovi zlomit, ruku, nohu alebo nos? lebo znie to tak tajuplne, ze spravil, co si od neho xela...tiez som na detaily zvedava, ako skorki 🙂

inak skorki, neviem aku navigaciu mate vy, dufam, ze vam bude dobre sluzit. MM raz testoval nejaku navigaciu tiez, uz davnejsie a sranda bola, ze nas to vramci Ba poslalo od nas k nasim riaaaaadnou oklukou (asi je to robene pre taxikarov 😉 )) a este to hlasilo haluze, ze "odbocte vpravo", kde ziadna cesta nebola 😀 a tak podobne. Jedinu istotu, co hlasilo, bolo : You are over the speed limit 😀 ale to zistim aj bez navigacie podla tachometra 😉 Takze my mame radsej mapy (najma MM) a nenechame si diktovat nikym, kadial mame chodit - holt, asi sme obaja dost tvrdohlavi...
a tie ostatne darceky su tiez super - este ze Tvoj drahy nie je Adam, to by si sa zblaznila, mala by si starosti este aj s vianocnymi 😉

leni, Ty taka vodacka, mala by si dat e-learningove skolenie cuketke na ten Maly Dunaj ci aky potok to idu splavovat 🙂 ak Ta to potesi, aj my sme dnes upratovali...najma margaritiak teda, aby som to upresnila.
Musim ho pochvalit, nasiel a zlikvidoval zdroj nasich problemov - rozumej moli - nastastie zozrali iba jednu staru vlnenu deku..ale uz som mala nervy, ze musim prehadzat vsetko satstvo v nasom priestrannom bytiku...a do toho sa mi teda popri Kristinke vobec ale vobec nechcelo. Snad uz bude od tych lietajucich potvor pokoj.
Som si hned spomenula na skorki a jej zazitky, u nas to bolo lepsie - stacilo vyhodit deku 😉

betty - je to blbe, ked mas zakaz otehotniet, lebo mas pocit, ze urcite prave vtedy by sa to mozno podarilo, nie? ja som take mala oba razy, co sme polroka nemohli, tak si na to teraz spominam....a uspesne tehu som bola na tretie vyrocie svadby, takze som tiez ticho aj hlasno 🙂 zavidela tym parom, co pocali bez problemov pomaly v svadobnu noc...ale kazda mame asi svoju cestu a neda sa ju obist skratkou 😠

riska
20. jún 2009

margi, jasne, že po margiritiakovi, ved ja som na ine ani nemyslela 😀 inak počúvaj, aj u nas sa tie potvory za posledný týžden nejako rozmnožili, neposlali ste ich náhodou k nám? 😀

baby, s tým školníkom to zas nie je až také zaujímavé, len som bola totálne vytočená, že v týždni, ked som bojovala s rodičmi a zastupkynou, ešte aj toto 😖 ved detaily vam najbližšie porozprávam, ok? 😉

skorki, tak snad sa s tou navigáciou na tatranských chodníčkoch nestratíte...len pozor na rýchlosť 😀

lenka, poupratovane? 😉

betty, ved september je tu raz-dva, len si daj dovtedy pekne dokopy všetky vyšetrenia 🙂

bettynka222
20. jún 2009

ale ano ved ja som sa uz naucila akej takej trpezlivosti. len som to skoro neprezila, ked mi imunolog zahlasil, ze nam to nesnazilkovanie rpedlzi az do konca roka... ked si predstavim, ze od ktobra sa nechranime a presne v oktobri sme mali mat babo.... 😒 no ale mozno treti oktober v poradi bude uz uspesny. som fakt zvedava co mi ten mesiac prinesie 😕

inak ja mna minule navigacia poslala na rozkopany kruhac v piestanoch, pred ktorym nebol zakaz vjazdu az na nom bol zakaz odbocit doprava. tak som sa hnabila, ked som sa na nom tocila...vsetci na mna pozerali ako na nejakeho cestneho pirata.... 😀

skorki
21. jún 2009

Dobre ranko,

Ako sa mate? Vonku to vyzera na krasnu nedelu, dufam, ze to vydrzi cely den.

Leni, aka bola grilovacka? Mnam, mnam, tie vone si viem zivo predstavit. A uplne ma prekvapujes tymi adrenalinovymi konickami. 😀 Ja by som sa na splav neodvazila. 😲
Margi, ked to bola len jedna deka, tak to je v pohode 😀 . Som rada, ze v tomto sluzim ako ukludnujuci prostriedok. 😀 😀 😀
Betty, to ste mali riadnu skusku trpezlivosti. 😔 Ale, ako hovori Danka24 - Trpezlivost ruze prinasa. Tak pevne verim, ze aj Vy budete coskoro odmeneni. 😉
Riska, uz sa tesim na story so skolnikom.
Dnes rano som sa zobudila a mam na nose krasnu ozdobu v podobe herpesu... 😠 To je uz druhykrat v zivote, ze mi herpes nabehol pred nieciou svadbou. 😠 Opat budem hviezdit. 🙄 Ale co, do soboty je este daleko a ved ja sa nevydavam 😀 😀 😀.

Babulky, pozdravujem si Vas, uzite si krasnu nedelu. 😉

bettynka222
21. jún 2009

ahoj skorki...no mali sme peknu skusku. ked prisli tie kiahne, tak som myslela, ze uz fakt skoncime bez deti. a do toho ta svagrina, co otehotnela presne vtedy ked ja druhy krat. sm sa bala, ze jej budem zavidiet brusko, lebo je presne take ake malo byt to moje...ale neriesim to. my budeme mat vlastne 😎 zachvilku navyse porodi manzelovho bratranca zena, takze tu budu same babatka....
skorki ale ved na herpes existuju nejake masticky...a po nich to rychlo prejde, ci nie? ja nic take nemavam, ale ak chces, mozem ti potom z fotiek ten herpes vyretusovat 😀

leni na splav by som isla aj ja. teda vlastne na splave som uz bola, skor na raft. ale neviem, ci je na SVK dost silna rieka na nieco take...

margaritka nemavam teraz take pocity, ze prave teraz sa mohlo podarit babatko a mmy si musime davat pozor, ale ak sa potom nebude darit, tak urcite sa mi podobne myslienky budu prehanat hlavou. ale ja verim, ze toto vsetko (ako som pisala vyssie) ma malo naucit vacsej trpezlivosti a ked predchadzajuce zazitky spravne vyuzijem, tak budem odmenena nejakym inym sposobom....teda dufam aspon 😀

lucetta
21. jún 2009

ahojte kocky, vsetky vas po dlhsej dobe zdravim. do vcera som bola mimo domova🙂)
riska dakujem za sms, tesim sa na stretko a na vsetky vas 🙂
tak, uz tyzden spavame v novom dome i ked est zatial bez mnohych veci, ale vytesujeme sa ako male deti.
😀 😵 , tak dufam, ze coskoro sa bude dat zrealizovat aj ta slubovana grilparty.

margi, na tesn splav sme nakoniec nesli, malo to byt pred 2 tyzdnami a bolo hnusne pocasie a to sme si nemohli dovolit spat v stane so vsetkymi mojimi aj mm diagnozami, a pravdu povediac aj som bola rada 😅

co sa tyka mna, nic nove. uz som mesiac bez ms. lieky na stitnu beriem a dr. sa mam OPAT ozvat zajtra...tak uvidime...
pozehnanu nedelu vam vsetkym, velmi casto na vas myslievam a dufam, ze uz teraz sa to aj s mijim prispievanim na MK opat zlepsi....tschussi

riska
21. jún 2009

krasnu nedelu 😵

cuketka, haloooo, vitaj opať medzi nami 😀 supiiiš, že už spávate v novom 🙂 😵 😀
a ja som sa tak tešila na tvoje zažitky zo splavu 😎 ale mas pravdu, zdravie je prvorade a buduca mamina si ho musi chraniť 😉 takže menzes stale nedorazil? 😕

skorki, skus tie mastičky, mne to zvykne pomocť a do 2-3 dnoch nie je po herpese ani stopa, hoci na nose som ho našťastie ešte nemala 😉 inak to mas určite z tých stresov, telo sa brani a takto to dáva najavo 😔

betty, a ty si čo? profesionalna fotografka? 😉

margarita
21. jún 2009

jeeeeej, lucettka, to je super, ze ste uz domcek dokoncili a da sa tam (aj) spavat. 😉
ja sa uz tiez tesiiiiim, az vam raz napisem nieco podobne, ze sme sa konecne dostali do niecoho vlastneho. inak mam z toho striedavo-oblacno stale depky 😒

no a momentalne ma trapi aj to, ze som opat nejaka nachcipana uz od piatku, a nijako sa to nelepsi, ale zase ani nehorsi (nadcha, hrdlo, kasel, bez teploty). Tak sa obavam, ci budem fit do nasho stretka a ci nebude zima a skaredo, lebo to by som potom radsej s Kristinkou neriskovala...ale ved co, stretnete sa aj bez nas, len mne to bude straaaaaasne chybat, ak vas tento tyzden neuvidim nazivo 😀
ved lucettkína grillparty v lete to isti 😉

krasnu nedelu vsetkym vam 😵

riska
21. jún 2009

margi a bola si s tým u doktora, či sa liečiš sama? ved si to mala nedavno ☹ len sa ešte nevzdávaj, ja ti verim 😀

margarita
21. jún 2009

ved to, ze toto presne som mala ani nie pred mesiacom, po 2-3 dnoch to preslo a teraz opat. K doktorke nemam cas ani chut sa trepat, ved teplotu nemam a ak je to viroza, aj tak mi na to nic neda...a vsetky lpastilky do hrdla a sirupy proti kaslu tak ci tak nesmu kojace zeny, takze sa liecim ako babka-korenarka 😉
neboj, ja sa len tak nevzdam, ale uz ma to moje zdravie nebavi a predpoved pocasia na tento vikend je uprsana a max. tak 22stupnov, tak uvidime.

a Ty ides zajtra na tu hemosku po vysledky, ci este len na odbery, uz som nejaka zmatena... 😝

riska
21. jún 2009

no to maš vlastne pravdu, ešte by si tam chytila viac bacilov 😖

zajtra už idem po vysledky, na odberoch som bola vo štvrtok, tak začínam byť mierne nervozna... normalne si prajem, aby mi tam niečo našli a začali ma liečiť 😕

margarita
21. jún 2009

Tvojmu prianiu plne rozumiem 😀 verim tomu, ze sa Tebou budu musiet zacat zaoberat. ved im tam hlavne mavaj tymi vysledkami MTHFR a ak si uz raz potratila v zaciatku tehu tak to mohlo kludne byt prave z toho ☹
ale ved oni tomu rozumeju lepsie s tymi krvnymi markermi, tak snad nieco vystuduju. Drzim palce nech Ta budu pekne sledovat cele tehu 😉 uz coskoro 😎

riska
21. jún 2009

dakujem 🙂 dam hned vedieť, ako som dopadla, aspon kratučko, lebo zajtra som zasa v robote dlllho... ale snad už naposledy 🙂
a ty sa lieč!!!

margarita
21. jún 2009

to ako naposledy dllllho, alebo naposledy v robote ??? 😀 😀 😀
tak ci tak, nech Ti to dobre dopadne.
budem sa snazit liecit, zatial sa to moc nedari...co uz narobim 😉

riska
21. jún 2009

ved vieš ako to myslim 😀

ozaj a sinupret neberieš? ten sa môže aj v tehu a aj pri kojení a mne vždy na nadchu zaberie 😉

margarita
21. jún 2009

diky za tip, ten nepoznam, ale celkom uspesne ficim na Vincentke - tu mi odporucila kamoska magistra lekarnicka a je lepsia ako vsetky normalne nosne kvapky 😉

riska
21. jún 2009

stara dobra vincentka 😀 tak sinupret si nechaj v zálohe, sú to také tabletky z byliniek, ked už si za babu korenarku 😀

margarita
21. jún 2009

to je super, len ked ja ani vsetky bylinky nemozem, lebo napr.mata a salvia by sa nemali kvoli mlieku...a vo Vincentke urcite nie su 😀
Budem si pamatat ten Sinupret

uz sa mi zvysok rodiny budi...tak padam prec...

riska
21. jún 2009

tak ja už mám požehlené a upratané, idem si konečne vyložiť nohy 😎 a kde ste ostatne? 😉

lenkove
21. jún 2009

ahojte

Bettynka, dobre to zvladas podla mna, Pan ti dava silu.. Neboj, dobre to vsetko dopadne, ved kolko pozitivnych veci nam vsetkym Pan posiela, aby sme nezabudli, ze na na nas mysli a ma vsetko v rukach 🙂

Skorki
to s tym herpesom mi je luto.. skus si nasadit Becko a zinok, vraj to pomaha.. aj ked ja mam herpesy tiez casto a neviem uz co by na ne pomohlo 😒

Pisala mi Smejka IP, nevidim ju tu v texte, ma sa dobre, uci sa s dievcatkom nic nove 😔

Margi, to som nevedela, ze nemozes vsetky bylinky, no teda.. Vincentka je dobra, aj moje krsniatko nou liecili ;)

Riska ahoj 🙂

Inak, my sme dnes mali super akcnu nedelu: do kostola skoro rano (o deviatej) potom na plavaren, potom na obed do restiky, kde sme chodievali vzdy po plavarni, ale dnes tam bolo hnusne navarene, tak skoro sa nevratime, potom sme si dali malu kavu v jedno bistre a utekali na badminton.. boli sme styria a ja sama baba a ubehali sme sa.. to si neviete ani predstavit.. ufuf. teraz ma boli rucka ako som smecovala proti mm 😉

Grilovacka inak dopadla nad ocakavaniie dobre, kamosi nemali svoj den, ale sli sme nakoniec a boli sme vsetci radi. Iba ich 2 mesacny syncek nie, lebo mu maminka zabudla pribalit plienku 😉
Inak sme sa s mm rozhodli, ze v stredu, v ramci oslav Jana zorganizujeme grilovanie my a kym sme nasli vhodne miesto (pomylila som si dediny), tak sme si do toho nasho sportu pridali este hodinu a pol prechadzku.. Ja som uplne hotova 😀

Na vsetky na vas myslim, aj ked som neoslovila kazdu a poviem vam, kazdodenny ruzenec mi chyba 😉 modlite sa este SV. Ducha? mozem sa opat pridat?

skorki
21. jún 2009

Tu sme 😀 😀 😀
Uz mas vylozene nohy? To sa mas. 😉
Margi a nemas alergiu? No taka poriadna nadcha je neprijemna, zvlast ak sa takto dlho taha. 😝
Lucetka, tak uz ste v novom? TO je super, gratulujem. 😉 😉 😉

Ja si idem precitat noviny, nech viem, co sa deje. Prajem Vam krasny tyzden. 😉

smejka
autor
21. jún 2009

ahojte 🙂
skorki no teda s tymi skuskami 😠 ....no v zime je to iste...zima je lepsi cas na ucenie 😉 ....a pekne darceky si vymyslela....viem si predstavit tvojho mm s tou navigaciou....mne ten moj tiez o nej spieva 😝
betty ahoj 🙂 ....tak si prisla...sa tesim...a uz neujdi 🙂
danka gulatis sa....pasuje ti to 🙂
riska same konflikty 😝 ....joj sa tesim s tebou ze uz to mate vsetky ucky za par 🙂
margaritka zase choroba? 😕 .....je teraz toho strasne vela akosi 😝 ....len sa lieckaj....a sinupret je dobry a vincentka 🙂
lenka kde sii?
lucettka to musi byt supis pocit spat vo vlastnom 😉 ...pozdravujem
zajtra na nas myslite.....zase nas caka navsteva socialky 😝 .....ja budem prenasat ☹ ☹ ☹

skorki
21. jún 2009

Lenka ahoj, to je super, ze sa Vam vikend aj grilovacka vydarili. Pocula som, ze badminton patri s boxom a hokejom k najnarocnejsim sportom, vraj da strasne zabrat, co sa tyka kondicky. Takze - vsetka cest.
Ten ruzenec by bol super napad. Nedame si teraz napr. Radostny - pre zmenu. Ved ide leto, take radostne obdobie. 😉

skorki
21. jún 2009

Smejka 😉 ahoj