Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

suzzika
23. jún 2009

Betty jasné, že ja sa na teba pamätám, len si vtedy nemala foto a aj ja som mala iné, tak možno preto si moju maličkosť nezaradila 😉 ale neva...ja som nebola taký zložitý až priam záhadný "prípad" ako ty tak snáď aj preto...A ten čajík je ostružina malinová a Margi pomohol riaaaadne 😀 no aj alchemilka môže byť dobrá, veď ona všeobecne pomáha na všelijaké ženské problémy...

riska
23. jún 2009

čaute zlatička, len vas chcem pozdraviť, dnes ma čaka anna karenina, tak sa tu neukážem 😵 teším sa s vami 🙂 a som smutná z vašich depiek ☹ paaaa

margarita
23. jún 2009

zdravim vospolok 😉

suzzik, ak ho mas tak zacni uz veruze ba priam aj hned a zaraz 😀 myslim ze sa odporuca prvy tyzden denne salka, druhy uz dve salky, treti tri...no podaktore stihnu len tu jednu a uz rodia...ja som sa dopracovala az na liter denne a mysĺim, ze mi pomohol. Ale mozno to pripisujem cajiku a cviceniu a tak, ale za vsetko mozu len a len vase (a inych kamaratov) modlitby. Takze v tomto zmysle je ti malinik na ..., a tie modlitby mas davno iste 😉
ale mne to chutilo aj tak chutovo - je taky sladky a vonavy, mnaaaaam. ak nemas, poslem holuba, ale musim aj s prsiplastom a stieracmi, lebo ho zmyje kym doleti k vam 🙂
a co taska, uz zbalena ?

betty - pisala som aj do trombofiliek, skratka dobry hematolog je s nasou diagnozou na nezaplatenie. a mne je sum a fuk co bolo kedysi, kedysi sa vravelo jedno vajce denne a teraz vsetci placu, ze maju vysoky cholesterol
😀 moj hemo dokonca tvrdil ze v usa ficia vsetky tehule na anopyrine, on moc injekciam nefandil, a vidis, v mojom pripade mal uuuuplny recht. takze hor sa na doktorov 😉

riska, tak ze anicku pozdravujem 🙂

kaki
23. jún 2009

Ahojte,
no čo sa nám to vonku deje? čerti sa ženia či čo? Heš heš čertiská... Holub musí lietať 😀

Teším sa na štvrtok... už len dva krát sa vyspíme a je to tu 🙂

bettynka222
23. jún 2009

suzzi no bolo to vtedy divne obdobie pre mna, tak asi preto. ale zu si ta teraz budem pamatat navzdy 😀 a ked sa modlim ten desiatok, tak myslim teraz prednostne na teba, lebo ty to mas teraz akutne 😀. a ked nam konecne povolia otehu a aj sa konecne podari a konecne ma nejaky hemato bude riesit a ja sa dostanem dalej ako po 6tt, tak mi potom poradis ten cajik, aby som mala fajn porod ja 😎

margaritka ja vieeeeem, ale sa bojim stale. jaked uz mam odporucanie na tu antolsku, ajtak sa bojim, ze ma tam odpisu...po tom co mi tam ta moja napisala 😒 ale ved mozno mi bude stacit ta megadavka listovky a inych Bciek tak ako to stacilo tebe 🙂 inak citala som v trombo teme, ze mao ma nieco s faktorom XII.....na to este aj moja hemato povedala, ze to je nebezpecne. a jej povedali ze nie. inak moja hemato sa mi ohanala presne tymto, ze v cechach MTHFR vobec neriesia.....no pekne od nich 😝 inak ja tiez ten faktor nemam vysetreny...tu dvanastku. vraj sa to bezne nerobi. no ale tak potom nech mi nieco daju, ked mi ho nechcu vysetrit 🙄

smejka
autor
23. jún 2009

ahojte 🙂
riska pekny kulturny zazitok 😉
suzzika ved ty uz naozaj rodis 🙂...a si v takej pohodicke...tesim sa 🙂...a cajik uz uz treba zhanat 😅
bettynka violka kaki darla nebojte.....dojde i na vas..na vsetky.....i ked sa nam zda prave teraz toto vsetko nespravodlive....ze vsetci maju a my nie....sama viem aka je to tazoba srdca....ktora sa neda niekam zahodit a je dobre...ona proste pride....musi riadne preboliet...srdce i oci vyplakat a ide sa dalej...dalej s nadejou vpred...vdaka Bohu ze to pride i oddide.....ja vas chapem vsetky snazilky....i ked dieta uz mam a som v ocakavani dalsieho....ale mna ten smutok ta prazdnota tiez z casu na cas chyti.....a neda sa s tym zmierit myslim...s tym ze ti niekto zoberie nadej na dieta....teda ja to tak citim....ze teraz v tomto case nie som s tym zmierena....ja stale dufam 😔
pozdravujem tehulky i mamicky 🙂

lenkove
23. jún 2009

ahojte devuchy
pekne vas zdravim, musim sa opat venovat mm 🙄 teda 😀

smejka
autor
23. jún 2009

lenka mm ti neda ani dychat 😀 😝
ved si vypytaj priepustku 😉

lenkove
23. jún 2009

ale pozera ozaj pekny film ;)

bettynka222
23. jún 2009

smejuska pri tom vymenovavani snaziliek si zabudla na seba, takze ta pridavam k nam na cakacku 😀 som sa ta prave chcela spytat ako to zvladas...si velmi silna ze si sa takto rozhodla pre adopciu. ja este v takom stadiu nie som,z e by som nad nou uvazovala...ale ktovie ci by som to tak pekne zvladala ako ty 😕

babule co cvicite mojzisku, kam ste chodili na tie mobilizacie? smejuska mi uz jdenu pani poradila, ale zo ziliny. tak ak nahodou poznate nejaku z blizsieho okolia, skocila by som k tej. dakujeeeem

margarita
23. jún 2009

tak sa nevenuje Tebe ale filmu??? 😀 😎

smejka, a ako sa mate tak vseobecne? myslim zdravotno-pracovno-rodinne? 😉

bettynka222
23. jún 2009

margi pisali sme naraz... 😀 ty si chodila na mobilizacie kam?

margarita
23. jún 2009

no, neviem, ci to boli mobilizacie, ale pravidelne kazdy mesiac som chodila k nam do Ruzinova k rehabilitacnej,ona skontrolovala ako cvicim a ci nemam nejake bloky, pripadne ponapravala, ak boli. Ale take to co som citala ze baby z Ciech pisali o napravani kostrce cez konecnik, to som chvalabohu nepotrebovala 🙂

smejka
autor
23. jún 2009

tak sa pripajam s lenkove na cakacku...aj s riskou a vsetkymi ktore tuzia po dietatku 🙂
bettynka ja som povodne k svojim bio planovala ado.....no Bozie plany su ine a my to mame prehodene trosku 😉 ....teda verim ze iba prehodene 🙂
margaritka ahoj 🙂 uz si fit? co kiki?
my dobre....matusko je este prechoreny...mm tiez a ja tiez 😝 .....este mam 3 sluzby a takmer 3 tyzdne dovolenky....a z pohody ma akurat vyvadza ta opravna skuska v piatok 😝 ....ale inak fajn 🙂 ...a rodina sa dufam coskoro rozsiri.....pracujeme na tom intenzivne tento tyzden....tak na nas myslite prosim 😔

bettynka222
23. jún 2009

no ale to by sa vraj robit malo. smejka my uz davnejsie pisala v inej teme...mne sa to tiez moc nepozdava, ale ked to tak ma byt...no ja fakt neviem 😒

margarita
23. jún 2009

mne je uz tiez lepsie...zase najblizsi mesiac snad budem ok, kym sa mi to (ne)vrati 😉
a co planujete na dovolenku kamze, kam? sorry ak si uz pisala, ja take info nezaznamenavam...len tie "podstatnejsie" ze za co sa u koho modlit a tak 🙂

opravna, to je ta dvojstranova? 😎 tak ak hej, otoc radsej vsetky papiere, co rozdaju, drzimme palce
a na dievcatko myslime stale, neboj sa nic 😉

margarita
23. jún 2009

vidis betty, mozno by sa malo, ja to nemam a tu som 😉 tak skus zistit, ci to nerobi niekto aj u vas...mozno ked uz mate hematologov o nicom, mate fyzioterapeutov dobrych 😉

katy2
23. jún 2009

Ahojte 🙂
strasne davno som tu nebola... velmi vela sa toho udialo... 6.6. sa nam sekciou narodila Hanicka.... Je to pre nas velky Bozi dar.... Pan je velky.... Oplati sa verit mu... jemu naozaj nic nie je nemozne...
Chcem sa vam vsetkym podakovat za vsetky vase modlitby, za kazdu spomienku na mna... Teraz prezivame milostiplny cas aj vdaka vam. Vsetkym vam vyprosujem, aby aj vam Pan vyplnil vase vnutorne tuzby.... On sa vo svojej velkodusnosti zahanbit neda. Niekedy len skusa nasu vieru v neho....

Tu su nejake fotky nasej malej Hanky:
http://picasaweb.google.sk/katka.kraus/Hanka?au...

margarita
23. jún 2009

...este k tej mobilizacii...mna ta moja mila teta doktorka rehabilitacna mobilizovala hlavne psychicky 😀 po kazdom potrate, a bolo to omnoho ucinnejsie nez ta popisovana procedura 😀

smejka
autor
23. jún 2009

margaritka to je ta....no bude ustna...odkazal zeto bude taka rychla smrt 😝
na dovcu nikam.....chceme doriesit vsetko co sa tyka dievcatka...ja si oddychnem i doma...i ked sme chceli do toho talianska...
betty mobilizacia sa zacina od konecnika smerom nahor po chrbtici.....cez konecnik ak nie su bloky sa nemusi zakazdym....u mna to bolo iba 1x a trva to cca minutku...takze sa nemusis bat

margarita
23. jún 2009

katy este raz gratulujeme a tesiiiime sa s vami, Hanka je zlatunka, tak nech vam aj pekne papa a hlavne dobre spi 😉 ako zvladas mamickovske radosti? aj sa vyspis obcas? 😉

margarita
23. jún 2009

smejka, ustna ☹ no ta rychla smrt znie hrozivo 😎 ale snad to pre Teba bude zmrtvychvstanie 😀

margarita
23. jún 2009

pozeram ako tu moje prispevky zahlcuju forum...keby daco, tak ja teraz prispievam za dve, ked je moja stria uz na tej kulture, tak akoze som produktivna aj za nu, ok? 😉

smejka
autor
23. jún 2009

margaritka prispievas za tri 😉 ...ved kiki je take konikovske dieta aj 🙂
katy blahozelam druhy krat....dievcatko je krasne 🙂

smejka
autor
23. jún 2009

zabudla som pozdravit este majku co sa tu zjavila po dlhom case 🙂 ...drzkajte sa

margarita
23. jún 2009

ty kokso, za tri? 😎 😎 😎 ale ja mam len dve ruky a pisem dokopy asi styrmi prstami tak to nestiham...no ale Kiki uz teraz sladko spi, takze dnes za nu uz nemusim, staci za risku a za seba 🙂

margarita
23. jún 2009

prave mi napadlo, ze uz by som aj ja mohla ist spat, takze sa s vami pre dnesok lucim, dobru noc.

pre kaki - uz len dvakrat sa (ne)vyspim a mozno pridem na stretko, ak sa dovtedy pocasie umudri, co nevyzera momentalne ☹

bettynka222
23. jún 2009

aj ja vam prajem dobru noc...hlavne nevyspatym mamickam...ale zase aj my snazilky (ajked ja budem snazilka az od septembra) by sme tiez chceli byt nevyspate z takych dovodov ako mlade mamicky 😀

aj ja blahozelam katke

dobruuu noc vsetkym 🙂

lenkove
23. jún 2009

aj ja vam prajem dobru noc!
Dopozerali sme film, ja som aj cvicila a uz asi musim do postele 🙂

janula.k
24. jún 2009

ahojte 🙂 tolko ste toho popisali, ze ani neviem na koho skor reagovat 🙂 My mame za sebou prvotrimestrovy screening u slaaavneho dr. Cundrika... 😅 a podla utz vyzera byt vsetko v norme. Este nam zobrali krv na free beta hcg a PAPP-A. Vysledky budem vediet az dnes poobede. Ale strach nemam 🙂 Nase 7cm dieta si tam v brusku vraj "sedelo" v tureckom sede... 😀
marione u teba vysledky ako?? ale co sa pytam, jasne ze v poriadku 😵 😵 😵
katy, srdecne blahozelam k Hanke, je to ozaj taky maly velky Bozi dar 🙂 a pravdu mas co pises... 😉
som si ista, ze pre kazdu snazilku tu z vas, ma Boh pripraveny plan. Ake krasne to bude, ked nam tu napr. Lenka, aj napriek ich diagnoze, zahlasi, ze je tehotna, mozno to bude onedlho a mozno az o par rokov, ale ake potom bude velke vitazstvo Pana?? Mozno nam chce Boh aj na takychto prikladoch ukazat svoje velke milosrdenstvo a svoju velku, nikdy nekonciacu lasku. Ved sa pozite aj na mna, aky nesmierny zial som prezivala po mojom poslednom potrate, strasnu uzkost,..dokonca som mala pocit, ze uz ani neverim ze Boh je...a nas milovany Otec sa isto nadomnou usmieval popod fuzy 😉 a hladil ma svojou rukou, lebo vedel, ze onedlho sa budem radovat znovu a to len vdaka Jeho milosrdnej laske...
A nech je pre Vas vsetky utechou, ze my tu, veriace maminky, tehulky a snazilky sa neprestaneme modlit za dar materstva pre kazdu z nas dovtedy, kym nas Pan nevyslisi... 😵 a On nas vyslisi 😵 😵 😵