Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

smejka
autor
30. júl 2009

violka aj ja 😉 ...ty uz si narodeninovala ci budes?
kaki dakujem za mile prianie.....no hlavne za ten prihovor tam hore 🙂 😔
kaki mi sa tesime z teba ved ty si take slniecko nase 🙂 ....tieto letne mesiace nas musia riadne nastartovat...do boja ...a do ciela.. 🙂

smejka
autor
30. júl 2009

dnes to s pisanim vyzera naozaj tak ako keby som mala v sebe par poharov 😀
bettynka ale ty teda postihas...drzim palce 🙂

violoncielka
30. júl 2009

smejka ja uz som po....uz mam zase o rok viac este pred 6 dnami som bola mladica.. 😀
Smejka normalne by som si niekde vyrazila na country festival, zabalila stan , opekala spekacky pri ohniku a dala si studene pivo...mnam!!!! Take je moje vysnivane SK leto..teraz sa musim uspokojit len s morom 😀 a s vinom!!! 😉

smejka
autor
30. júl 2009

violka tak dodatocne vsetko naj k narodkam....mladica bude z teba stale..DUCHOM 😵
taku stanovacku by som neodmietla ani ja 😉 ....niekedy si vyrazime ok? 😎

violoncielka
30. júl 2009

OK ale uz s detickami..OK?

lenkove
30. júl 2009

Ahojte
ja som nemala net,ale uz mam..
co mate nove?

smejka
autor
30. júl 2009

violka jasne 🙂 ....ja minimalne s dvoma 😉 ....a ty tiez mozes s dvojickami 😉
lenka ahoj 🙂
a ty si kde?? v nemecku? ci?

lenkove
30. júl 2009

Ahoj Adi,
jasne, v De..
este to aj tak vyzera,ze by sme sa mali stahovat.. ja mam taky pocit,ze nas domaci maju plne zuby a vlastne aj ja 😅
aj ked su zlati, ziaden problem nie je, hadam len v tom,ze kvoli nam si nechali zaviest bezdrotovy net a teraz ich niekto hackol, urobil velky ucet.. stahuje im udaje a tak..
a MM im slubil uz davno,ze to zahesluje a zabudol.. nevycitaju nam to, ale aj tak sa citim vinna.. a mm je prec.. nefunguje nam zvoncek, museli prebrat moje zasielky.. no drobnosti, ale vidim,ze uz to nie je taka pohoda ako bola..
no uvidime.. 🙄

lenkove
30. júl 2009

prepacte, ze sa rozpisujem.. idem chytro spat k praci 🙂 pekny den! 🙂

margarita
30. júl 2009

leni, len sa rozpisuj,nemame Ti co prepacovat 😉

dodatocne vsetko naj naj naj vcielke a smejke k narodkam, budete oslavovat spolu s Karolinkou 😎

no bylinky su podla mna supis, ja mam velmi dobru skusenost s alchemilkou, zihlavou a malinikom 😀 s tou tetou bylinkarkou nie, ale ked ju tu vsetky tak vychvalujete, asi bude fajn

kozie mlieko som skusala pit este ako decko (moja mama ho pila cerstve nepasterizovane kvoli rakovine), ale taaaaak sa mi zhnusilo, ze nikdy viac. ja nedokazem prekonat ten pach po capovi 😀 chut by som este vydrzala, ale ta aroma 😨 😕 😅 😔 no obdivujem vsetkych, co ho dokazu pit.

violoncielka
30. júl 2009

Ahoj leni
a co takto prenajat si bytik...bez domacich? Aj my tak zijeme....urcite si viem predstavit, ze to musi byt neprijemne...Si zivo predstavujem 5 rokov s mojou domacou-aj dked bola zlata a doteraz mam s nou kontakt-predsa casto to byvalo na nevydrzanie....
A vlastne do kedy chcete ostat v DE? ak je to otazka roka tak to nejako vydrzite, ale na viac rokov tak to budete mat asi tazke...
Viem ze nieco super vymyslite 😉

smejka
autor
30. júl 2009

margaritka ako sa vam dovolenkuje? co kristinka zvykla si? pozeram ze ako to uteka..cochvila bude mat polroka 😕 🙂

margarita
30. júl 2009

dovolenka je skvelaaaaaa....Kristinka je cestovne dieta 😀 ona sa rehlila na starych rodicov hned vo dverach, a to ich od krstin zopar mesiacov nevidela...ona nema s nicim problem, kym si to tu vsetko opozera, aj pojdeme spat do BA. No uteka veru, uteka...darmo...starneme 😀

vcielka - nasa domaca je tiez fajn, raz mesacne pride po najomne (alebo vypalne, ako to ja volam 😀 )a vzdy nam prinesie maly mily darcek - raz jahody, inokedy nejaky darcek pre malu, naposledy jej kupila ponozky, a tak je nas vztah celkom dobry...ale byvat s nou by som veru nexela 🙂

violoncielka
30. júl 2009

margi ahoooooj!!!! Ja oslavujem spolu s tm 😀 . On ma v ten den meniny to si pamatam: takze dodatocne vsetko naj 😵
Ja som kupila mame, ked tu bola,ricottu (tvaroh) z kozieho mlieka- vychvalovali to v obchode-ze najcerstvejsie co moze byt- uplna lahodka atd. Chcela som jej urobit radost a ona sa skoro chudera pri stole ..... 😨 Aj ja som to potom ovonala..no ani ja nedokazem ten zapach prekonat
Ako dlho este ostavate? v PD?

margarita
30. júl 2009

aj mm Ti dodatocne blahozela, a ze dakuje za blahozelanie jemu 🙂
sme tu do soboty, vcera sme boli hore v lesoparku, zajtra asi este pojdeme kocikovat do Bojnic, co je tam nove 😉

lenkove
30. júl 2009

Vcielka
ved to 🙂 ze je to max. rok 🙂 ked sa stahovat, tak uz aj, kazdy tyzden navyse je strata casu 😉 a zase kazdy mesiac v inom byvani je strata penazi 😀 😉

violoncielka
30. júl 2009

super!!!! V bojniciach je to nadherne....inac aj ZOO je celkom pekna, ale to by mala asi z toho nic nemala...No a vstupne je dost drahe. My sme tam boli pred rokom s malou kajkou

lenkove
30. júl 2009

ahoj Margi

tak si uzivajte staru mamu a dakujeme za sms od Karolinky 🙂

violoncielka
30. júl 2009

Tak leni zatni zuby, zatnu aj domaci a nejako to uz len vydrzite..... 😵

smejka
autor
30. júl 2009

margaritka tak to ste v krasnom prostredi....aspon si oddychnete od hlavneho mesta 🙂
lenka vsetko sa nejak poriesi....neboj 😉

riska
30. júl 2009

ahojte, zlatička 🙂

lenkove
30. júl 2009

Smejka
ja viem, nie osm predsa Zajko-Bojko 😀
len by bolo vsetko lahsie , keby bol mm pri mne 😔

smejka
autor
30. júl 2009

riska ahoooj....ako prazdninujes? este sa niekam chystate?
lenka kedy pride?

lenkove
30. júl 2009

az o 10 alebo 11 dni 😔 😔 uz mam 11 za sebou 🙄

smejka
autor
30. júl 2009

lenka no mas to tazke s tymi odluceniami.....no ked budete traja tak snad uz nebudu take dlhe sluzobky 😲 ....a 10 s nami vydrzis 😉

riska
30. júl 2009

smejka, supeeer prazdninujeme a chystam sa už len k tebe 😀 😀 🙂
a viete, s kým som bola prave na kave? s našou cuketkou 🙂 je veeeelmi rozlietana, ale mysli na nas a pozdravuje všetky VS

smejka
autor
30. júl 2009

riska vazne????....to aby som sla v auguste na nejaku PN-ku aby si ma stihla doma a nie v praci 😝 😝
jeej cuketka...pozdravujeme a nech tolko nepracuje... 😎

lenkove
30. júl 2009

Pozdravujeme Cuketku 🙂

vcera som po ocku pozerala v telke,ze bol Brad Pitt v Berline a povedal,ze maju dohodu,ze nebude viac ako tri noci mimo domu 😀 to chcem u nas vidiet 😀

violoncielka
30. júl 2009

Brrrrr Leni vari by si nechcela za manzela Brada? 😠 Je sice krasny to hej, ale udajne velmi nudny a nemala by si to lahke.....aspon ja by som poriadne ziarlila. No a BP si moze klast podmienky, kdezto obycajny clovek je vobec rad ak ma nejaku pracu...no nie?

lenkove
30. júl 2009

Jaaaaa? Brada Pitta?! Nikdy! Po prve by mi Angelina oci vyskriabala a po druhe sa mi nepaci 😀
ale ma doma prisny rezim,len co je pravda.. a ked sa jeho kolegov (natacal Tarantinov film v DE s nemeckymi hercami), ze ci im to nevadilo,ze sa vsetko musi prisposobovat jemu, tak sa na novinarov pozerali udivene a povedali,ze nie, ze ved on jediny tam ma 6 deti 😀 😀 to bolo take zlate 🙂 ze nie preto,ze on je hviezda,ale ze ma vela deti 😀