• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veriace snažilky II. Pridajte sa

1. marca 2015 
inak, chyba sloveso pytali
ale ste dufam pochopili
:grinning:
30. júl 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uz ma 6 deti? ten sa ma :dizzy_face:
30. júl 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Riska ahoooj
zajtra je piatoooook
30. júl 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zasa piatok? :unamused: :frowning2: :wink:
30. júl 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riska
teraz to leti a ani by nemuselo,vsak? :confused:
30. júl 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
violka aj odo mna prijmi oneskorenu graulaciu :sunglasses: mas pravdu, zakazane ovocie najviac chuti.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: mne knaz povedal,z e to je zle...astrologia a taaaaak. a je pravda, ze ten rizikovy faktor dokaze pekne nahlodat myslienky...ja som si to tiez na nete skusala, a mne na to prve tehu vysiel rizikac az 5 tusim, a potom som az do septembra mala 3. len jeden mesiac som mala 1, ale to sme mala zakaz milovat sa... :unamused: no a dalej ako po september som sa nepozerala a teraz si trenujem odolnost proti jonasovi :grinning:
30. júl 2009 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni to je des...ja by som sa tiez citila blbo keby sa mi to stalo. kamoska raz byvala u takej starej babicky a ked jej povedala, ze ci si neda zaviest net, tak ju babicka skoro vyhodila :grinning:

a inak hemato nakoniec dopadlo dobre, takze uz dalje nehladam :slight_smile:

margi ja osm sa z kozieho skoro dogrckala... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale dnes som si v BA kupila ryzove mlieko, smotanu z ovsa, gastanove pyre ako nahradu za nugetu, cokoladu a salko a ovcie syrceky...a celkom mi to chuti :slight_smile:
30. júl 2009 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gastanove pyre, mnaaaaaaaam :dizzy_face:
betty, super, že mas zariadene hemato, ani toho jonasa nebudeš potrebovať, neboj :wink:

violka, aj ja ti dodatočne prajem všetko najlepšie k narodeninám, nech ide všetko tak, ako ma :wink: inak k tebe sa to znamenie leva teda hodi dokonale :slight_smile:
30. júl 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Riska fakt? No vsetci mi to hovoria...ale ja sa casto krat citim nie ako lev ale ako mys :wink:
A dakujem za gratulacie.....ja uz tie narodeniny ani nejak extra neoslavujem...od isteho veku uz ani nechce vediet, ze ma narodeniny :grinning:
Mnam gastanove pyre...ja som si munile kopila gastanovu muku a uz sa asi pol roka chystam urobit gastanovy kolac----ze vraj je vyborny.....ale este si pockam ked zhodim dalsie tri kila...potom si taky zakusok dovolim... :slight_smile:
30. júl 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. júl 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som si "munile kopila" :wink: gystanove pare :grinning: a celu kocku 250g som doslova zozrala :grinning: :grinning: :grinning:
ste mi narobili ale chute teda - esteze dnes moja mila svokra robila na obed palacinky, lebo inak uz by som im vybrakovala spajzku :slight_smile:
30. júl 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a zasa sme pri jedle :grinning:
30. júl 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved dobra tema, nie?
a Ty ako, popijas bylinkovy cajik? :wink:
30. júl 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
violka, ty mas inu pevnu volu, že ešte 3 kg dole a potom kolač :confused: :slight_smile:
30. júl 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak, tak, nasavam ako diva :grinning: kedy pridete domkov?
30. júl 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz v sobotuuuuu...teda mozno az v nedelu, podla toho, o kolkej vecer vyrazime stadeto a ci mi budu ostatni uhybat na dialnici :wink:
30. júl 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak stastnu cestu :slight_smile: už sa strašne teším na kiki :wink: teda aj na vas, ale najma na kiki :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. júl 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj kiki sa uz tesi na krstnu, ze kedy pride - ma pre Teba darcek k narodkam...neskoro, ale predsa :wink:
30. júl 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: fiiha, kiki už vie kresliť? no zazračne dieťa :grinning: teším, teším :dizzy_face:
30. júl 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som hladna.. dnes jem iba chlieb.. mal prist na navstevu kamarat a nepride.. a ni vediet nedal znat, kotuha, som mu sama musela sms napisat! :angry:
tak mam 2 kila bananov (marhule som uz zjedla) par baleni sunky, salamy a syra (esteze som kupila vakuove, ani neotvaram) a kilo chlebovych vyrobkov :sunglasses: esteze som mu nekupila sladke buchty, co ma tak rad, uz by som tu tlacila :grinning:
30. júl 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tušim idem aj ja niečo tlačiť :grinning:
30. júl 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm
tak aj ja
30. júl 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
CAute :grinning:
No baby, dakujem za vyjadrenu vdaku ze som Vas nakopla :wink: Gratulujem vsetkym narodinarkam a ja ohlasujem tie moje uz o par dni :grinning: V pondelok 3.8... Aj ja som Levica...
A novinky...
Bylinkove cajiky pijem, presne podla rady tety Kopacovej :wink: Aj som ho rano inhalovala.. Hned sa mi vyrazila na cele vyrazka, tak som isla do roboty spotena a s rohom ako posledny jednorozec :grinning: Aspon sa mi vycistia pory :grinning: Ale nemam zemiaky doma, takze obklady asi az v sobotu na chalupe.. Riska, tebe musim zohnat tu jacmennu drt :grinning:
A dnes som bola aj na tom odblokovani podla Mojzisovej :confused: No baby, nie je to med lizat... Este aj ta kostrc sa da vydrzat, aj ked je to neprijemne a boliked ti s nou manipuluje... Ale tlakove napravanie, teda mobilizacia rebier... Fuuuha, to som aj dychat zabudla... Ale pekne mi to tam popraskala a zajtra mi este pred dovolenkou odblokuje bedrove kosti a predpise mi prvy cvik, aby som mohla zacat na dovolenke cvicit :dizzy_face:
Ak uz sem nepridete, tak cmuuuk :grinning:
30. júl 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby
to vsetko musim skusit aj ja :grinning:
neviete, ci ma vysledky aj s muzmi? :grinning:
30. júl 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenkove :grinning: Nemusis? Podla mna si vyberies este nieco navyse :grinning: Viem ze vie namiesat caje aj pre muzov ak maju problem, my nemame, tak nam odporucila 2xdenne vitamin E :grinning:
30. júl 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pahu,
dakujem :grinning: :grinning: uz vas citam :grinning: :grinning: tak zemiaciky, mnam mnam :wink:
30. júl 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pahu, tak s predstihom aj tebe všeeetko najsamlepšie k narodeninam :slight_smile: :wink: :grinning: a nezabudni si pripiť dobrými bylinkami :sunglasses:
30. júl 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
možeš aj v robote ponukať... to budu pozerať :grinning: :grinning:
30. júl 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: Cmuk, musim ist zehlit.. Uz je zle, manzel sam vytiahol zehliacu dosku... :grinning: Asi si uz nema co obliect :grinning:
30. júl 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
ja nezehlim, nemam muza :grinning:
ale vcera sa ku mne nastahoval obrovsky lucny konik. neviem ako prisiel do podkrovia, cez stresne okno!!! :sweat_smile: ale bol obrovsky, som sa ho bala ze ma zje a urychlene som ho vyhodila! A to sa mi ani nezmestil do ziadneho pohara, musela som ho transportovat v hrnci :confused: :sweat_smile: :grinning:
pekny den!
31. júl 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok