Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

riska
31. júl 2009

lenka, prečo si ho vyhodila? tak romanticky k tebe prišiel či priskakal, s nadejou, že sa o neho postaraš 😔 a ani žehlenie by nevyžadoval a ty takto 😕

lenkove
31. júl 2009

Riska
som sa bala,ze ma zje... vyzeral velmi hladny, vieeeees? 😕 😕
.. a ja.. idem volat na urady 😕

lenkove
31. júl 2009

baby, chapete.. ja tam zavolam a nepocuju ma.. 😕 haluz.. 😕

lenkove
31. júl 2009

no vybavene.. slubili,ze sa bude tesit niekto iny.. .. nedokazem pripojit ziadneho usmievacika, idem pracovat..
pekny den vam!

violoncielka
31. júl 2009

Ahojte dievcatka
Leni tak skusaj dalej volat

My mavame casto na balkone tieto mega kone!!! Aj ja sa ich bojim... 😅

No a mne sa vcera skoncili kurzy, som rada nasla som opat odvahu, zanrala som si aj solovy koncert, zoznamila som sa zo super ludmi a hlavne som bola nutena takto sa udrziavat vo forme aj v tychto horucavach....
Najhorsie je ked viem, ze musim kazdodenne cvicit a nemam v dohladne ziaden ciel (napriklad konkurz a koncert) vtedy sa vyslovene musim dokopavat a nutit az do takej miery, ze nenavidim celu hudbu!!!

Takze buduci tyzden mam volny, dufam, ze sa mi podari ist par krat si zaplavat a totalne sa vysportovat, taktiez musim dat do poriadku byt, pozehlit, navarit a dat zamrazit nejake jedla no a od 8.8 mm ma celozavodnu dovolenku, takze ideme do Toskanska ku svokrovcom...aj sa tesim...budeme si robit take jednodnove vyletiky po okoli....To mesto-teda dedina, kde maju tento dom po svokrovych rodicoch (je to taky letny dom, lebo tam nie je zavedene kurenie) je len hodinu cesty vzdialeny od Assisi, blizko je aj Florencia..tak sa tesim,len dufam, ze nebude velmi teplo...vtedy cloveka az tak velmi nebavy tulat sa po mestach 😝
No a posledny augustovy tyzden, ak nepride k nam bracho s rodinou, tak by mala prist na tyzden ku nam moja kamoska s malym syncekom...tak sa tesim, zase bude u nas veselo.

violoncielka
31. júl 2009

Momentalne som si vypila cajik zn. Serafin (mozno poznate) , je to na cysty, myomy, vytoky...mozno mi to odstrani aj tu moju prekazku ... a idem si to doplnit tinkturov z grepu...
Tak taketo bylinky som si naordinovala ja....V PD na SK je taky obchodik so zdravou vyzivou (kde ja musim vzdy zajst) a nasla som tam taketo cajiky od vymyslu sveta od tejto firmy...mozno poznate?

violoncielka
31. júl 2009

Leni...urobila si dobre...klud. 😵 .

lenkove
31. júl 2009

Violka
s tym konikom ? 😀 😀
ale vazne, ja viem.. dakujem.. 😕

vasa dovolenka vyzera super 🙂 aj tvoje vysportovanie sa, zdravopitie sa a cvicenie violky 🙂 mas moj obdiv, preto sa vzdalujem od kona a idem hladat jeden slovnik, alebo aspon pracovat 🙂
dakujem ze vas mam a zelam vam krasny dnik!
L.
a ps: ak by mi niekto poslal tc. na Suzinku? nech jej napisem, chyba mi.. 😅

violoncielka
31. júl 2009

mnam ta grepova tinktura je dobrucka....az sa mi kruti hlava od alkoholu...mnaaaaam! a sladucka...... 😝

violoncielka
31. júl 2009

ano Leni s tym konikom 😀

violoncielka
31. júl 2009

riska a ty zehlis? no ja sa tiez vzdialujem od konika, novy den este len nedavno zacal....idem z neho vytazit co najviac...pa

lenkove
31. júl 2009

Violka 😵 😵

smejka
autor
31. júl 2009

ahojte 🙂
lenka esteze nevyhadzujes MK 😅 ....ked budes pisat suzzike tak ju odo mna pozdrav....aj Karolinku....prip posli tc 🙂
violka som rada ze mate vysledky v heliku ok...ked zvladnete operaciu tak verim ze uz nebude prekazky a z teba bude tehulka 🙂
riska ahooooj 🙂
pahu vystrazny stupen c 3 ked uz mm vytahuje zehliacu dosku vsak? 😀 ....poznam to 😝
zelam vam krasny den 😵

margarita
31. júl 2009

ahoj smejusik, ako pokracuje vas porod? 😉

sranda, u nas, ked mm vytahuje zehliacu dosku, tak to je normalny bezny stav, ze si chce rano ozehlit koselu do prace...ale to on ma z toho, ze zil dlho sam 😀 a tak sa musel naucit si aj zehlit. Sorry, ale zase som sa neovladla a musela som si ho pochvalit,ked si to tu pride precitat 🙂 😎

ufffff, aj vam je tak teplo straaaaasne? dnes hlasili vraj ochladenie, ale sem az to nedorazilo... 😔

smejka
autor
31. júl 2009

margaritka ahoj 🙂
ako bolo v bojniciach? ci este sa len chystate? 🙂 ...u nas je teplo....ale rano ked som sla po nocnej bolo tak prijemne 😎
my nerodime....uradnici zavaraju uhorky 😝

smejka
autor
31. júl 2009

margaritka tak i ja chvalim tvojho mm 🙂 ...sikovnik je 😉

bettynka222
31. júl 2009

babuleeee, kto sa chysta za tetou bylinkarou este? a tam sa treba objednat?

bettynka222
31. júl 2009

no tak uz som objednana na pondelok. riska citala som, ze sa mas naparovat nad mliekom ci co...no tak to ja asi nad kozim, lebo proti kravskemu mam protilatky 😀

riska
31. júl 2009

betty, uvidiš, čo ti povie, ešte neexperimentuj 😀

smejka, aka bola narodeninova nočna? dnes oslavujete? 😵

margi, lenka, violka 🙂 😉

riska
31. júl 2009

jaj, zasa strašite s tým žehlenim, ja mam už celkom slušnu kopu, ale tvarim sa, že ju nevidim 😀

pahu
31. júl 2009

Violoncelka, svokrovci majú domček v Toskánsku? My sme tam strávili teraz skoro 10 dní, najkrajšia dovolenka 😀 Florencia je síce pekná, ale tie okolité dedinky... Fuuu, to jen niečo... V tichosti a s prianím zááávidím 😀

P.S. Čauko ostatné 😀

marione74
31. júl 2009

babulky, nejak nestiham pisat este citat ako tak, hoci posledne 4 strany mam sklz... a buduci tyzden budem dost busy takze asi tiez nepridem.

Este netypujte mena 🙂 lebo my sme to este nestihli prebrat a ani pohlavie nie je iste 😀 Aj ked samej my to je trocha divne, lebo som cakala ze na morfo utz to bude jasne ako facka, no dufam ze to nie je nejaky hermafroditko 😀
Inak sa mame dobre, mimik uz dost kopka, zda sa mi cim dalej tym viac, az som sa vcera bala, ze ci mu nieco nie je, ale sak som si povedala, ze nemozem byt paranoidna - bat sa ked kope malicko a bat sa aj ked kope vela 😎
No a moji kolegovia si vacsinou stale nevsimli ze som tehu, a to uz pomaly zacinam siesty mesiac... mozno je to aj tym ze nosim sirsie bluzky a mam take cierne tehu gate co ma vraj dokonca zuzuju, no prosim som si myslela ze budem vyzerat ako tank a zatial nic.. no vsak akoze som aj rada, az mi niekedy ani nepride, ze mam brusko 😖 no teda ja ho vlastne este stale nemam moc zvacsene... a zatial priberam pekne ucebnicovo - 3 kg do 20 tt, kiez by som nepribrala viac ako 10 - 11 kg..

Inak na Vas myslim, tesim sa s Lenky, ze uz tehulkuje 😉, zo skorki, ze pekne oddychuje, z violky, ze uz len pol roka a bude mamina a samozrejme myslim a pozdravujem aj Risku a pahu s ich bylinkami, margi a kiki, kaki, lucett, smejku a matuska, betty a... sec, rychlo to poslem, lebo zas to zmizne...

violoncielka
31. júl 2009

takze betty by uz chcela inhalovat? 😀
Kto chce prist ku nam zehlit? zoberiem ho potom k moru 😉

Pahu nie uplne v Toskansku...trosku smerom na vychod, ale je to vsetko tak na hodinku cesty od tadial...
A kde ste presne boli vy?

marione74
31. júl 2009

🙂 dalej mariu1610, pekne ze sa ukazala, a samo, ze tehulky danku a janulku

violoncielka
31. júl 2009

Ahoooj Marione, ho huraaa, ze sa sem tam ukazes... tesim sa ze sa mas dobre.... 😵

margarita
31. júl 2009

violka, ja pridem - ozehlim co len xes 😉
alebo nech pride riska a ukaze Ti, ako okato ignorovat kopu na zehlenie
😀
hlasim stastny navrat z Bojnic, pekne bolo, mali sme taky poobedny vylet - ved az budem stihat po navrate domov pridam nejake foto z Kristinkinej prvej dovolenky u starych rodicov.

majte sa vsetky moc krasne,
a marione Ty to s tou pracou zase neprehanaj, ze busy 😎 pekne klud a nohy hore, jasne?

marione74
31. júl 2009

no vitajte doma 😀

lenkove
31. júl 2009

Vitame Margi doma 🙂

Marione
som rada,ze si sa ozvala.. teda, siesty mesiac a kolegovia nic? 😀 srandisti 😀
tesim sa z vas a velmi to neprehanaj, jasne? 🙂

dobru nocku, idem spat.. dnes konik neprisiel.. iba dva nocne motyle malej velkosti 😉 niet sa coho bat 😀

lenkove
1. aug 2009

a dobre ranko 🙂

margarita
1. aug 2009

tesi ma, ze uz ma vitate doma, ale ja som pisala len, ze sme prisli z Bojnic k svokrovcom do PD, nie uz do Ba 😉
tam vyrazame az dnes navecer.
vcera sme si este pred polnocou odskocili na pohotovost, lebo margi este v utorok nieco ustiplo (mucha tse-tse)
a namiesto aby mi to mizlo, sa mi to zapalilo a bolelo a vyhnisalo, fuj a uz som mala skoro vred z toho 😀 tak mi to pekne osetrili a ze vraj to prezijem 😉
takze sa ma tak lahko nezbavite
😉