Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

riska
11. aug 2009

lenka, jupiiii a kam idete? 🙂

lenkove
11. aug 2009

Riska
stokrat jupiiii
do Bulharska 😀 na 14 dni 😎

lenkove
11. aug 2009

Inak, vsetko najlepsie:
Zuzke a Zuzke
Zuzke
a Zuzke!
dufam,ze som na ziadnu Zuzku nezabudla!! ak ano, nech sa prizna, kto je tu Zuzka v utajeni! 😀 😀

riska
11. aug 2009

že sa pýtam 😀 bulharsko je supeeeer 🙂

danka24
11. aug 2009

lenka supeeer tak si užite jeden druheho .. a odychnete si a to by som ti riadne priala aby ste si doniesli v brusku maleho bulhara 😵 😵 😵

janula.k
11. aug 2009

Pripajam sa aj ja ku gratulacii vsetkym Zuzkám, Zuzičkám, Zuzankám a aj Zuzám 🙂
Lenka, dakujeme ze si sa za nas vcera krasne pomodlila 🙂 ja som o 22 uz spala 😅 🤐 a este chcem napisat, ze mi je velmi luto, co sa prihodilo tvojej svagrinej. 😔 Je aj nejaky dovod preco sa to stalo? Myslim ten lekarsky..
a zdravim aj Komis a jej synceka 🙂
Riska uprimnu sustrast 😔
Leni a dovolenka je super, to ste nasli nejaky last minute?

lucetta
11. aug 2009

caute hviezdy 🙂
a najma vsetky moje drahe Zuzky, nech dobry Pan zehna kazdu minutu vasho zivota, naplni vas usmevom, radostou, pokojom, silou a vierou, ktora i hory prenasa cmuk 😉
vsetky vas zdravim a zelam pekny vecer 😵

kaki
11. aug 2009

luci 😵 čaves... kočulda multi-ligvistická 😵 😵

lucetta
11. aug 2009

servus draha, tak ako?
inak by ma velmi zaujimalo, ak by sa ti chcelo mi napoisat ip , co sa v tebe pocas grilovacky zlomilo 😉 😀
myslim na teba 😉 koculda 😎

janula.k
11. aug 2009

kaki, lucetka aj my chceme vediet co sa pocas grilovacky zlomilo 😕 😀

babulky, myslime aj na obete vcerajsej nestastnej udalosti v Handlovej...tolko pozostalych, tolko zialu... 😔

kaki
11. aug 2009

Nič sa nezlomilo.... Iba sa niečo vo mne deje, čo neviem opísať a je to dobré 🙂 Ďakujem Bohu že sa to niečo deje.... Keď budem vedieť opísať čo sa to deje, podelím sa s vami 😵

janula.k
11. aug 2009

kaki mam radost 😵

marione74
11. aug 2009

kaki inak aj ja som zvedava co sa lame, ked to budes vediet vyjadrit slovami, tak urcite daj vediet, zvlas ma zaujima dopad manzelskych stretnuti, ja neviem, ja mam nejak k duchovnym akciam odpor, hlavne k duchovnym cviceniam a tak... a zvlast k ciste katolickym, nemozem si pomoct, mozno take ekumenicke by bolo fajn, uz ma napadlo viac krat, ze do porodu by som chcela absolvovat aspon jeden den nejaku duchovnu obnovu, len muzik odmieta, este viac ako ja, ak by ste niekto vedel o nejakej dobrej duchovnej akcii v obdobi september - november (nejakej jedno-dvojdnovke, tak pls poradte) mozno donutim seba a hlavne mm, lebo nakoniec nam to vzdy nieco da...

lucett, som muzikovi prave hovorila, ze aku grilovacku sme missli v piatok... a ostala som v soku ked mi povedal, ze tak preco sme nesli, ved by sme sa na jeden vecer zbavili nejak 3 deti co boli u nas na prazkach.
Akoze pozabudol na fakt, ze som bola riadne nachladnuta, ale sokoval ma, ze by bol isiel on je taky domasedko papucovy 😔

marione74
11. aug 2009

lenka a kedy letite? supis

lucetta
11. aug 2009

narione vidis, ta grilovacka robila s nasimi mm zazraky 🙂 nabuduce uz dufam nebudete chybat, ak sa mi podari vecer napisem ip, len som nestihala ti odpisovat pa

violoncielka
11. aug 2009

jej baby....ja by som tak rada isla na tu grilovacku s vami...ved uz sa vsetky poznate a ja vas nepoznam ☹ (teda okrem margi)..... Raz musime zorganizovat nieco take aby sme sa pripojili aj my daleke 😉

Kaki aj mna by zaujimalo co sa to tam lamalo 😉 .....

A Leni krasnu dovolenku.. a presne s tebou suhlasim, ze kazdy ma vlastnu cestu k Bohu, vlastne citenie...Je vela prostriedkov a ciest, ale iba jeden jediny ciel.... 😎

Gratulujem vsetkym Zuzankam!!!! ....

Marione ja som bola iba raz na duchovnej obnove a sa mi to velmi pacilo. ale je tiez fakt, ze som bola s frantiskanmi s Ba klastora s ktorymi som sa aj velmi dobre poznala.... Na nejake duchovne cvicenia len tak naslepo, kde nikoho nepoznam ....no neviem asi by som tiez nemala k tomu velku chut.

No idem lebo mm mi hovori, ze ak chcem este cvicit cello, ze mam uz iba hodinu...tak pa a pekny vecer.

violoncielka
11. aug 2009

Ale s vami by som samozrejme isla.....to je jasne

riska
11. aug 2009

kaki, čo sa tak mohlo na tej grilovačke zlomiť, stolička to nebola, to by sme si všimli 😀

janulka, mas pravdu, neviem si to ani predstaviť 😔

violka, neboooj, raz sa všetky stretneme (a nemyslím tým na onom svete) 🙂

margarita
11. aug 2009

violoncielka - takze najblizsie namiesto grilovacky mame zorganizovat nejake "duchace" ? 😀 a pre marione specialne este by mali byt ekumenicke. No neviem, neviem, ci ja som prave ta prava osoba na takuto akciu 😉 , ale ak by sa robila, mozem tam byt za jehovistov, napriklad 😎 nech to ma marione take ekumenicke...

vsetkym Zuzankam, velkym aj malym (mladsim ako 4roky 😉 ) vsetko naj naj naj a vela Bozich milosti.

marione tak ak Ty ides na tie mena tak medzinarodne, tak ja tipujem : Gargantua a Pantagruel 😀 uz neviem, ci su muzske alebo zenske, ale brali sme to na gympli v literature. A keby sa Ti nahodou nepozdavali, moze ich prebrat Janulka, Ty si tusim pisala, ze mas problem a nevies ake si vybrat 😉

suzzika, smejka, darla, lenka,danka, riska, kaki, lucettka.......jedno velke kolektivne ahooooooojte 🙂

marione74
11. aug 2009

hm, violka, vlastne dobry napad, mohli by sme si dat duchovne cvicenie my- veriace snazilky, booknut nejaku chatu na nejaky ten vikendik niekde (smejka mozeme aj niekde v ziline alebo skratka v strede Slovenska), vecer by sme si urobili ohnik a nieco poopekali alebo ugrilovali, skratka taky duchovno-relaxacny vikend a konecne by sme sa vsetky videli 🙂
Zohnali by sme len nejakeho laika, alebo aj knaza co by nam urobil nejake prednasky (napr. na temu manzelstvo, alebo skratka nieco zaujimave) pocas dna a vecer sup sup opekacka 😀
Hm mozno by to aj nebolo nerealne co?

darla27
11. aug 2009

Jeeej cau Marione, prave som ti pisala Ip, lebo som chcela ešte niečo vedieť. 🙂

Inak dnes poobede ste moc nepopísali...čo sa dovolenkuje? 😀

marione74
11. aug 2009

margi, jehovistu mozeme vynechat 🙂 Ak by to bolo take volnejsie, tak by som zniesla aj cisto katolikov 😀

No u janulky sa tiez nemozu rozhodnut o mene, tak sme na tom podobne 🙂 ale diki za typ, daj este nejaky ale trocha kratsie mena poprosim 🙂

margarita
11. aug 2009

marione, kedy sa ide? ja ideeeeeem. a ked xes, zozeniem psychologov na tie prednasky 😀
a po prednaske im strcim Kristinku, nech varuju a my ideme opekat. 😀

margarita
11. aug 2009

ok, tak z kratsich moje favoritne : Čuk a Huk. Alebo Lolek a BOlek 😉

darla27
11. aug 2009

Marione a čo tak Ivo alebo Emma? Keď chceš kratšie, my uvažujeme skôr o tých stredne dlhých.. 😀
Inak s tym relaxacno-duchovnym stretnutím na chate by to bol super nápad, škoda že je to nereálne..
Riska no snad aj my sa stretneme skôr než na onom svete..napríklad na budúci týždeň. 😉
Lenkove jeeeeej ty sa máš že máš ešte pred sebou dovču, užite si to. 😵

marione74
11. aug 2009

jeej mozes aj psychologa, ale iba jednu prednasku mu dame oki?
Takze program duchovnych:
Sobota - zjazd o 10.00- 11.00 am.
11.00 -12.00 ubytovanie sa.
12.00-13.00 obed
13-14 prva prednaska (Margi zozenie psychologa)
14.-16. volna zabava
16.-17.30 druha prednaska (tema - nieco o manzelstve)
17.30-18.30 oddych
18.30 do neskorych nocnych alebo rannych hodin - opekacka, grilovacka

Nedela
9.00 ranajky
10.30 sv. omsa
12.00 obed
13.-14.30 prednaska (zatial tema nedefinovana)
14.30- 16.00 volny pokec
16.00-17.00 good bye

No pekne som to naplanovala, mi asi hrabka, ale ked ja tak rada planujem
🙂

lucetta
11. aug 2009

no hviezdy toto neni mozne, rozbehnete to tu takto v noci 🙂

marione74
11. aug 2009

🙂 no este stale som si nevybrala, daj nejake biblicke mena 😀
Darla, mas IP

lucetta
11. aug 2009

no marione pekne, len aby si aj dosla 😀 😵

marione74
11. aug 2009

darla, no, to dievcenske je jedno z nasich favoritnych 🙂 ak bude baba
Nie, tie duchovne nie su nerealne, podla mna je to realne 😀
ahooooj lucett, aj ja sa divim ze nas je tu tolko v takejto nocnej hodine 🙂