Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

margarita
12. aug 2009

kaki, aj ja som antiFB 😎 ale napriek tomu som fotky videla - lebo co uz by margi neurobila pre suzzikine fotky, ze? 😉 ale keby nie risky, tak som nahrata. Som ja ale zasadovy clovek, veru 😀

chcem utesit nasu milu prezidentku, ze aj ja som si - este pocas PNky minuly rok - tiez raz urobila takyto IQ test,a tiez v naivnej viere, ze sa dozviem vysledok (skoro) zdarma. Len tento test bol cesky a stalo ma to len 2sms po 50 SKK, cize som zistila za stovecku, aky som ja riadny debil. alebo imbecil? uz sa fakt nepamatam,tak som asi rovno idiot 😉 A Obama ma preto 130, ze ma na taketo volovinky vycleneny rozpocet na reprezentacne ucely 😀

suzzika - len aby sme Ta nezahltili nasimi IPckami, ked tu sa v poslednej dobe deju same dolezite a zasadne veci, napr. grilovacka a ine 🙂

margarita
12. aug 2009

pod vplyvom nasej plodnej diskusie o IQ som si dovolila pridat do albumu Mini Margi foto c.32 😉

kto by mal zaujem poslat original subor .gif (animovany), poslite mi IP s vasim mailom.
Chcela som to ulozit aj sem tak, ale konik pozna iba JPEGy 😒

Mna osobne to strasne moc vystihuje, moje "zabiehave myslenie" a kvetnate vyjadrovanie 😵

margarita
12. aug 2009
marione74
12. aug 2009

margi, teda na toto nepomoze ani najlepsi decoder na svete... 🙂 a ja som sa uz tesila ze nova Kristinka 🙂

skorki, ake uzasne fotecky, to su tatry? ved to vyzera ako nejake uplne cistucke Alpy, kde sa pasu fialove kravicky a dava to najzdravsie mliecko na svete z ktoreho sa vyraba najjemnejsia cokolada.... atd atd..

elizka
12. aug 2009

ale to máme riadne zložité 😀 .....nemáš náhodou schému mužského myslenia 😀 .....stálo by zato pochopiť niektoré ích myšlienkové pochody 😉

kaki
12. aug 2009

elizka, podla mňa chlapi myslia až tak jednoducho že pre nás je to nepochopiteľé 😀

elizka
12. aug 2009

a preto nás "niekedy" nevedia pochopiť 😅

elizka
12. aug 2009

tak ja už končím 😝 .......zase zajtra.......pozdravujem všetky nočné víly 😀 ......dobre si pokecajte..pa pa

bettynka222
12. aug 2009

margi oki, mozes s nimi viest nekrestanske reci 😀 a inak ja mozem prekladat aj do francuzstiny 🙂 a inak aj ja som bola antiFB,ale kvoli kamaratom, co ma tam cele roky lakali som tam nakoniec sla. ale nehadzem si tam ziadne fotky (len profilovu a obcas ma niekto oznaci na svojej foto), ani sa nebavim s cudzimi 😀

elizka ja cvicim teraz mojzisku a na konci dvd su cviky pre muzov, ktori maju zly spermiogram. mozno by to stalo za pokus, hmmmm?

leni tak daj zablokovat svoje cislo a zmen si ho. viem ze je to otrava, ale lepsie ako prichadzat pre nic za nic o peniaze 😕

kaki mnaaaam, ze zemiakova kasa. ale ja ju nemozeeeeem ☹ jedine, zeby v nej bolo kozie mlieko a maslo...ale to by mi asi nechutila 😝

kaki
12. aug 2009

Elizka neviem či by si mala ísť domov.... Výplaty si už urobila 😉 😀

elizka
12. aug 2009

už skoro....ešte som si nechala aj na zajtra 😅 ......ale už zajtra odídu, to bude radosti 😀

elizka
12. aug 2009

betty, tú mojžišku mám aj ja doma, cvičila som ju skoro rok 😉

danka24
12. aug 2009

ahhooojtee
no kozie mlieko chuti normalne ako kravske .. zalezi ako je koza chovana.. moji svokrovci maju kozy a mlieko je vyborne aj syr .. chovaju na sene a nepasu vonku na zeleno.. treba raz ochutnat a uvidis mozno neodmietnes 😉

jankacka
12. aug 2009

ahojte, som tu prvykrat a chcela by som reagovat na elizku.pisala si o metode ludmily mojzisovej, ze si ju cvicila, vedela by si mi o tom povedat viac, alebo niekto iny ma s tym skusenosti.dakujem.

lenkove
12. aug 2009

no ja idem domov a dufam,ze dnes uz nepridem 😉

a to s tym testom, uvidime.. ked mi to este raz stiahnu, budem veru menit cislo.. co je na prd, lebo teraz mame s mm zvyhodnene volania a sms, bola vtedy taka akcia ☹ ale co ked sa chytam v noci na testy..
vsetkym pekny vecer

Smejka? 😕 😕 😕 😕 myslim na vas 😔 😔 😔

riska
12. aug 2009

aj ja budem na vas myslieť, idem na pár dni off, zajtra ma čaka cesta až na daleký východ a rozlúčka s babkou 😔 a potom sa ešte pravdepodobne zastavime aj na orave.... tak sa majte a píšte 😉 a môžete aj na môj mobil 😀

bettynka222
12. aug 2009

ahoj riska, vela sil na zajtra ti prajem. a este dodatocne uprimnu sustrast 😔

dani no tak ja mam k dispozicii iba to z obchodu. a teda nic moc. ale ked natrafim na dobry syr, tak sa to da. ale oni mi zakazali este aj maslo a cokoladu ☹

leni zmen cislo. radsej drahsie volania manzelovi ako peniaze vyhodene von oknom.... ale este chvilu vydrz, mozno ta rada z netu fakt pomoze. ajked aj to sa mi zda podozrive, ze si tam tiez musela poslat sms 😕

marione74
12. aug 2009

riska stastnu cestu a drz sa ☹ pa

elizka
13. aug 2009

prajem vám všetkým požehnaný deň , .....kde ste?

smejka
autor
13. aug 2009

ahojte 🙂
tak vy ste ake kecalky 😉 ...to nestiham ani reagovat...ale bolo vam tu zjavne veselo 😵
vsetky vas pozdravujem a zelam pekny den 😎

suzzika
13. aug 2009

Ahojte 😵

Dievčatá viem, že vám dlhujem podrobnosti o pôrode, teraz malá spinká tak sa pokúsim niečo napísať. Až s odstupom času som pochopila, že všetky modlitby za nás vlastne neboli prijaté za to, aby som porodila prirodzene /Pán vie prečo nie.../ale boli za to, aby sme to obe vôbec prežili...Najhorší moment na celej operácii pre mňa bol pri pichaní epidurálky. Ako som sa neskôr dozvedela pichal mi ju lekár, ktorý bol rok po škole, čiže pichal mi ju na asi 7 krát/už som to potom nepočítala 😔 / pár krát ma tak bolestivo trafil do miechy a stále tvrdil, že to preto, že mám zle ohnutý chrbát-kázal mi s tým bruchom ohnúť sa v krížoch /!!!/no fakt neviem, či sa to dá ešte inak. Zo mňa dievčatá stekal pot a keby to bolo teraz určite ho po 2 nepodarenom vpichu zastavím, nakoniec aj tak prišiel ďalší lekár a ten to pichol na prvý šup...Už tu zapracoval Boh, že som z týchto pokusov nemala žiadne následky, niektorým ženám už po jednom zlom vpichu musia pichať ešte nejaké krvné zátky, tak vďaka ti Pane, že to dopadlo bez následkov. Mne ešte teraz sa dajú spočítať tie vpichy na chrbtici... ☹
No a potom prišiel ďalší moment, kedy som pochopila, že Boh vie čo robí...Keď vyberali Karolínku tak až vtedy zistili, že má pupočnú šnúru dvakrát omotanú okolo krku a aj pod pazuškou, no proste ako povedal lekár - celá v nej bola zamotaná...kto vie ako by to dopadlo pri normálnom pôrode...ďalšie ĎAKUJEM patrí Bohu, za to, že je živá a zdravá.
Dievčatá a vám opäť ďakujem za vaše úprimné modlitby a želám si, aby vaša prajnosť a nesebeckosť vám všetkým bola odmenená už tu na zemi v podobe zdavých a krásnych detičiek...To zase budem vyprosovať ja pre vás... 😵
No a tie ostatné nepríjemnosti okolo cisárskeho /neviem, či tu niektorá ho "absolvovala"/boli síce bolestivé a nepríjemné, ale sú už zabudnuté a nepodstatné a stáli za to 😉
Lenočka áno správne si poznamenala, že som nechcela cisársky hlavne kvôli tomu obmedzenému počtu detí, ale lekár ma upokojoval /ešte pred zákrokom/, lebo pochopil o čo mi ide 🙂, že už robil aj 4 cisárske a že keď chcem mať deti tak sa nemám báť... 🙂a že sa v našom prípade skutočne nedá už nič iné robiť a ani dlhšie čakať...A navyše som tam stretla jednu 23 ročnú, ktorá tam bola už na 3. cisárskom /3 chlapci/a v pohode./Aj jedna moja spolužiačka tam ležala s krvácaním, čaká tretie a prvé dva boli sekcia a berie to úplne v pohode, ale vraj jej budú robiť už v 37.tt...
Skúsim pre tie antiFB 😉hodiť nejaké foto, dúfam, že malá ešte vydrží a pospí... 🙂

suzzika
13. aug 2009

môžte pozrieť fotky... 😉

kaki
13. aug 2009

Jeeej Suzzika 🙂 Tvoj porod je svedectvo 😵 Tak ďakujem Bohu za Teba a aj za Vás že ste to spolu zvládli 😵

danka24
13. aug 2009

jeeej suzika tak klobuk dole ... ako pise kaki je to svedectvo. 😵 😵 😵 a chcem sa opytat to epiduralku ti pichali este pred normalnym porodom?

danka24
13. aug 2009

a este som zabudla VDAKA TI BOZE 😵 😵 😵

margarita
13. aug 2009

suzzika, to, co si napisala, ma len presviedca opat o tom, ze Boh niekedy nevypocuje nase modlitby tak ako my chceme (napr. za Tvoj prirodzeny porod), pretoze On vie, co je vo veci a preco to ma byt inak 😉
hlavne ze vsetko dopadlo ako malo byt pre vas najlepsie...fuuu, ze 7x pichali...no dakujem pekne, ale asi to tym tehulkam vzdy ide tazsie kvoli brusku, aj mne trafili asi na 4.x...

a to si bola pri vedomi, alebo uplne Ta uspali?

tak super, ze doki vravel aj 3-4 cisarske ze su v poho, tesime sa s Tebou na vase dalsie deticky 😉

danka24
13. aug 2009

margi aj ty si mala epiduralku?

margarita
13. aug 2009

mala 🙂 teda najprv mi vsetci tvrdili, ze kvoli trombofilii ju mat nemozem, potom, ze ak porodim min.12 hodin po poslednej injekcii, tak hej, a nakoniec mi ju este porodna asistentka s anesteziologickou vnutili 😀 , i ked som tvrdila, ze nechcem, ved ja ani kontrakcie este nemam 😀 a oni, ze vyvolavany porod je rychly a znicohonic to zacne svinsky boliet...no mna nestihlo ani zacat boliet a bolo po vsetkom.
Na mna tie vase modlitby mali az taaaaaky skvely ucinok,nepamatas? 😉

danka24
13. aug 2009

pamatam jasne.. ja rozmyslam tiez o epiduralke.. a neboli to ked ti pichaju?

monika99
13. aug 2009

Ahojte kocky,
dlllllllllllho som tu nebola, ale konecne som si nasla cas podelit sa s vami o moje skusenosti a zazitky. V utorok som bola u doktorky 12 DC a folik mal 23 mm, tak mi predpisaĺa pregnyl a dala som si ho na 13DC pichnut cize vcera o 10 hod. Co myslite uz sa nam konecne podari mat vytuzene babo, taaaaaaaaak velmi by som chcela. Skuste mi napisat mate dajake skusenosti s tym a ako to dopadlo. Nechcem sa nadarmo tesit a potom byt sklamana, dakujem krasne za rady.
Taka som nespokojna velmi chcem vediet ako to dopadlo, joj ako dobre ze este vas mam ze sa mam s kym poradit, daaaaaaaakujem 🙂