Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

riska
10. sep 2009

rybka a ty niekam ideš? či budeš vymetať detské obchody? 😀

rybka13
10. sep 2009

asi pojdeme k svokrovcom na 2 dni a potom budem vymetat detske obchody... uz sa tesim, ved keby som porodila v 38 tt, co sa stava casto, uz je to len 10 tt.. a este si chcem dat dokopy v hlave co este chcem do porodu stihnut...

muska30
11. sep 2009

ahojte dievcata,
vsetky Vas pozdravujem, dovolenkujucim prajem peknu dovolenku a nam ostatnym pekny vikend 🙂

rybka, no z tej Ordinacie som bola zhrozena aj ja, zomrelo im tam babo, bolo to nepekne autenticke 😖

kaki
11. sep 2009

Ahojte 🙂
Ja sa tak teším že dneska poobede ideme preč 😉
Myslieť na vás budem... a stále myslím 😵

rybka... nakupuj a sprav si veľkú radosť 😉 A ordináciu už nepozeraj. Načo sa stresovať keď máś ukážkové tehu? 😉 Dávaj na Vás pozor.... 😵

muska30
11. sep 2009

rybka, ked som bola tehulka, tiez som sa najviac tesila na utz, moj doki mi ho robil kazdu poradnu. Ked som videla, ze je babo v poriadku, hned som bola spokojnejsia 🙂 a hlavne sa nestresuj, babo potrebuje mat spokojnu a kludnu mamicku 🙂

muska30
11. sep 2009

kaki, tak si uzite dovolenku 😉

muska30
11. sep 2009

violka, ja som pila v cajovni z tej kovovej slamky caj, bol horuci a dobre som si popalila pery 😀 zrejme musi byt caj dobre vychladnuty 🙂

kaki
11. sep 2009

Muska a si už zbalená? Veď Vás bereme 😀

muska30
11. sep 2009

no my sme az styria, neviem, ci sa ku Vam zmestime 😉

seka
11. sep 2009

Ahojte, baby, včera som sa nestihla ozvať, ale poctivo som všetko prečítala....

dovolenkujúcim prajem príjemnú dovolenku a veľa oddychu.

rybka-pri tej ordinácii som si ja riadne poplakala, ja som taký plačko, ako ma volá mm. bolo to hrozné.....ale ja teraz čakám na mrchu, a vtedy som aj ja taká mrcha-nervózna, podráždená a urevaná za všetko! vtedy je to so mnou ťažké, ľutujem našich doma.....

bettynka-chcem sa spýtať, písala si, že keď doktor zistil, že manžel mal mums-aj nás sa na to jedna pani liečiteľka pýtala, že či mal mums, elbo že to robí u chlapov problém......a vieš čo s tým? aj mu niečo doki na to dal? ona to ďalej nerozvádzala, ale kázala mu jesť petržlenovú a zelerovú vňať!

seka
11. sep 2009

bettynka-mm mal tiež pred nedávnom, no možno tak rok dozadu pásový opar, ale má to vraj pôvod v kiahnach...
a aké sú to cviky, čo by mali naše polovičky civčiť???? nájdem to na nete?

violoncielka
11. sep 2009

dobre ranko
tak vidim , ze som uchranena od dalsieho stresoveho "materialu" -Ruzova zahrada 🙂 , aj ked dr. Hauss je tiez dobra davka "optimizmu" 😀 .....
Muska jasne ze cajik nesmie byt vriaci, ale tak akurat teplucky (normalne ako ho pijes aj so salky)
Tu v Ita je krasna jesen, tak dufam, ze sa nam podari cez vikend tiez tiect niekde do lesa 😉 ...peknu dovolenku aj ostatnym..pa

kaki
11. sep 2009

Muška, neboj, dobrých ľudí sa všade veľa zmestí. A si teda zbalená? 😉

kaki
11. sep 2009

Violončielka a má ta kovová slamka ešte nejaký iný význam okrem toho že je to prudko IMIDŽOVÁ záležitosť 😉

muska30
11. sep 2009

ahoj seka, ako sa maju dievcence, prvacka si uz zvykla? Moj maly, predvcerom zabudol, ze ma DU, tak sme to potom dorabali na druhy den 🙂 No zrejme nedava dost pozor, co pani ucitelka hovori 😀

violoncielka
11. sep 2009

Kaki jasne, je to super, lebo nemusis cedit cajik na konci tej slamky je taky plosky filter, takze byliky si mozu plavat v cajiku a ty z nich pijes vsetky vyzivne latky 😉

kaki
11. sep 2009

No teda.... Tak ty budeš super zdravá. Čo dodať? Teším sa na splnenie mojho sna 😵

muska30
11. sep 2009

violka, kaki 😵 😵 😵

violoncielka
11. sep 2009

Hlavne ten caj yerba mate ma strasne vela vitaminov a je taky prijemne horky, ja som sa ho naucila pit od jednej znamej argentincanky ( a ked ho zacnes pit tak je to ako droga). Tu v Italy som nevedela dostat tuto slamku k tomu je este specialny poharik, ale to sa mi zdalo prilis drahe..tak sa uspokojim s mojim vynalezom. Super na tom je ze tie bylinky nevyhadzujes a iba dolievam horucou vodou z termosky 🙂 . tak som ti urobila presny popis mojej kazdonennej radosti 😀 😀 😀 . tesiiiiis sa ? 😀 😀 😀

kaki
11. sep 2009

A napadol ma vtip, čo mi včera povedal mm, keď sme pozerali Ordináciu.
Povedal, že keď raz budeme my čakať bábo, tak by chcel aby bol náš gynekológ Kramár alebo Maštalír 😀 😀
Som sa ho opýtala či chce chodiť k nim na vyšetrenia? 😀 😀 😀

No chápete??? 😀 😀 😀
Tak som sa na tom zasmiala, čo mu šiši....? 😀 😀

kaki
11. sep 2009

Joooooj Vilolončielka, strašne sa tešíiiiiim.
Keď si taká spokojná, uvažujem či si takú slamku spokojnosti aj ja zadovážim 😵 😵 😵 😀 😀

violoncielka
11. sep 2009

Kaki tak by si to mohla skusit zavolat Kramarovi...mozno by ta vysetril.....ups 😀 ..

violoncielka
11. sep 2009

Ale Kaki to ja som spokojna z toho cajiku co namiesala teta bylinkarka- kedze je tam trosku konope hi,hi hi

kaki
11. sep 2009

Violončielka Ty dnes ideeeeš 😵
Mám z teba radosť...

A ja sa poidem sťažovať na tetu bylinkárku. Prečo mne nedala konope???? 😀 😀

kaki
11. sep 2009

Ale možno vedela že mi ho netreba, že mi statočne hrabe aj bez konopeho 😀 😀

seka
11. sep 2009

muska, tak malá si ešte vôbec nezvykla na školu, hlavne na tie rána, plač je každé ráno, ale poobede nechce ísť domov, čo jej je tak dobre, úlohy zatiaľ v pohode zvládame, len maminka sa občas pomýli a pobalí jej veci na iný deň, napr. v utorok som je pobalila veci zase späť ako na utorok, ako keby bol pondelok večer, našťastie som si to uvedomila včas......
už sa učia v škole M...a vaši?

violoncielka-tá slamka je super vec, 😉 také niečo by sa páčilo mm, kde si to kúpila???? a môžu sa tam dať hocijaké bylinky? on je ináč taký čajový, keby ste videli aký výber čajov máme my doma, viac ako v obchode. to nemôže ísť z nákupu bez toho aby sme nejaký "čo ešte nemáme" nekúpili 🙂

kaki
11. sep 2009

Seka a máte doma aj čaj Kapucínkový a Rakytníka rešetliakovitého? 😉 teraz buď frajerka 😉 😀

kaki
11. sep 2009

Teras sme tu všetky čajáčky 😀 a naši manželia sú čajáci 😉 😀
Čo si viac môžme priať? 😀

violoncielka
11. sep 2009

Seka jasne ze sa mozu s nou pit hocijake bylinky, ja pijem aj tie co mi dala pani bylinkarka. Kupila som ju v Avion shoping centre v jednom obchodiku s bylinkami, ale myslim, ze na SK a hlavne v BA ju dostanes v akomkolvek cajovom obchodiku 😉 . Ja sa z nej mimoriadne tesim (ale nie je uplne najlacnejsia 6 euro 😒 a nadobka stoji 14)

krtecko
11. sep 2009

Ahoj Seka,

neboj nic, mumps sice moze mat ako komplikaciu orchitidu (zapal semennikov), a nasledne poskodenie tvorby spermii, ale to sa tyka predovsetkym tazkych priebehov v dospelosti. Btw, aj preto je lepsie 'detske choroby' pretrpiet v detstve....ved to mali skoro vsetci 😀 a dari sa im 😎 ...Zeler a petrzlen sa vseobecne udava ako podpora prostaty a mocovych ciest a ako straaaasne zdraveeee bylinky. Ved hej, jasne, ja sa vzdy nad tym divim, ako toho ma clovek jest vela... 😕 😲... ved hej, teraz sa daju vymyslat vselijake moderne zdrave jedla aj z zeleru rapikateho (ako sa to povie po slovensky? nno, vies, toho zeleneho listoveho zeleru).
A co sa tyka pasoveho oparu, ano, je to presne ten isty povodca ako u ovcich kiahni. Kto to raz mal, ma to v tele a hocikedy, obzvlast v strese, chorobe alebo aj po silnom opalovani sa mu to moze vyhodit. Ale nema to vplyv na muzsku plodnost, pokial viem. Takze, ziaden stres 😎
Celkom urcite je fajn trocha sportovat a prekrvovat tie nase usedene panvy (obaja, aj Mojziska je vhodna, resp. cokolvek lepsie ako nic....s vynimkov takych tych zohrievani chlapskych pokladov, ako je saunovanie ,....)
ved jasne, nie? 😉
pekny den vsetkym 🙂