Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

elizka
11. sep 2009

ahoooojky....

violončielka, ja som čítala, že bylinky by sa mali vyluhovať doporučenú dobu a potom precediť.......vraj potom pušťajú neaké blbé látky 😖 ......aj ja chcem tú slamku, asi budem musieť navštíviť Avion 🙂

kaki a nás nebereš??????...my sme dvaja a môžeme ísť aj sami autom 😀 😀 😀 ...veľa nezjem /veď mám dietku/ a na pitie mi v poho stačí vodička........vyspím choc aj pri chate 😀 😀 😀

seka, muska, bettynka, margi, riska, skorki atď...........zdravííííím

seka
11. sep 2009

no dobre, zase až taká frajerka nie som, ale nemala som terza na mysli len bylinky....
violončielka, ale písala si, že nádobku máš nejakú inú, nie? čo si vymyslela????
😵

riska
11. sep 2009

ahojte čajočky 🙂 chcem vam iba popriať pekny den a už utekam preč 😵 😵 😵
našťastie ja som ordinaciu nepozerala 😨

kaki
11. sep 2009

Riskáaaaa 😵 😵

violoncielka
11. sep 2009

ahoj Riska 😉
Vidis Elizka, tak asi je ta slamka vhodna hlavne na mate (tam to nevadi ak je to dlhsie). Dnes som si nechala tetin cajik dlhsie odstat a bol nechutne horky...fuj...Ale ona mi nepovedala kolko minut mam luhovat a dokonca tie iste bylinky mam pouzit aj druhy krat 😕 . tak mozno tato zmes nevypusta skodliviny 😕

Seka normalnu z termosky, ta nepali takze si moj napoj mozem nosit zo sebou a na vrch som nasla plastovy uzaver a urobila dierku 😉

violoncielka
11. sep 2009

Dievcatka prajem vam pekny den a idem cvicit v nedelu mam koncert..pa

seka
11. sep 2009

violoncielka-si sikulka, vďaka za nápad. prepáč nie som ešte tak celkom v obraze? aký koncert máš? že som zvedavá 😵

kaki
11. sep 2009

Seka, Violončielka je profesionálka - hudobníčka, vilolončelistka 😵

seka
11. sep 2009

vďaka kaki-aj som si myslela, ale radšej som sa spýtala, veď istota je guľomet, povedala babka a kúpila si delo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

elizka
11. sep 2009

violončielka len pekne cvič, aby ti to dopadlo super.........však ti určite aj bez cvičenia pekne hráš 😉 ....musíš urobiť neaký koncert na Slovensku, aby sme si ťa prišli vypočuť 😅

violoncielka
11. sep 2009

No baby akurat som si pozrela zaznam ruzova zahrada.....hrozne 😢 ...

riska
11. sep 2009

ozaj, babule - piatoooook 🙂 šup - šup víkendovať 😵

seka
11. sep 2009

jééj, vy už idete víkendovať? a ja ešte v robote do piatej ☹ 😝
pozerám celý deň, ale naozaj už bude víkendujete doma, alebo ste už všetky na tej dovolenke???? 😀 😀 😀 ......lebo nikto nič nikde!

kaki
11. sep 2009

VOLNOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO 😉 😵 😀

elizka
11. sep 2009

kaki, tebe už padláááááááááááááá 😉 .....ja až do 16-tej ☹

azalka22
11. sep 2009

ahojte, pekny vikend vsetkym, po dnesku som vystresovana ako letecka gula pred zasahom 😀 dufam, ze to prejde,zajtra jeden sobasik,snad budu kolace...
kaki, dakedy buduci tyzden mozeme zrealizovat ten nas presun kapucinky, co ty na to?

tarinka333
11. sep 2009

Ahojte mojky, dakujem za povzbudzujuce slovicka a za modlitbicky. Ja ordinaciu nepozeram, jednak som sa k tomu nedostala a po tom, co sa tam deje sa asi na nu divat ani nezacnem 🙂
Prajem prijemny vikendik, my betonujeme zaklady, teda mm s kolektivom pribuznych 🙂

riska
11. sep 2009

no tu už sa vikenduje vo veľkom... super 😵
tak ja si tu ordinaciu nepozriem, ked je to take hrozne... stačilo mi, čo som o tom čitala 😕

tarinka, len pekne stavajte, aby babatko prišlo do nového domu 😉

lenkove
11. sep 2009

ahojte babule
ja som tu len tak na kratko, vcera sme sa vratili z dovolenky. bolo fajn, pekne sme si pocestovali, bolo aj dost stresu, kedze sme mali letenky Skyeurope 😉 😉
prave sme u svokrovcov, domov pridem v pondelok, tak potom si vas aj pocitam, aj ked asi tie dva tyzdne nestihnem, nech by sa co dialo!
chybali ste mi 😉

riska
11. sep 2009

ahooooooooooooooooooooj, lenkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂 😉 😎 už si nam chýbala 😀

lenkove
11. sep 2009

Ahoj Riska
co ty takto v noci na PC 😉
moj mm opeka so svagrami, my zeny doma.. 😎
co mas nove ty? ako v skole? 😉

riska
11. sep 2009

leni, v škole o ničom, ako vždy 😝
aka bola dovča a ako ste sa nakoniec dopravili domov? 😕

lenkove
11. sep 2009

dovca bola.. no neviem ako ti to mam povedat.. 😀 neviem preco prave ja, zo vsetkych krajin sveta, musim byt zapletena v balkane 😉 dost sme cestovali, tak ked sme sa vratili na SK, mala som pocit, ze som v carokrasnej krajine.. mam pocit, ze sa to tam len zhorsuje a nezlepsuje.. priepasti medzi ludmi su obrovske... a dost sa zvlcili.. 😔 😔 ale inak krasa, naozaj 🙂 to sa tak stazujem, lebo tie krajiny lubim a tak ma to skarede boli velmi 😔

a mm pije v kuchyni s bratom, no to budu zajtra vyzerat 😀 😉

a vysetrenia a ine s vami, co? 🙂

lenkove
11. sep 2009

a novinky mi napiste prosim v IP, zachytila som nejake nove modlitby, tak aspon tie 🙂
mm je uz v posteli,idem aj ja 😎

darla27
12. sep 2009

Ahojte, prajem Vam krasne rano a cely vikend.
Ja ordinaciu pozeram, ale cesku ale akosi to upada. Preco mam pocit ze v tych serialoch je 10 postav a vzdy sa to toci kto s kym zije , pribeh tzv.: kazdy s kazdym. 😀 Kedysi to bolo viac o diagnozach /to sa mi viacej pacilo 😀 /
a teraz je to len o vztahoch.
Inak ja mam pocit ze v TV nic poriadne nechodi, az mam pravdu povedat, cele leto sme nepozerali nic ine nez pocasie a maximalne spravy a hudobny kanal.
Lenkove ako dlho ste boli? Sa mi zda ze si tu strasne dlho chybala..
My sme tento rok ani poriadnu dovolenku nestihli, ale rozmyslam ze by sme isli na letnu dovolenku v zime.
No ved uvidime co bude do decembra. 😀

smejka
autor
12. sep 2009

lenka ahoooooj 😵
tak konecne doma 😉 uzite si este sk....chodte na huby....rastu 😉 ....mm prave siel s mojim bratom a svokrou
tak ja som mala byt dnes v skole...aj vcera....no plany su plany...babke bolo zle a aj je tak som doma 😔
musim verejne pochvalit nasho chlapceka ze sa stava z neho velky chlapec....posledne dni poslucha...nepisti...no rozumny je 🙂 ....snad nam to vydrzi 😵
krasny vikend zelam vsetkym 🙂

smejka
autor
12. sep 2009

darla ahoj 🙂 ...letna dov v decembri musi byt super 😉
ja tiez nepozeram ordinaciu...pride mi to presne take ako si napisala....viac sa mi paci odvecak dr house 😀

darla27
12. sep 2009

Ahoj Smejka, no aj my frcime na inych serialoch,/momentalne vedie Dexter- z toho sme uplne na prasky 😀
ale vacsinou ich pozerame z dvd lebo ked sa do niecoho zazeriem nebavi ma cakat tyzden na dalsiu cast,
takze pozerame niekedy aj 3-4 casti za sebou. 😀
No a s tou zimno-letnou dovcou sa uvidi, podla toho ako budu finance.. 😉
Smejus, v styroch rokoch sa uz to lame, to uz chodi do strednej ze?

smejka
autor
12. sep 2009

darla dexter 😀 ...dobre 😉
u nas sa to zlomilo v styroch a pol....chodime do strednej ale zase je chory 😝 ....inak ideme menit skolku 😲

darla27
12. sep 2009

Poznas to? Najprv to pozeral len mm, ale ako som sa do toho zazrala, tak uz pozeram druhy krat obidve prve serie, viac bohuzial nemame. No som jasna. 😀
Idete ho dat do inej skolky? Preco? Matuskovi sa nepaci kolektiv, ci snad ucitelky? 😅