Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

seka
16. sep 2009

prepáčte tie chyby a preklepy a hlavne tie "i-y" pani učiteľk ma asi nepochvália, ale nemám čas to po sebe až tak opravovať.......... 🙂 😵

muska30
16. sep 2009

dobre rano,
vcera to tu zilo 🙂

lenka, vdaka za privitanie 🙂
dovolenka sa Vam vydarila, cestu domov ste mali dobrodruznu a manzela musis mat skoro dokonaleho, ked ste tak pekne spolu vydrzali, ja si s tym mojim niekedy idem riadne na nervy 😀

muska30
16. sep 2009

seka ahoj 🙂

lenkove
16. sep 2009

dobre ranko!

dnes su to tri roky 😵 😀 😉

Seka
no to mas vesele doma 🙂 Ja som inak nemyslela ani tak na to (ked som pisala o ado) co povedia ludia o mne, ale co povedia dietatu ☹ ked vidim pristup niektorych nasich blizkych, tak mi je z toho trosinku uzko.. ale tebe take vypisovat nemusim, predpokladam ze ste si toho tiez presli vela...

Azalka
no ved na vysledky ci nema celiakiu uz cakaju tri mesiace ☹ dakujem, ze si napisala.. ako sa inak mas??

Inak, ja som sa vcera nemodlila ☹ boli sme pomoct kamaratovi (skor psychicky ako fyzicky) co sa stahuje a prisli sme neskoro.. Padla som do postele ako podtata a vstala az rano... takze az dalsi utorok... a celkovo mam teraz modliace problemy 🙄 akosi to nejde 🙄

zdravim vsetky ostatne VS a zelam vam vsetkym pekny den!

kaki
16. sep 2009

Ahojte 🙂
Ja sa hlásim, v 100% pohodičke a šťastná... Bohatšia o kopec zážitkov, a 3 veľké túry na vysoké kopce 😵 s nádherným výhľadom...

Ani neidem reagovať na to čo ste tu popísali... Za všetky sa modlím a myslím na Vás 😵

muska30
16. sep 2009

ahojte 🙂

kaki, tak dovolenka Ti prospela, si plna optimizmu 😉

s manzelom sme vcera mali rande, boli sme v kine na Janosika, no dej asi kazdy pozna, len toto bola trochu ina verzia, boli tam dost realisticke a niekedy az drasticke prvky, mucenie Janosika a jeho smrt ☹

prajem pekny den vsetkym 🙂

bettynka222
16. sep 2009

seka nie, doki mu nic na to nedal. len povedal,z e keby s anam potom nedarilo, ze mu radsej kukne aj ten spg

babulky co robkate? ja som zase behala po vonku tak osm sem moc nestihala chodit (teda do temiciek kde baby tolko nepopisu som clekom stihala obcas zareagovat 😀) co sa tu dialo? 😕

bettynka222
16. sep 2009

lenkoe s tvojou svagrinkou je mi to veĺmi luto..teraz naposledy to uz vyzeralo tak nadejne. oni u znebudu moct mat deti? sa mi zda ze si tak enieco vetdy pisla. mozno by aj ona mohla ist do lucok....ci by jej ot nepomohlo. ale teraz urcite nie, az ked sa z toho dostane. a ot moze trvat aj rok ☹ ved ja osm zistila, ze mne to trvalo peknych par mesiacov...a jej sa stali horsie veci 😢

a zdravim vas vsetkjy a ospravedlnujem sa ze som sa stratila, ale na modlitbu som nezabudla vcera 😎

lenkove
16. sep 2009

ahojte!
pridala som pár fotiek a poslala vám link na FB. Ak som na niekoho zabudla, nech mi pošle IP,napravím to!

Pekný deň

lenkove
16. sep 2009

Betynka
si zlata... ja rozmyslam nad tou pani vo Vrbovom.. ci by k nej nemohla zajst.. samozrejme ked sa da dokopy.. ale ma uz 35 rokov vies? cas tak rychlo v tomto uteka, najma ked mas problemy...

margarita
16. sep 2009

leni,pekne foto...najma ta zalubena 😎 sa mi rata. uz chapem, ako sa to da vydrzat bez hadok 17 dni 😀 😀

betty, Ty sa predsa nestratis, ci? 😎

kaki, a na ake kopce si to splhala?

muska, seka, smejka, riska a ostatne - ahooooojte 😀

my sa mame fajn, napriek predpovediam tu este ani neprsalo, takze sa da chodit von a obdivovat margaritiakovo rodne mesto 😉 a stara mama nam vyvara a vypeka...tak je nam sveta zit. Ale na vikend uz budeme naspat doma 😉

rybka13
16. sep 2009

lenka, budem mysliet na Tvoju svagrinku este, fakt to musi byt tazke prist o mimco, zvlast tak neskor v tehu, prave som zahliadla novu temicku - Potrat v 31 tt', som sa musela takmer bit po prstoch, ze nie neotvorim ju, no ale nakoniec som ju precitala... mi beha mraz po chrbte ked to citam co vsetko sa moze stat 😔
A to uz sa utesujem, ze ked som v 29 tt, ze by babatko hadam prezilo, keby sa teraz narodilo...

Takze mna chyta depka uz ked take veci citam, nieto este ze by sa mi take nieco stalo, to by som zvladla doslova asi len 's praskami'... napr. uz mam len 3 tyzdne do materskej a ked si aj predstavim, ze by som sa musela vratit do prace... tak to by som asi skor dala vypoved 😒

Tak sa aspon utesujem tym, ze sa pozriem na detske ihrisko pred domom a povzbudzujem sa, ze 'aha kolko deti' ze vacsina tehotenstiev dopadne dobre 😉 Tak dufam, ze to bude aj moj pripad.

rybka13
16. sep 2009

margi, teda vy sa mate, dufam ze Ta svokra troska vykrmi, ked uz sa doma pri Kiki nestihnes najest 😉

elizka
16. sep 2009

ahojte babulky......akosi nestíham ani písať, ani čítať 😀 😀 .....mám toho strašne mooooc........na všetky myslím hlavne pri modlení....

riska, držkáte sa??????....oddychuj a píííííííšš........myslím na teba...

kaki, som rada, že si si tak pekne oddýchla a plná elánu nastúpila do práce 😀 😀 😎

lenka, to musela byť super dovolenka 😉.....dobre, že ste sa štastlivo vrátili aj s batohom kníh a možno aj s malinkým bulharíkom 😀 😀 😀 ....bodaj by

margi, vychutnávaj si tú pohodu, keď prídeš domov budeš zase musieť variť a piecť ty 😉 😎

betty, seka, zuzka, janka, muska, smejka atď.....zdravím vás

rybka13
16. sep 2009

teda riska, to si mala pravdu ako ma violka sfukla za ten vek 😉
Ale fakt, ja za to nemozem, ja skratka musim mat svoju postel 😒 cez vikend som spala dve noci u svokrovcov a taka bolest chrbtice ze az 😅
No margi a v spacaku pod sirakom, mamma mia, to som spala raz - v Egypte na hore Sinaj, akoze svate miesto, no ale to bol pre mna fakt sebazapor to vydrzat do vychodu slnka 😀

Ja neviem, ja som ani ako decko nezvladala chodit do pionierskych taborov na rozdiel od mojej sestry, skratka bola to hrozna predstava nepohodlia a prisposobovania sa...
A neviem ako sa 'ostrielat' aby som nebola taka fajnovka 😒
Sme boli cez vikend pozerat kociky s mm, a aj tam ma sfukol, ze keby som nebola taka fajnovka, tak mi staci kocik za 10-12 tisic, aj ked je tazsi o 10 kg, ze kebyze som zena z dediny (on je z dediny) tak ze by som kludne dvihla o tych par kilov viac ked bude ten kocik vylozit do auta..
No a to ma fakt nastval, a just si kupim taky lahucky 😀 , ktory sice stoji o 10 tisic viac, ale ved kocik budem pouzivat hadam aj 2 roky... aj ked musim uznat ze aj tie kociky do 12 tisic nevyzerali zle.. 😒

rybka13
16. sep 2009

kaki, tesim sa ze si spat plna energie 🙂

carmenuska
16. sep 2009

Ahojte, tak ja sa tiez hlasim, nestiham vobec sa tu ukazat, ale vcera som sa konecne nezabudla pomodlit. sranda s tou svieckou 🙂 ale pacilo sa mi to. Lenka posli aj mne, ja ja chcem vidiet fotky!!!!!!!! a inak aj ja stale riesim co povedia ludia, viem ze je to trapne, tiez byvame na dedine a stale rozmyslam ako sa bude citit to babo, ze vsetci budu po nom pozerat, urcite to bude tazke...No ale ziadost sme si este nepodali, no stale cakame asi na nejaky zazrak ci co. Mozno po vianociach sa vyberieme na urad. Betty ako? Kolky si dc? Mozete sa teda snazit ci nie, ci ako to je s tou stimulaciu, uz si zistila preco ta stimuluju ked mate zakaz?

carmenuska
16. sep 2009

Leni verejne sa ospravedlnujem, link si mi poslala, krasne fotky a ty este krajsia 🙂 no konecne som ta spoznala.

lenkove
16. sep 2009

Carmenuska
no ved preto 🙂 si pamatam, ze som ti ho posielala 🙂

Rybka
nedaj sa! 😀

smejka
autor
16. sep 2009

lenka krasne fotocky 🙂 ...tesi ma ze som ta takto spoznala trosku 😉

smejka
autor
16. sep 2009

a pozdravujem vas vsetky 🙂 ...my sme utahani po dni vybavovaciek 😒 ....ale mame novu skolku...tak verime ze budeme smerovat k lepsiemu 😔

lenkove
16. sep 2009

Smejka ahoj!!!
no veru, aspon takto.. vzdy ked idem na sever dufam,ze sa nejako stretneme, ale zatial to nevyslo.. ale vyjde!! 😀
a preco ste menili skolku,ak sa mozem opytat? spominam si na Matuskovu nechut z nej, bolo to vinou skolky? 😕 😕

riska
16. sep 2009

ano, ano, aj ja sa pridavam 😉 krasne fotky, lenka 🙂 aspon som videla bulharsko aj z inej strany.... a vôbec ste ste sa nekúpali?

smejka, neboj, bude to smerovať k lepšiemu 😉

rybka, wau, 29tt 😵 😵 😵

ostatné zdravím 🙂

lenkove
16. sep 2009

ahoj Riska!
a z akej strany si doteraz videla Bulharsko? 😕 celkom ma to zaujima 🙂 ale kupali sme sa! prvy tyzden bolo pekne. len z neho sme boli 3 dni v Sofii, dva dni bolo mm zle, tak sme chodili von len neskor a skor sme sa prechadzali.. no a dva dni sme sa opekali 😀 potom uz bolo skaredo 😔

lenkove
16. sep 2009

a baby, chcem sa vas opytat, fotky na FB sa vam v pohode otvorili aj ked nie ste registrovane? 🙂

lenkove
16. sep 2009

😔 😔 zmazali mi album. aj ticker 😢 😢

darla27
16. sep 2009

Ahojte 🙂
Lenkove zmazali ti album? Mne zase moju animovanu fotku uz niekolko krat, nenarobime s tym nic.
Pekne fotky mate na FB. 😉 😵

Smejka aj mna to veru zaujima, uz minule som sa ta na to pytala: preco ste menili skolku? Mozes aj do IP ked nechces o tom tu verejne.

Pozdravujem vsetky VS radsej nie menovite, aby som na niektoru nezabudla.

lenkove
16. sep 2009

musim bezat 🙂 to co som pisala rano, ze tri roky je nase dnesne tretie vyrocie 😀 dufam, ze ste len nepochopili a nie za nase veeeeeelke vyrocie ignorujete. Musim aspon omrvinky zo stola zmiest 🙂

hviezdickamaria
16. sep 2009

ahojte dievcata 🙂 az dnes som objavila tuto temu, ze veriace snazilky, tak by som sa chcela pripojit, ak by som mohla. no najprv by som si mala asi vsetko precitat ze? aby som vas trocha spoznala 😅 ale mi to bude trochu trvat... no mozem sa prestavit zatial ja...

Takze moj "zivotny pribeh": dufam ze sa vam to bude chciet citat...

- mam 23 rokov a v novembri 2008 som potratila prvykrat a to v piatom tyzdni tehotenstva. doktor ma poslal na genetiku(zistili, ze sme s manzelom uuplne zdravi) aj na hematologiu (zistili mi trombofilny stav, ale vraj iba v tehu), takze hned ako som s radostou zistila, ze som opat tehotna, som musela prist na hematologiu. tam mi hned nasadili clexane 0,2 ml a ten som si musela pichat 3x do tyzdna do brucha a este kooopu inych vitaminov.

- vsetko slo velmi dobre, vysledky z hematologie takmer kazde 3 tyzdne boli stale skoro vynikajuce, ja som nemala absoluuutne ziadne problemy a dokonca som chodila aj do rizikovej poradne, takze ma ani nenapadlo ze by sa mohlo nieco stat...

- az!!! v 21.tt (minuly tyzden) som sla na morfologicke vysetrenie uplne natesena, ze opat uvidim moje deticky (cakala som dvojicky), a tam mi oznamili tu najhorsiu spravu, aku mozu buducej mamicke povedat... ziadna akcia u nijakeho plodu...

- takze som ich musela porodit mrtve ☹ jedno malo dokonca razstep chrbtice a sestricka sa preriekla a ja som zistila, ze to boli dievcatka...a ked som sa spytala na pricinu toho vsetkeho, tak vraj trombofilny stav, vraj nizka davka liekov... nechapem... preco??? ked som sla potom s prepustacou spravou z nemocnice, doktori len nechapavo krutili hlavou, ako je to mozne...

- teraz si picham clexane kazdy den a je mi jedno ze to boli... kludne by som zvladla tie injekcie kazdy den aj pocas tehotenstva, ak by to pomohlo... spravila by som vsetko, len aby mohli žit... ☹ ☹ ☹

- no nikdy sa nevzdame... aj ked v ten osudny den, ked nam to oznamili, som si povedala, ze uz nechcem znova otehotniet... prist za jeden rok o tri deti... a pritom som vraj uplne zdrava mlada zena...

- neviem preco sa to stalo, ale neverim, zeby ma Boh za nieco trestal... jednoducho sa to muselo stat a ja musim z toho vytazit nieco dobre... no este som nepochopila zmysel toho vsetkeho... 😢 mozno, ze som si vyskusala porod na vlastnej kozi a uz sa toho nebojim 😉 a este mi doktor slubil ze o rok mi odrodi zdrave dietatko... 🙂 a ja mu naozaj verim... neviem preco... mozno to je len taka fraza... ale naozaj ma toto drzi pri zivote... a uz teraz sa tesim... 🙂

- tak dufam ze som nebola veelmi dlha, ale musim sa "vyzalovat", aby sa mi ulavilo... je to naozaj veelmi cerstve DAKUJEM... a takisto na Vas vsetky budem mysliet v modlitbach.

janula.k
16. sep 2009

ahojte 😵 dnes sme boli na kontrole v nemocnici po tej mojej hospitalizacii a nas chlapcek ma uz 720g 😎 krcok je v poriadku, len sa doktorke zdalo, ze som zvnutra malinko otvorena...
Hviezdickamaria ufff..aj ja som trombofilka a aj ja som uz tri krat potratila z toho som tiez raz cakala dvojicky..takze ta viem velmi dobre pochopit. Co ma vsak prekvapilo je to, ze aj napriek tomu, ze si brala clexane, sa toto stalo...dobre tomu rozumiem, ze si si ho pocas tehu pichala len tri krat do tyzdna? a nechapem, ze si mala vysledky na hematologii dobre...
Jasne, ze sa nevzdavaj a nepytaj sa ani preco sa to musela stat...verim, ze coskoro budes znovu tehulkovat a lekari si daju na teba vacsi pozor 🙂