• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veriace snažilky II. Pridajte sa

1. marca 2015 
Kaki, zlaticko, prosim, nic nenechavajte na Lenkove ako prezidentku. Ona pise dizertacku, ma toho fakt vela a presne kvoli tomu sa dnes hrozitansky pohadala s manzelom, ze sa vsetko nechava na nu. Prosim. Dakujem :wink:
29. sep 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak počkáme na vyjadrenia ostatných a ja to za Lenkove v pohode spravím :slight_smile:
Ja iba pracujem :slight_smile: A zdá sa že čo chcem to stihnem :slight_smile:
29. sep 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vidis, Kaki. Ty si to vymyslela, ty to urobis istotne najlepsie :slight_smile: si sikulka :slight_smile:

Inak, pisala som Danuske a prezvonila mi spat :slight_smile: to znamena, ze aj ona na nas mysli a ze Klarka je poslusna v brusku a ze su stale v nemocnici... Dufam,ze Klarka vydrzi a ze tam Danke nie je velmi smutno..
A Rybka ako?
29. sep 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :slight_smile:
no ako tak zbezne citam tak je tu obdobie kedy musime zvlast mysliet na nase tehulky :pensive: ...danka drzkajte sa...rybka dufam ze ste v poriadku...a ostatne janulka indzes pekne oddychujte tiez....a jasne myslim i na vsetky ktore sa menia zo snaziliek na tehu :slight_smile:
skorki som rada ze si doma a vies na com si :pensive: ....nic nie je stratene tak verim ze coskoro pribudnes medzi tehulky :wink:
ja som tiez za to aby kaki nam to rozdelila...priznam sa ze v poslednej dobe od unavy niekedy
akosi zanedbavam spolocne modlitby....no myslim na vas stale :slight_smile:
29. sep 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
teraz som si citala zamyslenie na dnesny den a je tam pisane ze Jezis pozna kazdeho z nas osobne....ze nas vidi ked sa modlime...no i vtedy ked modlitba je jednou z najposlednejsich veci na ktoru myslime...a pozna nase najhbsie tuzby srdca a chce ich naplnit :pensive: ....tak zotrvajme v Jeho blizkosti :pensive: :slight_smile:
29. sep 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, prisla mi sms od kolegynky - tehulky, co je doma na PNke, ze je na STV cke akurat diskusia s dr. Harbulakom z Gynfivu. Tak som si ho pozrela. Bol strasne zlaty. Tak pekne to uzavrel - ze nech je problem u kohokolvek z paru, ze vzdy je najvacsie bremeno hodene na zenu a ze aj tak si to cele odnesie zena. Bol fakt dost dobry...a rozpraval tak citlivo...och joj... :pensive: Inak som Vam nevravela - bol pri mojej operacii a rano nas prepustal. V ramci diskusie mu ani tak nechodili otazky, ako mu zeny pisali e-maily, kde mu posielali fotky deti, ktore sa im podarili po jeho odbornej pomoci alebo mu dakovali. Bolo to mile :wink:
29. sep 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Viete čo som Vám spomínala že mm má rozhodnúť o tom či poideme alebo nepoideme na Duchovné cvičenia?
Rozhodol dnes. A klobúky ostávajú na hlavách... Neideme :pensive:
Aj keď som chíľu verila, že poideme... Nevadí... Veď nemusí byť všetko ako chcem ja. :wink:
29. sep 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Smejka pekné zamyslenie... Ja som pre Boha indivíduum :slight_smile: :grinning: :dizzy_face:
Skoki, Harbulák je taký frajer? Ja si ale nemyslím že je to jednoznačne tak... Podľa mňa aj chalpi trpia, ale tak po svojom :pensive: vnútri...
29. sep 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, nastala zmena planu.....test sa uz nemusel kupovat, zacala som v praci spinit :frowning2: je mi hrozne, vidim to na riadne hnusnu mrchu!!!!!!!!!!!!!!!!!och joj
29. sep 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ste zlate,ze ste na mna mysleli,aj napriek tomu sa nevzdavam, aj ked sa citim hrozne, nemusela som robit koli tomu taky poplach
29. sep 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
carmenuska :frowning2: Tá vie kedy prísť.... :frowning2:
Ale neboj... Marta je veľká kamoška s Ježišom... Určite vyprosí.... :dizzy_face: Ešte sme neskončili :wink:
29. sep 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Carm... :pensive: no neva, urcite nabuduce, dufam, ze to nebude teraz moc bolave, a ze to v pohode prezijes.
Kaki - no ano, mas pravdu...uz sa spolieham len na nu.

Pa a pekny vecer. Kde ste vsetky? Co je s Rybkou :fearful: ?
29. sep 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
carm :unamused: :unamused: škoda :pensive:
rybkaaaa :confused:

pekný večer všetkým... asi idete ordinovať :slight_smile: ja mam rada utorky - kvoli marte :dizzy_face:
29. sep 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
carmenuska to je skoda :frowning2: no ale mozno z toho nebude este ms, hmmm? inak ja tomu, co sa deje so mnou uz vazne nerozumiem...najprv 5 dni spinenie, potom 1 a pol dna ms a teraz uz druhy den spinenie alebo psinenie :grinning: cha, teraz ma nenachytate, lebo sa snaizm pisat pomalsie. ktovie kolko mi to vydzri, lebo ja aj rozpravam strasne ryyyyyyyychlo
29. sep 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata, dnes ako zbity pes, ale predsa, martu mam uz za sebou [do desiatej to nevydrzim pri normalnych zmysloch], omsicka bola za vas, ako obyc. :wink:
29. sep 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj azalka, dakujeme za omsicku :wink: ja uz idem tiez na martu, lebo do desiatej bud zabudnem alebo zaspim :confused: som dnes tiez mimo... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. sep 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
betty - snaizm :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. sep 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vydzri :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. sep 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Carm, to ma fakt mrzi :frowning2:
29. sep 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riska, ako citam, tak citam, dobre slovo vzniklo :grinning:
29. sep 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riska ty potvorka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. sep 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
betty - nie potvora, ale učiteľka :grinning: :grinning:
29. sep 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki tak ucitelka...dala by som sem vesleho smajlika...ale nevladzem, tak iba :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. sep 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veseleeeeeeeeeeeeeeho
29. sep 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte zlatíčka :dizzy_face:

Janulka mi včera napísala, že sú Danka a Klárka v nemocnici?Len sa nikde neviem dočítať, že prečo? Vieme?Ak by ste niektorá bola s nimi v kontakte tak, že pozdravujem...a samozrejme budem myslieť v modlitbách...nech sa držia...

Ja som sa včera pomodlila prvýkrát k Marte takže skončím trochu neskôr ako vy, ale snáď neva...

A Kaki ak budeš rozdeľovať nejaké modlitby tak ma prosím tiež nejako obdar :wink:

U nás inak všetko ok, Zuzanka mala "škôlkovú" krízu, ale dnes už išla bez problémov tak je dobre. Môj mm má zase tiež nejakú krízu /asi stredného veku :sunglasses: /tak je to u nás trochu naštrbené, ale akože nič...to aj vaši chlapi nechcú rozprávať o problémoch a nevedia zo seba vysúkať slovko prepáč, mrzí ma to... :pensive: ?
30. sep 2009 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano,

suzzika,
s mm som mala aj ja blbe obdobie :confounded: nakoniec som musela urobit prvy krok ja :wink: a oplatilo sa, hned je lepsie :slight_smile: ale nie uplne OK :unamused: pomaha aj stredajsia modlitba Verim v Boha za manzelov :slight_smile: tak dnes sa mozes pridat :slight_smile:
30. sep 2009 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko,

Jej - Suzi - dnes si to tu otvorila :wink: A ano - vobec nie ste jedini - co sa chlapskych kriz tyka. Ja som dnes rano tiez miesto "dobreho rana" cistila mm zaludok, lebo som sice na PNke - ale skor si pripadam ako zena /citaj sluzka/ v domacnosti na plny uvazok. No - nejdem to dalej rozvadzat a prikladat polienka do ohna. Ale ten moj sa aspon ospravedlnil, tak som ho vyprevadila do roboty v dobrom... :wink:

A podla Muskinho vzoru sa tiez dnes pripojim k "strede za manzelov". :wink:

Danke sa zacal skracovat krcok a udajne sa zacala otvarat, preto musela ist do nemocky. To nam dala vediet tusim vo stvrtok min. tyzden. :frowning2:

Babulky pekny den vsetkym :slight_smile: :wink: :slight_smile:
30. sep 2009 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snazilky, tehulky, mamulky s detickami prajem pekny den :dizzy_face:

skorki,
ako sluzka si ja pripadam uz dlho, hlavne ked som uz vyse roka a pol na MD :slight_smile: to mas ako taky nacvik na buducu MD :slight_smile:
30. sep 2009 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, zdravím Vás v tento úžasný deň s menom STREDAAAAAAAAAAAA :grinning:

Skorki, muska ako slúžka si dosť často pripadám aj ja :frowning2: To nie som ani na PN ani na MD.
Normálne ma štve že prídeme večer domov a ja musím požehliť, uvariť....
Môj manžel si musí iba oddýchnuť :angry: Lebo bol v práci. A ja som kde bola?

Jediné čo mi na to pomáha, že som hrdá na to ako hladko všetko zvládam a za čo všetko moje slúženie môžem obetovať :wink:
A ešte jedna vec: aj sv. Marta slúžila :dizzy_face: a starala sa vzorne o domácnosť. :dizzy_face:
30. sep 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky....

carm, je mi smetno, že ti to asi "nevyšlo" :frowning2:

kaki, újde sa ešte aj mne neaký desiatok??????:slight_smile:) :wink:

skorki, užívaj si PN domka a oddychuj :slight_smile: .... ak sa to dá nazvať oddychom keď je žena doma a riadi celú domácnosť :slight_smile: :dizzy_face:

my sme včera boli navštíviť lekárov, ktorí nás vôbec nepotešili :frowning2: :angry: .... som z toho veľmi smutná :cry:

margi, Kristínka je nádherná :wink: .... ale to hlavne preto, že má nádherných a super rodičou :slight_smile:

lenkove, betty, riska, muška, rybka, violončielka, suzzika a všetky ostatné ....ahooooojte
30. sep 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok