Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

riska
19. okt 2009

marg, tak potom je všetko o.k 🙂 ked ju úplne rozžužle, kúpime jej druhú 😀
ale ved to je normálne, čo prežívaš, myslím, že každá z nás zažíva také obdobia 😉

margarita
19. okt 2009

tak diky, si ma ukludnila,ze je to normalne...ved som si aj myslela, ale uz davno som to nemala...asi tak odkedy sa Kiki narodila som nemala kedy nad takymi vecami dumat...a teraz mi to doslo nejako naraz.
Esteze mam vas, VS (mm sa niekedy sekne a pyta sa ma,ze "CO maju nove Tvoje modre snazilky? " 😀 )
a zdielame tu spolu nase vyhry, prehry aj pochybnosti.
Dakujem 😵

carmenuska
19. okt 2009

Margi, ja to mavam velmi casto........
riska- nasi boli na Orave na svadbe v sobotu a na tych fotkach to ako z rozpravky 🙂

rybka13
19. okt 2009

no teda dievcata, prave som sa isla s Vami podelit o radost, ze od dnes mam vysokorychlostny fibernet, ze super fici, ale dost ma nastvalo, ked mi prave padol net, ked som dopisala predchadzajuci prispevok.. 😠
A vobec, teraz vecer fici nejak pomalsie ako poobede...

rybka13
19. okt 2009

margi, riska, som rada ze sa povzbudzujete vo viere a ze kiki uz ma tiez zaklady 😀
margi, sak si precitaj nejake duchovne citanie co ta nakopne troska... no to Ti hovori ta prava, co to chcela urobit vcera, kedze som koli kludovemu rezimu nebola v kostole, tak reku nieco aspon pocitam... 😅

riska, vdaka ze dnes speci za mna, tak ja na oplatku speci za Teba, okis? 😀

rybka13
19. okt 2009

inak este k tym bylinkam, ja neviem, nikdy som im moc neverila, zdalo sa mi, ze by nedokazali tak dobre zabrat ako chemicke lieky 😖
Ale teraz som si kupila take homeopaticke cipky od Boiron Laboratories sa volaju ze Avenoc (Janulka odporucam na hemoroidy) a jedna davka urobila zazrak na dalsie 3 dni... len sa este s dokim zajtra poradim, ci to mozem teda.. a vlastne cirkev odsudzuje homeopatika... len si vlastne uz nespominam preco... ake cary mary by akoze mali byt za tym? Tak mam trocha odstup, kedze to bolo asi moje prve homeo v zivote...

bettynka222
19. okt 2009

prahaxx, velmi pekne dakujem za infosky. mne dnes poobede sestricka po dvoch tyzdnoch konecne potvrdila, ze onkomarkery su negativne 😵 teraz stvrtok idem este k jednemu gyn., tak som zvedava na jeho nazor na toto vsetko. mojko je mi velmi luto ze mas tuto hnusnu chorobu..... ☹

carmenusiatko a nechces najskor skusit tie kupele? ci vlastne od podania ziadosti o ado po skutocnu adopciu asi prejde dost vela c asu, ze ☹ a to chilly nie je na pdlodnost, ale na potlacenie reakcie imunitneho systemu 😀 jedine ze by si on tvoril protilatky roti vlastnym spermiam....ale ot neviem, ci by takto fungovalo. viem ze u bab to funguje pri zahniezdovani..asi 😕

rybicka spomenieme si 😉 a verim, ze coskoro sa vyriesi margino byvanie a nase baby. urobime vymenny obchod margi? 😀 ale teda kristinku ti nekradnem (sak ani ty mne byt, ajtak je len prenajaty😀)

lenusik. azalka, risulka ahoooooooooj

bettynka222
19. okt 2009

rybi cirkev zakazuje homeopatka? no to som este nepocula. ja osm objednana k jednemu velmi vytazenemu homeopatovi v decembri. ale inak tie lieky sa predavaju bezne v lekarni, tka nechapem v com moze byt problewm 😕 kamoska mi zas raz hovorila, ze nai bylinkarky ni su ok a ked som sa knaza pytala, tak nemal nic proti 😉

azalka22
19. okt 2009

o homeo vam napisem inokedy, som zvedava, aka diskusia sa tu rozbehne. bolo uz vselico popisane a potlachane, a vacsinou sa do toho obuvaju lludia, co do toho vobec nevidia a nemaju ani sajnu, ale to je vseob. jav nasej spolocnosti. idem pustit mm k pC, tak snad zajtra pri Marte.
pekny vecer vcetkym VS aj VM[maminkam] aj ostatnym 😉

rybka13
19. okt 2009

ja neviem betty co presne cirkev proti homeopatikam ma, ale viem ze nieco ano... len si za svet nemozem spomenut co 😒 to bola taka vlna, ze boli proti ezoterike a homeopatii...
Ale margi bude isto vediet, ona je mudra 😉
Margi????

riska
19. okt 2009

ja tiež viem, že cirkev homeopatika neschvaluje, ale to ma mať nejakú súvislosť s čarovanim alebo mágiou, nie? také, čo maju v lekarni sú o.k 🙂

inak počúvajte, vy ružové hlavy, čo tak dať nejakú fotku - aspon z dialky alebo niečo iné, lebo je to tu dosť neprehladné 😕 😀 😝

smejka
autor
20. okt 2009

ahojte dievcata 🙂
tento tyzden som si dala za ulohu vas docitat 😉 ....kedze ani zdaleka neviem co sa tu deje...ako sa mate a pod 🤐 ....no verim ze hlavne tehulky su v najlepsom poriadku 🙂
u nas je teraz take rychle obdobie....matusko v novej skolke fajne...paci sa mu tam a kazde rano sa do nej tesi 🙂 ....no kedze ja chodim na celodenky a nocne niekedy sa stane ze sa ani nevidime 😒 .....tak teraz je Matusko viac tatov 😉
okrem toho my uz napno frcime v skole....jedna skuska uz je v suchu....takze je to fakt take blaznive 😲
pomedzi toto vsetko je popreletany boj o dievcatko....cakame na sud 😔
tak som sa vam vystazovala 😅 a teraz idem citat vas 🙂
krasny den zelam a vsetky vas pozdravujem 😎

muska30
20. okt 2009

ahoj smejka,
blahozelam ku skuske 😉
tak Matusko si v skolke dobre zvykol 🙂 zrejme ma dobre pani ucitelky 😉

muska30
20. okt 2009

riska,
nahovorila si ma na foto, to je nase sídlo 😀

myslim, ze cirkev ma negativny postoj ku homeo, tiez som pocula, ze je tam nieco s bielou mmagiou 😖

prahaxx,
vitaj medzi nami 😉

suzzika
20. okt 2009

Smejka ahoj, len čítaj, čítaj a potom píš...aké sú vaše šance na tom súde? A Matúškovi ste prečo menili škôlku?My máme tiež problém - prestalo sa nám v škôlke páčiť ☹

Muska som rada, že si dala na Risku, ja som tu už tiež apelovala na "barbiny" aby si tam hodili nejaké foto, lebo tiež mám problém vás rozlíšiť a dosť sa mi miešajú životné osudy potom 😀
Inak super sídlo, kedy môžme prísť na návštevu? 😉

Margi prosím ťa Kiki to žužlanie Biblie dávkuj, aby sa z nej nestala fanatička 😎a ty máš akú krízu, čo ťa ťaží dievča? Mne dnes dorazila CHATRČ tak dúfam, že ma opäť trochu povzbudí a nakopne 😵

Dievčatá čo boli zvedavé na to, ako dopadla oslava tak pirohy boli super, tortu hodím do fotiek/som skúšala poťahovať s tou cukrikovou hmotou... 😎/a všetci spokojní...takže ok

Riska som rada, že ste späť a to tvoje spanie a zívanie by mohlo mať aj krajší dôvod čo? 😉

suzzika
20. okt 2009

Azalka ty si chemička?Som zvedavá na tvoj názor na homeo...

lenkove
20. okt 2009

ahojte,
ja vam pisem opat popri stravovacej pauze 🙂 dnes som odolala chuti na sladke a obed bol normalny 😀 ale teraz si hadam nieco dam 😎

Chcem napisat Margi s krizou, ze nie je sama a ze hlavne podla mojich pozorovani, v case ked sa nam zda, ze sme od Pana najdalej, ON najviac kona 😉 tak sa priprav na prekvapenia 😵

lenkove
20. okt 2009

ja som citala v minulotyzndnovom Quarku, ze ucinna latka v homeopatikach je ako keby sa rozriedila kvapka vody v dvoch oceanoch 😎 ak si to dobre pamatam teda. V tyzdni tiez nielkolkokrat homeopatika pekne rozniesli 😎

ja si myslim, ze homeopatika su ok, ak si tym clovek samozrejme nelieci gangrenu, alebo zapal priedusiek a neodmieta lekara 😝 ale na bezne jednoduche choroby, ale na vazne choroby, kde uz medicina nevie co dalej,nevidim dovod preco neuzivat homeopatika 😝 aj keby to bol len placebo efekt. Moj manzel je samozrejme ineho nazoru 😀 podla neho je to cisto vedecky uplna hlupost 😎

lenkove
20. okt 2009

ale na vazne = alebo na vazne

indzes
20. okt 2009

ahojte všetky VS aj tehuľky 😉
len som sem nakukla a vidím,že riešite homeopatiu.
ja som o nej uvažovala,práve v začiatkoch tehu,lebo ponuka prostriedok na zmiernenie nevoľností.
no moja veľmi dobrá známa mgr. a dr.farmácie mi o tom poslala takýto pohľad na vec,tak ak sa mi to podarí,skúsim sem dať link.

indzes
20. okt 2009

prepáčte tú zlú kvalitu písma,ale takto mi to prišlo.
no snáď sa vám to podarí prečítať.

elizka
20. okt 2009

ahojte babulky.....

konečne som dočíííííítala 😉

riska, vy ste boli na Orave????? ..... ako sa vám páčila zimná atmosféra???? 😀 ... a to už cez víkend bolo v podstate teplo 😉 ..... ako sa mi mávaš???? ......keď ťa chytá únava, tak si len pekne pospinkaj 😉 😉 ... už chodíš do práce???

betty, hurááááá vy bývate už sami???? .... teším sa s vami .... teraz už len snažilkovať, tehulkovať, rodiť a tešiť sa 😀 😀 ... keby to išlo tak ľahko, kao sa to píše 😉

smejka, konečne je spokojný Matúško a určite aj ty ...... aj do práce sa ti ide ľahšie, keď vieš že tam niekde neplače

rybka, pekne odychuj a nakoniec budeš možno ešte aj prenášať ..... aj to sa často stáva .... hlavne, že ste doma 😉

margi, Kristinka ti už upratuje poličky a robí maličký vysávač???? .... no to len teraz sa za ňou nabeháš 😉 😀

suzzi, ako u vás??? .... už sa aj sánkujete 😀 😀 😀 .... zuzanka mala určite veľkú radosť z prvého snehu🙂)

kaki, fúkame tvoj narazený palček fú fú fú fú fú fú ....... už ťa určite nebolí 😀 😀

danka, skorki, lenkove, violončielka, muska, janka ...... atď ahooooojte

elizka
20. okt 2009

indez ahooooj

indzes
20. okt 2009

http://mail.google.com/mail/?hl=sk&shva=1&ui=1&...
a ešte jedna príloha,snáď to bude fungovať,lebo v tomto presúvaní linkov som analfabet 😀

indzes
20. okt 2009

takže jasné,toto sa mi nepodarilo.skúsim to ešte nejako vymyslieť.

elizka ahoj 🙂

lenkove
20. okt 2009

huh,
Riska pred nami, alebo teda isto predomnou nieco taji 🤐 😅

Mne prave napisala kamoska, ktora je po IVF uz som o nej pisala..
a ma strasny hyperstimulacny syndrom.. bola v miestnej nemocnici, kde jej ale vobec nepomohli, drzli ju tam niekolko dni a nezavolali ani jej lekarovi do CAR.. a zakazovali pit tekutiny, napr 😔 po prepusteni sla do BA, kde jej povedali,ze ma zapal vajecnikov, musi brat antibiotika.. k tomu fraxik, progesteron a lieky na pecen.. a ja mam o nu strasny strach 🤐 vam tu pisem a normalne revem.. pred nou sa tvarim, ze je to ok, povzbudzujem ju, ze to vsetko dobre dopadne, male sa zatial drzi, ale strach o nu mam velky 😔 . to ma za sebou mimomaternicove, kde jej vzali vajecnik.. ten druhy upchaty, preto to IVF 😔 😔

lenkove
20. okt 2009

Indzes
mne to neotvara 😕

lenkove
20. okt 2009

Indzes, som rada,ze si k nam prisla 🙂 este nam napis o tvojich dvoch dievcatkach a ako sa citis..

ja som si dala horku cokoladu a idem pisat, aj ked som akasi urevana 😝 dufam,ze sa budem moct sustredit..

vyzvedala som u Danusky ako sa ma, uz sa nam tu dlho neukazala, ze zatial dobre a ked to na ne pride, tak napisu, nech zacneme s modlenim.. Prosim vsetky tehulky, nech k tomu pristupia takto zodpovedne a niekomu z temu poslu sms 😉 😎

riska
20. okt 2009

ahojte, no ja neviem, vy tu stale vymyšlate nejaké konšpiračne teorie - no, no, no 😉 nebojte sa, ak bude čo povedať, poviem 🙂

smejka, ahoooj a píííš častejšie... zasa sa boríš so školou, ja mam vo štvrtok obhajobu práce a potom som dúfam navždy skončila so štúdiom 😀 a dúfam, že čoskoro sa vyriešia vaše problémy s dievčatkom a budeš doma pekne na MD a budeš sa starať o 2 detičky 😵

muska, chvalim za foto 🙂 ty máš ročné dievčatko? jaj, ved to je ešte bábatko 😵 😵 😵

suzzik, som rada, že všetko dobre dopadlo, no ty pri 2 malých deťoch ešte aj vypekáš 😕 a spávaš vôbec?

elizka, no atmosfera zimy ma svoje čaro, hlavne na orave, ale ja radšej leto 😀

indzes - ani mne to nejako neotvorilo 🤐

lenka, tvojej kamošky mi je luto 😔 nechapem, že jej zakazali piť, to je nejaké divné, nie? a predpokladam, že ivf nebolo úspešné? 😔 😔