• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veriace snažilky II. Pridajte sa

1. marca 2015 
jeeej, aj ja blahozelam Rybke a Emke :grinning: :grinning: :grinning: no to sme radi, ze to vsetko dobre dopadlo :grinning: tak dievcatko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
dalsie :grinning: :grinning: teda dalsie tri :grinning: :grinning: Janulka, si si ista,ze ty cakas chlapceka?? :dizzy_face:
8. dec 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bettynka, asi je lepsie ked budes chodit do nemocnice, aj ked sa tam clovek nacaka... :rolling_eyes:
Suzika supeeer, tak uz ma Indzes tri kočky :dizzy_face: gratulujeeem! to ti pisala? nevies podrobnosti?
Rybka sa urcite ozve kazdu chvilku, ze uz je rybiatko na svete.. :slight_smile: ale chudatko takto na poslednu chvilu tolko stresu, este dobre, ze isla do nemocnice uz vcera :pensive:
8. dec 2009 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rybka takže dievčatko!!!Super blahoželám :slight_smile: Len oddychuj viem presne ako ti je :unamused: ale to všetko prebolí hlavný je výsledok!V takýto krásny sviatok prišla na svet, nech ju Panna Mária ochraňuje!Vitaj Emka :dizzy_face:

Takže včera sa narodila Veronika s Natálkou a dnes Emka - 3 krásne dievčatká VĎAKA TI PANE!!!

Riska pozdrav Rybku ak jej budeš písať aj odo mňa :dizzy_face:
8. dec 2009 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak aj indzes už ma kočky? parada, gratulujeme k babincu :dizzy_face:
8. dec 2009 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Paraaaaaaaaaaaaaaaaada! Super, dakujeme za spravicky Riska. Uz sa tesim na fotecky Emminky. Wow!
To su super spravy! Nemate este nejaka nejaku novu dobru spravu? :confused: :grinning:
Tak najblizsie ide na to Janulka ze?
8. dec 2009 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janulka neviem podrobnosti len som na FB našla fotky :dizzy_face:
Jeeeeeeeeeeej strasne sa tesiiiim, az mi slzy tecuu :slight_smile: :dizzy_face:
Darla 3 dobré správy za deň stačia nie? :wink: Keby to tak bolo každý deň :dizzy_face:
8. dec 2009 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Suzzika, daj si LIKE fotky INdzes, nech ich vidim aj ja :grinning: mozno to tak ma nastavene. :wink: :wink:
8. dec 2009 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenka ano, u nas bude urcite chlapcek :slight_smile: taky najmladsi chrustik, teda az pokym neporodi Riska :wink:
8. dec 2009 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som ich videla, krasky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: blahozelam :grinning:
8. dec 2009 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja chcem vidieeet :sweat_smile:
8. dec 2009 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som ich videla, zlate su :dizzy_face: :dizzy_face: no veru, tolko dobrých sprav, aleluja :dizzy_face: :dizzy_face:
a teraz je na rade janulka :dizzy_face: tak už cez vianoce? ved to je o chviiiiilu :wink: :wink: tešie sa konečne na chlapa :dizzy_face:
8. dec 2009 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. dec 2009 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano ano janulka je na rade :sunglasses: baby, modlite sa aj za nas prosim prosim prosim :dizzy_face: inak, ja este furt nemam tasku zbalenu :sweat_smile: a vcera sa take dve bavili na poradni a jedna ze je 32tt a uz dva tyzdne ma tasku zbalenu..normalne ma panika chytila.
8. dec 2009 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja chcem vidiet.. nemozes to okomentovat aby som si to mohla aj ja pozriet?
8. dec 2009 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janulik, neboj :slight_smile: všetka naša pozornost smeruje na tebe :dizzy_face: :dizzy_face: a čo tam po taške, ved manžel donesie :grinning:
8. dec 2009 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riska vdaka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. dec 2009 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Konečne sa sem hrnú samé dobré správy :dizzy_face:

Ale ja ich čakám ešte viac :slight_smile: :dizzy_face:
Nech sa sem hrnú správy že sme postupne všetky tehuľky :slight_smile: :dizzy_face:
8. dec 2009 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kaki budeme vsetky tehulky a maminky neboj sa..takto o rok tu bude minimalne dalsich 7 babatiek :dizzy_face: lebo tato tema je super plodna :wink:
8. dec 2009 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janula :grinning:
8. dec 2009 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéééj, tu sú skvelé správy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

BLAHOŽELÁM !!!!!

Darli, ja som to tiež už zaľahla :wink:
8. dec 2009 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni, co sa rehnis? :grinning: Ved tento rok sa tu narodilo uz 6 babatiek plus to nase, ked to stihne tento rok :wink: Takze dufam, ze Novy rok rozbehnes ty!!
8. dec 2009 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
LJanulka mne sa tie Tvoje výpočty páčia :dizzy_face: Ja by som to aj vedela nadeliť....
Len podla mňa našich bábetiek v roku 2010 bude asi viac :slight_smile: :grinning: :dizzy_face:
8. dec 2009 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pf, ja ked sa rozbehnem stihnem aj dve :grinning: :grinning: nooo, nie zly napaaaaaaaaad, vobec nie zly :sunglasses:
8. dec 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenkove :grinning:
8. dec 2009 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kaki aj ja by som to vedela nadelit, ale na to tu je Niekto iny.. :slight_smile: Verim, ze cochvila jednej z Vas, opat dobry Boh vdychne malu dusicku pod srdiecko :slight_smile: a hadam takto vdychne do tejto temy aj 12 krat :dizzy_face: ved uvidime o rok :slight_smile:
8. dec 2009 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a niektorym do srdiecka :wink: :grinning:
8. dec 2009 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mam pocit ze sa to tu hmyri viacerymi sarkazmami tak sa pripajam: dajme tomu, ze nakolko sme tu same super plodne snz, tak ked otehotnieme,samozrejme vsetky hned v januari, budu to na 101% dvojicky. :grinning: :grinning: :grinning:
Ahoj Mimmi :slight_smile:
Nic babule, idem sa pomaly chystat do kostola. Majte sa
Darla, ale ja som to myslela vazne :fearful: :fearful: :fearful:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok