• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veriace snažilky II. Pridajte sa

1. marca 2015 
Kaki, povedz, tie tvoje pocity, nevies o nejakej tajnej tehuli u nas v teme? :slight_smile: :wink: :grinning: teda takej tajnej, co je tehu a zatajuje :wink: uz by sa tu taka hodila :slight_smile: :sunglasses:
8. dec 2009 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
darla27 :grinning: Ty si ma pobavila :slight_smile:
Aj ja sa zberám do kostola :slight_smile:
aj ja to myslim vazne :fearful: :confused:
Ja o takej neviem :slight_smile: Ale On možno hej :slight_smile:
8. dec 2009 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja to myslím Vážne. Dokonca verím že ich bude viac ako 7 :slight_smile:
Ale Darla to musela trochu "nadlahčiť".
8. dec 2009 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kaki,
:grinning: :slight_smile:
8. dec 2009 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenkove,
ale 100% viem o takej, čo to prehnala s pojedaním Mikulášskych sladkostí a zakvitla jak púčik ružový :grinning:
8. dec 2009 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kaki,
ja viem o takych dvoch.. tu druhu teraz boli brucho a neospravedlnuje ju ani to,ze polovicu sladkosti nechavala manzelovi.. teda mensiu polovicu :zipper_mouth: :zipper_mouth: ale vedeli ste aka je supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer karamelova Milka? :grinning:
8. dec 2009 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenkove vedeli :dizzy_face: ale aj tá dezertná mala včera svoj šmrnc.
A nehovorím o BOUNTY, HORALKE, LION, KITKAT.
Všetko som včera vyskúšala :grinning:
8. dec 2009 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Matu si mala? :grinning:
a pralinky z bielej cokolady :grinning: :grinning:
inak, kupili sme aj Kaki :grinning: :grinning: :grinning: je to nejake ovocie a je to hnus.. jedli ste to? osupali sme ju, ale zjavne sme niekde urobili chybu.. kde asi, soudruzi z DDR?
8. dec 2009 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rybka takze dievcatko? :dizzy_face: . Gratulujeeeeeem. Tak uz to mate za sebou. To je parada. Tak teraz oddychujte. Velmi sa tesim na foto :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. dec 2009 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda kaki s malym k, samozrejme :wink:
8. dec 2009 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda vy maskrtnice, ale na mna sa nechytate :grinning: Ja som zozrala na posedenie Tatianu, potom Linu a Milu a oriesky v cokolade :zipper_mouth:
8. dec 2009 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Violka, ty si tu raz pisala, ze chlapceka Lukaska a ja som si aj preto bola ista, ze chlapcek, ze ty to musis vediet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. dec 2009 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janulka,
ale vy ste stolovali dvaja :grinning: ze zrali :grinning: pekne ste stolovali :wink:
8. dec 2009 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: Lenkove ja mám hurmi-kaki rada :slight_smile: :grinning: Len musia byť zrelé :slight_smile:
Biele pralinky som nemala, ale mala som aj Kinder čokoládky a lentilky (všetky farby) a bonpari :slight_smile: a bombastické boli aj mandle v horkej ćokoláde.
MM mal aj milu a matu :grinning:

Zle mi nebolo, ani nebude. Ale ten xicht :sweat_smile:
8. dec 2009 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bonpariiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

tak nasa bola asi nezrela, fuj, trpla z nej pusa ako z bananovej supky... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. dec 2009 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ked mam viac ks sladkosti, ja si vzdy myslim, ze to musim zozrat naraz...
ahoj violka :slight_smile:
8. dec 2009 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janulka
zozrat :grinning: ehm, zostolovat? :grinning: :grinning: :grinning: to znie ako zosrotovat :grinning: tak teda skonzumovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. dec 2009 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janulka aj moj manžel :grinning:
Ja zväčša nie, ale včera ma prepadla taká sladkožravka že dovi dopo :grinning:

Som sa chvíľu hanbila včera a dnes celý deň :slight_smile: :grinning:
8. dec 2009 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem :slight_smile: Ahojte :slight_smile:
8. dec 2009 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni ale ja nie som bezny konzument sladkosti..viac sa na mna hodi to prve slovo, ehm :grinning:
a ako ste na tom so slanym? ja napr. take chipsy a tycinky nemusim mat jak je rok dlhy :confused:
8. dec 2009 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kaki, no teda, ked si napisala "som sa hanbila" som si predstavila psika so sklopenymi uskami :grinning:

dnes ako tu je milo :slight_smile: :slight_smile: ja idem naspat k mojej praci :slight_smile: mam vas rada, drahe a este raz blahozelam mamickam :dizzy_face:
8. dec 2009 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kaki dovi dopo :slight_smile:
8. dec 2009 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janulka, slane nemusim, ale mam pred ms, takze ak by sa tu objavil balicek chipsov, asi by dlho neprezil :grinning:
8. dec 2009 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem napisat manzelovi, nech kupi chipsy, super napad, Jani :grinning: :grinning: :grinning:
8. dec 2009 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako pekne si zacala, ze slane nemusim...a skoncila super napad, Jani :grinning: :grinning:
8. dec 2009 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky..... :dizzy_face:
V italy nechodi Mikulas...ved som aj vravela mm, ze nemal by zabudat na co som zvyknuta a mal by mi kupit nejake dobrotky---ale som rada ze to neurobil :grinning: . Ved ja mam Mikulasa skoro kazdy den :grinning:

Leni aj ja som bola na 100% presvedcena, ze to bude chalanisko....Ale uz by som sa mohla poucit z minulosti. Ja ked tusim nieco na 100 % percent tak to tak nikdy nevyjde :grinning: . A zase ked nieco strelim do vetra tak to sa splni...

Kaki my sme si doniesli od svokrovcov celu bednicku kaki (cacchi)...zrelucke a sladucke..mnam. Ale pozor ak ich zjes viac tak nemusis zopar dni vidiet WC :grinning: :grinning:
Dnes je (teda bol ) prikazany sviatok? V Italy sa nepracovalo (preto sme mali predlzeny vikend(4 dni) u svokrovcov.
Ale aj ked som si myslela ze je prikazany...bola som leniva ist do kostola :unamused: a vyhovaram sa na sychrave hnusne pocasie :dizzy_face: a dufam, ze mi odpoviete, ze to nebol prikazany :dizzy_face:
Neberte si zo mna priklad...pls :confounded:
Inac som v poho a tesiiim sa z mm (je to take male dieta)..a dnes sa susedovcom nad nami narodila dcerka. Tiez dlho cakali...tesim sa urcite bude nadherna (mix cinanky a taliana)
8. dec 2009 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeeeeeeeeeeeeeeej Rybka, tak uz je Emka pri Tebe - gratulujem a tesim, tesim. Ja som tipovala dievcatko koli kvietkovanej autosedacke :dizzy_face:

A samozrejme aj maminke Indes ku Veronike a Natalke. Riska nemozes hodit link na FB, nech malinke mozme vidiet?

Pozdravujem Vas vsetky :slight_smile:
8. dec 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Violka, ja som tiez nebola v kostole.. moja vyhovorka, som chora :zipper_mouth: :zipper_mouth:
8. dec 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok