Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

lenkove
8. dec 2009

jeeej, aj ja blahozelam Rybke a Emke 😀 😀 😀 no to sme radi, ze to vsetko dobre dopadlo 😀 tak dievcatko 😀 😀 😀 😀 😀
dalsie 😀 😀 teda dalsie tri 😀 😀 Janulka, si si ista,ze ty cakas chlapceka?? 😵

janula.k
8. dec 2009

Bettynka, asi je lepsie ked budes chodit do nemocnice, aj ked sa tam clovek nacaka... 🙄
Suzika supeeer, tak uz ma Indzes tri kočky 😵 gratulujeeem! to ti pisala? nevies podrobnosti?
Rybka sa urcite ozve kazdu chvilku, ze uz je rybiatko na svete.. 🙂 ale chudatko takto na poslednu chvilu tolko stresu, este dobre, ze isla do nemocnice uz vcera 😔

suzzika
8. dec 2009

Rybka takže dievčatko!!!Super blahoželám 🙂 Len oddychuj viem presne ako ti je 😒 ale to všetko prebolí hlavný je výsledok!V takýto krásny sviatok prišla na svet, nech ju Panna Mária ochraňuje!Vitaj Emka 😵

Takže včera sa narodila Veronika s Natálkou a dnes Emka - 3 krásne dievčatká VĎAKA TI PANE!!!

Riska pozdrav Rybku ak jej budeš písať aj odo mňa 😵

riska
8. dec 2009

tak aj indzes už ma kočky? parada, gratulujeme k babincu 😵

darla27
8. dec 2009

Paraaaaaaaaaaaaaaaaada! Super, dakujeme za spravicky Riska. Uz sa tesim na fotecky Emminky. Wow!
To su super spravy! Nemate este nejaka nejaku novu dobru spravu? 😕 😀
Tak najblizsie ide na to Janulka ze?

suzzika
8. dec 2009

Janulka neviem podrobnosti len som na FB našla fotky 😵

janula.k
8. dec 2009

Jeeeeeeeeeeej strasne sa tesiiiim, az mi slzy tecuu 🙂 😵

suzzika
8. dec 2009

Darla 3 dobré správy za deň stačia nie? 😉 Keby to tak bolo každý deň 😵

lenkove
8. dec 2009

Suzzika, daj si LIKE fotky INdzes, nech ich vidim aj ja 😀 mozno to tak ma nastavene. 😉 😉

janula.k
8. dec 2009

Lenka ano, u nas bude urcite chlapcek 🙂 taky najmladsi chrustik, teda az pokym neporodi Riska 😉

lenkove
8. dec 2009

uz som ich videla, krasky 😵 😵 😵 blahozelam 😀

janula.k
8. dec 2009

aj ja chcem vidieeet 😅

riska
8. dec 2009

aj ja som ich videla, zlate su 😵 😵 no veru, tolko dobrých sprav, aleluja 😵 😵
a teraz je na rade janulka 😵 tak už cez vianoce? ved to je o chviiiiilu 😉 😉 tešie sa konečne na chlapa 😵

lenkove
8. dec 2009

😵 😵 😵

janula.k
8. dec 2009

ano ano janulka je na rade 😎 baby, modlite sa aj za nas prosim prosim prosim 😵 inak, ja este furt nemam tasku zbalenu 😅 a vcera sa take dve bavili na poradni a jedna ze je 32tt a uz dva tyzdne ma tasku zbalenu..normalne ma panika chytila.

darla27
8. dec 2009

Aj ja chcem vidiet.. nemozes to okomentovat aby som si to mohla aj ja pozriet?

riska
8. dec 2009

janulik, neboj 🙂 všetka naša pozornost smeruje na tebe 😵 😵 a čo tam po taške, ved manžel donesie 😀

janula.k
8. dec 2009

riska vdaka 😵 😵 😵

kaki
8. dec 2009

Konečne sa sem hrnú samé dobré správy 😵

Ale ja ich čakám ešte viac 🙂 😵
Nech sa sem hrnú správy že sme postupne všetky tehuľky 🙂 😵

janula.k
8. dec 2009

Kaki budeme vsetky tehulky a maminky neboj sa..takto o rok tu bude minimalne dalsich 7 babatiek 😵 lebo tato tema je super plodna 😉

lenkove
8. dec 2009

Janula 😀

mimmi77
8. dec 2009

jéééj, tu sú skvelé správy 😵 😵 😵 😵 😵 😵

BLAHOŽELÁM !!!!!

Darli, ja som to tiež už zaľahla 😉

janula.k
8. dec 2009

Leni, co sa rehnis? 😀 Ved tento rok sa tu narodilo uz 6 babatiek plus to nase, ked to stihne tento rok 😉 Takze dufam, ze Novy rok rozbehnes ty!!

kaki
8. dec 2009

LJanulka mne sa tie Tvoje výpočty páčia 😵 Ja by som to aj vedela nadeliť....
Len podla mňa našich bábetiek v roku 2010 bude asi viac 🙂 😀 😵

lenkove
8. dec 2009

pf, ja ked sa rozbehnem stihnem aj dve 😀 😀 nooo, nie zly napaaaaaaaaad, vobec nie zly 😎

kaki
8. dec 2009

lenkove 😀

janula.k
8. dec 2009

Kaki aj ja by som to vedela nadelit, ale na to tu je Niekto iny.. 🙂 Verim, ze cochvila jednej z Vas, opat dobry Boh vdychne malu dusicku pod srdiecko 🙂 a hadam takto vdychne do tejto temy aj 12 krat 😵 ved uvidime o rok 🙂

lenkove
8. dec 2009

a niektorym do srdiecka 😉 😀

darla27
8. dec 2009

Mam pocit ze sa to tu hmyri viacerymi sarkazmami tak sa pripajam: dajme tomu, ze nakolko sme tu same super plodne snz, tak ked otehotnieme,samozrejme vsetky hned v januari, budu to na 101% dvojicky. 😀 😀 😀
Ahoj Mimmi 🙂
Nic babule, idem sa pomaly chystat do kostola. Majte sa

lenkove
8. dec 2009

Darla, ale ja som to myslela vazne 😨 😨 😨