Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

lenkove
17. jan 2010

Andrejka, ahoj 😔 aj my verme...

lenkove
17. jan 2010

mna dnes v evanjeliu oslovila veta "ale ty si dobre vino zachoval nakoniec".. Pan ma dobre veci aj nakoniec, moze byt vsetko zle, ale Pan ma dobre veci aj nakoniec... preto verme.. 😔
a citanie zo Stareho zakona bolo o Oblubenej, postrehli ste? 🙂

violoncielka
17. jan 2010

Kitty vsetko naj 😲

Smejka 😔 .... 😵 😵 😵 .....Tak strasne rada by som uz nakukla do Bozich planov...co to On ma pre nas tazkoskusane pripravene...hm,hm, hm no som zvedava.
A dnes na omsi knaz hovoril, ze pre vieru a pre posilnenie viery potrebujeme aj zazraky (mozno nie take ocividne, po ktorych aj neveriaci uveria, ale take nase male....)

Jaj som urobila na veceru palacinky...aj na slano s dusenym kelom aj nasladko s lekvarom...mnam mm si oblizoval fuzy (aj ked ziadne nema 😀 )

Tak a hor sa do noveho tyzdna.
Pekny vecer
pa

smejka
autor
17. jan 2010

Lenka ahoj....verim...ale neviem specifikovat v co 😒
budu sa diat veci tak ako to On chce.....i ked ja by som velmi chcela aby sa to trosku podobalo mojmu scenaru...nechajme sa prekvapit co nam nadeli tento tyzden...
verim ze aspon niektore srdcia neostanu bez povsimnutia 😔

lenkove
17. jan 2010

Andrejka, ja rovnako.. 😔 verim v potechu srdca... je lahko verit, ked mame zazrak.. aj taky maly osobny.. a tazko, ked to bez zazraku nejde a zazrak neprichadza.. 😔 😔 kurnik sopa, tak rada by som urobila aj nieco ine okrem "srdce ma pre vas boli" 😔 😔 😔 preco je to tak, netusim 😔 😔

my, aby sme nemali radost uplnu, manzel ma problemy s pracou, ostal dlhsie na dovolenke aby sme podali ziadost a nemal ju vypisanu.. ale mal na to dovody, aj sa ozval (ale neskoro podla nic 😔 ) a teraz.. no uvidime co s nami bude... 😔 ci neostane bez prace 😔 mm vravel, ze mu nieco branilo ozvat sa skor, tak len verit ze to bolo Dobro a nie Zlo.. a teda aj to co sa kona bude Dobre, aj ked pre nas tazke..

smejka
autor
17. jan 2010

lenka postrehli.....hned som si na teba pomyslela...teda dnes viackrat lebo sme 2x sli okolo KNM...
violoncielka ahoj...viem mas to podobne ako ja i ostatne dlhodobe snazilky....i snazilky o ado....je to zlozite....no ma to svoj vyznam...inak by nam to Pan nedal na plecia 😔

carmenuska
17. jan 2010

Ahojte, Leni- postrehla som to citanie a chcela som to tu napisat akurat. Som sa pocas neho uskrnala a mm nechapal, tak som mu to cestou z kostola vysvetlovala 🙂 . A k tomu evanjeliu bola u nas pekna homila, tiez ma to oslovilo a hlavne, ze Pan robi zazraky 🙂 🙂 🙂 My sme uz po veceri a zajtra zas do reality ☹ uz aby bol piatok. Betty, moja osobna lekarka 🙂 - preco trombofilky uzivaju anopyrin?

lenkove
17. jan 2010

Andrejka ano.. Pan dokaze aj zle veci menit na dobro.. vsetko je v Jeho rukach.. je stedry a miluje nas.. tak 😔 😔 ale 😔 😢 😢

smejka
autor
17. jan 2010

lenka vyriesi sa s tou pracou...ak nie tak to tak malo byt a mm si najde prace i tu v blizkosti....uvidis

lenkove
17. jan 2010

Carmenuska, lebo riedi krv co ja viem 🙂

aj my sme mali krasnu kazen.. 🙂 o tom aky je Pan stedry.. Ako premenil 600 litrov vody na vino aj ked to bola mala svadba a aj tak uz boli vsetci napoly opiti 🙂 ze je stedry aj v nasom zivote.. ze nam chce davat.. 😔

riska
17. jan 2010

ahojte,
aj ja blahoželam kristinke 🙂 už musim začať použivať kalendar 😠

carm, anopyrin tiež riedi krv 😉

violka, palacinky, mnam....aj sladke aj slane 😵 pošleš? 😎

inak ja som včera bola u našej rybky 🙂 eminka je úžasná, strašne zlatunka 😵 no zazrak 😵 😵 takže dievčatá, verme! 🙂

smejka
autor
17. jan 2010

...a bude s vami....ved bude mat coskoro doma krasavicu stebotavu spolu s tebou

lenkove
17. jan 2010

Andrejka viem ze ano, aj ja tomu verim... 😔 ale trapi ho to, lebo on sa snazi, travi tam vela casu a venuje jej vela energie.. a jednoducho.. raz ma vaznu udalost a 😔 🙄 a tak to dopadne.. ale aspon sa mozeme vnutorne oslobodit a naozaj sa podriadit Panovi, tak ako s Malickou 🙂

lenkove
17. jan 2010

a Rybka dala fotky, aj ja som videla Emku, je krasna 🙂 a taka drobuckaaa 😵 😵 😵

smejka
autor
17. jan 2010

lenka s tymi planmi...ja som stale dufala ze uz to vyjde...ze pojdem na MD....tesila sa...dali sme predbezko a my sme sa v tom case necakane ocitli v nemocke s malym....bola som na OCR-ke a vtedy sme sa dozvedeli ze predbezko vyslo.....bol to po dlhom cakani najkrajsi tyzden....plny euforie planovania....svet bol zrazu strasne krasny...pred vianocami neistota...bol..vsetko sa zmarilo ☹ .....hladala som riesenie....no nijake som nenachadzala 😒
do prace som sa necitila....a zrazu som sa dozvedela ze pre dg tam nemozem ist....teraz som doma...mam cas sa dat dokopy....zistila som ze popri stresu s ado popri praci a skole som nemala cas na seba....teraz sa to odzrkadlilo na mojom zdravi.....prisla som na to az ked som sa zastavila....a co som vlastne tym chcela povedat?...ze vsetko ma svoj zmysel... 😔

carmenuska
17. jan 2010

anopyrin je take nieco ako ibalgin nie?

violoncielka
17. jan 2010

Riska ahoj...poslem

Inac ja absolutne nemam prehlad menin.....okrem mojich rodicov a bratov a samozrejme mna , nemam absolutne tusenie kto kedy oslavuje meniny 😀 . Este ze mam konika 😀

Smejka a vam podla mna vystreli motyka...ci ako sa to hovori 😀 😀 😀 . Ale samozrejme my realistky (teda hovorim o mne) nesnivame....a nelietame zbytocne v oblakoch (pad je vzdy bolavy- uz som sa poucila 😀 😅 ), ale verime Bohu a uz to fakt nechavam vsetko na neho. Nech to zariadi a keby sa ma opytal co chcem odpoviem mu: "vsetko, vsetko chcem" 😀

Nastastie mam dobru naladu..tak vam trochu posielam 😵

smejka
autor
17. jan 2010

riska ahoj....coskoro budete s rybkou kocikovat...tak ako ste kedysi davno planovali...a kristinka bude cupitat popri vas

lenkove
17. jan 2010

Smejka
a aku dg mas? ani neviem ze ta nejaka choroba schvatila.. 😔 😔
ja som si tiez planovala moj zivot s vasim Dievcatkom.. ktore maju tak podobny osud, ze budu kamosky, lebo ich tolko veci spaja.. 😔 😔

lenkove
17. jan 2010

Violka, dakujeme za dobru naladu 🙂

violoncielka
17. jan 2010

Ach baby ja som uz mala naplanovane, ze moje deti sa zoberu z detmi mojich najlepsich kamosiek, aby sme sa okrem kamaratstva stali aj rodinou...uz bolo vsetko vypracovane do detailov...a do kelu!!! chyba tam zaujem z nasej strany 😀

smejka
autor
17. jan 2010

lenka mam salmonelu...od maleho....ale citim sa celkovo biedne...PN este asi potrva...
lenka ja este tomu verim ze sa budeme navstevovat....ze sa to nejak musi poriesit 😔

violoncielka
17. jan 2010

Smejka ☹ ...aj ked mne by sa taka salmonelka celkom zisla 😀 .. To som ale sisi vsak? ale pekne sa z toho chudne 😀 ...No ja som fakt trafena...idem radsej pozerat Poirota
Pa

lenkove
17. jan 2010

Andrejka ved aj ja..

Carmenuska, no tie tak celkom... je to liek na inej baze, skus si niekde najst na nete popis toho lieku.. aj ked maju podobne vysledne ucinky su to ine lieky.. anopyrin je ako heparin, riedi krv jednoducho.. viac neviem 😉

smejka
autor
17. jan 2010

violka 🙂 ...no ja nemam hnacky ani nic...takze nechudnem...hm...v mojom pripade nemas co zavidiet 😅
je mi skor inak zle....este sa to musi dovysetrovat
no viem jeden velmi ucinny liek...no zatial nedosiahnutelny 😔

lenkove
17. jan 2010

Andrejka 😔
prajem skore uzdravenie...

violoncielka
17. jan 2010

Smejka ☹ ....neboj....viem ako je cloveku ked sa mu zruti cely svet, ale jedine co moze urobit je pozviechat sa,pozbierat vsetky sily- vyzdraviet na dusi aj na tele a zacat bojovat odznovu...viem nie je to velmi pozitivne, ale to je jedine co mozme urobit.
Silno Ta objimam...sila a odvaha spojena s Bozim pozehnanim nech Ta sprevadza. Cmuk

danka24
17. jan 2010

ahojte smejuska skore uzdravenie ti prajeme aj Matuskovi 😵
Kristinka vsetko najlepsie 😵 😵
lenocka ja som nevidela fotku 😖
vcielka ako sa mas?
ahojte vsetky ostatne 😵 😵

violoncielka
17. jan 2010

A okrem smutku je dalsim velkym nepriatelom sebalutost...ach jaj baby keby ste vedeli ako sa ja niekedy viem lutovat...a cim viac sa lutujem tym mi je horsie..... 😒

lenkove
17. jan 2010

Danuska
ja som ti predsa aj s Janulkou posielala mail! tak sup do schranky 🙂 ak to tam nemas, tak poslem este raz 🙂