Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

lenkove
17. mar 2010

ahojte
ja sa este vratim k Judasovi 😉
mne to napadlo aj predtym, len som to nenapisala.. jeho najvacsou chybou bolo, ze sa nezveril Panovi so svojim pokusenim.. mozno by musel konat rovnako, lebo Pan za nas mal umriet, ale.. rozumiete mi?? vnimam, ze to je aj nasa velka chyba, ak sa za svoje pokusenia hanbime a nechavame si ich pre seba a pritom by sme ich mali zverit Panovi... 😔 😔

rybka13
17. mar 2010

zaujimava myslienka leni, ja napr. sa zacinam citit previnilo uz pri pokuseni a mozno je to blbost... lebo sak pokusenie nie je este hriech... len kde je ta hranica, niekedy je taka tenka..

rybka13
17. mar 2010

uz sa nemozem dockat kaki, mozno este oddychuje a spi 😕

lenkove
17. mar 2010

Rybicka
to urcite, ale nielen pri pokuseni,ale aj po podlahnuti pokuseniu je dolezite ist za Panom.. som si spomenula, ked to pises, ze mi to vlastne vravel jeden stary knaz u kapucinov, ze druhy hriech Adama a Evy bol, ze sa pred Panom skryli.. ze je to sucast nasho dedicneho hriechu, musime voci tomu bojovat 😠 .. ale Boh nas hlada napriek tomu 😵 😵
ja som tiez zvedava ako Kaki 😅 Katka, napis 🤐 🤐

riska
17. mar 2010

ahojte krasky, konečne som vas dočitala a už ani neviem, čo som všetko chcela pisať 😀

dufam, že vaše detičky su už zdrave a vy ste zdrave tiež 😉

janulka, bola som dnes na ko na endokrinologii a doktorka ma upozornila, že ak mi budu počas kojenia padať vlasy, že je to úplne normalny stav a skonči sa to zasa po kojeni.... a potom sa jej mam prist ukazať (asi že kolko ešte budem mať vlasov 😀 ) takže si vlastne úplne zdrava 🙂 🙂

violka, musiš byť plna zažitkov 😵 no my sme na cvičeni dýchali a dychčali, trocha sme sa valali po fit loptách, ale hlavne nam vela rozpravala o pôrode...takže o chvilu už budem skoro taka mudra ako bettynka 😀 😀
betty, ale tu stoličku tam nemaju, odviedli na nej asi 2 pôrody a doktori sa vzburili, lebo im to bolo nepohodlne 😒 😠 😀 😀 😝

a ešte k tomu judašovi, ako pekne ste o tom popisali 😉 mne je toho chlapa normalne aj luto, vždy mi napadne, ktovie, ako to cele vnimal a ako napokon skončil....ale Božie milosrdenstvo je velke 😵

riska
17. mar 2010

a tiež čakam na spravy od kaki 🙂

muska30
17. mar 2010

riska,
ja som na tie predporodne kurzy nechodila, lebo som mala mat planovany cisarsky, ale nakoniec som rodila normalne, a ta porodna sestricka mi povedala, ako mam dychat a tlacit, tak sme to zvladli 😉 ale je dobre, ze to budes mat nacvicene a budes pripravena 😉

lenka, ja tiez verim v Bozie milosrdenstvo pre vsetkych 😔

tiez myslim na kaki, dufam, ze to zvladla a je v poriadku 😵

muska30
17. mar 2010

rybka,
pozerala som dcerkine miery v troch mesiacoch a mala skoro take iste ako Tvoja eminka 😵

a tiez patrim medzi tie manzelky, ktorych muzi nechapu, co tolko mozem na tom MK citat 😀

riska
17. mar 2010

tak prve spravy od našej kaki - oddychuje už doma v postielke, mysli na nas a pozdravuje všetkých....aaaaaa vaječniky, vajcovody a maternica su o.k 😵 😵 😵

janula.k
17. mar 2010

ahojte 😵
jeeeeej riska dakujeme za spravicku od kaki a VDAKA BOHU, ze ma vsetko v poriadku! 😵 😵 😵 juj, ako sa tesim.
A Riska, este si ma velmi potesila s tymi vlasmi...ze je to normalne, pretoze som bola vcera s Brankom na poradni a spomenula som to jeho pediatricke a ona ze mam s tym ist mojej doktorke nech mi vysetri krv, stitnu zlazu atd, lebo ze to je velmi mylny nazor, ze padania vlasov po porode je bezne..ze nie je to bezne, ze zdravej zene nemaju co padat vlasy...ze niekde problem musi byt...No tak ma vystrasila 😒 No ja sa k mojej obvodacke nechystam, najskor az ked prestanem kojit, aj tak by mi urcite ziadne vysetrenia neurobila...
Inak mame 65cm a 5850g, zistujem, ze maly nestiha vynosit veci, strasne rychlo rastie 🙂
Riska a ty kedy ides na vely utz? a ty mas problem so stitkou?

janula.k
17. mar 2010

no a Judas...co som sa nacitala a napozerala filmov o nom...a tiez mi ho je luto 😔

janula.k
17. mar 2010

a blahozelam Hviezdicke 😵
a neviete co je s Majkuskou? ona tu predsa tiez pisala, ze si nasla pozitivny testik, hm? 😕

lakrimosa
17. mar 2010

Ahojte!
Vďaka za rady, žienky ohľadom mužského nepochopenia ženského koníkovania. Myslela som, že je to len u nás, ale teraz som už pokojnešia 😎 .

Som rada, že Kaki je ok, a Hviezdička tehotná !!!

Nemám, žiaľ, čas viac písať, mám veľa práce a v robote nemôžem koníkovať. Rada by som sa zapojila do diskusie o Judášovi, no to je na dlho. Myslím si, že nemôžeme jednoznačne povedať, že stratil raj práve pre jednu vlastnosť Boha - Božie milosrdenstvo.
Ahojte všetky.

lenkove
17. mar 2010

Kaki
to som velmi rada, ze vsetko je ok 😵 😵 joj, ako som rada, ze sa nepotrvrdila endo 😵 😵 ! aleluja 😵 😵

lalia123
17. mar 2010

Ahojte, Kaki, tesim sa, ze vysledky su ok! 🙂 Potom nam vsetko este raz napis!
Leni, ako je Tvojej malej?

lenkove
17. mar 2010

Lalia,
dakujeme, dobre 🙂 trvalo to 36 hodin a je uz ok 🙂 😵 😵 ocko povedal, ze to preto, ze sa tak silno modlil 🙂 🙂

margarita
17. mar 2010

super, tesim sa z kaki, ze nic zle tam nenasli 😉
a aj tomu, ze som normalna, ked mi este stale padaju vlasy 😉

zajtra tu bude "Velky tresk", prechod na novu verziu konika, tak dufam, ze az sa sem prihlasim opat v piatok, tak vas tu vsetky najdem a novy bude iba vizualny dojem 🙂

rybka13
17. mar 2010

aj ja sa tesim ze kaki je ok a aj nato ako poda spravicku, ale asi az v piatok kedze konos nepojde 😖

muska nase dcerky su teda dost podobne a nielen mierami 😉
leni, to za 36 hodin ivanke presla ta teplota? a mala aj ine priznaky choroby? kasel, soplik a tak?

hm tak rozmyslam nad tym judasom... ja vlastne keby som bola Boh tak by som sa nad nim asi zlutovala, lebo vlastne naplnil moj plan... hm zase sa miesam Bohu do kapusty 😉 😒

rybka13
17. mar 2010

akoto ze mi este presiel prispevok, ved uz je zajtra 😀
margi, riska vidime sa zajtra na jazere 🙂 pekny dnik ostatnym 🙂

lalia123
19. mar 2010

Ahojte babulky, kde ste vsetky?

Co poviete na novu verziu MK? Ja tu mam krasnu fotku, normalne sa sama sebe pacim 😀 .
Som cela stastna, ze je dnes piatok a strasne moc sa tesim na vikend. 🙂
Ozvite sa, co je nove a ako sa chystate vikendid. Paaaaaaaaa

margarita
19. mar 2010

ahoj lalia,
no ja sa tu zatial moc neorientujem 😀 ale snazim sa z toho vysomarit, az mi oci prechadzaju. fakt je, ze vy bezfotkove zienky ste teraz omnoho omnoho krajsie 😉
my sa chystame asi niekam aj von do prirody trosku, vyuzit, ze je tak pekne.
Tento vikend ma zehlenie a vyvaranie detskych prikrmov uz minie - asi zase az ten dalsi bude treba.

tak pekny vikend vsetkym, nasa Kitty konecne sa tvari, ze uz xe ist spat, tak idem jej to ulahcit 🙂

riska
19. mar 2010

ahojte, tak už zasa frčime? 🙂
mne sa to nepááááči 😝 neviem, kto pisal posledný prispevok...a tušim ani motto už nie je....no nič, musime si zvyknut

riska
19. mar 2010

no ale aspon som sa dozvedela, že mam 77 dni do pôrodu 😲 😀
a pravda je, že anonymne pisatelky maju tu foto strašne zlatu 😵
margi, tento vikend sa budem zasa ja viac venovať domacim pracam, som to nejako zanedbala cez týžden.... ale strašne sa tešim zo slniečka.... 🙂 🙂 🙂

lalia123
19. mar 2010

Riska, motto tu sice nie je, ale da sa vlozit v nastaveniach nejaka veticka - ze co prave robis. Ta sa potom zobrazuje aj v pase. Kuk na moj. 😉 ,
Kazda zmena je z biologickeho hladiska definovana ako stres 😀 , takze asi preto si budeme trosku dlhsie na novu verziu zvykat. Ale budeme spokojne, verim tomu. 🙂
Kaki sa neozvala?

rybka13
19. mar 2010

ahojte babenky 🙂 my prchame na vikend na vidiek takze idem balit, zdravim vas vsetky a prajem pekny vikendik..

a nova verzia? tiez neznasam zmeny ale to je prirodzene, coskoro si vsetky zvykneme... 🙂

rybka13
19. mar 2010

ahojte babenky 🙂 my prchame na vikend na vidiek takze idem balit, zdravim vas vsetky a prajem pekny vikendik..

a nova verzia? tiez neznasam zmeny ale to je prirodzene, coskoro si vsetky zvykneme... 🙂

margarita
19. mar 2010

prisla som na niektore vyhody novej verzie:
riska - uplne vpravo pri tej teme je najnovsi/posledny prispevok, tak tam kliknes a si na poslednej strane, a je tam vlastne aj nahlad toho posledneho prispevku, co nie je zle.
a zistila som ze sa da vybrat temy a pridat do oblubenych, co som aj urobila a tak nas tu uz nebudem musiet lovit na 5.strane (ak nahodou) 😉 ale rovno z tych zaloziek "oblubene" to mam za par sekund.
A este ma zaujala moznost urobit si Sukromnu skupinu, ale neviem, s kym by som tak mohla sukromnicit 🙂

a aby ste si o mne nemysleli, ze trpim nespavostou, tak hore som este stale preto, ze sme s mm robili nejake vybery foto "the best of 1.rok", a je z toho uz dvojnova akcia 🙂

a zaujimave je aj to, ze sa tu da, ze "pridat fotky k prispevku"...keby som sa odfotila teraz, oci ako angorak a mastne vlasy, to by bolo fakt ozivenim temy 🙂

no nic, len som xela naznacit, ze ja si uz na tie prevratne zmeny pomalicky zvykam.
Hoci...hmmm...po prechode MK na novu verziu uz urcite svet nebude celkom taky, aky bol predtym 😀

lalia123
20. mar 2010

Ano, ano, aj mne sa zacina nova verzia pozdavat, som zvedava, na co vsetko casom prideme.
Margi - tu fotku si mohla k prispevku kludne prilozit. Bola by si priekopnicka novych zajtrajskov, ba priam az pionierka. 😀

Ja dnes idem cvicit - velmi mi to pomaha, ale chodievam len v soboty, cez tyzden viac nestiham. A tym, ze je cvicenie akurat v sobotu na obed, mame cely den trosku rozbity. Ale nevadi.

Tak prajem prijemnu sobotu a este krajsie odhalovanie novych konikovskych funkcii. 😀

violoncielka
20. mar 2010

Ahojte no ja som zatial nevysomarena z novej verzie.....hihihi.
Dala som fotky na facebook z Pariza...ak chcete mrknite.

riska
20. mar 2010

peknu sobotienku 😀 🙂

no už sa aj ja pomaly začinam orientovať a nachadzať vyhody 🙂 ale mam dalšiu nevyhodu 😝
podla nových pravidiel musiš mať v pase jasnú foto tvare, žiadne foto zboku, s manželom, alebo z dialky 😖 tak som zvedava, či to adminky budu striktne dodržiavať, lebo ak ano, o chvilu budeme mať všetky rovnaku kreslenu fotku a znova to bude neprehladne 😠

lalia, a čo cvičiš? mna by teda v sobotu nikto cvičiť nedostal 😎 onoho času som chodievala na pilatesa a jogu, ale vždy len cez týžden večer a aj to som sa vždy premahala 😉

violka, ja chcem vidieť foto z pariža a nemam ta na FB...čo s tým? 😉

muska30
20. mar 2010

ahojte,
novy MK nas este mozno niecim prekvapi 😀
a sukromnicit mozme, margi ja sa pridm 😀

uz som umyla okna v dvoch izbach, hned tu mame cistejsie a lepsi vyhlad 😉

rybka 🙂

prajem pekny vikend 😵