Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

janemari
9. jún 2010

Ahojte,zelam vam krasny slnecny den a spolocne budeme mysliet na risku aby mala lahky porod a bez problemov.Inak som si vsimla ze sa nejako detom na ten svet nechce,mam aj kolegynu aj kamosku ktore cakali a nic.Jedna uz je po porode ale musela ist do porodnice a uz ma synatora,kolegyna stale nic. 🙂

majkal
9. jún 2010

Dobre ranko,

riska - 😵 😵 😵 nech Vam Pan Boh pomaha a Matka Bozia stoji pri Vas 😵 .... myslim aj na ostatne maminky pred porodom jaja, betynka .... drzte sa! 😵

@bublinka11 nadherny vyrok ..... musim si ho napisat a vycapit na chladnicku 🙂

@bettynka222 dakujem za kompliment - no nebolo to jednoduche, studovat popri zamestnani a rodine .... castokrat to islo prave na ukor tej rodiny ☹ ale zvladli sme to a teraz sa snazim im to vynahradit 😵

@janula.k tesim sa ze mm ma pracu a drzim palce aby sa mu tam pacilo a darilo 😉

Vsetkym Vam prajem krasny a pozehnany den 😵

majkal
9. jún 2010

este som sa chcela opytat, ci ste sa niektora modlili ruzenec "oslobodenia" Ja som o nom vcera prvykrat pocula .... Uvedomila som si, ze je este tolko vela modlitieb, ktore nepoznam, a ktore som sa vobec nikdy nemodlila .... ved uz len odkedy som tu pri Vas som sa naucila tolko novych veci 😵
S tym ruzencom oslobodenia by som mohli zacat potom od bud. mesiaca .... ale to este mame cas .... 😉

majkal
9. jún 2010

a este sa velmi tesim z nasej zatial "nezavaznej" pute do Litmanovej 😵 Takze sme uz styri-ja, azalka, marialucia a darla 😵 😵

bettynka222
9. jún 2010

majkal no aj ja by som sla, este som tam nikdy nebola 🤐 ale asi to nebude mozne......ci?

majkal
9. jún 2010

@bettynka222 preco nie, ved mi Ti Matka s kociarikom na tu horu potlacime, vsak baby? 😉 😀 😵

kaki
9. jún 2010

Ahojte, neviem či ja som zrovna kompetentná, ale prosím Vás o zintenzívnenie modlitieb za Risku.
O 5:28 už bola na ceste do pôrodnice a plodová voda už bola prasknutá 😵
Riska naša milá myslíme na Vás a modlíme sa.

muska30
9. jún 2010

riska, myslime na Vas, drzte sa s Ninkou 😵

lenkove
9. jún 2010

kaki,
suhlasim..
risniatka, drzte sa.. Matka Ustavicnej Pomoci stoj pri nich 😔

bettynka222
9. jún 2010

jeeej myslime na risku 😵

majkal ok, tlacis kociar 😀

janula.k
9. jún 2010

Risulka myslime na vas vsetky 🙂 Betty, vsak ty to mas uz tiez dobre nahnute 😝
Lenka, dcerka je uz zdrava? 😕
Bublinka, velmi pekne 😔
pekny pozehnany den..my sa ideme do toho hicu uspavat 😒

rybka13
9. jún 2010

ahojte, vidim ze kaki, uz prisla zvestovat, ze Riska uz asi rodi 🙂 tak silno na nu myslime 🙂

lenkove
9. jún 2010

a mála NInka ktovie či je už na svete.. myslíme 😔 (modliaci sa 😉 )

@janula.k
blahoželám v prvom rade tm k práci 🙂 🙂 nech sa mu v nej darí a nech ste spokojní 🙂 🙂 naša Škorica je už našťastie zdravá, ach niet väčšej radosti ako mať vyzdravené dieťa, naozaj 😵 😵 ďakujeme a posielame vám s Brankom božteky 😵

francis
9. jún 2010

ahojte 🙂
tak držíme palčeky Riske a nech napíše tú krásnu správu o Ninuške 😵
majkal ja som sa modlievala ruženec oslobodenia tak poznám ho od mojej kamošky takže môžeme sa modliť nabudúce 😉
krásny dník a požehnaný všetkým 😅

marialucia
9. jún 2010

Myslim na risku aj ja 🙂

margarita
9. jún 2010

hura a je to tu!!!!

volala mi prave cerstva mamina riska, o 12.40 sa narodila Ninka, 3710 g a 51 cm.tesime sa s nimi, obe su ok
Aleluja, Bohu vdaka 😉

maria1610
9. jún 2010

Jééééééééj, blahozelam Riska a vitam Ninku 🙂

majkal
9. jún 2010

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

huraaaaaaaaaaaaaaaaaaa ..... blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 😵 😵 😵 😵 Chvala Panu Bohu 🙂

No ale musim uznat, ze Ninka je poriadny "macko" 😉

Tak sa drzte obidve risuliatka, hlavne nech ste zdrave 😵

kaki
9. jún 2010

Tak supeeeeeeer 😵
Ninka vítame za medzi nami 😵 Tešíme sa z Teba a ďakujeme Bohu 😵

bublinka11
9. jún 2010

Aj ja blahozelam zo srdiecka Riske...pekne, velke dievcatko je Ninka 🙂

janula.k
9. jún 2010

Jeej Bohu vdaka, ze je Ninka medzi nami 😵
Lenka, dakujeme za bozteky, zahriali nas 🙂 😵 a tesim sa, ze je Ivanka uz zdravucka 😵

janula.k
9. jún 2010

Rybkaaaa ako sa mate? 😵

bettynka222
9. jún 2010

gratulujeeeeeeeeeeem 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

francis
9. jún 2010

tak super správička blahoželám šťastnej mamičke a aj s Ninočku nech sú zdravučké 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lenkove
9. jún 2010

riska a ninka
blahoželáme!!

rybka13
9. jún 2010

Ninka no vitaj 😀 hurrrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaa

violoncielka
9. jún 2010

Ninka vitaj!!! blahozelam stastnym rodicom 🙂)). Tak teraz ideme bombardovat nedockavymi otazkami Betty 😉

hviezdickamaria
9. jún 2010

ninka vitaj medzi nami ludmi 😀 😀 😀 vela bozieho pozehnania celej rodinke 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 jupiiiiiiiik, chodila som tu kukat kazdy den od konca maja, ci naahodou...
tak a teraz betty 😀 😀 😀

marialucia
9. jún 2010

Blahozelaaaaaam 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Vela Bozieho pozehnania a nech Vas obe ochranuje nasa Matka Bozia a svaty Gerard 😵 😵 😵 😵 😵 😵

carmenuska
9. jún 2010

Riska gratulujem k dcerke, krasne meno, modelkovske miery tak co k tomu dodat? A ako som pochopila asi sa to rozbehlo same? Ci jej ho vyvolali?
Betty - tu som