Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

bettynka222
19. jún 2010

ahojte 🙂

azalka mozes kuknut foto bruska - konecne som ich pridala 😵
inak babatko vcera trosku posluchalo a odmiestnilo sa od mojej chrbtice na bok, ale zacina sa tlacit naspat...ktovie co mu vadi 😒 asi mam divnu panvu alebo co 😕 hovorila mi to aj dr....

vyslo slniecko tak urcite pobehujete po vonku 😵 prajem krasny den a idem von aj ja 🙂

azalka22
20. jún 2010

betty, taka si peknucka tehulka.
prajem uspesny porod 😉

bettynka222
20. jún 2010

azalka dakujem 🙂 zajtra idem na kontrolu tak som zvedava co mi dr povie k moznosti spontanneho porodu v takejto pozicii.... 😒

majkuska
20. jún 2010

Jaja blahoželam k Tamarke.

Niečo o mne. V stredu mi robili sono, babo je ok, hematom je tam stale, ale sa pomalym tempom vstrebava,Teraz mal 3,8 x 1,14 cm.No a zhodli sa lekari na tom, že to vstrebavanie vyzera na dlhšie a psychicky lepšie by som na tom bola doma. Tak ma v stredu pustili po mesiaci domov. Tak sa tešim, zaroveň aj trošičku bojim, už som nešpinila a znova som začala, aj keď viem, že je to normalne, ale podvedomie z krvacania, ktore som zažila 2 krát pracuje, ale hadam sa to nezopakuje a modlitby prinesu ovocie.Ale je užasne byť doma s MM a s Vanesskou.
Najbližši UZV mam na ďalši pondelok a mam ešte novinku, že som zmenila lekara.Budem chodiť do nemocnice k nim na gynekologiu, lebo ta moja dr. radšej pomlčim.

akzuzs
20. jún 2010

Požehnaný nedeľný večer
Zasa som tu nebola, ale čítala som Vás a v modlitbách som s Vami!
@jaja25 pre Teba a Tamarku len to najlepšie, BOŽIE milosti a ochranu Matky Božej.
Rozrasta sa to tu a určite aj bude 😉
@bettynka222 už aj Tebe sa to míľovými krokmi kráti a pevne verím že sa Ti Maťko obráti a budeš mať OK pôrod. Božia ruka bude s Tebou a aj my VS,VM
Ja som práve dorobila fantastickú večeru aj keď prpľavú a t oobaľovaný chleba natretý kečupom, plesnivý syr, na to rozotreté banbíno, na to natlačené kúsky cibule a všetko obaľené vo vajci no bomba a tie kalórie ktoré som mojmu telu dala no nokoment 😅
Kukam tu samé novoty a aj nové tváričky 😉
Tak sa opatrujete všetké a v modlitbách stále s Vami 🙂

marialucia
20. jún 2010

@majkuska uz je to mesiac co Ta prijali do nemocnice...uff tak dlho tam byt...velmi budem na teba mysliet a modlit sa, aby sa hematom uplne vstrebal 😉 😉 😉
@betty aj za Teba sa budem modlit, aby vsetko bolo dobre 😉 😉 😉 drzte sa 😉 😉 😉

muska30
21. jún 2010

ahojte, uz sa nam blizia prazdniny, syn uz pocita dni 😀
@majkuska dobre spravy, ze si uz doma, urcite sa Vaneska potesila 🙂 hlavne vela oddychuj 😉
@bettynka222 mas pekne brusko, Matko pekne rastie 🙂 potom napis, ako bolo na poradni 😉
@akzuzs mali ste dobru veceru 😉

smejka
autor
21. jún 2010

ahojte 🙂
bettynka myslime na vas s Matkom...az je to rychlo a ste zdravi 🙂
majkuska pekne oddychuj a verme ze vsetko bude dobre a babatko bude v brusku spokojne 🙂
jaja blahozelam k Tamarke....ozvi sa 😉
pozdravujem nove tvare 😵 a samozrejme i stalice 😵
my ocakavame "prirastky"....cakame na schvalenie stretnutia s nimi 🙂 .....verim ze uz vsetko pojde hladko 😔
a teda konkretne su to dvojicky....chlapci a maju cerstvy rok 😵
pozehnany den zelam 🙂

jaja25
21. jún 2010

Boh s vami. Tak už sme doma. Ďakujeme za všetky modlitby. Všetko bolo perfektné, už len naučiť sa normálne papať nám chýba ale aj to bude. Myslím na vás, musím ísť, dieťa sa ozýva... 😉

lenkove
21. jún 2010

@jaja25 vitaj!! veríme, že všetko pôjde hladko, a s papaním sa prihovoríme k sv. Agátke, už sa osvedčila 🙂

@smejka také novinky tak nenápadne napísané 😵 😵 tešíme sa, tešíme 😵 😵 a ako sa drobci volajú nemôžeš napísať? hoci v IP 🤐 🤐 a sú voľní na ado, či do pestu? 😵 😵 už sa neviem dočkať foto 😵

ralanka
21. jún 2010

@smejka
tak to je úžasne silno držím palčeky nech to na milion % vyjde zo srdca Vám to prajem a dúfam že dáš vedieť do IP niečo viac ako písala lenkove . 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lenkove
21. jún 2010

@ralanka
ralanka, ty špehúň okatý 😀 😀 😀 a vy sa ako máte? ja teraz nie som ani na skype, ani na FB , len ma MK trošku či "trošku" 😀 😀 ale si ťa nájdem!!! 😎 😎

akzuzs
21. jún 2010

Ahojte a pekný aj keď upršaný dníček od Pána Vám všetkým
Chcela by som Vás všetky poprosiť o modlitbu na stredu lebo idem na jedno dôležité vyšetrenie a som z toho tak trochu nervózna a modlitby by sa mi hodili lebo to je jediné čo je istota. Potom Vám napíšem podrobnosti ale pevne verím že všetko bude OK 🙂
@jaja25, ahoj a papanie sa rozbehne. A aký bol pôrod, dojmy a tak no ak Ti povinnosti dovolia nám napíš
@lenkove Ty žiješ? Ako sa má maličká. Uf ako to hovorím , veď to je už veľká ročná slečinka
@smejka vieš ako často si na Teba v modlitbách spomeniem ako to asi všetko dopadne? taká som šťastná keby Boh Ti doprial teraz a ešte dvojičky no super. Len nech to schvália
Zdravým všetky 😉

smejka
autor
21. jún 2010

akzuzs a ostatne VS VM VT ja viem ze je to i vasa zasluha ze nas caka take dvojickove potesenie 🙂 .....teda vdaka za neustale prihovory tam Hore 😔 .....hlavne vtedy ked som ja uz nevladala a nevedela prosit 😒 ...vdaka 😵

muska30
21. jún 2010

@smejka prajem vela stastia, aby chlapci boli Vasi, dvojcence, to je dvojnasobna radost 😵
@akzuzs v stredu budem na Teba mysliet 😔
@jaja25 chlapci sa tesia z Tamarky? su pysni na svoju sestricku?

smejka
autor
21. jún 2010

@muska30 vdaka 🙂 ....bude nas zrazu plny dom 🙂 ...no este nezatvarame dverka 😉 ....pockame si i na nejaku krasavicu 🙂

carmenuska
21. jún 2010

muska- aj ja uz pocitam dni dokonca...
smejka- tesim sa z toho, to je uzasne prekvapenie, ale zaroven ta obdivujem dvaja rocni chalani, uf......
akzuzs- to vies, ze sa modlim za teba, silno drzim prsty, potom oslavime ok vysledok

bettynka222
21. jún 2010

ahojte 🙂

@akzuzs hmmm take luuuuubim 😵 my sme mali minule chleba vo vajicku ale iba s nastruhanym syrom...tiez dobre 🙂 😀 a myslime na teba v stredu. drz sa nam 😉

@majkuska super ze uz ides domkov. na mna to dlhe obdobie v nemocke tiez vtedy dobre neposobilo...ale doma som na to rychlo zabudla 😵

@marialucia dakujeeeeeem 🙂 zda sa ze to pomaha - babatko sa prevalilo na pravy bok 😵

@muska30 ahoooooj, babtko sa pekne pretocilo, vyzera to nadejne 😵 akurat placenta na tom uz nie je dobre, prenasat ma urcite nenechaju...

@smejka dakujem 🙂 a velmi sa tesim ze si nabrala sily do dalsieho boja. dvojicky 😵 uz to musi byt dobre....nechapem co to s vami kompetentni stvarali doteraz, ale sa to nesmie opakovat 😔

carm, leni, jaja ahojte 🙂

azalka22
21. jún 2010

ahojte dievcata. prave som prisla od mojej novej gy dr. uprimne poviem, ze nebanujem zmenu -vyse hodiny sa mi venovala,vsetko povysvetlovala. resultat je uz menej povzbudivy a sice-sanca na prirodzene otehotnenie je u mna miziva ☹
takze to rozdychavam. 😢
ak by som i prirodzene otehotnela, je velmi velka pravdepodobnost [pri mojom zdr.stave], ze to bude mimomaternicove a ak take, to ma rovno beru na salu a beru i vajickovody. 😲
no, hm, dnes mi je tak vsakovak. idem to troska predebatovat s Bohom, ci si nerozmyslel moju diagnozu 🤐

francis
21. jún 2010

ahojte 🙂
azalka verím, že to až také nebude ako píšeš veď Bohu nič nie je nemožné 😉
Chápem ťa a držím palčeky a hlavne oni lekári povedia ako to vidia oni ale zázraky sa dejú tak hlavu hore 😎
betty super, že sa maličký otočil tak už sa to kráti tak veľa síl 🙂
smejka super správa a dvojičky som vždy aj ja túžila mať tak nech sú čoskoro u vás 😵
majkuska super, že si už doma a nech ste ok tak sa držte 🙂
všetky vás pozdravujem VS, VT, VM a VD a modlime sa k BM 😅

jaja25
22. jún 2010

@akzuzs pôrod bol perfektný- myslím že vám riska spomínala. O 10:00 som išla na monitor, po ceste sa začali také mierne kontrakcie a 15 min, na monitore už boli a 7 min, o 11:45 začali pomaly naberať na intenzite. Nechali ma prechádzať sa po chodbe, aby sa to urýchlilo- v tom čase boli všetky rodiace boxy plné, dokonca v jednom rodili 2 naraz. Ja som už len sledovala ktorý sa uvolní, lebo som si chvíľkami myslela že porodím na chodbe. O cca 12:45 som už prosila sestričku že ja už musím tlačiť, lebo tie tlaky sa nedajú predýchať. Rýchlo uvolnili sálu a sestrička ma vyšetrila- rodíme. Môj manžel prišiel na poslednú chvíľku. Dovolili mi konečne tlačiť- úľava- doktor vbieha do boxu, s jednou rukavicou na ruke, dieťa už polka hlavy trčí- že netlačte.... Takže na jedno zatlačenie Tamarka-vlasaňa vonku a ja bez jediného stehu. Prajem všetkým takýto pôrod. Bolo to fakt perfektné. 🙂 🙂

danka24
22. jún 2010

@jaja25 super perfektne tak dufam ze ked budem druhykrat rodit tak tiez bude to take rychle a hlavne bez jednehu stehu 😀 prajem vam vela zdravia nech ste obe zdravucke 😵

muska30
22. jún 2010

@jaja25 mala si vymodleny porod, ktory si zela kazda buduca maminka 😉 prajem Ti vela mliecka a radosti z Tamarky 😵
@smejka ak este chcete aj dievcatko, tak to budete mat okrem radosti aj kopu starosti, lebo jedno dievca je za troch chlapcov 😀 😕 vidim to na dcerke, ta sa nezastavi ani na chvilku a stale nieco vymysla 😉
@danka24 taky rychly porod je asi az pri tretom dietatku 😉
@bettynka222 dobre, ze sa Matko otocil, mozno sa sekcii vyhnes a budes rodit prirodzene 😉
@azalka22 @francis @carmenuska a ostatne snazilky, myslim na Vas a doverujme sile modlitby 😔

danka24
22. jún 2010

@muska30 tak diky 😉 ja sa neztazujem tiez som mala celkom rychly porod 😉 ale az taky nie 😀 a stehy pozehnane 😖

bettynka222
22. jún 2010

@azalka22 a to dr na toto prisla po jednom vysetreni? na zaklade coho vlastne stnaovila diagnozu? 😔

@francis aj na teba iste niekde caka maly ruzovy zazrak 😵

@muska30 jasne ze prirodzene 😵 uz sa tesime. dr povedala ze nam dava cas maximalne tyzden, ajked teda oni sa furt drzia toho tretieho jula...ale placenta je uz prezreta...tak neviem co so mnou pojdu v pondelok stvarat 😕

@danka24 ale sak ty si mala pekny porod tak sa tes 😵

maria1610
22. jún 2010

Betty, vela na Teba myslim 🙂

maria1610
22. jún 2010

Smejka - to sú úúúúúúúúúúúúúúžasné novinky 😵

azalka22
22. jún 2010

dievcata, prosim, boli ste uz niekedy niektora na sono prsnikov? ak ano, kde [okolie BA, TT, MA, SC]
dik aj IP

margarita
22. jún 2010

citam same dobre spravy o detickach a porodoch - prirodzenych aj zo srdiecka 😉 tak sa tesim.

azalka, to, co dr vravi, je blbe, ale mozno Ti len nechcela davat falosnu nadej, a to je dobre. mohla by si ju prekvapit, ze sa sekla, moc by som Ti to zelala 😵 😵 😵
ja som bola pred sto rokmi (no tak dobre, pred 10timi) a to bolo na Onkologickom ustave sv.Alzbety, Heydukova Ba. Maju tam aj take ze preventivne centrum, ale neviem, co to stoji dnes za prachy, vtedy to bolo len na poistovnu, viem ze su tam dost dobri doktori.

betty, tak verim, ze aj Tvoje spravy o porode budu minimalne tak pozitivne a hladke ako od jaji 😉
jaja, tak stvrte uz fakt odrodis aj pri vytahu 😉 😀 😀

vsetky zdravim, myslim na vas, aj ked prave nepisem, to je jasne 😵

lenkove
23. jún 2010

azalka
v ruzinovskej poliklinike.. kratke cakanie na termin, aj v cakarni 😉