• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veriace snažilky II. Pridajte sa

1. marca 2015 
Riska tesim sa s tebou, ze je krvicka v poriadku :slight_smile: a velmi dobre som ta pochopila :wink:
Violka juchuuu uz zajtra je vklad? Urcite budem na teba mysliet v modlitbicke :wink:
24. apr 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte krasavice som tu na minutku mame sa dobre vcera sme boli u dokiho a potom v pl nakupovat saty na svadbu prisli sme domov som lahla a som sa zobudila o pol 10 a zaspala o 10.30 naspat az do rana.. utz sme neboli ale mali sme ho vybaveny ale uz sa tesime o 3tt uvidime nasho valibuka :grinning: paaa pekny dnik :dizzy_face:
24. apr 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mám taký dojem že tu u nás už sa len dobré veci dejú :slight_smile: ďakujeme Bože za nás všetky :slight_smile:
24. apr 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Danuska
dakujeme ze si nam to prisla povedat.. :dizzy_face: :dizzy_face:
24. apr 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte zienky, tesim sa s Vami, naozaj velmi. Marione blahozelam hned dvakrat :slight_smile:
Mimochodom, ako dlho sa uz snazite o babatko... Nepoznam cele Vase pribehy :frowning2: Prisla som sem neskoro, ale ja som snazilka iba od oktobra. V seprembri som sa totiz vydala...
24. apr 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tarinka
my vyse dvoch rokov, ale babatko nemoze podla lekarov vobec mat.. takze vybavujeme adopciu :slight_smile: a dufame, ze doktori nevedia vsetko to, co Pan :dizzy_face: :dizzy_face:

A Danuska, co sa tesi na valibuka (co ak to bude princezna? :dizzy_face: ) tak sa tiez snazili vyse dvoch rokov :slight_smile:
vela je tu dlhodobiek, a aj par kratodobiek :slight_smile: :dizzy_face: ako Pan nadeli.. :sweat_smile:
24. apr 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Za Danku som napisala ja, lebo sa vyhrazala ze nepride, ostatne popiste same.. :dizzy_face:
24. apr 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tarinka my sa uz snazime 4 roky :slight_smile: ,
24. apr 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale na modry konik chodim len rok
24. apr 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juuuuuj mojky...a chodili ste aj po kadejakych vysetreniach? MOja kamaratka sa snazila 2 roky, ma 32, zly cyklus, takze musela hormony do seba tiskat a na ultrazvuku jej zistovali ovulku... a podarilo sa. Teraz je v 11 tt. Panu Bohu nic nie je nemozne! Dokonca lenkove, pocula som aj pripady, kedy povedali paru, ze su neplodni, adoptovali si dietatko a zrazu :slight_smile: Cakali aj vlastne :slight_smile:
24. apr 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tarinka ako vidíš v mojom pase, tak ja už som sa "dosnažila" a v júli alebo v auguste sa dočkám druhého potomka, ale keďže ma zatiaľ odtiaľto nevyhadzujú a mne je tu dobre tak tu stále "oxidujem" :wink:

Violka vcielka a koľko vám vložia 2?

Marione tak vidíš /aj keď si videla len tak napoly :sunglasses: /SUPER obaja sú tam, sú to bojovníci, len počúvaj rady "autorít" a hoď sa čo najskôr na PN a tie lieky by som vysadila ak nie sú potrebné pre malých :wink:

Kaki kiež by si mala pravdu a diali by sa tu len dobré "veci"

Janulka ja som tiež zástanca myšlienky : "Nech slnko nad vaším hnevom nezapadá" no bohužiaľ realita je u nás tiež iná a tichú domácnosť sme mali už aj tak dlho, že radšej ani nepíšem, lebo sa hanbím :pensive: :zipper_mouth:

Danka ak sa nemýlim tak tebe ešte nerobili vôbec uzv? To ako prečo? Nechápem...

Margi dieťa budiť no toto, to existuje? :astonished:

Riska tak nečakane prvé výsledky a v poriadku, tak je dobre, čakáme na ďalšie ....

Smejka, Lenka, Skorki, Lucettka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. apr 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Suzzika, vy ste sa ako dlho snazili? fiha, ked tak citam Vase prispevky, vy sa uz ako dobre poznate ? Ja si ani Nicky neviem zapamatat :slight_smile: A uz poctivo modlikujem svoj desiatok.
24. apr 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tarinka, neboj, zorientuješ sa :wink: tak to ty si čerstvá mladomanželka, už chápem otázku, že ako môžeš len tak 6 týždnov ležať pri manželovi a nič :grinning: :grinning:
my sa snažíme skoro 5 rokov, ale čoskoro sa dosnažíme, teraz som zasa chytila optimistickú vlnu :dizzy_face:

suzzika, poveeeeeeedz :grinning:
24. apr 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, no ano, som mladomanzelka :slight_smile: Je to este take peknucke obdobie :slight_smile:aj ked byvame este u svokrovcov, lebo nase tehly stoja zatial na pozemku, lebo nam este chyba stavebne povolenie :slight_smile: hm.
Verim, ze aj ja chytim optimisticku vlnu a ze ked prejde 6 tyzdnov abstinencie a dalsich 7 tyzdnov "nesnazilkovania", tak sa nam snazilkovanie snad podari, verim, ze PanBoh nas pozehna. Aj ked sa velmi bojim. Velmi.
24. apr 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Riska to sa teším z tej vlny, aj tsunami by to mohlo pokojne byť, aby zalialo nás všetky :grinning: a čo mám ako povedať, že sa nám prvé aj druhé tehu podarilo po 3 mesiacoch snaženia? To si myslela? :slight_smile:

Tarinka tak ja už tiež chápem... :grinning: tvoju otázku :grinning: opýtaj sa Margi ako sa dá zvládnuť 9 mesiacov - oni mali zakázané celé tehu :sunglasses: :wink:
24. apr 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
och, fiha :slight_smile: 9 mesiacov...tak ja som potom o 6 tyzdnoch nic nevravela :slight_smile:
24. apr 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suzzi, ta ticha domacnosť :grinning:
24. apr 2009 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak baby, ved som aj zabudla - piatoooooooooooooooooook :wink: k nam pride navšteva a ideme si spolu kukať hokej :wink:
24. apr 2009 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anoooo Riskaaaaa piatooooooooook :slight_smile:

Janulka
dufam, ze sa udobrite :wink: isto :slight_smile:
inak, my si to vzdy (zatial) vyrozpravame v ten isty den: ja totiz aj rozbijam veci ked mm nechce komunikovat :sweat_smile: on to neznasa, preto radsej komunikuje :sunglasses:

tarinka
dakujem za povzbudenie.. absolvovali sme hadam vsetko, okrem genetickeho vysetrenia, to nechavame na neskor :wink: a co sa vety "adoptovali si a maju vlastne" zvycajne odpovedam, ze poznam viac parov, ktore deti nemaju alebo si adoptovali a aj tak nemaju :sunglasses: .
24. apr 2009 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHOJTE moje zlatucke
lenocka si poklad vies o tom? a ked nevies tak uz to vies :grinning:
suzika moja bola som pred 3tt na utz a mali sme srdiecko si zabudla?na taku dolezitu vec? :grinning:
vcielka moja zajtra budem na teba mysliet a tesim sa ze tu pribudne dalsia tehulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Janulka cicus preco ste sa pohadali? nemam uz ani obraz o tebe :confounded: :confounded: :confounded:
risulka blahozelam ze krvicka je v pohode juuujjj dalsia tehulka pribuda :wink:
Marione sa tesim s vami ty budes naraz dvojnasobna mamicka jee to je krasne tak vam drzim silno palceky aby ste rastlli pekne a boli zdravucky :dizzy_face: :dizzy_face:
a riska ten piatok mi chybal :grinning: :grinning: aj my budeme dnes pozerat hokej ja som velka fanusicka :wink:
Margi dufam ze ste dosli s Kristinkou na cas ze tam kolegyne este boli :wink: inac ides na rozlucku zo slobodou? :grinning: :grinning: aha ty si uz vydata tak smola :grinning:
Tarinka moja vitaj tu tak nech sa vam podari cim skor splodit plod vasej lasky aby ste nemuseli cakat dlho :dizzy_face: :dizzy_face:

Janka ja som na teba strasne zvedava velmi.. :grinning:
24. apr 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Danka
ty si vacsi, dokonca dvojity :slight_smile: :grinning:
a preco ti brali tolko krvicky? a ako tvoja alergia? a uz je na tebe nieco vidno? :slight_smile: :dizzy_face:
24. apr 2009 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenocka moja alergia ustupila po tych braniach krvi z zili a pichaniu do zadku .. :dizzy_face: :dizzy_face: a krvicku mi brali na vysetrenie na urcenie krvnej skupiny a ci nemam zltacku a neviem co este vsetko ..
ci je vidno na mne? neviem akurat mam prsia strasne velke sa mi poriadne zvacsili :grinning: a vsetky tricka su kratke..a brusko asi trosku sa zvacsilo sa mi tak zda musim pomerat :grinning:
a co robkas kde si?
24. apr 2009 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ach, musis byt krasna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: dobre ze ti robia vysetrenia, nech pekne pracuju :slight_smile: a nech ste zdravucki :slight_smile:

ja som v BA, sama.. aj spolubyv. odchadza na vikend k sesterke.. a ja nejdem za mm lebo cesta vela stoji a uvidime sa uz vo stvrtok :dizzy_face: ale mi chyba :frowning2: budem trosku pracovat (pisat) potom pojdem asi na plavaren a zajtra mam rande s kamoskou :slight_smile: alebo budem sadit kvietky ako Skorki onehda :grinning:
24. apr 2009 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni a uz ti je dobre? prehanky presli? skoda ze tu nieje cervenajuci sa smajlik a dakujem :dizzy_face: a uz mam TEHOTENSKU KNIZKU a tp je 15.11. :dizzy_face: :dizzy_face:
24. apr 2009 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni moja vydrz este par dni a uz budete spolu verim ze ti chyba hlavne nemas do koho podrypovat a koho zlostit ze :grinning: :grinning: :grinning: ale niee moj janik tiez ide od pondelka asi do stredy -stvrtku na zapadne slovensko k Ilave niekde takze budeme samy :frowning2: ale zvladneme to niejako pojdeme skor spinkat a je to :grinning:
24. apr 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeej, tehotensku knizkuuuuuuuuu :slight_smile: to mate krasne citanie :slight_smile: :dizzy_face: to by som najradsej nariadila ako povinne citanie vsetkym z temy :grinning:
jasne, ze nemam koho zlostit a stipat! kto by sa uz len chcel tulit a rozpravat :grinning: :grinning: :grinning:
tak veru, Danuska, pojdeme skor spat! napr o siedmej :grinning: :grinning:
24. apr 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni kludne aj o pol 7 :grinning: mne to problem nerobi :grinning:
24. apr 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my malujeme doma kuchynu lepsie povedane janik maluje ale momentalne isiel po auto :wink:
no vcera mi aj merali tlak mala som 117/61 :grinning: neviem aky je ale to je jedno a doki ma prezrel a povedal ze vsetko ok :grinning: som bola tak rychlo vybavena neskutocne :grinning:
24. apr 2009 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni a stym stipanim a zlostenim ved to aj moj janik sa rad blazni :grinning: :grinning: a najma ked mne sa chce spat :grinning:
24. apr 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka tak sa maj krasne a pis basne :grinning: ja idem lulkat pred tv pa zatial :dizzy_face: :dizzy_face:
24. apr 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok