• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veriace snažilky II. Pridajte sa

1. marca 2015 
a to teraz casto sa ti chce spinkat, ze? :dizzy_face: :dizzy_face: ze od pol siedmej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tlak mas nizky :confused: ale u zeny asi ok :slight_smile: a ked lekar povedal ok, tak ok! a chodis do SL alebo mas nejakeho doma?
24. apr 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie chodim do SL nadalej ano uz sa mi driemka :grinning: :grinning: vcera som spala od pol 8 :grinning:
24. apr 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mi je tu s tebou dobre ale idem si lulkat bol to narocny dnik .. :dizzy_face:
24. apr 2009 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Danka

ty si ako vichor :slight_smile: no si uzivaj, o chvilku valibucko//princeznicka nedovolia len tak lulkat pred tv :grinning: joj, ako ti to zelam! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Pan je taky dobry a milostivy :slight_smile:
24. apr 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej a neozyvam sa preto lebo nemam v robote net sa pokazil nieco tak len pisem z domu a vecer ked pridem domov tak pc nezapinam lahnem pred tv a spim :grinning:
lenocka moja valibuk som povedala obrazne ako babatko :wink:
:grinning: dobru noc!
24. apr 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ja viem moj janik len dufa ze drobec bude tak spat ako ja :grinning:
ide hokej nemozem spat ale tu hodinku noo dalo by sa :grinning:
Danka
aj viem, ze obrazne, ale mne sa to tak zapacilo :slight_smile: a ci dievcatko, ci chlapcek je to valibuk - valibuk lasky :dizzy_face: a modlitieb :dizzy_face:
24. apr 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: vies jak mi je dobre ked tak lulkam vecer a janik pride a zacne hladkat brusko a sa rozpravat s babatkom ...take to je krasne .. a stale ked pride tak pobozka brusko a sa privita aj s babatkom :dizzy_face: :dizzy_face:
24. apr 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je zlateeeeee :slight_smile:
isto si s nim dohaduje rezim spanku.. v skutocnosti mu sepka: a ze budes v noci spinkat, pocujes? :grinning:
24. apr 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale uz chod spinkat lebo mam vycitky svedomia, ze ta zdrziavam a sa nevyspite dvaja :slight_smile: :slight_smile:
este niekedy napis kde mate porodnicu? vo vasom meste, alebo pojdes do SL? ci kde?
24. apr 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no v sabinove asi tazko to je male mesto a mame akurat polikliniku ale nemocnicu nie ale rodit chcem ist do SL a nemaj vycitky svedomia papaaaa cmuk :dizzy_face:
24. apr 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru noc :grinning:
24. apr 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte vsetky,

Tak sa tesim dobrym spravam - Marione, uf...super. Strasne som rada, ze su Tvoje dvojky ok. Som zvedava, ako sa rozhodnes s tou PNkou.
Violka - zajtra na Teba tuho myslim. :wink: Danka, som rada, ze z Teba ide tolko radosti.

Leni - ja neviem, ci som to prehliadla, ale ako je to s Tvojou pracou, ak sa smiem spytat? Viem len, ze v zlobote si skoncila.

Akurat sme dali prvy gooool :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. apr 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gol nam neuznali :rolling_eyes: :confounded: :angry:

Dnes som bola u dokiho. Pregnyl mi este nedal. Vraj nech dobehnem v pondelok. Vajka su 4 - /od 13 do 15/, takze este musia cez vikend podrast. Takze uvidime...Idem fandit,
...A teraz sme dali opat ozajstny gol :grinning: :grinning: :grinning:
24. apr 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Riska, a z Tvojich sprav sa tesim tiez. Je to super, ze vsetko, co nasli bolo ok. :wink:
Co idete porabat cez vikend?
24. apr 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :slight_smile:
dnes sme mali krasny den....taky zalubovaci :dizzy_face:
nepisala som vam to lebo vopred som nevedela ako dopadneme....ale nasli sme nase dievcatko :slight_smile: ....dnes sme pokocikovali a tak....v pondelok ideme burcovat urady.....verim ze vsetko pojde dobre :slight_smile:
ako sa mate vy? idem vas citat
24. apr 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Smejkaaaaaaaaa
ja som cakala a cakala na dalsiu pozitivnu spravu dnes a je tuuuuuuuuuuuuuu

huraaaaaaaaaaaaaaaa

Smejka, nech vo vasom zivote su uz len dobre spravy, JUPIIIIIIIIIIIIIIIII :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. apr 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lenkove dakujem...je to i vasa zasluha :pensive: ...a Jeho....
mala je krasna...uz len spracovat urady aby to vsetko urychlili
marione blahozelam....violka drzkajte sa....ostatne idem citat....riska ma vysledky???
24. apr 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, Riska ma negat hemato :dizzy_face:
24. apr 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Skorki
a ako Mojziska? A lekar sa polepsil? Dufam, ze k nemu uz konecne zacnes chodit na tehotenske utz :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: by sa patrilo pri tych dobrych spravach tu :dizzy_face: ty s Riskou, Janulkou, Lucetkou a Kaki :slight_smile: :dizzy_face: ste na rade :slight_smile:
24. apr 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
riska tak sa tesim.....a fandi lebo akosi ta nepocut :zipper_mouth: :slight_smile:
24. apr 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. apr 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Margi

kraaaaaaaaaasne dlhy prispevok, tesime sa!
jeeeeeeeeeeej :slight_smile: na vsetko jeeeeeeeeeeeej. Najma na Kristinku :slight_smile:

to ozaj idete s mm spat aj pohadani? to si neviem u teba predstavit :slight_smile: tak to ja som jedina kto na manzela krici a hadze veci o zem? :confused: no teda... asi ma mm pravdu s tym mojim vychodniarskym temperamentom :grinning:
24. apr 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lenka ty nepozeras hokej? :confused:
24. apr 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemam stv 2 :slight_smile:
24. apr 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, ved statisticky ideme spat pohadani tak raz za rok :wink: to si hadam mozem dovolit, nie? :grinning: :sunglasses:
ja nie som hadzaci typ - asi preto, ze malokedy trafim :grinning:
ked som nastvana, potrebujem sa hybat, chodit po vonku alebo upratovat...skratka pouzivat ruky a nohy.
a ako som uz pisala, spat sme sli pohadani, ale nadranom som to uz nevydrzala a mm zobudila so svojimi analyzami :dizzy_face:

skorki sa pytala na zlobotu, a aj mna by zaujimalo, kedy si to nechala a ci mas v plane najst si inu, pokial mozno uz dobru :slight_smile:
24. apr 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Margi
Kristinka uz spinka?

A Margi, o zem sa predsa vzdy trafi :sunglasses:
24. apr 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok