Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

smejka
autor
29. apr 2009

lenka tak super....ide s tebou cosi robit....to bude tehuliek 😵

smejka
autor
29. apr 2009

riska kuk 😎

lenkove
29. apr 2009

Smejka
so mnou hej, len ako manzelovi spermie dopravit 😀

Lucceta,
ahooooj

smejka
autor
29. apr 2009

polieci i jeho.....ved Nadej lenka vzdy mame 😔 🙂

lenkove
29. apr 2009

Smejuska
to ano...
ona bola taka zlata, ze ci som naordinovala manzelovi vitaminy a ze mu ich mam nenapadne postrcit a zmenit stravu 😀 a ja som jej nechcela hovorit, ze skusime hormonalnu stimulaciu a tak 😀

lenkove
29. apr 2009

Inak,
s kamoskou co sme sa stretli : ona je taka mila baba, ale v spolocnosti ci medzi chalanmi sa strasne snazi byt stredobodom {z toho ze si neveri} a tak sa stazovala.. ze nema chalana.. ze vsetci su zenati - posledneho som vraj schmatla ja 😀 a tak mi z toho bolo smutno, lebo je pekna, mudra, bohata, uspesna, kariera ako Brno.. a sama.. a pritom cestuje po celom svete, ma svoj byt, neuveritelny satnik.. 😔 a doma iba macku a nikoho... ja neviem kde ti chlapi maju oci.. a aj varit vie 😀 nemate nejakeho fesaka?

lenkove
29. apr 2009

ja som tu nebola, ako tu bolo zivo!
a pridem a nikto!
teda!

lenkove
29. apr 2009

🙄

margarita
29. apr 2009

halooo, tu som 😉

lenkove
29. apr 2009

Margi
ahoj... my mame tehulku, vieeees? pssssssst 😉 jupppiiiiiiii

smejka
autor
29. apr 2009

nka ja som tu...len som sadla k inemu pc 😉
no dneska zo mna asi nic nebude....lebo unava ma lomi...k tomu da sa povedat ze dnes mam ako po takej slabej narkoze...kedze som bola cely den na JIS-ke a vdychovala vydychy pac po narkozach 😒

margarita
29. apr 2009

janulka - tak pichaj pichaj, hlavne nech je dutinka silna a bojuje s Tebou 😀 😉
tak vidis, kolko lekarov, tolko nazorov - moj hemato je tiez z tych ze az od 8tt - zeby som ho vymenila? 😢 ale nie, uz som si ho celkom oblubila za tych 9 mesiacov.

lenkove - takych kamosiek mam aj ja na mrte 😀 len fakt ti chlapi sa uz nejako minuli...asi ze nas zien je fakt viac 😵

skorki - to si ako pripravujes nejaku bomba foto, ze? ked si si ju stiahla z pasu 😉

gratulujem smejke k Bcku a zdravim aj maminku suzzi so Zuzankou
a risku s lucettou
a kaki
a danku tehulku a marione tehulku

smejka
autor
29. apr 2009

vidis uz ani pisat neviem...ze nka 😀 ...prepac 😔
margaritka ahoj 😉

margarita
29. apr 2009

lenkove - viem, viem, my s janulkou aj na IP frcime, vies? 🙂
smejka - ´ja som dnes nic nevdychovala ale tiez som ako po narkoze...nejaka nevyspana...

smejka
autor
29. apr 2009

margaritka 😉 ...a kde sa nam stratila zase lenka?? 😕
inak uz si asi zalozim nejaky diar aby som vas mala vsetky pokope i s vasimi detickami...lebo nase radz sa zjavne rozsiruju...comu sa veeeelmi tesim 😵

margarita
29. apr 2009

baby, ja sa vam musim pochvalit...zacala som v tejto "narkoze" zehlit plienky a ine podobne pidi vecicky, a margaritiak ma odtlacil od zehliacej dosky, ze chod pozriet, co baby pisu a ja zatial pozehlim 😀
a on to fakt zehliiiii 😵 😵 😵
ale som sa dobre vydala, co ??? 😎 😀 😎 😎
sorry, ale musela som sa pochvalit...no ale uz sa snad vratim k zehleniu, nech sa mi mm nestrha 😵

lenkove
29. apr 2009

No esteze ste tu.. no dobre, mozete ist spat 😀 vy ste matky 😀

margarita
29. apr 2009

tak teda dobru noc, ked nam to prezidentka odobrila 😉
...uz mu ostali len 4 dupacky... 😉

riska
29. apr 2009

ahoj margi 🙂 čo ste dnes robili? 😉
smejka, ešteže si si na tej JISke nepospala s pacientami 😀

margarita
29. apr 2009

cau stria 😉 no klasika : papali, kakali, plakali a boli s kamoskami na prechadzke a v kaviarni na kolaciku 😀 a Ty ako?

lenkove
29. apr 2009

Riska
hadam sme tu neostali my dve 😀
a inak, s tou kamoskou mozno pojdeme na splav, v juli 😀 sme neboli od svadby na splave, ak by mm chcel {a hlavne mohol}, bolo by to supeeeeeer. hlavne ze by sme my nic nemuseli vybavovat, to sa mu bude pacit najviac 😀

smejka
autor
29. apr 2009

margaritka teda fakt...ze pozdravujeme mm 😉
riska pri poslednom som veru uz skoro...aj som sa mu priznala zeby som s nim menila 🙂
lenka ty sa nas chces zbavit? 😕 🙂

lenkove
29. apr 2009

teda vlastne klamem, boli sme splavovat minuly rok, ale len jeden den, to sa nerata! a s nemcami, to uz vobec nie 😀

margi
dobre si sa vydala! a Kristinka sa dobre narodila 🙂

margarita
29. apr 2009

jeeeej, splav...my sme boli Maly Dunaj a Hron...kedysi pred rokmi 🙂
no ja uz idem, MM dozehlil a musim to poodpratavat 😉

lenkove
29. apr 2009

margi
ved to zvladne odpratat aj sam.. je sikulka, citame to 😉

lenkove
29. apr 2009

Margi
ja si musim uzit este kym nemame deticky, chapes 😀
baby, mne o hodinu pride mm a ja som taka unavenaaaaaaaaa.. najradsej by som spala a spala 😕 sa potesi 😀 😉

smejka
autor
29. apr 2009

jeej lenka ani si sa nepochvalila ze budes mat polovicku pri sebe 🙂 ....zahod unavu a hod sa mm okolo krku 🙂
ja idem....pekny vecer este zelam a myslim na vas 😵

lenkove
29. apr 2009

smejka 🙂 🙂

riska
29. apr 2009

lenka, manžel ti pride? huraaaa 😀 tak si ho uži 😵
smejka, margi papa 😵

lenkove
29. apr 2009

tak veru Riska
pride 🙂 Ja verim, ze je uz stastne niekde v Rakusku a za hodinu dve bude stastne pri mne 🙂 😵