Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

suzzika
8. máj 2009

Že Bargoretku? Verejne sa týmto Barboretke ospravedlňujem 😅

riska
8. máj 2009

inak barboretka ma v pase 4tt 🙂 gratulujeeem 😵

margi, neviem, či to čo som dnes robila bolo zmysluplné, ale každopádne nevyhnutné 😖 ale ked mm pracoval na balkone, ja som gruntovala v byte ostošesť, ked už som zasa domacnosť cez týžden zanedbávala (ešteže sa môžem vyhovoriť na skušky a pracu) 😀 zajtra chcem ešte spraviť poriadok s prádlom, v skriniach a tak, už by bolo načim definitivne odložiť zimne veci 😀

riska
8. máj 2009

a s tým testovaním je to zložité, ale niekedy je lepšie vedieť, na čom človek je, aby potom nebol zbytočne sklamaný 😢 ja som pri 1. a 3. IUI testla, pri 2. nie, a ked mi sestrička povedala, že je to negativne, tak som sa rozrevala priamo na ulici 😕
ale je pravda, že tie testy nie sú vôbec 100% a pomerne často sa mýlia 😕

a vy ostatne, čo ste robili? ja som mm vytiahla aspon na miniprechádzku, teším sa velmi z toho slniečka a teplúčka 😵

carmenuska
8. máj 2009

Ahojte, no ja som sa konecne dostala k pc, odvcera sme robili ako divi, malovali sme spalnu. Tak uz mam vsetko upratane, umyte okna, poriadok s pradlom, pozehlene...poviem vam ina makacka som sa nezastavila odvcera az doteraz. A moze zacat vikend s oddychom.
Violka, ja ti nechcem robit zbytocne nadeje, ale moja kamoska testovala odkedy jej meskal menzes a // nasla az v 6tt, takze pockaj este myslim na teba...
vsetky ostatne zdravim a prajen krasny vikend, ja sa tu neukazem, ideme k svokre

monika99
8. máj 2009

Ahoj Skorki,

no neviem ci budem pokracovat to sa potom dohodneme s doktorkou. Ja som mala prist na sono 13 DC ale to prave vychadzalo na Velku noc, tak mi kazala prist aspon na 15 že pozrie či došlo k ovulacii.

No a po vyvolavacke hovorila ze lieky uz nemam brat ale mam stale chodit na folikuliometriu. Ale v maji nepojdem lebo prave vtedy ma dovolenku, cize az na druhy mesiac. No a uvidime, teraz mam statnice a s manzelom si uz konecne urobime svadobnu cestu, lebo pred rokom nam to nevyslo. Mozno si aj daco donesiem s prechádzach po Slovensku , stacil by taky malicky talizmanik v brusku, lebo prave vtedy mam plodne dni.

Uz sa tesim, len aby uz bolo po tych statniciach lebo sa tak bojim a tak stresujem ze neviem ci nevystrasim totu moju ovulaciu a toho mesiaca zase nepride. 😀

Zatial sa majte vsetci, vcera som za nas obetovala loretanske litanie aby sme sa uz vytesovali z pozehnaneho stavu. Paaaaaaaaaaaaaaa 😉

smejka
autor
8. máj 2009

ahojte 😵
ja len tolko...skuska bleee 😝 ...mozno si ju zopaknem 😠
mm ppovedal ze mi zatrhava net na maj....lebo flakam ucenie 😕 😝
takze ked sa tu dlhsi cas nezjavim viete co je vo veci 😉
violoncielka zachytila som ze testik nic? neboj asi je este skoro tak ako u skorki 🙂
pozdravujem vsetky...uuuuplne.....a krasny vikend 🙂

darla27
8. máj 2009

Ahojte babulenky 🙂
Violoncielka veľmi na ťa myslím, verím že ti to tento krát výjde, špinenie nič neznamená, baby mávajú aj slabé krvácanie a napriek tomu sú niektoré tehule, treba veriť aj keď človek niekedy pochybuje..
Ja som mala dnes taký smutný večer, úplne na mňa doľahlo že roky nič iné nerobím a túžim po mimi stále zbytočne. Už som bola celkom v pohode a zase to na mňa doľahlo, hoci sa liečim a onedlho sa budeme môcť snažilkovať, ale akosi sa vôbec neteším, lebo sa bojím že to napriek tomu nevýjde a jediná šanca bude buď čakať na zázrak bez liekov /nebudem brať také ťažké lieky predsa roky!/ alebo ísť na IVF - na čo nie som v poslednom čase ani trochu naladená. ☹
Sorry za môj výlev, ale už s tým nechcem manžela ani nikoho kto mi v tomto nerozumie tak to píšem Vám, verím že ma chápete.

violoncielka
9. máj 2009

Ahojte babenky,dakujem vam za vsetky modlitby...Pre Boha este nenastal ten spravny cas.....mozete si oddychnut a zacat sa modlit za niekoho ineho.
Dnes mi dorazila MS......traja musketieri prehrali zapas ☹ 😢 😢 😢

Nic to zivot ide dalej a ja musim nejako zatat zuby a ist dalej

Nedokazem sa ani hnevat ani byt zufala......uz som rezignovala,pozeram na svet smutnymi ocami s totalnou apatiou.

Vcera sa mi sused nad nami pochvalil,ze konecne po 2 rokoch cakaju babo a ze na co cakame my?...povedala som mu ze my necakame..... 😢

Je to sranda tento zivot 😅 ,...

riska
9. máj 2009

violka, nieeeeeeeeeeeeee ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
obdivujem ťa, že sa nedokážeš hnevať, ja mam chuť kričať, že prečo????????????????????????????????
ale viem, že treba aj vedieť prijať Božiu volu, aj ked to strašne boli 😔
moja, budem ti držať palce, aby si sa s tým vyrovnala a dokázala bojovať dalej... a modlim sa samozrejme dalej 😉

violoncielka
9. máj 2009

Riska ved apatia je horsia ako hnev........ja to neviem prijat,to nie......ale som na tom tak zle ze sa neviem ani vykricat

riska
9. máj 2009

neviem, čo povedať... je mi to strašne luto 😔 musi to byť hrozne ťažke 😔 mna to normalne zobralo a čo potom ty 😒

riska
9. máj 2009

myslim na teba

margarita
9. máj 2009

Jani, to je strasne ☹ ☹ ☹ 😖 😒 ☹ 😠 a ja som tomu tentoraz tak verilaaaa 😔
preco ????? 😠 to nie je feeeer voci vam.
Nechcem byt blba, ale nemas este nejaky zdravotny problem, ktory Ti nezistovali a preco sa nevedia embrijka udrzat...nezda sa mi, ze by to bola "nahoda" 😢
kazdopadne, myslim na teba, aby Ta to uplne nezlomilo. Mna by to asi hej 😢

margarita
9. máj 2009

☹ ☹ ☹ 😠 😒 ☹ 😒 😠 😒 ☹ 😒 😠 😒 ☹ 😖 ... 😔

suzzika
9. máj 2009

Violka ja neviem, čo napísať, tiež som tak veľmi verila .... 😔

majkuska
9. máj 2009

Violoncielka ☹ Veľa sil Ti prajem babulka moja

violoncielka
9. máj 2009

Nuz dievcata to je zivot.....
Ja mam vsetky vysetrenia v poriadku,na imuno som nebola,lebo tu v Italy to nepokladaju za dovod,mne lekarka povedala,ze podla nej je to zbytocne ,ze na imuno chodia az po potratoch...no neviem,lebo vidim ze na SK vela bab na to chodi....ale mna dost odradza ten liek prednison (ono to narusi celu imunitu a co ak aj babetku?)

Problem je v tom,ze je to predsa len umely zasah do tela a ked ti daju aj taky pocet malickych 2 dnovych embryjok,tak su este velmi velmi slabucke....... oni chudatka sa nornalne este 5 dni po oplodneni nachadzaju vo vajickovodoch az take silnejsie putuju smerom do maternice a potom uz bojuju.....
Prirodu je zial tazko oklamat....este som si zaspominala ked mi pred 5 rokmi povedala gynekologicka,ze ja som super plodna 😒

A este velmi zavisi uspech aj od veku,kazdym pribudnutym rokom % klesa a po 35 neuveritelne rychlo ☹ .
Tu v tomto centre bolo strasne vela bab v takom veku ako ja aj starsie,ktore uz boli na 3,4 IVF ☹

Skoda,ze som sa o to nezacala zaujimat uz skor,mozno by som mala vacsiu sancu na uspech...

Nebojte sa o mna,ja som neuveritelny optimista a verim,ze ma caka nieco dobre a stastny koniec....

violoncielka
9. máj 2009

doplnenie: tie embryjka vkladaju priamo do maternice,takze nemaju moznost zosilniet vo vajickovodoch ako je to pri natural........

skorki
9. máj 2009

Ahojte,

😔 tak a to som dufala, ze sa nam to konecne v nasej teme riadne rozbehlo. Violka, som rada, ze si sa ozvala a napisala, aj ked to urcite velmi boli, citit z Teba taku silu. A ja verim v Tvoj nezlomny optimizmus a vieru.

Myslim na Vas vsetky!

violoncielka
9. máj 2009

a viete co je na tom najsmutnejsie,ze mm stale veri,ze sa aspon jedno uchytilo ☹ ,on caka az na vysledky v pondelok.Chudatko moje

lenkove
9. máj 2009

Violka
to mi je luto 🤐 😔 😔 😔 😔

riska
9. máj 2009

babulky, ako tu je dnes smutno, ved sa ani nečudujem 😔

darla, uplne chapame tvoj spleen, ono to počas tých nekonečných mesiacov či rokov čakania z času na čas na každu dolahne 😖 a niekedy je lepšie sa vyžalovať tomu, kto to zažíva rovnako ako ty, ako vlastnemu mužovi.... tak ak ti nie je lepšie, kludne sa o ten smutok s nami podel 😉

riska
9. máj 2009

smejka, možno nakoniec ta skuška predsa len dobre dopadne 😉

ja som dnes bola celý den domka, lebo som posluchla varovanie margi, že bude šoferovať 😎 zajtra už budu cesty bezpečné? 🙂

margarita
9. máj 2009

ano, zajtra uz hej. dufam, ze nikto z vas dnes nebol v Juri pri ba ani v Pezinku, lebo inak by ste videli nase faro a mna za volantom a "smrt v ociach"...ale bacha, sla som az 80tkou 😀 😀 mimo obce, pochopitelne 😵

vcielka - Tvoj mm je este vacsi optimista ale je pravda, ze aj zazrak sa este moze stat, ved boli pripady, ze potratila jednu dvojicku a druha ostala 😒 ale je fajn, ze Ty si podla Tvojich prispevkov, na tom celkom dobre, myslim psychicky. To obdivujem 😉

violoncielka
9. máj 2009

MArgi a co mi ine ostava? Ved nemozem teraz prestat zit,musim ist dalej.Este si musim pichat take hnusne injekcie ,ze ak by nahodou.....volala som dr.a ona povedala,ze dokial nemam krv.test, tak teraz mam nasadit silnejsie lieky a pockat do pondelka.Juuuuuj ale ma stipe zadok,mm mi pichol.Ale dr.povedala,ze ked je to uz MS tak je to blbe.

A Margi nemas co obdivovat...po tolkych neuspechoch sa stava clovek oddolnejsi (zial). A to som vam zatajila este jeden KET v decembri,aby ste neboli smutne.23.12 som si bola pre vysledky krvi (mali sme pekne vianoce) 😒.

Takze ak vas to este bavi vyzalujem sa vam co uz mam vsetko za sebou: 2x IUI,+ 1 IUI nezrealizovane,lebo vajka dozreli velmi skoro a manzel by nestihol prist na SK, v oktobri 2008 1 IVF (vlozene 2 embryjka a 4 vajka zmrazene) v decembri 2008 KET ( po rozmrazeni mi prezili 3 vajka a vzniklo 1 embryjko,ktore mi vlozili) a teraz v aprili 2009 2.IVF (vlozili mi 3 embryjka a ziadne nezmrazili)
Tak a teraz uz viete vsetko......

riska
9. máj 2009

violka, ty mas teda toho dosť za sebou 😒 ale ja verím, že raz sa aj ty dočkaš 😉 a všetky dlllllhodobe snažilky tiež 😵
verim, že sa nevzdaš 😉

margi, teším sa, že si šťastne domov došla 😀

margarita
9. máj 2009

vcielka - mozno nemam co, ale aj tak obdivujem pokoj, ktory z Teba ide, ako o tom vsetkom pises. Si silna zena, ako napokon vsetky dlhodobe snazilky, vsak?

no, kto chce vidiet moju striu, tak predposledna foto pridana v albume 😉

riska
9. máj 2009

ja, ja, ja, ja chcem vidieť striu 😀 😝

mary021
9. máj 2009

Ahojte aj ja sa pripájam po polroku snaženia a očakávania a stále nič.

riska
9. máj 2009

hmmmm, celkom ujde 😀 😀
len by ma zaujimalo, o čom tie strie tak zanietene diskutujú 😵