Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

smejka
autor
12. máj 2009

kaki ahoj 🙂 ....kukla som a ty tu 😉 pracujes?
dala som tam par foto matuskovych 😕
mna to tiez mrzi ze to nevyslo... ☹

kaki
12. máj 2009

smejka ano, ja pracujem lebo.....
bez práce nie sú koláče 😀
Fotky som hneď kukla... pekný je náš Matúško, švarny šuhaj 🙂

margarita
12. máj 2009

smejka, som si hned na vas spomenula, ked v spravach ukazovali, ze brutal krupobitie pri Ziline...len som dufala, ze vy ste vtedy uz boli dnu 😉
a super fotky Matuskove, len tej poslednej som sa skoro zlakla, ze ho ten fialovy dinosaurus (alebo co je to za potvoru 😀 )) udusil...no poviem Ti, to je odvaha, lezat v posteli s dinosaurom a medvedom...klobuk dolu 😵

vcielka - ak chces, zistim Ti to podorbnejsie, lebo im to robili niekde na SVK a tiez im uz vraveli, ze len IVF a co,ale po drobnom zakroku sa podarilo cobydup 😉

danka - no rozpravaj a prehanaj, ako ta svadba, co som na nej nebola? a dokedy ste svadbili? a kolko bolo ludi a ...atd, atd 🙂

kaki - to je zvlastne lebo ja nepracujem a mam tu skalicky trdelnik 😉 ale to mam od mamy, no ta tiez uz nepracuje, takze tomu s tymi kolacmi tak celkom uplne never 🙂

riska - tak pozdrav cuketku a ze kedy bude ta garden party, ze jej prideme tam umyt okna a tak - po tom malovani 😉

violoncielka
12. máj 2009

Margi v podstate uz idem na to 22.5 o tyzden....takze neviem....a ake info mas na mysli?
Mne to budu robit v Benatkach (romantika nie?)
Ak ta to teda nezatazi,spytaj sa ci jej to robili pod narkozou,alebo ako...Mne dr.nic take nespominala a ked som sa jej spytala,ze ci to boli,povedala,ze ako MS... 😕 .
Som si citala nieco o tom....mozno tam bude naozaj pes zakopany.Ja mavam totiz uz 5 rokov take predmenstruacne krvacanie a po vsetkych vysetrenia uzavreli tento problemik tym,ze je to mala ranka na krcku,ktora krvaca-ale nijako to nesuvisi s oplodnenim.A ze ju ma strasne velke percento zien (inac aj to si budem musiet ist dat vypalit-len vraveli,ze je lepsie to urobit v zimnych mesiacoch a 3 mesiace po zakroku sa nesmie nic podnikat)
No a ked som si citala o hysto. tak tam bolo napisane,ze sa robi ked ma zena nejake nevysvetlitelne krvacanie mimo MS.Ja ho mam vysvetlitelne,ale mozno to nie je ono....no ved uvidime.
A teraz som si precitala,ze sa to robi bez narkozy ako normalne gyn.vysetrenie.Niektore centra to robia s kontrastnou latkou a niektore s plynom..... (akoze ta napustia plynom ako balon 😀 )
Tak dufam,ze to nebude velmi boliet

violoncielka
12. máj 2009

Smejka pekne foto a gratulujem ku skuske 😉

carmenuska
12. máj 2009

Ahojte, tak ja mam uz za sebou vsetky predoperacne vysetrenia a o tyzden mam po tom vsetkom. Violka,bez narkozy sa robi hysterosalpingosonografia(dufam ze som to dobre napisala skratka je hsg) a ze to boli len ked su nepriechodne...a to druhe na co ides ty by sa malo robit pod narkozou. Mne to budu robit vsetko naraz a este chromopertubaciu a lapatroskopiu. Tak uvidis ale co by sme nevydrzali ze? Budem na teba myslilet.
skorki- ja som brala clostil 2 mesiace a bol mi na....vraj mam vsetko ok a nepotrebujem aby sa mi tvorilo viac vajicok ale lekarka vravela ze vela zien otehotnie aj po jeho douzivani, lebo este vraj 3 mesiace po ucinkuje tak sa neboj, ved to bol len prvy pokus 🙂 vela sil a prajem Ti, aby si si z Tatier doniesla talizman...
riska robili ti klystir pre laparkou?Ak ano, ake to bolo-toho sa viac obavam ako celej laparky
vsetky ostatne zdravim
smejka aj u nas to bolo vcera hrozne s tymi krupami a to som bola sama doma 😨 som sa inak triasla

kaki
12. máj 2009

carmenuska... si odvážna a veľmi budem na Teba myslieť...
Verím v dobro, a teda že následok toho zákroku bude tehotenstvo 😵

carmenuska
12. máj 2009

kaki ahoj, aj ja v to verim, inak by som na to kaslala. a odvazna? 🙂 pozri, kolko toho maju za sebou ostatne VS, nechcem zaostavat 🙂

riska
12. máj 2009

smejka, matuško ma ale riadne šibalské oči 😉 no a toho fialoveho čuda som sa normalne zlakla aj ja 😀
violka, dufam, že ti ten zakrok krasne pomože k otehu 🙂 a ešte k tomu v benatkach 😉 tam maju nemocnicu? som si myslela, že v benatkach su len holuby 😀
carm, mne teda klystir nedávali... to sa ešte dava? 😕
kaki, ty dostavaš za pracu koláče? a ja že soletky 😀

margarita
12. máj 2009

vcielka - zistim cez mm o co presne tam slo, lebo jemu to rozpraval ten chlap/jej muz - cize pamata si len, ze nieco operativne jej urobili a bolo 😉 poslem Ti potom IP,ok?

carm - tak sa drz, ak sa fakt najviac obavas klystiru 😎 ,tak to zvladnes laparku v pohode 😀
podla mna je klystir neprijemny a tak trochu "ponizujuci", ale urcite je zubar horsi 😖

kaki - a Ty este pracujes? 😉

margarita
12. máj 2009

cau stria, my sa este aj rovnakych veci lakame, no toto 😉 asi sme fakt nejake pribuzne, bo co 😀
tak uz je aj zviazana, alebo len vytlacena? a ako si pokrocila u dr?

margarita
12. máj 2009

ozaj carm, vraj existuje nejaky setrnejsi klystir, vola sa to Yal alebo tak nejako, aj tu na MK to baby spominali, co mali pred porodom. Ja osobne s tym skusenost nemam, ale ved skus pohladat.
Ja som pred porodom dostala glycerinovy cipok - a ani ten nezabral 😉 stres je skratka stres 😀

riska
12. máj 2009

ahoj, dnes som na teba intenzívne myslela, lebo som sa pohybovala vo vašich končinách, ale nemala som vobec čas sa ozvať 😖
zatial len vytlačená 😉
doktorka katka preštudovala výsledky z hemato a povedala, že na tie HTMFR testy nerobili, takže ani nič nemohli najsť 😝

riska
12. máj 2009

a pozvala nas na svadbu... dobra doktorka, že? 😀

margarita
12. máj 2009

no nevravela som 😎 ved to by bol trapas, keby oni sami nenasli to, na co su experti. Tak si nebudem odpluvat pred Antolskou, ako som povodne mala v umysle 😉
no, ani ja som dnes moc casu nemala, Kristinka je dnes nejaka nepokojna, a aj z prechadzky sme sli behom, lebo si to margarita zle vyratala...vsakze 😀

margarita
12. máj 2009

teda Ty mas super doktorov, mala si zmenit uz davno - ktovie kolko svadieb Ti takto uslo 😀
hmmmm, moji lekari su uz vsetci vydati a zenate 😉 smola...

riska
12. máj 2009

no ved ty si skor humanitne (alebo humanne) založena ako matematicky 😀
a ja si veru odplujem 😀

riska
12. máj 2009

margi ale teba si zasa doktori fotia 😀 😀

margarita
12. máj 2009

ale moc im to tam neopluvaj, lebo ak tam budes v tehu chodit na kontroly alebo injekcie - nech do toho neslapes 😉

margarita
12. máj 2009

ved to, to - nemozeme mat vsetko, veru 🙂

riska
12. máj 2009

no ved ešte si to rozmyslim, podla toho, čo mi povedia 😉
čo nove vie naše kuriatko? 😉

majkuska
12. máj 2009

Ahojky. Postriehla som, žže niekto tu ide na hsg, neviem sice kto. Ale ja som to absolvovala, vajcovody som mala priechodne, nechcem tym nikoho strašiť, ale bolelo ma to neskutočne. To ma znieť iba ako psychicka predpríprava, nie ako strašenie 😖 🙂

skorki
12. máj 2009

Smejka, Matusko je zlaty. Povedala by som, ze to musi byt riadny sibal - aspon podla fotiek. 😉
Carm, no super, ako to beries pred takym zakrokom - odhodlana, odvazna. Parada. Aj ja verim, ze to bude vsetko ok, a ze to pomoze.
Riska, Margi - neplujte tolko! 😀 To chcete ist nasej malej dame prikladom? Ha?
VIolka, takze operacia na takom romantickom mieste? Budem na Teba mysliet.
Babulky, krasny vecer zelam 🙂

smejka
autor
12. máj 2009

ahojte 🙂
no v prvom rade to cudo je had....vyzera naozaj hrozne....no uz som si nam zvykla 😀 ...inak take cuda kupuju studenti 🙂 ...takze riska ocakavaj nieco podobne ked pojdes na MD 😀
majkuska jej a co ty tak strucne? ako sa mas?
violoncielka som rada ze idete hned riesit 🙂
riska svadbaaa?

smejka
autor
12. máj 2009

carmenuska ano ako pise margaretka je este taka original klyzma..Yal....skus sa na to spytat...mozno sa to da vopred predpisat a vybrat v lekarni....neviem ake maju zvyklosti u vas v nemocke
skorki ahoj...veru pravdu mas 😉 ....no nenudime sa pri nom 🙂

margarita
12. máj 2009

teda margi, hanbi sa, spliest si hada s dinosaurom to je uz silna kava 😉 Predstavte si, ze by Adama s Evou v raji pokusal taky dinosaurus...Pan Boh vie, preco zvolil hada 😉

smejka
autor
12. máj 2009

margaritka 😀 😀 😀 ....to nic...to sa niekedy stava 😉

margarita
12. máj 2009

no smejka, ale co ak je to so mnou vazne, a najblizsie si spletiem pitbula s morskym prasiatkom? to nedopadne dobre...to, ako mi dnes sibe, suvisi s tym, ze Kristinka mala dnes nejaky nepokojny den, stale by len pila, prebalovala sa a plakala a nosila sa...dufam, ze je to len zhoda okolnosti a nie je s nou nic v neporiadku...no ved uvidime.
majte sa vsetky krasne, ja uz nadnes idem nadobro offline 😉

riska
12. máj 2009

smejka, fuuuj, had 😕 z tých mam fobiu 😠
veru svadba 🙂 a v juni nas čakaju hned dve za sebou 😵 tešííííím

smejka
autor
12. máj 2009

jej riska to mate teda radosti 🙂 ...inak svadba sama o sebe je taka neskutocna radost...ocakavanie co bude ked sa spoja dva zivoty...a hlavne nadej v novy zivot... 😔 ...byvame pri kostole a vzdy ked je svadba tak sa vo mne prebudzaju taketo pocity 😉
a hadiskom veru vie matusko so susedkou poriadne vystrasit...najnovsie ho spustia z poschodia cez zabradlie ze visi a ked to necakas a ides hore schodmi... tak😝 😀