Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

riska
12. máj 2009

to mas pravdu... tiež si vždy spomeniem na vlastnu svadbu 😉 mame tento týžden u nas v kostole misie a v piatok je omša s témou laska a pri tom obnovenie manželských slubov... tak lanarim mm, aby sme išli 😵
to keby matuško spravil mne, tak skolabujem 😀

smejka
autor
12. máj 2009

riska ked raz prides k nam tak to bude jeden bod programu 😀
ty neordinujes? 😕
ze sa prihovaram za teba mm aby siel 😉 ...ved to nie kazdy den misie 🙂

riska
12. máj 2009

no tak že to pekne dakujem 🙂 mam pocit, že u mna sa prejavila fobia, ked som mala asi 10 rokov a taký 4 ročný chlapček na mna hodil gumeneho hada 😕 a odvtedy ak stretnem hada (už sa mi to stalo až 2 krat) jačím ako sprosta a prišerne sa bojim 😝 ale ten matuškov vyzera ako pod vplyvom marihuany, tak to by som hadam zvladla 😀 😀
ved prave, že misie su vraj raz za 10-20 rokov... to ste vedeli? 😕
ja iba tak jedným okom kukam 😉

carmenuska
12. máj 2009

Ahojte, no tak ten klystyr hadam nejak vydrzim, aj ked nechapem, preco sa robi pred laparkou. Skorki tak co, uz sa ti to rozbehlo??? Akurat sa chcystam pozriet smejkyne fotky.Pekny vecer, ahojte

smejka
autor
12. máj 2009

riska hej on taky mierumilovny hadik...myslim ze po nasej navsteve by ta fobia z hadov opustila 🙂 ...takze prid 😅
ano misie iba raz za cas...mate velku milost...vidis znamenie zhora 🙂 .....u nas tusim ani neboli...teda aspon za mojho dlheho zivota 😝
carmenuska pozzzooorrrr...nezlakni sa 🙂

riska
12. máj 2009

no mas pravdu, prinajhoršom skusim na mm použiť nasilie 😀 držte mi palce 😉 tak žeby každých 30 rokov? 😝

smejka
autor
12. máj 2009

carmenuska lebo je to aj zakrok v dutine brusnej ...a tam musi byt vsetko nachystane tak aby bolo vidiet to co sa ma vidiet 😉 ....ale kedysi som citala ze v nejakej nemocnici nerobia klyzmu predtym....no to uz davno 😝 ....inak ze kvalitne a dobry pristup je v nemoc trstenej...zvlast na laparoskopiu

riska
12. máj 2009

carm, čo hovorišššš na fialovu obludu? 😀

smejka
autor
12. máj 2009

riska ja byt fararom tak pozyvam na misie a 2 roky 🙂

smejka
autor
12. máj 2009

riska vsak tak nenapadne mm podstrc okno s MK 😉 ....ja teda este raz orodujem za teba 😎

riska
12. máj 2009

😉
alebo príd k nam na misie 🙂 naložíš seba, manžela, matuška, fialoveho hada a dofrčite 😀

smejka
autor
12. máj 2009

inak margaritka ma pekny citat v pase 🙂 ....a svatu pravdu 😝 ....vo stvrtok mame historicku prvu besiedku ku dnu matiek 🙂 ....dnes mi vyzdradil co chystali pre maminy 😀

smejka
autor
12. máj 2009

riska ten had je obluda...no nejak by sme ho nasackovali do auta....kvoli tebe 😀

riska
12. máj 2009

jeeeej, besiedka ku dnu matiek 🙂 to musi byt krasne... tie male deti to tak preživaju 😉 a maminky tiež

smejka
autor
12. máj 2009

riska no asi si budem musiet doniest cely pakel vreckoviek 🙂 ...lebo uz len pri citani oznamu kedy to bude mi bolo do placu 🙂 😔

riska
12. máj 2009

len to neprežen, aby si matúško nemyslel, že sa ti to nepáči 😀

smejka
autor
12. máj 2009

idem ja...dnes sa mi koncia zlate casy bez prace...no ako hovori kaki ze bez nej nie su kolace tak zajtra mam nocnu 😝
riska bru....ostatne pozdravujem 🙂

riska
12. máj 2009

bru bru 😉 a ozvi sa 😉

smejka
autor
12. máj 2009

zato on mal z toho dnes naramnu srandu ked mi hovoril pracovny postup mojho buduceho darceka 😵 ....papa 🙂

lenkove
12. máj 2009

ahojte babuleeeeee
ja som tu, vynurala som heslo na siet 🙂 stale som v Olomouci, na konfere. je tu fajn, prave som sa vratila z krcmy 😀 prezentacia nedopadla najhorsie ale keby ste vedeli co sa stalo:
rano som tam na pocitaci kontrolovala prezentaciu, vytlacila si par kopii, ze na rozdavanie vazenym ludom.. a ze nebudem nicit papier, ked sa to bude premietat spatnym projektorom.. a ked som mala prist na rad, pred zaciatkom sekcie sa zrazu moja prezentacia nemohla otvorit a tak som s vyplazenym jazykom behala po fakulte a zhanala katedru, kde este maju dost papiera aby mi sprali par kopii (esteze nebolo vela posluchacov, jeden pan profesor zhodnotil "no jo, syntaktikove, jenom par 😀 ". a ked som s vyplazenym jazykom dobehla spat prave sa uprostred prezentacie slecny predmou pokazil pocitac! takze by som moju tak ci tak nemohla premietat a este by som bola uplne stratena bez akehokolvek moznosti ukazat im priklady! a ze nedeju veci so zmyslom 😉
idem opat zhanat muza, nedari sa mu dovolat 😉 mozno sa este vratim! ak nie, tak pekny vecer a vo stvrtok este pridem 🙂

nestihla som vas pocitat, odpustite? 😕

lenkove
12. máj 2009

muza som nezohnala 😅 a ani vy tu nie steeeeeeeee 😎
uz coskoro ale pridem v case spicky 😉

suzzika
13. máj 2009

Ahojte!

Leni no hlavne, že to dobre dopadlo... 😉 Čakáme až sa vrátiš.... 😵

Riska pravdu máš len si pľuvni, aj ja by som si...veď či to svet videl, že prečo nerobili testy aj na toto? To flákajú alebo čo? Hanba im 😝 /to som si už.../ A inak takú fóbiu z hadov má aj moja mamka, a preto tak poctivo chodí do kostola, nechce ísť totiž do pekla, vraj ich tam je veľa ... 😉 😎 U nás boli misie asi pred 5 rokmi- to som bola ešte slobodná, ale bola som keď sa robila obnova manželských sľubov a bolo to také dojímavé, lebo to každý pár zvlášť pred kňazom, pekne po mene a za ručičky si sľubovali, na čo už niektorý aj zabudli... 🙂 bolo to ozaj pekné pozorovať niektoré staršie páry 😵 tak len mm nech s tebou ide... aj ja sa prihováram spolu so Smejkou 😉 A inak misie jedna úžasná vec - Smejka to by stálo za to auto naštartovať... 😉

Carm u teba to vyzerá, že ti urobia všetko naraz - super, hlavne nech je výsledok taký malý ružovučký ... 🙂 A ten klystyr vôbec nerieš... veď niektoré hviezdy si to dávajú robiť za peniaze a nazývajú to, že "črevná sprcha" 😀

Violka tebe v tých Benátkach nech tiež všetko dobre dopadne, hlavne podľa vzoru tých Margaritiakových známych 😉

Dievčatá s Marione je čo? Neviete o nej niektorá?

Smejka dievčatá majú pravdu Matúško má šibalské oči, ale čo ja poznám Matúšov tak majú všetci presne také isté... 😉

Margi Kiki dnes ako? Dúfam, že je v poriadku a že iba mala taký deň 😉 Inak toto obdobie keď bábo iba kojíš je úplne super v tom, že by nemalo ochorieť aspoň nie na niečo čo sa dá chytiť, a nemusíš riešiť jedlo...užívaj si to, potom už budeš z prechádzky utekať oveľa skôr keď zistíš, že si zabudla zobrať čajík alebo že je čas obeda, už to proste nevyriešiš "hocikde" 🙂 Samozrejme, že oslintaj K. aj dnes a 3x 😎

margarita
13. máj 2009

ahoj suzzi, a Ty tu? 😉 aj ja tu.
Kristinka asi fakt mala vcera zly den, ale noc bola dobra ako vzdy a len dnes rano zase rev na polhodinu, ale potom od unavy z toho zaspala - aspon som stihla ranajky a rannu hygienu. No a teraz sa zase uz 20minut sape po somarikovi na hrazdicke a "hada" sa s nim, vrci na neho - a on, somar 🙂 , neodpoveda...uz aj za nohy ho taha a on stale nic - je to somar 😎

hadov sa bojim aj ja, aj pavukov, no pavukov mozno aj viac, lebo hadov u nas v byte nieto,zato pavuci by sa nasli 😵

marione aj mne vrta v hlave, preco nepodava o sebe spravy...ale nemam na nu cislo, zeby som jej to vytmavila - riska, Ty ho tusim mas, nie? 😉

margarita
13. máj 2009

leni - ta technika je fakt na to, aby zlyhavala. Najistejsie mas kamenne tabule - to ani nevybledne, ani sa neroztrha - len pravda, tazko sa na to tlaci 😉 Olomouc moze byt pekne mesto, tam som tiez este nebola 😵

suzzika
13. máj 2009

Margi ahoj 🙂
no krásna to predstava Kristinkinej konverzácie so somárikom... 🙂 sa vytešuješ, keď ju tak pozoruješ čo? 😵

Inak ja idem zajtra na poradňu - bude mi robiť aj uzv, tak som zvedavá a navyše mi bude robiť kontrolné odbery na železo a keďže som si tie jeho lieky ani nevybrala z lekárne tak som si od včera nasadila železitú stravu 😀 som sama zvedavá aké budú výsledky 😎 toto keby on vedel, tak ma vyhodí zo šuflíka... 😝

lenkove
13. máj 2009

ahojte 😉

carmenuska
13. máj 2009

ahojte
smejka dik za odborne vysvetlenie 🙂 a nevies mi povedat ci budem po laparke aj krvacat? Ked si z fachu 🙂 no a ten tvoj maly ma riadne sibalske oci. Kolko ma rokov? Ja totizto o nom (ale aj o tebe)viem uplne malicko. Viem ze sa tu baby (aj ja) za vas a najma za Matuska modlili,ale nikdy som nevedela koli comu.
A ostatne ako sa mate? Ja mam zajtra cely den skolenie z logopedie
a u nas boli misie na jesen-kapucini (a osobne sa pounam s Felixom a s Jozefom) mozno aj vy ich poznate, su strasne fajn, boli u nas na veceri

lenkove
13. máj 2009

Carmenuska ahoj 🙂

http://maziniova.blog.sme.sk/c/193589/Stastie-s...
pridavam vam link, neviem ci citate tuto blogerku, ma pekne clanocky a tento je tiez taky 🙂 typicky pre taketo mamicky 🙂

lenkove
13. máj 2009

Uz som vas pocitala...

Violka 😕 som nevedela 😔 😔 😔 😔 strasne mi je to luto.. ale mas pravdu, Pan ti dava silu.. len sa ho drzte.. mam ta rada a objimam ta...

Skorki
zlaticko.. to mi je luto.. ja si pamatam na moju depku pri a prvom roku snazenia.. neboj sa.. Pan je s tebou a my sme tvoja modliaca sa garda.. 🙂

Suzinka
drzkajte sa zajtra... krvicka isto bude dobra.. aj drobcek.. a povies nam viac? aspon menaaa, ak uz pohlavie nie 😉

Riska ahoooooj 🙂 tvoje krstniatko je uuuuuuuuuuzasneeeeeeeeee

Margi, aj tvoje dietako 🙂

Smejuska, len sa pekne uc a hyckaj si toho krasavca.. mate nieco nove s liecenim? 😕

Danka aaaaaaahoooooooooj mamuliatko krasne 🙂

a Carmenusku a Kaki zdravim zvlast 🙂

🙂 a vsetky, ak niekto vypadol 😕

lenkove
13. máj 2009

http://www.waldblume.com/ a toto je destinacia nasho najnovsieho vyletu 🙂 bude nas 12 🙂 aby ste vedeli co mam ja nove 😀