Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

lenkove
18. máj 2009

Carmenuska
to musi byt tazke s takou babou.. drzim ti palce..

marione74
18. máj 2009

kaki, kasli na hrubky 🙂
carmenuska drz sa

kaki
18. máj 2009

marione 😀

kaki
18. máj 2009

Marione a ako sa nám mávaš?

danka24
18. máj 2009

ahojte babky moje ja akurat obedujem 😉 co mate nove?

kaki
18. máj 2009

danka, ja mám nové že som sa zaradila do skupiny nekultúrnych hovád, lebo hrubkujem 🙂
A inak nič....

Ale ty by si sa mohla pochváliť :D Chceme vydieť bruško...

lenkove
18. máj 2009

ahoj Danka
tak veru, ja viem, ze si to asi pisala ale ako dopadol utz? a ake kraasne cislo mas v pase, ze 15tt 😵 😵

danka24
18. máj 2009

ahojte krasavice som rada ze ste tu utz dopadol super nase babatko krasne kopkalo s nozkami pozeralo sa na nas...
a podla utz sme o tt viac cize podla utz sme v 16tt 😉 mame 105g 😉 ale mam malo plodovej vody a preto o 3tt mam ist zas na utz.. fotky dam ked si poziciam kabel od netery ale najskor na druhy tt mame teraz niejake rodinne starosti..

marione74
18. máj 2009

danka uz mas brusko? lebo ja este nie myslim, musim si kupit taky ten krajcirsky meter a budem sa merat 🙂
Ale v 15 tt uz asi citis tesne nohavice v pase nie?

dakujem kaki, mam sa dobre, neviem co so sebou cele dni kedze som na pn-ke tak dlho spim a potom sa citim cela dolamana, ale nebudem sa stazovat, som rada, ze nie je horsie 🙂

danka24
18. máj 2009

v sobotu som si kupila moje prve tehotenske nohavice -rifle dala som za nich 1000sk

kaki
18. máj 2009

marione a kvetinky posadené? 🙂 To je poriadny žrút času a ešte aj radosť to robí 🙂

Ja som so sadením miliónov kvetov na balkóne zabila celú sobotu 🙂 ďakujem svokruške 🙂

kaki
18. máj 2009

No Danka... Ty musíš byť teda fešanda 🙂

lenkove
18. máj 2009

Danuska
tak dufam,ze to nie je nic vazne.. ani u vas domka ani s malickym a jeho bazenikom.. drz sa! 😵

Marion
no len pekne vylihuj, dlho to nepotrva 😀 a budes kmitat pri babatku 😵

danka24
18. máj 2009

no dokina povedala ze voda sa este tvori takze preto kontorla utz o 3tt a mozno bude vidno pohlavie 😵 😵
kaki sa cervenam 😵 😵 😵
ok babky idem do prace tak sa tu majte krasne a piste basne.. 😵 😵 krasny dnik

smejka
autor
18. máj 2009

ahojte..ako sa mavate?
sa tesim ze tu je rusno.....docitam vas snad coskoro...no bude to fuska 😉
mne je akosi posmutno ☹ ...no bude to i tym ze sa nemam komu vyzalovat so svojimi boliestkami 😔 ...chybate mi 😔

kaki
18. máj 2009

Smejka .... No poď, posťažuj sa nám.... Aj Ty nám tu chýbaš...
Ako je to s dievčatkom? a čo skúšky?

smejka
autor
18. máj 2009

kaki 🙂 ...skusky odsypaju celkom...no je to zaberacka...v piatok este jedna a potom jedna zabludena v juni 😒
uz chcem mat s tym pokoj lebo akosi nic nestiham...ani VS 😖
mna chytali strasne smutky....tak ako skorki.....teda ale fest ☹ ....uz davno som nebola tak smutne chytena ☹
ale uz sa je lepsie 😔
dievcatko stale nevieme na istotu....je to take aj ano aj nie 😔 ....no verime

smejka
autor
18. máj 2009

carmenuska az ti to vsetko dobre zajtra dopadne...drzime palc 🙂 e 🙂
danka kuk 🙂 .....jej tehunohavice....a chcete vediet co za babatko sa v tebe skryva?
lenka ako s pripravou?
margaritka riska pozdravujem

kaki
18. máj 2009

smejka... Neviem čím to je... Ale aj ja mávam také stavy... Možno tá jar... Všade okolo tehulky a malé detičky a my akosi nič ☹
Viac máme na očiach možnosti.... a náš "neúspech". Je to boľavé...

Ale ono to musí raz vísť... Verme spolu.... 😵

smejka
autor
18. máj 2009

kaki ano verme 😵 ...a prosme 😔
vcera to vsak bolo neunosne ☹ ...ani neviem vyjadrit slovami ten pocit....tu vnutornu bezmocnost... 😠

kaki
18. máj 2009

smejka... ☹ a stalo sa niečo špeciálne čo ťa rozcitlivelo viac???

Ja mám najhoršie stavy keď pride MS... a tesne pred ňou.... Moj manžel má kúsok od toho aby som ho zabila.... 😠 A čo sa stalo Tebe?

lenkove
18. máj 2009

Smejka ahooooj
to mi je luto,ze si smutna 😔 asponze skusky idu ako sa da.. a skoda, ze s dievcatkom nic nove ☹
inak, ja som mala tiez krizu, padla na mna na konferencii.. ze som vlastne nic nedokazala vo vedeckej oblasti a ani dieta priviest na svet.. isla som do kostola a plakala a plakala.. ale neviem, je to take ine ako smutky predtym, pred VS.. su tu.. ale som vyrovnanejsia..a smutim preto,lebo emocie si to tak ziadaju a nie je to hlboky smutok srdca.. ten nie je lebo viem kto som.. som milovane bozie dieta 😵 😵 a tento pocit moze vo mne vzrastat vdaka vasim modlitbam 😵 😵 😵

kaki
18. máj 2009

Lenkove... si super... Zdá sa mi že nie nadarmo si prezidentka... všetkým sa snažíš rozumieť....

A ja? Nerozumiem ani sama sebe....

lenkove
18. máj 2009

inak, chcem vam povedat, ze som mala taky hlad po duchovnej literature, ze som si pomylena kupila Coelha... a neviem, co si vy myslite o jeho knihach? mne takyto sposob pisania a postoja k cirkvi nevyhovuje.. na uvodnej strane sa modli k Neposkvrnenemu pocatiu a o par stran dalej hovori o energii Vesmiru.. Ma ide picnut z takych veci, najma ked sa to tak manipulativne miesa s krestanstvom..
a pootm mi kamoska pozicala knihu The Secret.. no to je nieco podobne 😝 tak mi to opisovala a ja som bola zvedava co to je.. a je to opat o energii, co vas za tri dni zmeni, za sedem dni ste zdravi a za dva tyzdne milionari.. a opat vesmirna energia 🙄
co si myslite vy? ci som iba ja prilis bigotna? 😕

lenkove
18. máj 2009

Kaki
si milovane Bozie dieta.. ak si nerozumies, On ti rozumie. Ak sa nepoznas, On ta pozna.. Ak ty nevies, ON vie.. a da ti aj silu na vsetko.. to co pisem, vlastne nic nevyriesi.. nevyriesi smutky v nas, neda nam to po com najviac tuzime.. ale verim, ze nam dava silu do kazdeho dna a nadej na spasu.. a lasku 🤐

lienocka235
18. máj 2009

ahojte kocky.. mozem sa pridat.. som sice momentalne snazilka aj v inej oblasti.. ale ani snazenie nezavesujem na klinec...

ja som sa dnes dozvedela ze kamoska po 2,5 roku oteho.. tak sa tesim...

smejka.. je mi luto ze zatial to nie je jasne.. dufam ze sa to coskoro vyjasni cele...

tak pozehnaný den

lenkove
18. máj 2009

viete, este vam chcem povedat, ze mne take "duchovne" knihy vlastne nevadia.. Ja celkom rada cita. R, Bacha a verim, ze to o com pise, ze tomu veri a preziva to.. ale on necituje Bibliu v jednom riadku a nevzyva kozmicku energiu v druhom.. ale mozno len nechapem kulturu, z ktorej vysiel autor 😕

lenkove
18. máj 2009

jeeeeeeej, Lienocka
ty si zlata, ze si prisla k nam! 🙂 len nezavesujte na klinec, nezavesujte 😀 a kamoske blahozelame! 🙂

lienocka235
18. máj 2009

Lenkove nasa dcerka prva dcerka je zazrakom darom na prihovor Judu Tadeasa... vzdy ked si spomeniem na okolnosti jej pocatia.. tak proste inak sa to ani neda povedat...
tiez som sa dlho burila.. a videla jlen jednu svoju cestu... teraz som uz viac otvorena... roznym moznostiam..

kaki
18. máj 2009

lienocka235 čaves... no kludne sa pridaj... 😉 V akej oblasti si snažilka?

lenkove... ja verím v to... že Boh nám nedá ťažší kríž, ako sme schopné uniesť.... a asi sme jedny z najsilnejších žien, že si to takto nesieme.... Aj keď pod ťarchou padáme... ale vstaneme a ide sa do boja znova....

Len je otázka či to tak vnímame aj my.... a či budeme bojovať, tak ako sme bojovali o lepšie miesto, štipendium... (ako písala skorki).
A boj v našom prípade asi nie je len usilovnosť... ale asi aj trpezlivosť a dôvera...
V tom ja nie som dobrá, ale som ochotná sa v tom zlepšiť... Už 1,5 roka sa zlepšujem.... dúfam...

Baby čo myslíte, čo nám dal Boh tým, že sa nám nedarí mať dieťa? Sme len ochudobnené alebo dostávame tým aj niečo iné?
Asi by som sa chcela na to všetko pozrieť optimisticky, preto si dávam takéto otázky.....