Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

lenkove
18. máj 2009

Kaki
Lienocka je taka ista snazilka ako ja 😉

lenkove
18. máj 2009

Lienocka
mozno si to tu uz pisala.. ale mohla by si o Ninocke a jej pocati viac 😕 ?

Kaki,
isto nam dava viac ako si vieme predstavit.. len neviem ci nam to aj zjavuje 😉

kaki
18. máj 2009

lienocka, aj mňa to zaujíma ako sa podarila Ninka 😉

lenkove... neviem, či nám to zjavuje... Máš asi pravdu.

lenkove
18. máj 2009

Kaki
lebo tie veci zjavuje malickym 😀 a my sa asi robime veeeeeeelmi vazne a velke 🙂 ale na tom D svete sa to dozvieme 😵 teraz mame lasku, nadej, vieru..

inak.
ked ty tak stale hovoris o kvietkoch, poculi ste ten pribeh o tarantulach?

moja spolubyvajuca prisla s tym, ze sefka jej sesternice si kupila kvet z Baumaxu.. a ked ho polievala divne to akoby pistalo.. tak volala do Baumaxu a ti jej povedali nech okamzite vypracu byt, ze sa v tej hline v ktorej boli dane kvety namnozili tarantuly.. 😕 a vraj ich prisli vyhubit z Baumaxu.. dost fantasticke, ze?? 😎 najma, ak by to bol moj kvet, tak by som ho isla presadit a nie volat do Baumaxu.. to by ma ani nenapadlo, volat do obchodu 😨

lenkove
18. máj 2009

mi napadlo, mi napadlo!!!! ja nie som ignorant! ja som nevyspata s bolehlavom! 😀

kaki
18. máj 2009

🙂 lenkove.. chceš mi naznačiť že svokra na mňa nasadila tarantule 😀 ?

kaki
18. máj 2009

Lenkove, ja viem že Ty nie si ignoratn toto sa Ti može podariť iba keď píšeš s ignorantom 😀

lenkove
18. máj 2009

Kaki
noooooooo take nieco 😀

kaki
18. máj 2009

lenkove Ty huncút 😀

Ale ja mám kvietky na balkóne tak tarantule zamoria Senec a zo Senca do Ba nie je ďaleko 😀

lienocka235
18. máj 2009

ok baby napisem.. bola som chvilu mimo netu...

tak v skratke ninusku sme pocali tesne predtym ako musel ist manzel dostal infekcnu mononukleozu a okrem pecene mu to napadlo aj zarodocne tkaniva a uz viac deticky tak lahko mat nemoze /o com sveci aj nase vaicerorocne sanzenie o druhe bejby.. aj jeho zle vysledky/
v tom mesiaci sme a zacali snazit a na konci mesiaca som mala pozitivny test a muza v nemocnici..

ja som sa uz od mladost i modlila za svoje deti v buducnosti prave k judovi tadeasovi a ked sme sa n konci maja rozhodli zacat sanzenie tak som si knemu spravila deviatnik.. a na konci juna bol pozitivny test.. ale manzel v nemocnici s posk. spermatogenezou...

lekari nechceli verit po jeho vysledkoch ze sme dieta pocali prirodzene...

a o devat mesaicov sa nam narodila ninka. uzasne sikovne dietatko.. v 5 rokoch uz plynulo citala.. robi nam ohromnu radost...

Bohu nic nie je nemozné...

kaki a sme tiez zo senca...

kaki
18. máj 2009

lienocka, naozaj Svedectvo....
teraz si plánujete adoptovať?

PS: lienocka nebojíš sa tarantúl? 😀

lienocka235
18. máj 2009

kaki.. ako nebojim.. aj jednym prstom by som pohladkala... ale ze by ma nejako nadchynali... to nemozem povedat...

a ano planujeme si dietatko adoptovat.. 😵

janula.k
18. máj 2009

ahojte zlaticka moje 🙂
dnes som sa konecne vyteperila z postele, mala som trosku vybavovanie, ale neuspesne...tak som opat zaliezla do postele. 😒
dievcata, vsetky ako ste tu, prosim, nezufajte v trapeniach...naozaj, ako pise Lienocka, Bohu nic nie je nemozne...
Kaki, pisala som aj Skorki ip,...neboj sa, toto cakanie a trapenie ma istotne zmysel...pochopis neskor 😉
Lienocka,..suhlas, sv. Juda je skvely 😀 najlepsi pomocnik v trapeniach, odporuuuucam 😉 😵 a dnes som len tak natrafila na tvoj album, asi bol na prednej stranke a vsimla som si tvoju dcerku, pomyslela som si, ze je ako princezna a ze z oci jej ide mudrost a hľa ty tu pises o nej... 😵

lienocka235
18. máj 2009

ak vám mám úprimne povedať ja som si nikdy ani nepomyslela ze by som mohla mat taketo problemy s pocatim dietatka v rodine. proste som to brala ako cosi uplne samozrejme.. prirodzene...
toto vsetko, vsetky tie testy laparka HSK a pod.. velmi ranili moju pychu sebaistotu...a velmi som sa branila comukolvek inemu...
mala som chvile ze som ani nechodila do mesta lebo u nas je pesia zona a ak je trosku teplejsie tak je tam plno kocikov a tehul... proste nemohla som.. stale stretavat niekoho a stale sa dozvediet kto je zasa tehotny s 2,3, 4 dietatkom... a preco ja.. ked som nikdy HAK nebrala.. s manzelom sme prvy a jediny??
vzdy sme tuzili po velkej rodine.. a mne velmi dlho trvalo ze Boh nevklada do ludskych srdc tuzby ktore by nesplnil..ale ta cesta nie je vzdy taka priamociara a rovna.. a niekedy asi potrebujeme obrazne padnut na tvar..

ja som si i do profilu tu dala parafrazovanu vetu od jednej novicky, ktora si myslela ze bude reholnou sestrou a nakoniec sa to cele zamotalo tak ze sa vydala za vdovca s vacerymi detmi a potom mala aj svoje deti...
a ona tam pisala.. ze jej Boh zavrel dvere do rehole ale otvoril okno do rodinneho zivota...

teraz sme v priprave na nahradku a uvidime ku komu nas to otvorene okno zavedie...

lienocka235
18. máj 2009

janula.k dakujem velmi pekne za pochvalu malej...

u nas to je teda o zlych spermiach.. moje testy laparka a vsetko ostatne dopadli vyborne.. IVF manzel odmieta a ja to respektujem

smejka
autor
18. máj 2009

lienocka vdaka za povzbudive slova 🙂 ....i ked to pocuvame od vas ktore ste tuto Boziu milost pocitili na vlastnej kozi i tak pridu obcas situacie ked to je akoby zastrete....taka neschopnost uvedomit si podstatu...
janulka tesim za z tvojich tyzdnov...a pekne oddychuj 😵
lienocka ako ste na tom s ado?

lienocka235
18. máj 2009

Smejka.. ja vas chapem.. mne to trvalo 4 roky snazenia testov tablietiek centier nez sa mi aspon ciastocne odkryla podstata....

k ado... tak ku koncu juna koncime pripravu...zaciatkom jula by nas amli zapisat do zoznamu.. a kedze ideme na pestunstvo a akceptujeme aj dieta ineho etnika tak by to nemalo trvat dlho.. tu v BA ze to ide rychlo.. podla toho co nam povedali.. tak uvidime... a vy ako s dievcatkom zatial sa to nevyjasnilo?

kaki
18. máj 2009

janula.k ja viem že naše čakanie má svoj zmysel... Len či my máme toľko síl čakať s láskou na cieĺ....

lienocka ver ze ani ja som si nikdy nemyslela že môže byť problém mať dieťa...
Moj manžel zatiaľ nie je otvorený pre žiadnu inú možnosť ako mať vlastné dieťa... Tak som zvedavá čo čaká nás... ☹
Ale pochválim sa Vám, podala som žiadosť na adopciu srdca 🙂 Tak sa teším, že aspoň niekomu pomožeme 😉

kaki
18. máj 2009

Taaaaaaaaaaak 🙂
v rámci zdravej stravy som na večeru spráskala práve 0,5 kg kyslej kapusty.... 😀
S plným bruchom kapusty sa mi hneď lepśie dýcha.... 😀 😀

A keby som sa tu dlhšie neukázala, tak to nie preto že by som Vás nemala rada.... 😀

...kde ste všetky?

riska
18. máj 2009

ja som tu 🙂

kaki
18. máj 2009

Ešte aj ja 😀

kaki
18. máj 2009

Riska, aké boli dneska detváky?

riska
18. máj 2009

kaki, tebe teda dnes ide... že nekulturne hovado 😀 môžem ťa v robote citovať? 😵
apropooo, môžeš mi priniesť nejaké zvyšné priesady od svokry 🙂 ty sa ich zbavíš a ja sa poteším 😵 snad si to svokra nevšimne 😀

riska
18. máj 2009

neurážaj detváky, dobre? 😀

riska
18. máj 2009

inak baby, toto mi fakt nerobte, najprv cez víkend takmer nikto a teraz mam pocit, že čítam slohové práce 😀
takže pekne po poriadku:

carm, fiiiha internet v jedalni? ty si asi nejaka vip pacientka, alebo čo 🙂 tak na zajtra straaaaašne držim všetky palce, a ked sa preberieš z narkozy, tak nam napiš aspon hbdfbuslamoiw, aby sme vedeli, že žiješ 😀

lenka, tak aj na teba dopadla ťažoba? neboooj, ved príprava je na dobrej ceste, petunia sa ukludni a budete to mať v suchu 😉 a že si nič nedosiahla vo vedeckej oblasti? tak nahodou ja som hrdá na to, že ťa poznám, lebo ja poznam straaašne veľa ľudi a žiadnu vedkyňu a takú, ktorá vie po bulharsky už vobec nie 😵 tak hlavu hore, dobre?

kaki
18. máj 2009

riska, kľudne ma možes citovať kde len chceš 🙂

A vieš čo, ja Ti nakopem z tých priesad 🙂, lebo som ich už zasadila... a keby si chcela možem Ti poskytnúť aj balkónovú rajčinu - sadeničku... Keby som vedela o Tvojom záujme (o chov rastlín) skôr, tak máš plný balkón... Koľko chceš?

kaki
18. máj 2009

riska? iba Ťa chce upozorniť, že keď ma budeš náhodou citovať, tak nerob hrubky aby si nebola nekulúrne hovado aj Ty 😀 . To je nákazlivé, videla si lenkove 😀

riska
18. máj 2009

kaki, dohodnute 😉 a neboj sa ty nič, dočkaš sa bábatka 😉 som mala z tvojich príspevkov vždy pocit absolútnej dovery v Boha... On ťa nesklame 😉

smejka, supeer, že skušky odsypaju, ešte to chvilu vydržime, nie? a je mi luto, že ti bolo smutno... musiš viac chodiť medzi nas, lebo si nas zanedbavala - a hned tu mas následok 😝 ale važne, ja si myslím, že my všetky vieme tvoje smútky pochopiť najlepšie 🙂

danka, marione, janulka - tehulky naše, pekne odpočívajte, spinkajte (ach jo) a vyberajte si tehu oblečko 🙂 aj ja chceeem 😀

kaki
18. máj 2009

riska... dovera je... Len aby bolo aj dosť vytrvalosti.... 😠
Lebo keď ja to vzdám tak konec sveta 😀

riska
18. máj 2009

a koniec (alebo začiatok?) kulturnosti 🙂 😀