Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

margarita
11. jún 2009

baby, a este prosim nezabudnite v modlitbe na Maovej Matyaska,
dnes nepisala moc pozitivne spravy ☹ ...nie je to zatial kriticke, ale kopia sa problemy : to krvacanie v hlavicke, praska mu kozticka po telicku, nieco ma v brusku ale teraz to nemozu operovat kvoli jeho zlej krvnej zrazanlivosti a este mu nasli nieco aj na mozgu - ak sa potvrdi najhorsi scenar, tak vraveli o obrne...no, mrzi ma, ze nemam lepsie spravy, ale viem, ze este nic nie je stratene.
Len ma zase stve, kolko si niektore zeny musia toho preskakat kvoli babetku a kolko inych si nevie svoje deti vazit, pripadne ich ani nexe...ach jaj, svet je zly 😒
esteze aspon Boh je dobry 🙂

violoncielka
12. jún 2009

Bre ranko

Margi,aj mne dvojicky ☹ 😵

Chudatko Matyasko,drzime mu strasne vsetky prsty,musi to zvladnut.Boze pomahaj,prosim. Ale mna aj tak Boh nepocuva,naprik tomu to budem skusat aj tak a prosit ho za toto malicke.
Ja som mala vcera trosku depku,videla som vo vlaku dve deti (mohli mat okolo 16-17) totalne nafetovani a este aj psovi davali pricuchnut si.....To fetacke dievca volalo s mamou a rozpravalo jej ako sa ma fajn a ze je vsetko v poriadku....Tak mi to prislo luto,ze si nevazia zivot....Niektori ludia musia tazko bojovat,aby priviedli na svet dieta a ini zahadzuju sancu,alebo si nevedia vazit dieta-dar...Ach jo taky nihilizmus sa ma vcera vecer zmocnil.... 😒 .Avsak ma rozveselil mm,ktory chrapal dvojhlasne 😀 som ho sledovala ako to dokaze 😀

Ano Skorki,dufam,ze na tej dovolenke nebudete oddychovat (hi hi hi)

Antonia sa drzala,jej mama bola hrda (nakoniec vsetko dobre dopadlo,a ani nebolo vidiet aku namaha som musela vynalozit 😅 )

Margi to verim,aky sok si musela zazit...jemineeee. Ale priprav sa napokracovanie(nexem ta strasit).Vidim to aj mojich svagrinkach,ja sa este stale stresujem,ked vidim ako malicki padaju alebo ked sa blizia k niecomu nebezpecnemu,ale ony to uz zvladaju s davkou rutiny....Ale raz sa predsa stala jedna hrozna prihoda,ked mala Karolinka pozerala v Bojniciach dole v kupeloch rybicky v jazierku,mama sa otocila na sekundu a potom uz videla len nozicky (mala spadla do jazierka)...jemineee.este teraz mi je zle a to som tam ani nebola...
nastastie vsetko dobre dopadlo....A to je to co ma drzi "nad vodou". Nakoniec sa tesim ako nam bude v naruci plakat male babo a v tom okamihu zabudnem na vsetky tazke chvile....

Pletiem piate cez deviate,ale aspon som sa trochu vykecala.majte sa krasne a uspesny piatooook.Riska dakujem za IP.

smejka
autor
12. jún 2009

ahojte
uz som mala rozpisanu vam spravicku.....no nase dieta je tam kde bolo pred tyzdnom s chorobou 😖 ...zase sme zvrackali....od unavy zaspal.....a to je co povedat ☹
chcela som vam napisat ze i mne napadlo teraz viac sa modlit za vsetky tehulky.....este sa i tu vcera tak krasne zisli 😵 .....za ich tehulkovanie a stastny porod....no nielen to....aby sme i za toto vedeli Jemu podakovat...ze tolko novych zivotov tu bude onedlho 😔
a na Matyaska myslime 😔
lenka krasny vyletik 🙂
riska piatok 🙂
skorki usmej sa 🙂
violoncielka niekedy sa nam zda svet divny 😕 ....ale hladajme i to krasno v nom 😵
margaritka s kiki pozdravujem 😉

marione74
12. jún 2009

toto je v keli, mala som prispevok na pol strany a zmizol 😅 !!!
Tak vam aspon prajem pekny den, lebo o par minut sa idem s janulkom ruzenec.
Budem mysliet speci na tehulky ale ja nikdy nezabudam ani na nase snazilky, tak papa zatim

smejka
autor
12. jún 2009

a suzzika moze hodit zase ten rozpis....lebo uz si to niektore nepamataju....aj ja mam trosku zmatok v tom 🙂
a snazilky ano.....tie su vzdy. 😵

janula.k
12. jún 2009

Ahojte 🙂 len chcem pripomenut, ze zajtra je 13.teho, Panna Maria Fatimska dala prislub kazdemu, kto sa bude od 12tej do 13tej modlit na urcity umysel, bude vyslysany. Ale treba vydrzat celu hodinu s Pannou Mariou 😵 A Panna Maria svoj slub vzdy dodrzi 🙂 Ja budem v modlite urcite s Vami, so vsetkymi snazilkami, tehulkami a maminkami 😵

marione74
12. jún 2009

🙂 hej? tak to aby som sa aj ja zajtra posnazila 😉

janula.k
12. jún 2009

marione, ked uz zvladas celyyyy ruzenec, tak nezvladnes dva? 😀 zajtra budem mysliet aj na teba 😵

lucetta
12. jún 2009

caute kocky 🙂 kde ste vsetky? raz sa tu zjavim a nikto tu nie je ☹
ako sa mavate? ja popravde docela nanic 😒
mrcha stale nedorazila, a kedze som to v pondelok uz nezvladala, prepadla som DR. na Endo, este ze mala cas, inak by som asi vyrazila dvere 🤐 prisli vysledky z krvi a hodnoty progesteronu v 2 faze cyklu len 0,84 a pri druhom odbere o 3 dni 1,10, podotykam , ze norma je vyse 30 ak bezi ovulka..........som z toho dost nestastna, kazala mi zacat brat dufaston a by som dostala kramy...a po 5 dnoch opat nic. vyslovene som sa pytala, ci nemam zajst na gyndu, ze taketo nieco sa mi jakziv nestalo ale vraj dufaston je to iste ako vyvolavacka. prsia ma bolia ako hovado. v pondelok som to aj napriek tomu, ze som po 4 rokoch zostala realistka, spravila pre istotu test-negativny, ved co som cakala, ze? ale dr. mi brala znovu krv na progesteron aj hcg, pre istotu. vysledky budu bud. tyzden...takze neviem ako a co dalej, fakt..takyto dlhy cyklus som nemala ani vtedy, ked ziadne lieky nebravala.takze ms meska moment. 3 tyzden 😒
ale inak bola dr. zlata, aj napriek mojej vnutornej bojovej nalade.

takze vsetky vas pozdravujem, myslite na mna...pa

marione74
12. jún 2009

ahojky lucettka, dnes som na Teba myslela akurat, ze co je s tebou..
Joj, to ma mrzi ze mas take sarapaty s cyklom 😒
myslim ze aj riska brala duphaston alebo aj viac dievcat, tak hadam zaberie...
Mne cyklus niekedy vynechal nielen 3 tyzdne ale tri mesiace 😖 ked mu zasibalo..
A teraz este na ake vysledky cakate? ako dopadla ta inzulinova rezistencia vtedy? nejak som to missla..

riska
12. jún 2009

pozdravujem všetky smutné a veselé snažilky, tehulky, maminky a ich ratolesti 😵
myslim na vas 😉

skorki
12. jún 2009

Ahojte,

Lucettka, no to je teda fakt dost...uf, tri tyzdne 😕 Inak, je dobre, ze si si spravila ten test, aj ze Ti dr. zobrala krv na HCG. Istota je istota - a zvlast,ked mas taketo priznaky - bolave prsia... Inak, ja by som uz na tu gynekologiu asi aj zasla 😨 sa mi to zda vela...
Smejka, co su vo vzduchu zase virozy? Chudacik maly... ☹ Tak ho za mna pohladkaj, dufam, ze mu je uz lepsie 😉
Marione, a co si pisala v tom polstranovom prispevku? Ved napis...
Riska, kde si? Margi ahoj 😉 .
Janulka, zajtra si dam na dvanastu pripomienku.Inak, ja som si az teraz vsimla, ze mas termin presne na Silvestra. 😀
Violka, no vidiet sfetovane deti...teda nic moc. 😒 Aj ja som raz mala taky zazitok - za bieleho dna v trolejbuse. V ruke zavaraninove sklicko plne lepidla a kolovalo medzi mladymi chalanmi.
Dnes som dostala krasny e-mail s modlitbou od Exuperyho. Bola velmi pekna. Pisal v nej, ze niektore problemy sa riesia neriesenim, len clovek musi vediet spravne cakat. 🙂

Inak od rana nam nejde telka. Mm volal opravara. Je to nejaka vacsia porucha, bude to opravene az v utorok. Takze nas caka romanticky vikend 😀 😀 😀 Inak, ujo si vypytal za opravu 100EUR. To je tak na hranici rozmyslania o novej telke. Inak, dievcata, co su to dnes za vyrobky - nemame ju este ani 4 roky a uz si vyzaduje investiciu 😖

skorki
12. jún 2009

Jej Riska, kym sa ja "vykacam" Ty aj odides.

skorki
12. jún 2009

A ja som uz asi INA, kazdu vetu zacinam slovom "INAK" 😀 😝

viva13
12. jún 2009

Ahoj, máte niekto prosím skúsenosti s MESA TESE, robili to vášmu mužovi? Ako to celé prebieha, nenašiel by sa tu niekto, kto by si somnou o tom popísal mailom?

margarita
12. jún 2009

viva, skusenosti asi nema nikto, ale ak napises IP nasej "lenkove", myslim, ze ona to zvazovala a urcite ma o tom kooooopec info takze skus 😉

inak skorki 🙂 okrem inak pokazeneho televizora sa inak mate ako inak? 😀 😀

lucettka - fakt divne, dobre ze Ti vezme aj hcg, jeden nikdy nevie a negativny test tiez pomaly nic neznamena

vcielka - ja viem, ze este prezijem nejeden infarkt s Kristinkou, len dufam, ze tiez sa casom otukam, ako si pisala...

zdravim aj vsetky ostatne,
dnes som zase bola na mojom detasovanom posobisku u nasich, a zajtra nas caka mega rodinna akcia - 60tka mojho uja (pre risku: to je ten ujo, co trhol na krstinach ten prihovor 😉 😎 ) a ma tam byt cca 56 ludi, cela siroka rodina...tak sa asi neozvem, lebo cele doobedie sa budem poludstovat a vyobliekam aj Kiki, nech je za damu 😉 a cele poobedie je ta akcia, takze si az v nedelu docitam ako sa mate.

riska
12. jún 2009

margi, tak prijemnu oslavu 🙂 vidno, že sme strie, ja idem zajtra na tu svadbu, vieš 😉

skorki, ved pokazený tv ma aj svoje výhody 😀 a nebolo by to lacnejšie v autorizovanom servise?

lucetka, ja sa tiež prihovaram za gynekologa, to podla mna chce vyvolavačku a až potom duphaston (alebo tehu knižku) 🙂

margarita
12. jún 2009

a uz len smutna sprava od Mao: dnes sa jeho stav zhorsil, este stale je nadej, ale pisala, ze dnes musela po prvy krat od neho odist, ako jej bolo tazko 😒 ☹ chuda mao, tak neprestavajme, prosim vas, velmi to teraz vsetci 3 potrebuju. Dakujeeeeem v jej mene 😔

margarita
12. jún 2009

riska, ale Ty si tusim hlasila, ze vas cakaju az 2 svadby v najblizsej dobe a ja uz dalsieho uja, co ma 60tku nemam 😠 no ale zase som pozvana na klobaskovu party spoluziackinho rocneho syna 😀 ale to sa so svadbou neda velmi porovnavat 😀 hoci, ked rocne deti lezu na Partizanskej luke do pahreby, sranda by to nepochybne bola 😉

prihovaram sa lucettke za tu tehu knizku 😉

riska
12. jún 2009

ach, chuda mao... musi to byť hrozne, myslime na nich 😔

marg, nevadi, ani sa nezdaš a budeš mať 60 ty 😀 😝

margarita
12. jún 2009

to je ako preklep, dufam, ze sa "neNAzdam", vsak stria moja? 😀
lebo len tak mimochodom, sme rovesnicky,a ani Ty sa nezdas na 60 😎

bruuuu noc a prijemnu zabavu na svadbe. potom napis, ci povedali !ano! 😀 to mna na svadbach vzdy zaujima najviac 😵

marione74
12. jún 2009

chudatentko ten mao a jeho rodicia, ked to je take smutne taketo pribehy ☹

margi, inak ani sa nedivim, ze kristinka sa obratila, ved aj ked ste boli u nas kebyze jej nezavadzia celo gauca, tak by sa tu tocila
😉 urcite by som nepovedala ze kiki ma nejaky problemik 😉

riska a kedy ides trsat prvy krat? 😉

skorki, som ti predtym pisala, ze to ta obdivujem ze si odmietla taku lakavu sluzobku, to ja by som koli tomu asi posunula dovo 😅, som si vzdy rada uzila lietanie, hlavne za firemne prasule 😎
Ale zase ked uz mate potom v plane aj tu laparku... a neboj ten clostyl mozes nasadit aj potom hockedy, ten Ti neutecie... a hovori sa ze po laparke su aj vacsie sance 😉
Mne len vrtaju v hlave tie Tvoje myomy, do kelu nemozu ich vybrat alebo nieco s nimi urobit?

marione74
12. jún 2009

zvlast ked su v takej blbej polohe ze jeden tlaci zdola a druhy zhora?

marione74
12. jún 2009

kazdopadne skorki - ta laparka Vas posunie zase velky krok dalej, budes vediet ako to vyzera zvnutra, skratka budes si na cistom... ja ked sa nato spatne pozeram, tiez som ju nemala odkladat roky ale mala som ist hned ked sa rok nedarilo, kedy Ti to zhruba vychadza? neboj zvladnes to, budeme na Teba silno mysliet.
A nie je to vobec az take hrozne, tak si potom urcite nedaj zkazit strachom dovolenku.

pahu
12. jún 2009

Ahojte pipinky 😀 Idem Vas trochu pocitat 😉

riska
12. jún 2009

jeeej, pahu, ako sa mas? 😀

pahu
12. jún 2009

Ach jooo. Ahojky Riska, stale rovnako.. 😀 Až na to, že mením robotku... Šéf sa mi tak trochu zbláznil a premiestnil ma aj s PC na recepciu, recepčnú dal na inú prácu, takže mám kopec roboty a on si myslí, že ma povýšil... Tak idem inam, ale v rámci firmy 😉

Vy máte čo nové?

riska
12. jún 2009

aspon mas zmenu 😎

u nas v temičke sa štastne tehulkuje, snažilkuje alebo stresuje a depkuje... čiže všetko po starom 😀

pahu
12. jún 2009

😀 Teším sa z tehuliek,... A kto je MAO? Poznala som ju? Budem na nich mysliet.... ☹

A ty si co z tvojej ponuky v sucasnosti? 🙂

pahu
12. jún 2009

Riska, dobru nocku, mm ma vola spinkat a je fakt, ze som strasne unavena, tak si ta precitam az zajtra 😉 Cmuk a tesim sa kedy Vas zase uvidim.. Uz sa mi podarilo prekonat ten smutok z druheho neuspechu 😉