Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

riska
12. jún 2009

dobru, ja už tiež vypinam PC... tešim sa z teba a s tebou 😉

riska
13. jún 2009

babulky, krasny vikend všetkým 🙂 ja sa teda odpájam, kedže sa idem chystať na svadbu a zajtra, ked dospím, prídem pozrieť, čo ste popisali 🙂 😵

skorki
13. jún 2009

Ahojte babulky,

Kde ste vsetky? Riska na svadbe, Margi na oslave...
Tak sa rano ozvite, ako to vsetko dopadlo 😉
Pahuuuu, vitaj, davno som Ta tu nevidela. Co mas nove? To je dobre, ze ten smutok je uz prec. 😉
Mna chytila mania - a uz pomaly chystam veci na dovolenku. Ja viem, ze su to este dva tyzdne - normalne sa balime den pred odchodom, ale mame tak domixovany program, ze tusim vynesieme polovicu bytu. 😀 Caka nas behom dvoch tyzdnov svadba, potom na druhy den oslava mm tridsiatky, hned po nej tyzden Tatry, z nich cestujeme do kupelov, potom ku kolegyni na chatu - a to vsetko na jeden sup, takze musime zbalit aj oblek aj turisticke topanky. Ale sa vytesujem. Len dufam, ze v Tatrach nam vyjde pocasie. Je to prvykrat, co ideme na letnu dovolenku a ja musim balit aj ciapku a rukavice 😀 😀 😀.
Tak idem si ja dalej upratovat - je to u nas ako po vybuchu.
Objavila som pred par tyzdnami krasne CD cka v novinovych stankoch. Je to narozpravana Biblia - Stary zakon. Velmi pekne. "Zobudila" som sa ale neskoro, takze som zacala piatou castou /tie styri predchadzajuce sa mi uz nepodarilo zohnat/. Je to naozaj krasne. Pravdu povediac, Stary zakon som moc necitala, tak mi to pride take pekne a v niektorych castiach uplne nove. MM sa uci, ja "triedim" dovolenkove veci a pocuvam 🙂

Paaaaaaaaaaaa

riska
14. jún 2009

ahojte 😵
to tu skoro nikto nebol? 😖

no ja som už dospala, svadba bola super, dobre sme sa zasa odreagovali a napapali 😀

skorki, obdivujem, že bališ takto dopredu... ja vždy pobehujem po byte v den odchodu a stresujem, čo zabudnem 😎 a kam idete do kúpelov?

margarita
14. jún 2009

ja len hlasim, ze oslava vcera dopadla dobre, sme si ju celkom uzili 😀 cela siroka rodina - fajn, ze sa stretavame aj na takychto pozitivnych oslavach, nedavno babkina 80tka, teraz ujova 60tka, buduci rok ma moj tato 60...

a dnes sme vyuzili pekne pocasie a sli do prirody, vratili sme sa az teraz.

pahuuuu, dobre ze si sa zase ukazala 😉 Mao nepoznas, je to jedna baba z Trombofiliek, co teraz porodila chlapceka v 24tt, bojuje v inkubatore, tak sa aj za neho modlime, nech to zvladnu 😉

skorki - vy to teda budete mat akcne, normalne dovolenkova a akciova "snura" 😀 z akcie na akciu.Tak si to hlavne uzite a nezabudni nic zbalit 😎

zajtra som zase cez den off, takze pridem vas az vecer skontrolovat co ste tu vystrajali 😵

riska
14. jún 2009

ahoooj, stria 😀
sleduješ to? my dve žúrujeme a tu mrtvo 😀 😠
aj ja budem zajtra off až do večera 😔

margarita
14. jún 2009

no prave 😎 - ostatne mozno zuruju tiez, len sa nepochvalia 🙂
a co mate klasifikacnu poradu??? 😀

riska
14. jún 2009

ešte horšie ☹ zrš 😕

riska
14. jún 2009

a ty kde ideš? zasa po doktoroch?

skorki
14. jún 2009

AHojte,

No tu je tento vikend tichucko.To asi preto, ze MK trosku strajkoval - teda aspon u nas.
Riska, som rada, ze sa svadba vydarila. Nedas nejake foto?
Co sa balenia tyka - bolo to odo mna asi dost kontraproduktivne. MM dnes hladal svoje kratasy. Samozrejme boli uz nachystane na kopke pracovne nazvanej "Tatry" a najhorsie bolo, ze som ich nevedela najst ani ja 😀 😀 😀
Tak paaa, a ozvite sa 😉

margarita
14. jún 2009

a priatelia skoly tam uz nechodia? 😀
no tak pevne nervy Ti zelam, to je taka zabavna akcia 😉

riska
14. jún 2009

jeeej, skorki 🙂 ale ved ja som nebola nevesta 😀

margi - žiadni priatelia 😎 nechceš prísť?

margarita
14. jún 2009

presne tak, my mame zajtra to velke ockovanie, ja uz placem teraz 😉 , Kiki bude asi az zajtra, chuda moje ☹

skorki, na mna nemas 😀 ja som minuly rok tak dobre zabalila nase 4 vianocne ozdoby 😀 v nasom maxi jednoizbaku, ze som ich tieto Vianoce vobec nevedela najst a som to aj vzdala. snad ich najdem aspon pri stahovani - az raz dozijem aj toho 😉

papa, ja uz mam vecerny sportovy program - cvicenie a kupanie 🙂
tak pekny a uspesny pondelok vsetkym, zvlast tym pracujucim 😵

skorki
14. jún 2009

Riska, ...co len nevesty mozu mat fotky zo svadby? 😉
Margi ahoooj 😉

riska
14. jún 2009

margi, tak sa držte a potom ako bolestne zober kiki na zmrzlinu, dobre? 😀 🙂 😵

skorki, presne pre taketo veci odmietam baliť dopredu 😉

monika99
14. jún 2009

Ahojte babenky,
mejako to tu flakam. ale to nejako je stale roboty a vybavovaciek.
Bola som toho 11 u doktorky a vravela ze folikul je primerany 11 DC mal 10 mm a druhy 3 mm. Takze jeden tam dol taky dominantny. Vravela ze v nedelu cize dnes to mame skusat cize 14DC. Vcera vecer a aj vnoci som mala take bolesti pr vajecniku a dnes rano uz nic. Tak mam taky pocit ze sme to prepasli. Co myslite? Ved do dna tak 2 mm porastie to nemohol sa uvolnit taky maly alebo zeby tak rychle vyrastol. Uz som s toho salena, uvideme 28 ze ci s konecne podarilo.
A predpisala mi aj take tabletky homeopatika SEDATIF PC ze nasadila ich uz niekolkym pacientkam a uz 5 otehotneli. Sluzi na samo obnovenie organizmu a vravela ze ma to kus skludni lebo vidi ze velmi chcem babo a tak si blokujem ovulku. Beriem 4 do dna tak uvidim co ci to zaberie.
Neviete nahodou ako dlho trva kym sa dostane spermijka do vajickovodu?
majte sa kocky papap 🙂

smejka
autor
15. jún 2009

ahojte 🙂
kde ste vsetky?
ako sa mate?
nejake novinky?
ja dnes po nocnej....a nic nove 😖

smejka
autor
15. jún 2009

ako margaritka ste dopadli na ockovani? ,...pofukaj kristinke i za nas bolenko 😔
riska rodicko?....to musi byt fuska 😖 ...ako sa mas svadobnica nasa?
skorki jeej kolko akcii.....trosku ti v dobrom zavidim 😉 ....po tolkych akciach uz musi prist nieco ine.....co taky oddych na MD? 🙂
pozdravujem vsetky a piste 😵

skorki
15. jún 2009

Ahojte, tu je to tusim zo dna na den tichsie 😨 Kde ste, babenky?

U nas nic nove, akurat hlasim opraveny televizor 😀 - dokonca v jednodnovom predstihu.
Pa a krasny vecer 😉

riska
15. jún 2009

aj ja prajem krasny večer, len vam hlasim, že som prežila, hoci chvilami to bolo huste 😕
tak zajtra 😉

margarita
15. jún 2009

monika - zivotnost vajicka je cca 24 hod. a za tu dobu si ho spermijky musia najst 😀 podla mna to trva par hodin, zalezi aj od ich rychlosti a pohyblivosti 😉

smejka - ako to vyzera s Tvojim porodom? 😉

riska - neviem preco, ale ked som dnes na Teba myslela, ze chuda riska ma rodicko, pojde do "jamy levovej" 😀 vzdy mi napadol ten hlod od Lasicu a Satinskeho z jednej hry, kde ucitel vravi: Dones slaninu, dones vajcia, nebude dvojka z mravov... 😎 Ty si take nemala dnes? 😀 😀 vecne dary a obalky a ine 😵

hlasim, ze dnes zmrzlina nebola, kedze ani ockovanie nakoniec zase este nebolo 😀 dr nam to zase posunula o 3 tyzdne ako posledne. 😉 podozrievam Kristinku, ze si schvalne pestuje ten vpich po ockovani proti TBC a podla pediatricky, kym sa to uplne nevstrebe, nemoze dostat dalsiu injekciu...a ja som sa uz dva razy psychicky pripravila na jej horucku a plac - a opat sme odchadzali vysmiate od doktorky, ze ako sme ju prekabatili 😵
toz tak 🙂

marione74
15. jún 2009

jooj margi, mas to tazke 😒 a to bude mat potom horucku chudatenko? 😕

skorki, sa tesim ze mas taky nabity program, vidim ze si to uzivas, tak sa vytesuj dalej, verim ze prides oddychnuta a zrelaxovana.
smejka, ako matusko, uz je zdravy?
riska no ako na rodicku? zastupy rodicov co sa pytaju deciek co maju znamky na 4, ze ci by sa nedalo na dvojku? 😠
Ale vydrz, uz to mas len za dva tyzdne 🙂
A za dva mesiace uz budes snazilka 😀

marione74
15. jún 2009

Nie ze by si teraz nebola, ale to uz budes cca stimulovat na ivf-ko 😉

Dievcata, dnes je pondelok, tak som myslela o 22.00 na Vas vsetky 😉

marione74
15. jún 2009

😠 Hm prave pozeram, ze uz je utorok, uz mi mal nabehnut 16tt!!!
Tak. A takto ja tlacim den za dnom tyzden za tyzdnom... ako keby mi pomohlo ze stale na to myslim a ratam... uz mi aj Jezis a par krat aj Maria povedali na modlitbe, ze sa mam uvolnit, ze ony su nad tym, nepomoze mi kazdy den tlacit nech uz prejde nech uz mam blizsie k porodu... 😖

Hm, asi zahodim kalendar 😀

marione74
15. jún 2009

Alebo sa musim posnazit sa nesustredit tak na to ze som tehula, len ako?
😠 Ok, idem spat, dobru noc vsetkym 🙂

lenkove
16. jún 2009

Ahojte

tak ja som spat z vikendu.. ako vidim, nase tehule su stale v tehulkovskych starostiach, mamicky v mamickovskych a snazilky v snazilkovskych 🙂 to je dobre 🙂
inak, ja som sa vcera vratila z tej "dovolenky", pisem to v uvodzovkach, lebo som utahana ako kon.. Dost ma vytocilo, ze niektori ludia si chatu pomylili s dovolenkou all inclusive a dobreze im netrebalo rit utierat 😠 😠 bola to sice uplna mensina (jedna pipina) ale nastvala ma za desiatich 😠 kurnik 😠 ked je niekto baba a nielenze nepomoze s varenim, este jej treba vsetko podat a taniere sa podla nej davaju do umyvacky same 😠 ja som mozno divna a trapna ale stvalo ma to 😀
inak bolo dobre, moje krsniatko som dokazala aj upokojit, ale poviem vam byt mamou to je riadny stres 🙂 teda taky aky si vyrobis 😀 prisli k nam na par hodin manzelov kolega s detmi a ti mali uplne iny pristup ako moja stia. Ich maly u mna nariekal a oni nevyskakovali hned a netahali mi ho z ruk.. dokonca som ho mohla aj sama prebalit (jeho starsia sestricka mi cely cas hudla pritom do ucha, ze to neviem 😀 ) tak mi manzelka kolegu s trojrocnym dietatom a trojmesacnym dietatom, lieciaca sa po zapale priedusiek prisla viacej uvolenena a v pohode ako moja stria so sestrocnym a polrocnym dietatom 😎 fakt je to o pristupe, tak si dajme pozor aby sme sa neumamickovali, ked uz nimi budeme.. a ako sme sa zhodli s manzelom po vikende, mat deti mozno nie je az taky dobry napad 😀
ak si spominate, pisala som o mojej babke, co je v nemocnici.. v sobotu v noci ju operovali babka nesuhlasila, bala sa ze sa nepreberie z narkozy (pri predoslej operacii jej to povedali).. ma 80 rokov a nizky tlak.. nastastie sa prebrala, zobrali jej pri operacii kus creva, teraz bude mat vyvod.. davaju jej cez hadicku v nose lieky a infuzie.. modlime sa aby prezila a aby sa vyliecila.. aj ked v tomto veku, co si budeme nahovarat.. a ja citim taku hroznu zlost a bezmocnost.. bojim sa o nu, bojim sa zivota bez nej.. som agresivna ako roj lesnych vciel.. najhorsie je, ze ani keby som sa hned rozbehla domov, tak ma k nej nepustia, je na JIS-ke.. v prvy julovy tyzden mame naplanovanu tu psycholu,tak pojdem vtedy domov.. ak si spomeniete, pomodlite sa za nu.. dakujem vam..
tak som sa vam vyzalovala, idem pracovat!
pekny den vsetkym... 🙂

marione74
16. jún 2009

lenka, budeme mysliet na Tvoju babku, ono ma clovek taky pocit bezmocnosti ked jeho blizky trpi a Ty nemozes nic robit ... iba cakat ako sa to vyvinie 😖
Dufam ze sa babicka z toho dostane a este si s Vami par rockov pozije..

pahu
16. jún 2009

Lenkove 😀
Počuj, manželov deduško má 83, pred pol rokom mu prasklo hrubé črevo, časť mu zobrali... Keď bol na JISke, musel si vytrhnúť z brucha kateter, lebo sestrička za ním nebola v noci celé 4 hodiny, jemu sa ucpal a bál sa že mu praskne močový mechúr. Moč mu vytiekol do brušnej dutiny... Infekcia... Ale BOH stál pri ňom, dedko má síce vývod, ale je fit 😀 Jeden doktor mu radí vrátiť črievko tam kam má a druhý ho odhovára, že na čo, však takto sa nemusí báť ísť aj na dlhšiu prechádzku a nemusí sa báť že sa pototo 😵 Verím, že aj babka to zvládne, oni sú ináč odolní ako my, neboj 😀
Ale samozrejme, modlitba bude 😉

janula.k
16. jún 2009

Ahojte 😵
nejak nemam cas chodit na kona. Dnes som bola konecne u kadernicky, lebo uz sa na mna nedalo pozerat 😀 a este, stala sa mi taka vec, ze mi zhorel hrniec, ked som robila karfiol na pare....ten smrad co tu bol sa bude vetrat este pol roka.
Pahulienka ahoj rada ta vidim po dlhej dobe 🙂 ako sa ma havino? 😵
Marione ty co tu ponocujes 😀 a neboj, aj ja tlacim tie dni, ale akosi sa im nechce 😠
Lenka, babicka je isto silna zena, mate to v rodine...zvladne to neboj. 😉
pozdravujem vsetky ostatne 😵 😵 😵

pahu
16. jún 2009

Janulka 😀 Cmuky cmuk 😉
Ja sa mám fajn, havinko aj manžel tiež 😀 Momentálne nič neriešime, len kam vypadneme na dofču 😀