Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

riska
17. apr 2009

kaki, takže náááádych, výýýýdych 😉

inak sa mi čosi marí, že ak ma žena dvojičky, aj tak ma iba jeden rodičovský prispevok 😲

smejka
autor
17. apr 2009

🙂
takze v stredu mate stretko?
margaritka veru treba vyuzit prilezitost na spanok.....nech babka kocikuje a ty si schrupni...ved nie je nad spokojnu a vysmiatu maminu 😉
zajtra na mna myslite...rano mam skusku....je to sice taka "svata" skuska....no nie zdaleka jednoducha 😝....myslim si ze v hlave mam mixer 😠 🤐

kaki
17. apr 2009

Smejka aj riska klobúk dole pred vašimi študentskými úspechni... Mne by sa už nechcelo ☹
Nech sa Vám darí so skúškami 🙂

danka24
17. apr 2009

smejka zajtra to zvladnes .. proste si A 😉

smejka
autor
17. apr 2009

kaki danka vdaka....no vidim zajtra v tom ine pismenko 😝 🙂
kde ste vsetky?
mam trosku dobru spravu od nas....zajtra mame poobede osobne stretnutie s panou z usmevu a verim ze sa nieco pohne a pomoze nam zabojovat o jedno 4 mesacne dievcatko 🙂

riska
17. apr 2009

smejka, tu sme 😉
jeeeej, tu je supeer, velmi držím všetky palce 🙂 zajtra mas dobrý den, najprv úspešná skúška a potom velkaa nadej 😵
tak že pani srdečne pozdravujeme 😵

smejka
autor
17. apr 2009

no verim ze s dievcatkom to bude nadejne...uvidime ako bude spolupracovat DD 😝 ....ak bude ochota tak i tak to bude trosku dlha cesta.....no nastastie dievcatko je momentalne v dobrych rukach a nie v DD

margarita
17. apr 2009

smejka- drzime palce na vsetko, co Ta zajtra caka 😉

ja som vyuzila okamih, kedy prestalo prsat a vytrielila som von aj s kocikom a so svokrou 🙂 ktora sa ku mne vonku pridala...a taka pekna podvecerna prechadzka z toho bola...vsade ludia s narcismi, no riska bola teda dnes aktivna 😉

riska, neviem ako je to s tym prispevkom, tusim ze prispevok je len jeden aj pre dvojky, ale je tam nejaky "priplatok k prispevku" 😉 a ten je pre dvojky vyssi. ale rozhodne sa Ti dvojicky nerataju do dochodku ako 2 deti, ale len akoby jedno 🙄 lebo ved porod to je len jeden 😀 co je dost nefer...teda ak to uz nezmenili, ale bolo to tak. Myslim ale, ze kazdej zene je to sum a fuk, len je to dalsia socialna nespravodlivost, lebo roboty a starosti mas dvojmo a stat na Teba zvysoka ... kasle 😀

riska
17. apr 2009

no ved toto 😉 myslim, že naša prezidentka by s tým mala niečo robiť 😎
dufam, že aj kristinka dostala narcis...my sme davali mamičkám a aj detičkám po jednom 😵

smejka
autor
17. apr 2009

riska a nebola si ty dnes nahodou aj u nas na dedine ked nase dieta prislo s narciskom? 🙂
margaritka ked je poprsane moze tam byt fajn vzduch....to mam rada 🙂

riska
17. apr 2009

smejka, nie, nemožem byť všade 😀 ale ja ti slubujem, že my sa raz stretneme a ja ti ten narcis dam, ok?

smejka
autor
17. apr 2009

sa tesim 🙂 velmiiiii no dones i pre ten moj terajsi a buduce zazraky 😉 ....a dufam ze ty tiez uz nebudes osamotena 😵

margarita
17. apr 2009

Kristinka nic nedostala, uz ste asi dorozdavali ☹ no co uz, snad zaspi aj bez toho, chuda male 😀 uz drichme, ale plakala odusu, a ja ze ju boli brusko a to ona z lutosti, ze narcis nedostala, ja tapa 😎 😀 😉

ano smejka, presne taky fajn vzduch bol, tiez to zboznujem 😉

margarita
17. apr 2009

no margaritiak uz dorazil, tak ideme vikendovat 😉 zatial papa

smejka
autor
17. apr 2009

riska utekaj s tym narcisom ku krstniatku 😎

riska
17. apr 2009

smejka, my ked sa stretneme, to bude ina masovka 😀
chudatko, maličke, ona ma už od malička vyvinute silne socialne citenie 🙂

riska
17. apr 2009

margi, papa, pekný víkendíík 😵

riska
17. apr 2009

ja sa hadam tiež poberiem, idem trocha upratať, kedže zajtra doobeda doma nebudem a poobede sa mi nebude chcieť, ako sa poznam 😀

smejka
autor
17. apr 2009

no utekaj...ja tiez koncim pauzu a idem este citat si 😝
pekne skolske dopoludnie...prezi to tam 🙂
margaritka obcas kukni cez vikend 🙂
ostatnym pekny vikend....ja v nedelu pracujem 🤐

violoncielka
18. apr 2009

smejka drzim velmi palce a modlim sa za vas 😵

skorki
18. apr 2009

Ahojte babulky,

Studentka Smejka - drz sa dnes!!!
Vonku to vyzera na krasny den, tak sa idem trochu prevetrat. Dnes som opat slamena vdova. MM ma skolenie, v juni ho cakaju skusky danoveho poradcu, tak sa uz teraz za neho bojim.
Violka, myslim, na Tvojich 6 bojovnikov a drzim palce.
A uz teraz sa tesim na stredu...
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

smejka
autor
18. apr 2009

ahojte 🙂
nikde nik 😕
co porabate?
violka skorki dakujem 🙂 ...aj ostatnym VS...skuska dopadla dla mna celkom dobre...uvidime co pocie autorita na to 🙂 ....no myslim ze som presla asi
hned som si potom pokopkala v zahradke....to bol relax po tolkych dnoch 😵
stretko s tetou z usmevu nedopadlo tak ako sme cakali....v podstate sme sa nic nedozvedeli kedze pani nemala velmi casu lebo bolo pred koncertom deti z dd ☹
no budem musiet ich nadalej bombardovat mojimi telefonatmi 😖

smejka
autor
18. apr 2009

pocie 😀 =povie 🙂

riska
18. apr 2009

smejka, ty šikovnica naša 😀
len ich pekne otravuj, vyvolavaj, ked ta vyhodia dvermi, vrať sa oknom... ich to potom prestane baviť a radšej ti nejaké dieťaťko rýchlo posunu 😀
ja som uplne grogy, držala nas tam až do pol druhej, škoda takeho pekneho dna 😲

margarita
18. apr 2009

smejka, gratulujem ku skuske. mrzi ma, ze ta teta nemala na vas dost casu, ale niekedy prvy dojem je zly a druhy uz lepsi...tak sa nenechaj tym ovplyvnit, verim, ze dalsie stretnutie bude aspon pre Teba na pocit prijemnejsie a snad aj plodnejsie 😉

stria, chuda moje, takto studovat po vikendoch. ale ved Ti to uz za chvilu konci, a potom si uzijes aj volna 😵

ja som dnes aj zehlila aj upratovala aj spala...este sa hotujem zase cvicit, no neviem, neviem...ci sa mi chce 😀

margarita
18. apr 2009

skorki - a kdeze si sa vetrala??? 😀

vcielka - drzime palce Tebe, myslime na vas moc moc moc 😉

violoncielka
19. apr 2009

Dakujeme Margi,potrebujeme to moc a moc a moc 😵 .Aj ja si myslim ze 6 je dobry pocet.Mm povedal,ze aj konfekcie vajicok v obchodaku je 6 alebo 10.Minule sme kupili 10 a teraz 6.Hlavne ze omeleta bude skvela 😵
Prajem vam krasnu nedelu,my utekame do Udine,do krasneho mesta a spojime to aj s zitocnym tj.navsteva centra a skontrolovanie stavu 6 stich trpaslikov.
Smejka gratulujem 🙂 a Riska aj ty si usilovnica 😵

riska
19. apr 2009

violka, potom sa ozvi, ako si dopadla a kedy bude OPU 🙂 aj ja na teba silno myslím 😵

kraasnu nedelu všetkým 🙂

margarita
19. apr 2009

violka - pravdu mas, ale inak u nas su aj kartony vajicok po 30, pamatas? 😉 ale naozaj ide hlavne o tu omeletu
😵 nech sa podari a je chutnucka.

vidno ze je vonku pekne, lebo sme zapadli hlboko na 2.stranu.
Piste piste co ma kto nove, a ako ste vikendovali.
Riska, smejka, zehlenie bolo? 😀 ja som si vyzehlila uz vcera a dnes poobede prisli k nam kamosky z vysky a aj sme sli s nimi von na prechadzku, fajne bolo 🙂

riska
19. apr 2009

margi, žehlenie bude 😠 ja som dnes ešte trocha písala prácu, potom kostol a už je večer...tento víkend rýchlo zbehol 😖 ale zasa ma čaka prijemný týžden (aspon jeho stred) 😵