Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

margarita
23. apr 2009

lucetta, a kedy budu vysledky z toho cukru?

sledujem tu novu modlitbovu retaz, len nejako sa nechytam, ze co sa to mam modlit? pridelte mi, co je volne 😵

lucetta
23. apr 2009

margi, mali by byt o 10 dni. takce cakaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 😎

lenkove
23. apr 2009

Margi, jeden desiatok ruzenca.. ale speci ruzenec k Duchu Svatemu, tvoje tajomstvo je c. 7 🙂
Kazdy den do Turic za ovocie SV. Ducha v nas, a za pozehnany zivot a zdravie nasich deticiek, speci Matusik 🙂 Smejka pridava umysel za prezivanie radosti. Kto chce, nech si prida to co mu chyba tiez /a dopise sem k nam.. nech mu pomozeme 🙂/

1. Jezis, ktory nam zoslal Ducha Svateho SMEJKA
2. Jezis, ktoreho prosime, aby svojim Duchom posilnoval nasu vieru, nadej, lasku TARINKA
3. Jezis, ktoreho prosime o dar mudrosti, aby sme rozpoznali prave zivotne hodnoty. SUZZIKA
4. Jezis, ktoreho prosime o dar rozumu, aby sme Bozim pravdam spravne rozumeli. LENKOVE
5. Jezis, ktoreho prosime o dar rady, aby sme sa v spletitych situaciach zivota spravne rozhodovali. INDZES
6. Jezis, ktoreho prosime o dar sily, aby sme mali odvahu vykonat co od nas Boh ziada. KAKI
7. Jezis, ktoreho prosime o dar poznania, aby nas stvorene veci viedli k poznaniu ich Stvoritela, nasho najvyssieho Pana MARGARITA
8. Jezis, ktoreho prosime o dar zboznosti, aby sme sa modlili radi, uprimne a s doverou.
9. Jezis, ktoreho prosime o dar bazne pred Panom, aby sme si vazili vieru a posvacujucu milost a nebali sa nicoho okrem hriechu.
10. Jezis, o ktorom chceme v sile Ducha Svateho vydavat svedectvo...

lenkove
23. apr 2009

Luceta
ahooj ty si tu dlho nebola.. tak cakame na dalsie vysledky.. fuj, sladka voda!

Kaki,
pekne vysledky.. laparku date, ked sa na to budete citit, hadam ju ani nebude treba, lebo budete tehotni 🙂

Indzes,
dakujeme ze si zasla, aj ked ti nie je dobre.. drzkaj sa.. 🙂

Mojim znamym sa vcera v noci narodil syncek, Lukasko 🙂 uz som poslala jeho fotku mojmu krsniatku, ci ho nechce za frajera 😀 to su krasne a radostne veci, vsak? a tak ma potesilo, ked som hodila ocko do grafom BT a tam toooolko tehuliek 🙂

lenkove
23. apr 2009

Danuska
a ako UTZ?

skorki
23. apr 2009

Babulky, zdravim, mna dajte na 8. Pekne, pekne... 🙂 🙂 🙂

skorki
23. apr 2009

Leni, krasne si to vymyslela 🙂 🙂 🙂

marione74
23. apr 2009

dievcata a tento ruzenec nahradza ten co sme sa dohodli minule? Ak je to desiatok cislo 2, tak ja sa zatial nepridam, ja mam niekedy co robit, aby som zvladla jeden desiatok denne 🙄
Ale v tom co mam tak hlavny umyslel bola smejka a matusko a potom aj vy vsetky, tento je za co?

Lucettka, tak sme zvedave na Tvoje vysledky, som myslela ze budu hned 😒
Danka kde si? ako utz?
Skorki, pregnyl pichnuty? myslim na Vas...
Margi, posli pusu kuriatku 🙂
riska kde si dnes, nejde net?
kaki, jasne ak to tak citis, tak pockaj s laparkou, dufam, ze sa to podari coskoro, ale ide o to ze laparka je diagnosticka operacia, takze skor taka prieskumna. Ak samozrejme nepodpises, ze ak tam nieco uvidia, co treba napravit, ze mozu... napr. mojej kamoske odfaklili vajcovod. A dobre urobili, lebo bol upchaty a o rok museli aj druhy, lebo jej zapal vzdy otravil embryjko, aj po ivf.

No ved uvidis, kiez by si nemusela ist, ale naozaj sa to v pohode da prezit. o tyzden si uplne fit, aj skor. moja sesterka bola o 4 dni na cykloture 😉 ale ona je taky extem 😀

marione74
23. apr 2009

Violka kde si ako dopadol odber vajok? Violka nam asi este spinka po narkoze 😉

riska
23. apr 2009

ahojte, konečne som doma z roboty 😉
dnes ste toho popisali, začnem si vas čitať, vidim, že sa zasa čosi rozdeluje, tak aj ja sa hlasim do radu 🙂 len mi potom vysvetlite čo a ako 😉

lenkove
23. apr 2009

Marione,
ano, tento nahradza tie denne za Matuska.. 🙂 Teraz ideme zabrat aj za nas 🙂 len do Zoslania Ducha, to zvladneme!!! 🙂 😵 aj ja som mala dost.. verim ti.. pridas sa. ked budes citit ze zvladas 🙂 napr. ked budes na PN doma s malickymi v brusku 🙂

Skori, dakujem 😵 to nie ja, to ta Novena k Sv. Duchu, co som vcera zacala..
opakujem sa: jeden desiatok ruzenca.. ale speci ruzenec k Duchu Svatemu. Nahradza kazdodenne ruzence, pondelkove desiatky ostavaju..
Kazdy den do Turic za ovocie SV. Ducha v nas, a za pozehnany zivot a zdravie nasich deticiek, speci Matusik 🙂 Smejka pridava umysel za prezivanie radosti. Kto chce, nech si prida to co mu chyba tiez /a dopise sem k nam.. nech mu pomozeme 🙂/

1. Jezis, ktory nam zoslal Ducha Svateho SMEJKA
2. Jezis, ktoreho prosime, aby svojim Duchom posilnoval nasu vieru, nadej, lasku TARINKA
3. Jezis, ktoreho prosime o dar mudrosti, aby sme rozpoznali prave zivotne hodnoty. SUZZIKA
4. Jezis, ktoreho prosime o dar rozumu, aby sme Bozim pravdam spravne rozumeli. LENKOVE
5. Jezis, ktoreho prosime o dar rady, aby sme sa v spletitych situaciach zivota spravne rozhodovali. INDZES
6. Jezis, ktoreho prosime o dar sily, aby sme mali odvahu vykonat co od nas Boh ziada. KAKI
7. Jezis, ktoreho prosime o dar poznania, aby nas stvorene veci viedli k poznaniu ich Stvoritela, nasho najvyssieho Pana MARGARITA
8. Jezis, ktoreho prosime o dar zboznosti, aby sme sa modlili radi, uprimne a s doverou. SKORKI
9. Jezis, ktoreho prosime o dar bazne pred Panom, aby sme si vazili vieru a posvacujucu milost a nebali sa nicoho okrem hriechu.
10. Jezis, o ktorom chceme v sile Ducha Svateho vydavat svedectvo...

lenkove
23. apr 2009

Riska ahoooooooooooj 🙂

vitis, Tarinka, si sa bala, ze si to nerozdelime 🙂 a to tu ide na dracku 😀 a este kolko vymodliviek chyba 🙂

marione74
23. apr 2009

ok lenka , tak ja si necham ten co mam, aj tak pri nom, ak stiham, vzdy myslim na nas vsetky ale vzdy si spomeniem na smejku a matuska, a hrozne sa tesim, ze tieto nase modlitby boli vyslysane 🙂

lenkove
23. apr 2009

Marione

ja tak brojim za novy ruzenec, lebo som predtym mala dva desiatky 😀 ale ja sa tie uz nebudem modlievat, je to ok? 😕 😅

riska
23. apr 2009

leni, takže ja som č. 9, o.k. boss? 😉

marione74
23. apr 2009

leni, ciste teoreticky je mi jedno ci sa modlim novy alebo stary, tak ma napis na tu desinku, ta sa mi paci o tom svedectve 🙂 , to vies ja stary konzervativec, tazko prijmam akekolvek zmeny

lenkove
23. apr 2009

Marione,

😀

lenkove
23. apr 2009

Kazdy den do Turic za ovocie SV. Ducha v nas, a za pozehnany zivot a zdravie nasich deticiek, speci Matusik 🙂 Smejka pridava umysel za prezivanie radosti. Kto chce, nech si prida to co mu chyba tiez /a dopise sem k nam.. nech mu pomozeme 🙂/

1. Jezis, ktory nam zoslal Ducha Svateho SMEJKA
2. Jezis, ktoreho prosime, aby svojim Duchom posilnoval nasu vieru, nadej, lasku TARINKA
3. Jezis, ktoreho prosime o dar mudrosti, aby sme rozpoznali prave zivotne hodnoty. SUZZIKA
4. Jezis, ktoreho prosime o dar rozumu, aby sme Bozim pravdam spravne rozumeli. LENKOVE
5. Jezis, ktoreho prosime o dar rady, aby sme sa v spletitych situaciach zivota spravne rozhodovali. INDZES
6. Jezis, ktoreho prosime o dar sily, aby sme mali odvahu vykonat co od nas Boh ziada. KAKI
7. Jezis, ktoreho prosime o dar poznania, aby nas stvorene veci viedli k poznaniu ich Stvoritela, nasho najvyssieho Pana MARGARITA
8. Jezis, ktoreho prosime o dar zboznosti, aby sme sa modlili radi, uprimne a s doverou. SKORKI
9. Jezis, ktoreho prosime o dar bazne pred Panom, aby sme si vazili vieru a posvacujucu milost a nebali sa nicoho okrem hriechu. RISKA
10. Jezis, o ktorom chceme v sile Ducha Svateho vydavat svedectvo... MARIONE

😵 cakam na ordinaciu 😵

tarinka333
23. apr 2009

pridavam umysel za naplnenie materinskej tuzby po zdravom a zivom babatku (aby si ziadna mamicka nemusela vytrpiet to, co ja ☹ )

tarinka333
23. apr 2009

Kazdy den do Turic za ovocie SV. Ducha v nas, a za pozehnany zivot a zdravie nasich deticiek, speci Matusik 🙂 Smejka pridava umysel za prezivanie radosti, Tarinka pridava umysel za naplnenie materinskej tuzby po zivom a zdravom dietatku. Kto chce, nech si prida to co mu chyba tiez /a dopise sem k nam.. nech mu pomozeme 🙂/

1. Jezis, ktory nam zoslal Ducha Svateho SMEJKA
2. Jezis, ktoreho prosime, aby svojim Duchom posilnoval nasu vieru, nadej, lasku TARINKA
3. Jezis, ktoreho prosime o dar mudrosti, aby sme rozpoznali prave zivotne hodnoty. SUZZIKA
4. Jezis, ktoreho prosime o dar rozumu, aby sme Bozim pravdam spravne rozumeli. LENKOVE
5. Jezis, ktoreho prosime o dar rady, aby sme sa v spletitych situaciach zivota spravne rozhodovali. INDZES
6. Jezis, ktoreho prosime o dar sily, aby sme mali odvahu vykonat co od nas Boh ziada. KAKI
7. Jezis, ktoreho prosime o dar poznania, aby nas stvorene veci viedli k poznaniu ich Stvoritela, nasho najvyssieho Pana MARGARITA
8. Jezis, ktoreho prosime o dar zboznosti, aby sme sa modlili radi, uprimne a s doverou. SKORKI
9. Jezis, ktoreho prosime o dar bazne pred Panom, aby sme si vazili vieru a posvacujucu milost a nebali sa nicoho okrem hriechu. RISKA
10. Jezis, o ktorom chceme v sile Ducha Svateho vydavat svedectvo... MARIONE

lenkove
23. apr 2009

Spravne Tarinka
aby vsetky babatka v nasej teme / a babatka ludi, co ich mame v srdiach/ prisli na tento svet a my sme ich pocas ich dlheho a pozehnaneho zivota viedli k Panovi 🙂 to spada aj k umyslu za pozehnanie a zdravie nasich deticiek: mala som na mysli narodene, v brusku, v Panovom plane, aj tie co sa rodia zo srdiecka (adoptivne 🙂 )

margarita
23. apr 2009

ok, chapem, nacitavam...ukladam...pomodlim.
😉
a co danka a jej UZV, kde sa flaka !!! 😀 😎
vcielka uz ma po tom 😉 tiez som zvedava kedy sa ozve co a ako 🙂

no ja vam idem zajtra normalne po dllllllhej dobe do prace - ale iba pozriet kolegyne (nastastie 😀 ). Bojim sa, ze Kristinka odtial pride cela poslintana 😀 pisali mi mail, ze uz vypracovali poradovnik na kocikovanie...a v pracovnej dobe (psssst 😉 )

marione74
23. apr 2009

no vidis margi, my sme sa slusne drzali, aby sme ju neposlintali kuratenko male 🙂 ale byt s nou dlhsie tak ju mozno aj spapame 😀

marione74
23. apr 2009

dievcata uz len par hodin a uvidim vraj uz v 5 tt bit srdiecko mimisovi, alebo dve srdiecka... mam ale pocit ze moje teraz prebije vsetko od strachu aby bolo vsetko v poriadku ☹ nemozem si pomoct. Snazim sa pocuvat manzela, ze bude ako ma byt, ze aj tak nemozem nic urobit a nic ovplyvnit, ale aj tak mi zviera zaludok 😔

marione74
23. apr 2009

ach jo 😒 , neviem ako ja prezijem tych 9 mesiacov 😒 idem sa pomodlit ten novy desiatok, a verit ze mi to doda silu sa spolahnut na Pana nech sa deje cokolvek....
myslim aj na Vas dobru noc.

violoncielka
24. apr 2009

Ahoj kocky,tak som to uspesne zvladla.Zo 7 mame iba 4 vajka,takze ziadne zmrazovanie,ale to asi preto,ze ho nebudeme potrebovat vsak.Inac dakujem za modlitby lebo vcera bol narocny den a baby sa zobudzali dost neskoro a s bolestami.Ja som sa zobudila hned a zapla som telku 😀 .Najhorsie na tom je za prvy glg vody som si od stredy vecera dala az vcera o 17.00.Tak teraz drzim palce malickym a v sobotu by sme mali ist pravdepodobne na vklad.NO a potom nasleduju dlhe dva tyzdne cakania 😒 .Este ze mam cello a vas,tak to nejako spolu vydrzime,vsak?

violoncielka
24. apr 2009

Smejka som stastna,vdaka Bohu !!!! aleluja!!!!
Marione nuz vymenila by som tvoju nervozitu za moju 😉 .Drzim palce a dufam,ze to nezapijes baileys!!! 😀 😀 .Aj ja ho uz mam pripraveny.Pa vsetkym a pekny den.Dnes som skoro vstala,lebo vcera som prakticky prespala cele poobedie 😀

lenkove
24. apr 2009

Ahojte

Violka 😵 😉

a kde je Danka?

vsetkym krasny den!

lenkove
24. apr 2009
violoncielka
24. apr 2009

Leni to si nasla pre mna vsak? Presne aj ja si to myslim,a dakujem za povzbudenie.Ved aj Jezis liecil v sobotu a nabozni farizeji skoro odpadli od hrozy.Urcite aj v cirkvi je vela zakazov a prikazov atd,ale Boh je ten jediny,ktory vidi do nasich srdc a da nam vediet ci to rozhodnutie je spravne....Najdoleziejsie je Laska a prv nez nieco vyslovim alebo urobim,mala by som sa zamysliet,ci to naozaj robim z lasky k druhym,alebo z lasky ku svojej pyche a presvedceniu ,ze ta moja pravda je ta jedina cesta!
Dakujem Leni,aj ked niekedy pravdu povediac,ked zbadam tieto dlhe prispevky,tak ich preskakujem.Ale tie tri co som si precitala od teba boli akoby pre mna urcene 😉