Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

akzuzs
31. júl 2010

@smejka sú zlatí a tiež by som pri nich nevedela kde je sever tak sa na seba podobajú. Ako ich rozoznávaš? Že sa vôôbec pýtám mama si ich vždy rozozná, že ? A napíš ak Ti dajú rodičovské povinnosti trocha času ako všetko prebieha a tak.
Inak všetké zdravím a hojné požehnanie!!!!!!
Pekná dníček

riska
1. aug 2010

ahojte, čitam super správy 🙂
@smejka, straaaaaašne sa tešim, jupiiiii, huraaaa, aleluja 😵 😵 😵 viem, že asi nestihaš, ale ak budeš mať čas, napiš, ako sa mavate a čo matúško 😉
my sme boli zasa par dni na orave, pred týždnom sme mali krstiny.... a dni nam pomerne rýchlo plynú.... pridala som aj nejaké slubené fotky 😉
myslim na vas, aj ked už tolko neprispievam 😉

smejka
autor
1. aug 2010

ahojte
my sme v pohodicke 🙂 ....dakujem za vsetky gratulacie....jaj potesili ma 😵
chlapci si zvykaju....su usmiati..pokojni a dobre spinkaju aj papaju 🙂 ....co viac si mozme zelat 😀
a my.....no unaveni jak modre kobyly....ALE stastni 🙂
Matusko ma fazy ked sa chce i on zviditelnit ale inak nam pomaha......snazi sa 😎
vsetky pozdravujem a tiez myslim na vas 🙂

akzuzs
1. aug 2010

Ahojte a pekný požehnaný večer. Juj ale bolo dnes krásne ako naozaj 😀
Dnes sme bolo v Bojniciach a bolo super až na cestu lebo najskôr sa malý pozvracial ako lion a ako zvracala aj do sáčku aj na seba aj na autosedačku a ja jak som to zacítila tak som tiež pridala kôpku do toho sáčku no hrúza a tá hanba. Ale čo už 😅 Asi hodinu pred tým ako sme šli zasa nazad som mu dala kinedril tak mal cestu nazad pokojnu ale ja som som musela si aspoň raz hodiť šabľu , tak aj tam aj naspäť som fujkala 😅 Inak bolo dobre zvieratka sa mu páčili ale najviac jelene a daniele a koza a oveška lebo to mohol krmiť trávičkou a tie zvieratka si normálne od detičiek pekne z ručky uchrumkávali no super 😀 Ale bolo tam kvantum ľudí a niektoré zvieratka boli poschovavané. Ale zážitok mal 😀
@smejka teším sa spolu s Tebou.

danka24
1. aug 2010

ahojte, smejka veelmi sa tesiiim s vami konecne si porodila svoje deticky a ste spolu prajem vam veela krasnych chvil nech vas Pan Boh sprevadza .. 😵 😵 😵 😵

margarita
1. aug 2010

smejka, supeeer, tesime sa s vami 😉

danka, ze sa aj ukazes po sto rokoch. a co mate nove? 🙂

riska - krasne foto, cela mama 😉

majkal
2. aug 2010

@riska nadherne dietatko .... juj, normalne "zavidim" 🙂
@smejka prajem vsetkym trom chlapcom krasne detstvo - ved im Boh dal super rodicov 😉 Su rozkosni. 😵

Vsetkym prajem krasny pozehnany den!

carmenuska
2. aug 2010

ahojte,
smejka- krasni chlapci a cela rodinka
Riska- velmi sa mala podoba na teba
akzuzs- ste boli autom v Bojniciach nakoniec?
my sme uz doma zo vsetkych nasich vyletov a dovoleniek a zacina opat kruta realita vsedneho zivota ☹
margi - ako byvanicko nove???? nahanate sa po byte?
betty- este na Matka som zvedava a budem mat srdce na mieste 🙂

violoncielka
2. aug 2010

Zdravim kocky......babatka su nadherne.....
ozaj Margi a co bytik...aj ja som zvedava?
Pozdravujem vsetky VS!

danka24
3. aug 2010

ahojte tak ozyvam sa po 100rokoch mame sa dobre akurat ideme v stvrtok na dovolenku do madarska a klarka rastie ako z vody 🙂 zubok este nema ale doplazit sa vie vsade .. taka mala sikovnica .. 😉

rybka13
3. aug 2010

@danka24 ahojky danka, aj ja sa objavim len raz za 100 rokov 🙂 vidim ze klarka je uz velka slecna, kocica 🙂
my uz mame 2 zuby a Emuska sa uz zacina plazit a stavat na styri... ale ten cas leti 🙂

danka24
3. aug 2010

@rybka13 ahoj tak super ved nase baby su sikovnice 🙂 fiha takze uz 2zubky ja si hovorim ze aspon bude mat dlhsie svoje zubky 😀

jaja25
4. aug 2010

@smejka to je perfektná správa takže veľa veľa radosti- aj keď ročné detičky- to bude fuška, ale určite to zvládnete... 😉

janula.k
4. aug 2010

ahojte snazilky, mamicky a deticky 😵
som veeelmi unavena tak len tak nakuknem 😉 Bola som na vysetreni tej mojej stitnej zlazy,..zatial zostavam bez liekov...uvidi sa o dva mesiace na kontrole, ze ci budem potrebovat lieky, alebo nie. 😒
vsetky vas pozdravujem a myslim na vas 😵

dadqa86
4. aug 2010

Dobry vecer prajem... 🙂 mozem sa pridat?

smejka
autor
4. aug 2010

@danka24
@jaja25
@margarita
@violoncielka dakujeme 😵
vsetky vas pozdravujeme a mame sa dobre 😎

smejka
autor
4. aug 2010

@dadqa86 vitaj 😉

dadqa86
4. aug 2010

@smejka :Dakujem 😉 🙂

akzuzs
4. aug 2010

Ahojte tak neskoro a požehnaný večer a zvyšok dníček
@smejka ako zvládaš????? 😉
@janula.k ahooooooj a ako Branko????
@dadaqa86 vitaj a povedz viac o sebe

smejka
autor
4. aug 2010

@akzuzs ahoj 😉
tebe tie tt snad niekto posuva vpred 😎 .......tesim sa s vami 🙂
my fajne....je to fuska ale deti su super 🙂 ..presne take vymodlene 😵

dadqa86
4. aug 2010

@akzuzs :Ahoj idem idem akurat som sa chystala pisat...

akzuzs
4. aug 2010

@smejka ako tak vidím tak ani Tebe nadajú skor prístup k PC ako večer alebo trpíš nespavosťou??? 😀

dadqa86
4. aug 2010

No takze ja som po dvoch potratoch prvy som mala v 7tt a ten som mala samovolny druhy som mala v 11tt mne povedali ze som to mala kvoli psovi potom to vylucili a povedali mi ze som mala infekciu kvoli macke..ta infekcia sa mi dostala do plodu a plod sa mi zacal rychlejsie vyvyjat ako sa mal...Ja som bola v 11tt lenze z plodu som mala uz babetko mala by som dievcatko ono ta infekcia co sa dostala do plodu tak to sa zacalo rychlo vyvyjat... dufam ze som to dobre napisala aby si ma pochopila nerada otom rozpravam,ale tak aj tak nato nikdy nezabudnem Potom ma objednali na potrat to som lezala v nemocnici uspali ma a ked som sa prebrala tak prisla za mnou doktorka a povedala mi ze som mala normalny porod len stim rozdielom ze som spala ze mala bola velka uz na 5-mesiac ze ju museli zo mna tahat jedna pani co somnou lezala v porodnici tak mna mali este na sale ked ona uz sedela tiez na sale a vsetko videla ked mi zacala rozpravat o malej som myslela ze zomriem...Ta pani ju videla ako ju vytiahli zo mna ze sestricka ju niesla zabalenu v takej zelenej plachte a utekala snou k umyvadlu niekam si odbehla a malu nechala na umyvadle polozenu a ta pani ju videla mi ju opisala ako vyzerala ze bola cela fialova mala rucicky nozicky proste malo vsetko 😢 ...Takze asi tolko o mne....Som vydata svadbu sme mali 21-Novembra 2009 🙂 a teraz sa snazime uz vyse roka o male a nic 😒

smejka
autor
4. aug 2010

@akzuzs relaxujem 😀

@dadqa86 😔

dadqa86
4. aug 2010

@smejka :Mnooo asi tak...boli sme dost zle natom s manzelom psichicky,ale uz sa to trosku zlepsilo aj ked stale na nu myslime ☹

carmenuska
5. aug 2010

dadqa86 - toto som este nepocula 😲 , vitaj medzi nami...Neviem co mam na to povedat, musis byt silna zena. Ak nechces neusis odpovedat, je to len z mojej zvedavosti, lebo toto pocujem prvy krat- aj brusko si mala take velke ked babo bolo velike?

kamilkka
5. aug 2010

@dadqa86 ahoj
ja na tuto temu nechodim až tak často, ale predsa sa tu citim dobre,
lebo tu su normalne a spravne ženy 🙂
my sa snažíme tiež rok.... takže nie si sama, ale to ťa asi nepovzbudí...
drž sa 😎

dadqa86
5. aug 2010

@carmenuska :No to nepocul este asi nikto,ale je to tak...Brusko som nemala velmi velke asi ako v 2-3 mesiaci by som povedala ☹
@kamilkka:Ahoj....noo trosku povzbudilo 🙂 a dakujem aj ty sa drz 😉

bettynka222
5. aug 2010

@majkal a čo by si k jonasovi chcela vedieť? veď rozprud debatu nanovo 😀 ci baby nechcú?

@smejka jeeeej teším sa veľmi 😵 je to až neuveriteľne ako to tentokrát pekne vyšlo...keď si spomeniem na tie minule problémy ☹

bettynka222
5. aug 2010

@riska mas krasne fotecky 😉 ako sa mate s malinkou? uz ma nejaky rezim? my est enie, ale my sme este malicki 🙂

@akzuzs 😀 aj ja som ako mala grckavala, snad sa mi to uz nevrati 😝

@carmenuska jaaj moja ale ja na nete nechcem vycapovat jeho fotky...ani do miestnych novin som sa v porodnici nenechala vyfotit 😀 sak nas dojdi kuknut 😀

@dadqa86 vitaj madzi nami. je mi luto co sa ti stalo 😔 babulky ta urcite povzbudia..je nas tu takych viac co sme zazili viacero potratov. dufam ze sa ti coskoro podari znova otehotnet 😉

@kamilkka @akzuzs @janula.k @rybka13 @danka24 @margarita @jaja25 @violoncielka ahojte 😉