Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

lenkove
24. apr 2009

a to teraz casto sa ti chce spinkat, ze? 😵 😵 ze od pol siedmej 😀 😀 😀 😀
tlak mas nizky 😕 ale u zeny asi ok 🙂 a ked lekar povedal ok, tak ok! a chodis do SL alebo mas nejakeho doma?

danka24
24. apr 2009

nie chodim do SL nadalej ano uz sa mi driemka 😀 😀 vcera som spala od pol 8 😀

danka24
24. apr 2009

tak mi je tu s tebou dobre ale idem si lulkat bol to narocny dnik .. 😵

lenkove
24. apr 2009

Danka

ty si ako vichor 🙂 no si uzivaj, o chvilku valibucko//princeznicka nedovolia len tak lulkat pred tv 😀 joj, ako ti to zelam! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Pan je taky dobry a milostivy 🙂

danka24
24. apr 2009

hej a neozyvam sa preto lebo nemam v robote net sa pokazil nieco tak len pisem z domu a vecer ked pridem domov tak pc nezapinam lahnem pred tv a spim 😀

danka24
24. apr 2009

lenocka moja valibuk som povedala obrazne ako babatko 😉

lenkove
24. apr 2009

😀 dobru noc!

danka24
24. apr 2009

ved ja viem moj janik len dufa ze drobec bude tak spat ako ja 😀

danka24
24. apr 2009

ide hokej nemozem spat ale tu hodinku noo dalo by sa 😀

lenkove
24. apr 2009

Danka
aj viem, ze obrazne, ale mne sa to tak zapacilo 🙂 a ci dievcatko, ci chlapcek je to valibuk - valibuk lasky 😵 a modlitieb 😵

danka24
24. apr 2009

presne tak 😵 😵 😵 vies jak mi je dobre ked tak lulkam vecer a janik pride a zacne hladkat brusko a sa rozpravat s babatkom ...take to je krasne .. a stale ked pride tak pobozka brusko a sa privita aj s babatkom 😵 😵

lenkove
24. apr 2009

to je zlateeeeee 🙂
isto si s nim dohaduje rezim spanku.. v skutocnosti mu sepka: a ze budes v noci spinkat, pocujes? 😀

lenkove
24. apr 2009

ale uz chod spinkat lebo mam vycitky svedomia, ze ta zdrziavam a sa nevyspite dvaja 🙂 🙂
este niekedy napis kde mate porodnicu? vo vasom meste, alebo pojdes do SL? ci kde?

danka24
24. apr 2009

no v sabinove asi tazko to je male mesto a mame akurat polikliniku ale nemocnicu nie ale rodit chcem ist do SL a nemaj vycitky svedomia papaaaa cmuk 😵

lenkove
24. apr 2009

dobru noc 😀

skorki
24. apr 2009

Ahojte vsetky,

Tak sa tesim dobrym spravam - Marione, uf...super. Strasne som rada, ze su Tvoje dvojky ok. Som zvedava, ako sa rozhodnes s tou PNkou.
Violka - zajtra na Teba tuho myslim. 😉 Danka, som rada, ze z Teba ide tolko radosti.

Leni - ja neviem, ci som to prehliadla, ale ako je to s Tvojou pracou, ak sa smiem spytat? Viem len, ze v zlobote si skoncila.

Akurat sme dali prvy gooool 😀 😀 😀 😀 😀

skorki
24. apr 2009

Gol nam neuznali 🙄 😖 😠

Dnes som bola u dokiho. Pregnyl mi este nedal. Vraj nech dobehnem v pondelok. Vajka su 4 - /od 13 do 15/, takze este musia cez vikend podrast. Takze uvidime...Idem fandit,
...A teraz sme dali opat ozajstny gol 😀 😀 😀

skorki
24. apr 2009

Riska, a z Tvojich sprav sa tesim tiez. Je to super, ze vsetko, co nasli bolo ok. 😉
Co idete porabat cez vikend?

smejka
autor
24. apr 2009

ahojte 🙂
dnes sme mali krasny den....taky zalubovaci 😵
nepisala som vam to lebo vopred som nevedela ako dopadneme....ale nasli sme nase dievcatko 🙂 ....dnes sme pokocikovali a tak....v pondelok ideme burcovat urady.....verim ze vsetko pojde dobre 🙂
ako sa mate vy? idem vas citat

lenkove
24. apr 2009

Smejkaaaaaaaaa
ja som cakala a cakala na dalsiu pozitivnu spravu dnes a je tuuuuuuuuuuuuuu

huraaaaaaaaaaaaaaaa

Smejka, nech vo vasom zivote su uz len dobre spravy, JUPIIIIIIIIIIIIIIIII 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

smejka
autor
24. apr 2009

lenkove dakujem...je to i vasa zasluha 😔 ...a Jeho....
mala je krasna...uz len spracovat urady aby to vsetko urychlili
marione blahozelam....violka drzkajte sa....ostatne idem citat....riska ma vysledky???

lenkove
24. apr 2009

ano, Riska ma negat hemato 😵

lenkove
24. apr 2009

Skorki
a ako Mojziska? A lekar sa polepsil? Dufam, ze k nemu uz konecne zacnes chodit na tehotenske utz 😵 😵 😵 by sa patrilo pri tych dobrych spravach tu 😵 ty s Riskou, Janulkou, Lucetkou a Kaki 🙂 😵 ste na rade 🙂

smejka
autor
24. apr 2009

riska tak sa tesim.....a fandi lebo akosi ta nepocut 🤐 🙂

margarita
24. apr 2009
lenkove
24. apr 2009

Margi

kraaaaaaaaaasne dlhy prispevok, tesime sa!
jeeeeeeeeeeej 🙂 na vsetko jeeeeeeeeeeeej. Najma na Kristinku 🙂

to ozaj idete s mm spat aj pohadani? to si neviem u teba predstavit 🙂 tak to ja som jedina kto na manzela krici a hadze veci o zem? 😕 no teda... asi ma mm pravdu s tym mojim vychodniarskym temperamentom 😀

smejka
autor
24. apr 2009

lenka ty nepozeras hokej? 😕

lenkove
24. apr 2009

nemam stv 2 🙂

margarita
24. apr 2009

leni, ved statisticky ideme spat pohadani tak raz za rok 😉 to si hadam mozem dovolit, nie? 😀 😎
ja nie som hadzaci typ - asi preto, ze malokedy trafim 😀
ked som nastvana, potrebujem sa hybat, chodit po vonku alebo upratovat...skratka pouzivat ruky a nohy.
a ako som uz pisala, spat sme sli pohadani, ale nadranom som to uz nevydrzala a mm zobudila so svojimi analyzami 😵

skorki sa pytala na zlobotu, a aj mna by zaujimalo, kedy si to nechala a ci mas v plane najst si inu, pokial mozno uz dobru 🙂

lenkove
24. apr 2009

Margi
Kristinka uz spinka?

A Margi, o zem sa predsa vzdy trafi 😎