Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

elizka
12. aug 2009

margi, rozdiely badať, hlavne keď vymeníš lekára a najlepšie aj s ambulanciou 😀 😀

riska
12. aug 2009

kaki, zasa sa flakas v robote 😀

kaki
12. aug 2009

no, flakam sa. dnes je zasa deň dovi dopo 😀

lenkove
12. aug 2009

inak ked sa tu bavime o nekrestanskych veciach
tak ja vam napisem tiez nieco uplne nekrestanske z coho ma ide slak trafit 😠 😠 ked som tu jednu noc sedela sama, vyskakovalo mi stale okienko reklamne, Urobte si IQ test, Brack Obama 130 a ty? reku, spravim si. Nebolo to tazke, len ta nemcina okolo toho.. Vysledok vam mali zadat telefonicky.. Ja som dala moje cislo, oni poslali kod, ja som zadala kod, oni mi stiahli 2,99 euro 😠 😠 😠 hovorim si krava, tak mi treba. Nieleneze mam nizsie IQ ako Barack Obama a vobec nie som genialna teda, ale nechala som sa takto nechytat.. Keby to bolo len to, kaslem na to.. Ale teraz mi stahuju peniaze hocikedy.. Uz sa to stalo asi 4 krat.. a ja sa nemam na koho obratit, na nete to uz neviem najst.. som nahnevana ako... strasne... svine.. a aj ja som sprosta, ze si robim testy po nociach a nepride mi divne, ze chcu moje cislo... ale toto je uz moc...

tak a pekne pokracujte v predoslych debatach, akoby som tu nebola...

elizka
12. aug 2009

nestíham aj pracovať aj odpisovať 😉

kaki
12. aug 2009

Lenkove...Oni Ti teraz budú sťahovať určite peniaze za každého kto si vyplní test.... To je taká strhávacia hra? 😎

kaki
12. aug 2009

Elizka, tak nepracuj 😀 Veď robota nie je zajac 😀

elizka
12. aug 2009

kaki dobrý nápad 😉 ...ale po mesačnej PN mám stôl zahádzaný a navyše 80 ľudí čaká na výplatu 😝 ....že by tento mesiac nešla 😀 , to asi nehrozí......a navyše by som chcela posledný augustový týždeň dovolenku

kaki
12. aug 2009

Elizka a čo Ti bolo keď si mesiac bola na PN?
Keď si tam minulý mesiac nebola tak nedostali asi výplatu, tak si hádam aj zvykli 😀 😀

elizka
12. aug 2009

Výplaty som musela prísť urobiť v rámci vychádzok 😅 ...žiadne také leňošenie........mala som natiahnutú achilovku ☹ tak mi dali dlahu a že kľud doma 😖, tak som odychovala.........nechcú si zvyknuť 😀 , ale ani ja 😀

elizka
12. aug 2009

lenkove, to je nie len nekresťanské a neľudské, ale do neba volajúce 😢........ako si toto múže niekto dovoliť, pokiaľ ty s tým nesúhlasíš.......to už je len hnusobstva na tom svete

riska
12. aug 2009

lenka, nemôžeš to skúsiť vybaviť cez banku alebo mobilného operátora? však to je fakt úplné svinstvo 😠

elizka, ber si príklad z kaki - pracuje aj chatuje 😀

kaki
12. aug 2009

Tak si si oddýchla... Ja by som brala teraz mesiac doma 😀 ale najlepšie zdravá 😀
V tomto "dovi dopo" pracovnom období ma stojí veľa námahy kým niečo spravím... a mám toho tak veľa, že neviem ani kde začať tak nerobím nič a ćakám... asi na prúser 🙂 Teda ja robím, veď chodím sem 😀

kaki
12. aug 2009

A už ste obedovali?
ja sa práve chystám na najpríjemnejšiu časť pracovnej doby a to je obed 😀
A ja budem obedovať zemiakovú kašu a fašírky.... mňaaaam tak sa teším 🙂 Dám si na Vaše zdravie 🙂 😀

elizka
12. aug 2009

riska, tak sa snažím, ale nemôžem sa dostať z dochádzky ďalej....ale hádam do 16.00 hod. ešte niečo zbuchnem 😀

lenkove
12. aug 2009

a opat mimo temy:
zadala som do googlu "podvodnicke iq testy" a naslo mi par diskusii, kde sa ludom stalo to iste.. no, niezeby ma potesilo, ze nie som jedina sprosta, ale potesilo ma, ze som tam nasla navod ako z toho von.. hadam to vyslo ozaj.. mala som poslat sms s textom STOP na iste cislo.. Kurnik.. ked ma opat skasiruju, tak ma asi picne.. pic pic pic... a myslim, ze vsetkym co robili ten test mali odratat aspon 50 bodov z iq 😝

kaki
12. aug 2009

Teraz som sa zamyslela či existuje krajšia ćasť pracovnej doby ako obed a zistila som že existuje 😀 A je to KONEC PRACOVNEJ DOBY ale trvá kratšie ako obed 😀 Preto som naň pozabudla...

Inak keď sa napríklad Suzzika bude snažiť dočítať čo sme písali, tak: "Suzzika odkazujem Ti, že moje príspevky dnesk kludne preskakuj, lebo mi preskakuje"

elizka
12. aug 2009

kaki, ja som už obedovala, mali sme černohorský rezeň a vývar...to bola mňamka....prajem ti dobrú chuť, aj vy budete mať určite super

lenkove
12. aug 2009

Suzinecka vobec nas necitaj, hlavne pis 😀

elizka
12. aug 2009

kaki, to je v pohode veď je streda 😀 😀 ....ako ti bude v piatok???

kaki
12. aug 2009

No ja som varila (ako skoro denne) takže môžem zodpovedne prehlásiť že včera sa mi zadarilo 😀

elizka
12. aug 2009

mne navaria v práci, ale doma musím variť mm 🙂

marione74
12. aug 2009

kaki ty dnes ficis 🙂
lenka to je fakt svinstvo, ale ako hovori riska, mozes banke urcite dat prikaz nech nedovolia z toho terminalu nic stahovat alebo take nieco... a nie si blba, ja by som mozno tiez skusila, ved netromfnem v IQ Baraka Obamu?
😀 No a ty ako buduca prezidentka - ved to bola takmer Tvoja povinnnost v ramci konkurencie si porovnat IQ s Barakom 🙂

kaki
12. aug 2009

Marione tomu ver že frčím,... Veď som frčkárka 😀 😉

kaki
12. aug 2009

Jaj, Ty si písala že fičím 🙂 Tak ale ja neviem či som fičkárka.... hmmmm, idem sa zamyslieť..... 😉

marione74
12. aug 2009

lucett, fotila som brusko v 17 tt, uz by som mohla aj znova 🙂

kaki
12. aug 2009

marione a kde sú fotky? 😉 haaa....???
Inak ja sa ešte stále zamýšlam nad tým či som alebo nie som fičkárka.... 😉 Len aby nám téma neubehla bokom... musím pripomenúť 😀

marione74
12. aug 2009

urcite si kaki, si.... 😀

suzzika
12. aug 2009

Dievčatá ja fakt nestíham vás čítať a už vôbec dočítať...ale Kaki si predstav, že na tvoj príspevok mi akurát skočili oči a tam bolo, že ťa mám preskakovať - nuž potvrdené príslovie o "zakázanom ovocí" Dievčatá keď bude nejaká veľmi dôležitá novinka alebo treba za niekoho zvlášť prosiť napíšte mi prosím IP, lebo inak úplne budem OUT a to je FUJ 😠 A inak Leni aj na tvoj príspevok mi padli oči a som sa teda dosť pobavila na tom, ako si si sebakriticky stiahla tych 50bodov, ale moja nebude potom to číslo už hraničiť s /napíšem to potichy 😎 /debilitou? 😀 Neboj bodaj by len takéto chyby sme v živote urobili...
Radšej padám...A čo Margi a Marione už ste na FB? 😉

kaki
12. aug 2009

suzzika... ani ja som nevidela fotky ☹ lebo som odolna voči FB. Ako sa mávate? Verím že si mama pohoďáčka 😵
Keď náhodou budeš mať čas, tak daj nejaké zo dve fotečky aj pre nás Modré koňárky a antiFB 😉