Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

margarita
24. máj 2009

ja som vcera bola na pomaturitnom stretnuti po 11 rokoch 😉 samozrejme, ze ho zorganizovali dve spoluziacky, co su uz 10mesiacov na MD 😀
ale bolo super, my sme boli dost onicom trieda ☹ ale vcera prislo 23 z 33 spoluziakov, a niektori, najma chalani, fakt stihli uz dospiet 😀 a dalo sa s nimi aj normalne pokecat...ale drviva vacsina spoluziakov/ciek tam este bola slobodna,a pozerali na zenatych/vydate a s detmi, ze "chudaci, co sa vam stalo...my si este uzivame slobodu"...tak mi napadlo, ze je to zvlastne. Kazdy clovek ma ine priority, a niektori sa fakt beru, aj ked spolu este necakaju dieta, alebo maju deti, lebo ich fakt chcu uz mat..a ini maju pocit, ze by tym prisli o svoju nezavislost, a pritom su zavislejsi na svojom partnerovi, svojej kariere alebo zalubach, ako ti "so zavazkami" 😵

ale som rada, ze som tam mohla aspon tu 1,5 hodku byt. Margaritiak zatial kocikoval Kiki po parku, tiez si to spolu uzili 😉

riska
24. máj 2009

ahojte všetky 🙂

skorkiii, sa nehanbiš, tak dlho spať? 😀 😝

margi, tak si si užila trocha viac socialneho kontaktu? 🙂 inak ja som tiež na poslednej stretavke bola prekvapená, ako dobre sa s tým chalanmi zrazu dalo porozprávať, asi to fakt nie je výmysel, že dospievajú o dosť neskor ako my 😵 a s tými rečami o slobode a nezávislosti to nie je vždy celkom tak 😉 nevravím, že niekto naozaj nemá potrebu sa nejako viazať, ale niekedy to môže byť len obranný mechanizmus... ja sama sa niekedy staviam do takej pozície, hlavne ked sa ma blbé otázky vypytujú ludia, ktorým do toho absolútne nič nie je 😕 (napr. mamičky zo školy - tým tiež poviem, že zatial mi bohato stačia deti v škole... nebudem im predsa rozprávať, ako zúfalo túžim po deťoch - to vie iba moje blízke okolie a polovica MK 😀 😀 )

riska
24. máj 2009

darla, zlatko, už som ti to písala minule a píšem ti to aj teraz - prid nam napísať, ako sa citiš, aj ked ti je úplne nanič 😒 ved my ťa úplne chapame... ja určite, ved v podstate riešime niečo velmi podobne 😔
a nestracaj nadej, lebo ked stratiš nadej, potom už bude zle 😒
a niekedy by si mohla prist na naše stretko... viem, že nie si z ba, ale uvidiš, že neolutuješ... my ťa tam už dame dokopy 😀 posielam ti ip 😉

riska
24. máj 2009

a s krížom bezdetnosti sa nedokážem zmieriť ani ja, ani sa s tým nezmierim 😔

danka24
24. máj 2009

ahojte mame sa fajn ja vobec nestiham chodit na net v robote nemam a doma sa mi nechce zapinat pc..
prosim napiste mi co je tu nove?
a myslim na vas stale 😵 😵

darla27
24. máj 2009

Skorki, Riska poslala som Vám IP. 🙂
Riska ja sa tiež nikdy s tým nezmierim, navaľujúcimi sa problémami takto sem tam vybuchnem, ale potom sa cítim aspoň chvíľu lepšie. Viem že sme na tom plus mínus všetky snažilky podobne, ale už je toho na mňa chvíľami ozaj veľa a hlavne dlho, keď už sa snažíme roky - tá nádej na prirodzené otehotnenie sa pomaly stráca.
Ešte keď výjde pozitívne nejaké vyšetrenie už si asi hodím mašlu. 😀 😝
Kľudne niekedy môžem prísť, to bude zlet striíí potom . 😀
Margi dobre, budem chodiť otravovať častejšie. 😉
Inak chcela som ti už minule napísať, že si veľmi sympatická maminka a veľmi ti to s Kristínkou svedčí. 🙂
Dúfam že aj my sa raz dočkáme a budeme tak dobre a šťastne vyzerať s ostatnými VS.
Ahoj Danka, tebe to letííííííí. 😵

carmenuska
24. máj 2009

Ahojte,pozdravujem vas vsetky...bolo tu tento vikend tak ticho ze sa mi ani pisat sem nechcelo, lebo by mi aj tak nikto neodpisal.Teraz mam na vsetko viac casu , aj ma MK a tu nik ☹ a ked nemam cas tak tu napisete za 1 den aj 4 strany.

mata1001
24. máj 2009

ahoj carmenuska,som tu nova ale ked chces mozme si popisat...aj ja patrim medzi snazilky.ale som nedockava...vy ako dlho sa snazite?

carmenuska
24. máj 2009

Ahoj mata, my presne 2 roky, prave som po laparke,este mam stichy. A vy? Co vam je? Ja nizky progesteron, otocena meternica a najnovsie z laprky podozrenie na endometriozu tak som nervozna a cakam na ostatne vysledky....

mata1001
24. máj 2009

no my len od februara este som nebola na ziadnom vysetreni.takze my sme na uplnom zaciatku.ale dufam ze po laparku sa ja nedostanem...no ale nikdy nevies...ja nemam poriadne mrsku-tento mesiac mi nasadil lekar na 2 tyzdne estrofem.po par dnoch mi prisla.teraz sa snazime tak na bud mesiac uvidim ci mi pride.potom by som chcela nech mi odsleduje folikul.

carmenuska
24. máj 2009

Tak to si uzivaj tie zaciatky.Kedy si sa vydavala? Hlavne bud v klude a na sledovanie folikulov mas podla mna cas, potom na to moc myslis a vtedy to nejde. Drzim prsty,nech sa zadari. Ozvi sa.

riska
24. máj 2009

carm, musiš pisať, aby bolo čo čítať 😀 dokedy si PN? aspon si oddýchneš od roboty 😵

mata, vitaj medzi nami 🙂 pekne snažilkuj a hlavne sa nestresuj, si len na začiatku 😉

mata1001
24. máj 2009

vydavala som sa 20.10.2007 takze na babo je uz najvyssi cas.ak chces tak kuk na moja svadba str.202-203- Martinka a Dodko.to sme my.myslis ze mam cas?podla teba nemam este ist ku gyn?dakujem za prsty...aj ja tebe prajem hlavne dobre nervy a vela stastia nech sa vam podari vase vytuzene babo...

smejka
autor
24. máj 2009

ahojte 🙂
tak my sme dorazili z vyletu.....konecne som si oddychla psychicky...a bolo kraasne 😉
myslite na nas v modlitbe prosim s dievcatkom 😔
ako sa mate?
vidim ze tu bolo celkom ticho 😕 ...nazreli skalnicky 😵 ale i darla a mata..ozaj mata pekne vitam 🙂
vsetky vas pozdravujem 🙂

lenkove
25. máj 2009

dobré ránko
tak ja som naspäť v BA, muža som už vyprevadila... Trošku to bol náročný víkend, ale už je dobre a hádam bude aj dobre 🙂 Manželovi rodičia sú stále v pozícii mŕtveho chrobáka (ohľadom našej adopcie) ale sestra sa veľmi snaží 🙂 tak som si vlastne uvedomila, že ma vlastne podporuje a dosť citeľne polovica rodiny 😉 a to je viac ako majú mnohé iné páry, čo sa na to dali 🙂
Inak, mužík príde v piatok, budeme mať návštevu, potom sa vyberieme opäť na sever a absolvujeme pár hodín u Petúnie (MDD je v DE štátny sviatok 😀 ) a sťahujem sa k manželovi 😅 ale to ubehlo.. Hlavne som pracovne vôbec nepokročila.. 😝 ale udialo sa toho dost 😉
vidím, že aj tu na Koníkovi 🙂
Skorki, deň blbec, no hrúúza 🙂 ale zvládaš to s vtipom, to je skvelé 😎
Margi, tak vy budete cvičenky, tak nech vám to v pohode ubieha.. V mojom okolí posielajú skoro každé bábo na rehabilitácie, asi je to teraz trendy 😕 😀
Carmenuska, tak to teda, keď si vymenovala všety problémy, tak sú malé ale 😕 dúfam, že veľkú paseku na plodnosti neurobia! Ja si tiež myslím, že tú endo. odstránili a teraz to bude fajn.. Nebojaj..
Darla, myslela som na teba, nesmúť a nevzdávaj sa.. teda smúť, ale nevzdávaj sa.. 😔
Violka, no teda, myómy.. budú ti ich odstraňovať?

smejka
autor
25. máj 2009

lenka kuk 😎
lenka to akoze koncis v blave s ubytkom i s pracou?....lenka na svokrovcov zaposobi mozno az samotne dieta....teda tym som si uplne ista 😉
ja mam dnes volno...tesiiiiim sa ....tak si ho idem uzit zanedbanymi domacimi pracami 😀
vam vsetkym krasny zaciatok noveho tyzdna.... 😵

lenkove
25. máj 2009

Smejka
ved s tym sa zmierujem, ze podpora od nich nebude a zacne tie lady topit az male 😉
a k prvej vete to nie akoze, ale hej 😉

smejka
autor
25. máj 2009

jej lenka tak to je super ze budete spolu...vidis kolko si sa tu nasmutila ked ti odchadzal alebo ty od neho.....budes to zase ty....so vsetkym co k tomu patri....teda i s mm 😀

carmenuska
25. máj 2009

Tak dobre rano VS a uspesny start do noveho tyzdna vam prajem. Lenka vitaj 🙂
Smejka tolko nepravuj,aby si si stihla aj oddychnut ked uz mas to volno, inak aj ja by som najradsej poumyvala vsetky okna a vymenil azaclony, stale su od pelu sa na ne nemozem pozerat,ale nevladzem.
mata a vy sa snazite od svadby ci teraz od februara. Nejako som to nepochopila, lebo ak od februara tak v poho...aj ked na druhej strane ja som sla k lekarke az po 15 mesiacoch,stale som myslela ze sa zadari a teraz si vycitam, ze som mohla ist skor.....No ako chces, ale este skusajte, ja by som sla asi az po polroku. Idem kuknut na mojusvadbu. my sme tam tiez najdi podla datumu (14.04.2007) Katka+Mirko

lenkove
25. máj 2009

Carmenuska
len pekne oddychuj.. isto mas po narocnom skolskom roku dost, zasluzis si trosku relaxu, ok? 🙂
a nic si nevycitaj, ziadne neskore lekaroviny a podobne! vela veci lekari zistia az neskor, vcasne stadia nemusi byt vidno.. a k tomu, ktovie ci by ta vysetrili tak ako treba skor! zmenila si si lekara, to je nieco, na co sa mnohe baby ani neodhodlaju.. takze hlavu hore a neboj!
este tu padlo par otazok o modleni, tak tymto rozvijam diskusiu:
ako sa modlite nase ruzence?
ja sa modlievam ten k Sv. Duchu - kazdy den, plus v pondelok este ten stary, ja som mala 3 radostny.. alebo sme sa uz nejako poposuvali, pomenili, ci som sa ja uplne zabudla a modlime sa uz len jeden?
a vobec kde ste?ako sa mate? co nepisete? 😀

suzzika
25. máj 2009

Ahoooooj Lenka 😉

no tak ja ten k Duchu kazdy den, ale ten stary som uz nemodlila, ale kedze je dnes pondelok tak urcite bude 🙂 ja som mala dost vystizne 2.radostneho 🙂

Som vas nastastie precitala velmi rychlo, ste asi mali bohaty program cez vikend 🙂 ja teda urcite, v sobotu sme malovali detsku uz je krasne smotanova a aj nova postel a kreslo a tento tyzden ideme na obyvacku, mna ten syndrom chystania hniezda teda riadne vzal 😉

Som chcela popisat viac, ale mm sa chce rozpravat tak zatial PAAA 😀

mata1001
25. máj 2009

carmuska snazime sa od tohto februara.no neviem ci mam pockat s tym lek,aby na mna nekukal jak na blbca ze co tu ja chcem ved sme so snazilkovani len na zaciatku.tak neviem...a idem kuk na moju svadbu...

mata1001
25. máj 2009

carmenuska kukla som moju svadbu bola si krasna nevesticka,mala si super zavoj a nadhernu kyticku.... 😀

lenkove
25. máj 2009

matka,

ak sa snazite od toho februara tak naozaj nestresuj.. k lekarovi chod v normalne v ramci preventivky, povedz ze sa snazite o babatko, ci je vsetko ok.. zalezi od lekara, niekto poradi vitaminy, dalsi vysetri krvicku, treti vysmeje ;) daj si este uuuplne pohov podla mna ;) skus sledovat plodne a neplodne dni a snazit sa pocas nich.. ci je lepsie raz za cas, alebo kazdy den - niekto vravi tak,dalsi onak. MNe sa najviac paci, ze viackrat denne v case ovulacie 😀.. papaj zeleninku, pridaj kyselinu listovu, vit. E (napr. calibrum babyplan) a nestresuj.. 🙂 ak sa nepodari po pol roku, deviatich mesiacoch zacni otravovat intenzivnejsie (samozrejme za predpokladu, ze sa triafate do plodnych dni. Merias si aj bazalnu teplotu?)
a nam sa osvedcilo modlit sa ;) ak chces, tak sa pridaj, dnes o desiatej mame virtualne stretko za vsetky snazilky, tehulky, maminky v tejto teme aj ostatne ;)

mata1001
25. máj 2009

lenkove,
vdaka.... BT si meriam aj zapisujem do grafu.pijem gynex kvapky tak dufam ze pomozu.a u mna stres?je v robote na dennom poriadku aj ked sa snazim ho ovladat.
modlenie?aj ja sa modlim, aj moja maminka, este aj kamaratka.pridam sa k vam vecer...

riska
25. máj 2009

caute babulky 🙂
lenka, tak znova do nemecka? no nam v ba budeš chýbať, ale manžel sa určite poteší 😀 a my mu to doprajeme 😵
carm, zasa chceš umývať okná? tak potom nezabudni na mna 😝
mata, ja sa tiež prihovaram za to, aby si to ešte neriešila s lekarmi, ešte na to nemaš dovod, len pekne snažilkuj 🙂 a moja rada, ak sa da, skus sa privelmi nepozorovať 😵
suzzi, smejka 🙂 😵 zdravim vas a vaše kraaasne dietky 😉

mata1001
25. máj 2009

riska vy ako dlho sa snazilkujete?ja si myslim ze som uz cvokino.beries nejake vitaminy?

riska
25. máj 2009

mata, ty si cvikino? 😀 🙂 tak ja sa snažím už 5 rokov... hlavne nestresuj, dobre?
momentalne len kyselinu listovu a probiotika 😉

mata1001
25. máj 2009

ja som jedla kys listovu asi mesiac.teraz pijem gynex kvapky a strasne dufam ze mi pomozu.ty si ich neskusala?5 rokov?no to by som nevydrzala.urcite ta obdivujem...

riska
25. máj 2009

mati, skusala som sice všetko možné, ale gynex nie 😉 budem ti držať palce, nech ti pekne zaberie 😵
a nemusiš ma obdivovať, nemam inu možnosť len vydržať 😉