Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

smejka
autor
30. máj 2009

ahojte 🙂
skorki ty si ale sikulka 🙂
margaritka sama viem ake je to cvicit s dietatom....tiez sme sa trapili s vojtovou metodou 😝 ....moja mama musela vtedy vzdy odist z domu a cez zimu riadne sa izolovat v izbe...lebo inak by nas prizabila 😝
riska jooj....mam tusaka ze do konca roka si budes krasne tehulkovat ako tu ostatne tehulky 😵
marione ale ti ubieha 😉 ....a nesmut doma.....margaritka ma pravdu uzivaj si pokoja kym je cas 😉
pozdravujem vsetky 🙂
suzzika ty si ale vitalna tehulka 😵

marione74
30. máj 2009

margi, som sa zase pobavila ako skopavas spinu pod skrinu, ja som na zaciatku tiez vytierala dlazku, ale teraz ju vytreme tak 3x do roka, to myslim ako vazne aj ked sa hanbim 😒 muzik ma raz do tyzdna nakazane vysavat ale z vysoka na to kasle, tak ja uz som rezignovala, okna uz umyvame len kazdy druhy rok, ja to kaslem... 😒
stve ma to jak hovado, ale co mam robit, ked pracujem, nestiham, ked som tehula, nesmiem upratovat, ked si chcem zaplatit tetu co by aspon raz za dva tyzdne prisla, tak sa citim nejak divne, ze ci to uz sme fakt taki lenivi..
No a tak si opakujem ze poriadok nie je zmyslom zivota 😀 hlavne je, ze na prvy pohlad byt vraj vyzera upratany 😉
Jedine co muzik nezvlada, je z sme sa doho ze bude umyvat riad a je vzdy nervozny jak pes ked umyje tu horu riadu co sa po 5 dnoch nazbiera, takze vyzera, ze uz dobrovolne pristal na umyvacku riadu 😀 Tak, aspon usetrim polhodinu denne 😉 zvlast ked budem mat drobca tak mi to bodne, nebudem sa musiet trapit s riadmi ked bude spinkat, ale vylozim nohy a budem citat knizku 😉

Alebo budem piect kolac ako take sikovne gazdinky ako je skorki 😉

riska
30. máj 2009

smejka, ahooj, tak konečne padla? 🙂
aj ja verim, že do konca roka budem tehulkovať... neviem sice do konca ktorého, ale raz určite 🙂 😎 😀

marione, umyvačka je supiš, ja sa vobec nehanbim priznať, že bez nej by som bola úplne stratená 😉 asi by sme jedli len chlieb 😀 a na tvojom mieste by som si zaplatila tetu a fakt to neriešila 🙂
a nezabudaj na moje oblubene motto - bordel v byte, šťastne dite 😀

skorki
30. máj 2009

Ano, ano, suhlasim - hovori sa, ze domacnost ma byt taka cist, aby bola zdrava a taka spinava, aby bola stastna 😀 . Netreba to prehanat. Inak, ja by som sa tiez nechala nahovorit na umyvacku riadu. Ale mame taku malu kuchynu, ze by sa nam tam uz nevosla. Ale snad raz...ked bude vacsi byt. 😨

suzzika
31. máj 2009

Čafte gazdinky 🙂

s tou umyvackou je to aj u nas tak ako u teba Skorki a preto chcem stavat dom, aby som mohla mat umyvacku riadu...a este elipticky trenazer a mm velke akvarko a mala jednu izbu len vystelenu molitanom, aby sa vyskakala a konecne vybila ten prebitok energie. Inak Skorki aj ja ta chvalim za to navarene, napecene, poprane o kolkej rano? Dufam, ze tvoj mm si je plne vedomý toho, ze sa dobre oženil 😀 A mená predsa nemôžem prezradiť bez poriadnej tipovačky nie 😉 ?

Dievčatá ja som fakt vitálnejšia ako v prvom tehu, šetrím sa oveľa menej /niežeby som chcela 😎/ ale myslím, že to nie je na škodu, cítim sa taká fit 🙂 včera po prechádzke v kúpeľoch s návštevou som ešte 2 hod stála pri linke lebo som chcela upiecť pizzu - presnejšie 4 plechy pizze, ale stálo to za to, keď som si potom k nej vyložila nohy a naliali mi 1 dcl origoš tokajského - no čo by človek neurobil pre 5 min. blaha 😀

Marione recept na pirohy mám z netu, keď ho nájdem zverejním link. Robím podľa neho už dlho a ešte som ich asi / 😀/ nepokazila! A ty dobre počúvaj autoritu Margi a užívaj si činnosti, po ktorých budeš o pár mesiacov len slepo túžiť 😎

Riska aj foto z nášho maľovania zverejním, ale najprv musia vybaviť našu reklamovanú tapetu a musia mi prísť nálepky na stenu /ktoré som ešte nestihla objednat 😎/ a ešte musím dať nastriekať stoličky a si ich očaluniť a potom keď to bude zverejniteľné tak sa určite pochválim 😉

Dievčatá a čo Duch sv. prišiel s veľa darmi? Na nás ich priam lial - pršalo ako z krhle 🙂 bola som na omsi uz o 6.30 /kvôli tej návšteve/ a tak čakám ako sa to na mne, alebo vedľa mňa 😀 odzrkadlí ... Požehnanú nedeľu všetkým... 😵 😵 😵

suzzika
31. máj 2009

pre Marione a pre všetky pirohovchtivé...

http://www.siarsky.ch/index/SK-1034-81-601706-0...

marione74
31. máj 2009

skorki, riska, jaj dievcata, ako mi to dobre padlo, aj od vas pocut ze nemusi byt predsa len ten poriadok taky stopercentny 🙂
Budem si opakovat tie Vase hesla pravidelne 😀
suzzi, dakujeme za receptik, to rada pocujem ze sa citis dobre, a to uz si v tretom trimestri 🙂
A grcky uz uplne presli? akurat som na Teba vcera myslela ako si sa trapila prve mesiace.

riska
31. máj 2009

krasnu nedelu všetkým 😵
ja som si po dlhom čase poriadne dlho pospala, tak hned mam lepšiu naladu, aj ked počasie je znova o ničom 😉

suzzi, to je úplne perfektne, že mas tolko energie, myslim, že ta tvoja mala je po tebe 😀 marione, neboj, ešte zopar týždnov sa potrapiš a potom sa aj ty pustíš do malovania a rekonštrukcie bytu 🙂
inak ten recept sa mi velmi páči, lebo je aj s obrrázkami 😀

takže tipovačka? huraaa 🙂
moj tip - barborka/ tomáško 🙂

a ja tiež dufam, že sa tie dary Ducha Sv. nejako na mne odzrkadlia 🙂 priznam sa, že ma nikdy nenapadlo sa k nemu modliť, takže dufam, že toto bude začiatok našej spolupráce 😉

skorki
31. máj 2009

Marione, aka som rada, ze sa tu objavis aj cez den 🙂 😉
Suzi, no ja nechapem...Ty fungujes ako perpetum mobile. Inak...to tokajske...wow. Hned by som si dala. Tak davno som nebola na dobrom vinku. Inak moj svagor je taky vinkar. Snad ked pojdeme buducu sobotu, tak sa u nich zastavime na dobru "kostovku" niecoho zaujimaveho.
Ste mi vzorom, ja vsetky "komplikovane" jedla, pri ktorych by som mala byt v kuchyni dlhsie ako hodinu, kupujem len ako polotovary. Ale, snad sa k niecomu dokopem. 😝 Napada ma taka domaca zemiakova baba...Riska a boli vcera tie bryndzaky?

Pa, a krasnu nedelu. 😉

riska
31. máj 2009

skorki, ano bryndzaky boli, len som ako vždy neodhadla množstvo a dojedali sme ich ešte večer, ale nam to vobec nevadilo 😵
a dobré vínko mam aj ja rada, teraz normalne "frčím" na ružovom... prvýkrát sme si ho doniesli pred rokom z francúzska a velmi mi chutilo 🙂 a normalne sa už da aj u nas kupiť, dokonca aj celkom kvalitne... až sa mi začali slinky zbiehať 😎 ale alkoholička nie som, aby bolo jasne 😀

janula.k
31. máj 2009

ahojte snažilôčky, tehulky a maminky 🙂
teeeda, vy ste tu vsetky take gazdinky, ze ja ani neviem co napisat. Citim sa ako taky nesamostatny somarik. Nikdy sme nebyvali s muzom sami, od nasich som isla za nevestu ku svokrovcom...Tak ma to vsetko este len caka. A k tej umyvacke, my sice budeme mat domcek, ale taku malu kuchynu, ze nevieme kam dame chladnicku a nie to umyvacku. 🙄
Inak cele dni polehujem v posteli a od stvrtka ma boli mechurik...a neviem co si na to mozem dat.
A marione, uplne chapem, ze sa doma nudis, ale toto je ozaj jedinecne obdobie a uz mozno nikdy nebudes mat tolko casu pre seba ako teraz. Moja doktorka mi to stale hovori, ze si to mam uzivat. Ja by som teraz do prace neisla ani za nic.. 😎
vsetky vas pozdravujem a myslim na vas 😵

riska
31. máj 2009

babulky moje, kde ste všetky?

ja už mam aj moju oblubenu nedelnu činnosť za sebou 😀 teraz ideme asi pozrieť nejaký film 😉

janulka, na mechurik brusnicové tabletky... tie myslím môžu aj tehulky 😉

margarita
31. máj 2009

ahojte,
no smejka - pravdu mas, kto neplace pri Vojtovke, okrada vlastnu rodinu 😀 Kristinka sa toho veru drzi,a to ma zatial len jeden cvik, ktovie co si uzijeme, ked jej pridaju novy 😉

marione - ja uz napr. ani tie okna neumyvam. aj ked cez ne moc nevidno, ved tak radsej nevytiahnem zaluzie a mam pocit, ze ake ciste 😀 no ale moje heslo na okna je : co ich budem umyvat, ked i tak nie su moje 😎 nech si ich drhne nasa teta prenajimatelka, az sa raz ostahujeme 😵
len to s tym upratovanim neprehanaj, lebo i tak zistili, ze mnohe detske alergie su zo sterilnej cistoty, a ja, kedze chcem, aby K. nebola alergicka, treba tu v byte udrziavat konstantnu vrstvu prachu a spiny 😀

robite mi chute, ze pizza, vinko, pirohy...mnaaaaam.
no my sme dnes nevarili, lebo sme boli u nasich, mamka oslavovala "nastiny"...takze bola paradna svieckova s brusnicami...to ako inspiracia pre vase dalsie nedelne obedy 😉

a neda mi nepochvalit sa, dovolila som mm si u nasich vypit (no ved neodmietne 30 rocnu slivovicku, nie? 😀 ) s blahosklonnym navrhom, ze ved to ja domov odsoferujem, nedela popoludni snad bude pokojna na cestach, a bola - ani som si muza a dieta nezabila, no snad sa aj soferovat casom naucim 🙂

margarita
31. máj 2009

a k suzzikinej tipovacke: zacnem klasikou
😀
Peter a Lucia (ale hanba mi, neviem uz, kto to napisal, riska snad poradi) 😝

skorki
31. máj 2009

Ahoj Riska, Janulka a vsetky...
My sme boli plavat ako vzdy a pridali sme dnes k tomu aj saunu. Prisli sme taki ustati a hladni, ze sme v aute zjedli asi pol roka vozene a 100 krat roztopene susienky v cokolade. Spinavi sme boli az za usami. 😀 Uz sa mi to na tych Nivach prestava pacit - je tam cim dalej, tym viac ludi. 😠
Tak Vas zdravim, prajem pekny tyzden. Paaa.

marione74
31. máj 2009

skorki vy pravidelne sportujete to je super, toto sme my nikdy nedokazali 🙂
suzzi, ja typujem Veronka / Palko 🙂

janulka, ano tie brusnicove kapsule sa mozu aj v tehu, alebo si kupit brusnicovy dzem v tescu, maly poharik stoji sice okolo 80 SK, ale je mnam
🙂
ja som sa cely prvy mesiac tehu nalievala urologickym cajom na litre az kym mi doktorka nepovedala, ze sa to nesmie, ze on je dost silny, povedala mi, ze iba troska, max 2 deci denne.
Hm nejak mi nedoslo ze v tehu by sa nemali bylinky.
Inak ja rozmyslam ze ak 14 a 15 tt prezijem ok, tak od 16 pojdem do prace - este cca na 2 mesiace, resp. staci ak pridem raz-dva do tyzdna, inak mozem robit z domu. A ked to nepojde, tak s tym skratka skoncim... ved pn sa mozem hodit hockedy.
Ubija ma toto nic nerobenie, strasne ma to ubija 😒

My sme mali navstevu a ja stale vaham ci povedat aj blizkej rodine (akoze najblizsia vie) ze sme tehu, uz sice ideme do 14 tt hm ale stale si hovorim, ze co ak sa nedajboze nieco este stane

Vy by ste uz povedali? ved sa nemozem stale bat 😒 a uz to asi zacne byt vidno, zda sa mi ze mam nejaky iny tvar bruska, aj ked do nohavic sa este zmestim. No a ked mam mimik bude takto vydierat ze kazde tri hodiny, aj ked sa najem mi je od hladu zle, tak nepriberiem 12 kg ako som chcela, ale asi 20!!! 😒

margarita
1. jún 2009

tak marione:
1) je pravda, ze na PN sa mozes hodit hocikedy, len to prosim Ta, s tou pracovitostou neprezen, lebo az Ti zacne byt zle, alebo zacnes spinit, ver mi, ze by si sa na celu pracu radsej vybodla 😎 a moze byt na PN neskoro...nechcem Ta strasit, len si rizikova, to si uvedom, dobre?
2) skus si najst nejaku zalubu, aby Ta to tak neubijalo, cojaviem: strikuj, hackuj, palickuj,modli sa 😉 urob si webstranku, pis tie pamate, rob japonske krizovky, cokolvek - len nech zabijes cas.
3) ja som rodine povedala az po prvom trimestri, a ako si iste pamatate, vam az potom 🙂 a bala som sa az do porodu, ze sa moze nieco stat ☹ ale to sa moze vzdy, ci uz povies, alebo nie. Zivot je len a len v Bozich rukach, chvalabohu 😀 takze sa neboj a ak to citis, ze chces povedat, povedz, ak nie, nechaj si to pre seba.
Rob len to, na co mas naladu, aby si bola v pohode a mimisek tiez.

Tak, koncim s mudrymi radami nadnes 😎

suzzika
1. jún 2009

Brééééé ránko!

Som vás včera konečne komplet dočítala a som už aj chcela reagovať, ale mala dostala nejaké kŕče do bruška, už už že pôjdeme na pohotovosť, potom začala vracať a v noci mala aj teplotku tak čakám ako to bude pokračovať...Teraz sa už aj hraje s babkou a vyzerá, že je jej lepšie tak to snáď bola len nejaká viróza 😖

Chcela som pozdraviť Emily- to vy ste mali svadbu, som nevedela, že si ešte slobodná /bola by som závidela 😉 😀 /príď častejšie...

Riska vy ste sa teda rozhodli pre IVF? A čo tá tvoja MTRP/fakt nepamätám 😎 //Margina/ diagnóza s tou sa nič nerieši? Ružové som ešte nepila mňam odkedy nemôžem tak by som si dala...no veď zakázané ovocie... 😎

Kaki fajn, že depka prešla - ono to raz za čas príde na každého, len je dobre, keď to aj tak rýchlo ako prišlo aj odíde... 😵

Violka tak teba čaká operácia, no dal by Pán, aby to po nej vyšlo prirodzene - kedy to bude?

Marione ty si špinila? No žiadna sranda, na tvojom mieste, si to s tým nástupom do práce ešte premyslím...pokiaľ vás financie netlačia, tak si nájdi inú menej stresujúcu činnosť, ktorou naplníš svoje dni, lebo ja som ťa tak diagnostikovala, že ty budeš asi workoholička, ktorá doma veľa času netrávila, ale čím skôr si na to zvykneš, tým lepšie pre teba - ver mi ! Neviem síce ako dlho plánuješ ostať na MD, ale počas nej nebudeš mať veľmi na výber a budeš sa musieť zamestnať doma - tak trénuj...Môžeš sa inšpirovať Riskou, alebo ťa prípadne budem zásobovať receptami - tie pirohy sa napr. dajú robiť posediačky a dajú sa aj zamraziť - na horšie časy 😉/to ti síce radí osoba, ktorá stále pracuje - ale len doma a iba pár hod.denne, ale ja si pri mojej práci oddýchnem, tak to aj ty posúď podľa svojích možností.../
A s tými kg som aj ja mala také krásne plány, ale už som +13 a 2 mesiace predo mnou 😎 no ale čo už - veď potom skočím so Skorki párkrát na plaváreň a začnem s Mojžiškou a bude dobre... 😵 A s tou rodinou či povedať, či nie musíš vedieť komu a kedy, kto si ako zaslúži ... 😉 Ja som napr. tej rodine z Maďarska písala túto správu v meily, no ale maďari to nepochopili a tak si mala vidieť tie oči, že čo som sa tak nafúkla... 😀 A ešte niečo - grcky už sú preč, len ma ešte občas napne a je mi nevoľno, ale to už len, aby sa nepovedalo 😎

Margi vy cvičíte cvik z Vojtovej? Len vydržte, je to pre K. dobro! A blahoželám k šoférovaniu, si mi vzorom 🙂

Skorki ja som nikdy nejedla a už vôbec nevarila/či nepiekla?/ zemiakovú babu, ak máš recept tak môžeš posunúť 🙂

Dievčatá teda to vaše tipovanie zatiaľ nevychádza, asi máte skutočne viac šťastia v láske 🙂

Janulka môžeš papať aj brusnicový kompót, alebo jedz cibuľu, ak nezvládneš surovú /napr.na chleba/tak si rob dusenú s vajíčkom, lebo ona má účinok ako antibiotiká a zvlášť na baktérie coli 😉

Myslím, že stačilo, veď kto to má potom čítať... 🙂 😉 😵

margarita
1. jún 2009

suzzika, wwwwaaaaaaaaauuuu, Ty si super. Kazdej si tak pekne odpisala, to zase nestiham ja, v poslednej dobe.
a co takto : Ondrej/Maria

a vidis, marione, aj suzzika si mysli, ze sa mas ukludnit a skusit to vydrzat doma - pravdu ma, ze je to ten najlepsi trening na MD, ktora Ta caka 😉

suzzika
1. jún 2009

Margi ee 😀 To je super, že nestíhaš, veď my ti to prajeme 🙂 lebo máš krásny dôvod a ozaj nezverejníš aktuálne foto toho dôvodu, určite narástla a už možno aj copíky nosí 😵

margarita
1. jún 2009

tak skusim Martin alebo Klara 😉

aktualne foto dovodu nemam, teda mam, ale este vo fotaku, a ja som na tieto techno veci lava 😝 takze na to potrebujem mm, este by som tie foto pri transporte do PC zmazala 😀 😀
inak v poslednej dobe uz robim skor kratke videjka na fotak, lebo to mrkotanie a blabotanie fotka nezachyti, rovnako ako pohyb po posteli /otocky o 180stupnov a ine// 😉 no a videa sa zatial na MK zverejnovat nedaju.

dufam, ze Zuzanka je uz ok, a ze to bolo len take intermezzo male, a nic vazne
🙂

suzzika
1. jún 2009

Stále vedľa 😉 , aj keď Klára bola jeden čas favorit, len som nenašla vhodnú zdrobnelinku a Klárka je taký koláč... a ešte jedna teta tak medzi rečou použila, že "zvedavá ako Klára" tak som to "musela" zmeniť 😀 No proste pri výbere mien, je toľko okolností, ktoré ho ovplyvňujú, teda mňa určite 🙄

Zuzanka začína zlostiť tak asi už bude ok 😀 a inak som sa asi nepochválila, že na nás prišla detská puberta čo? Včera na tatkovú otázku, či bude kočíkovať bábätko odpovedala /len škoda, že nezreprodukujem aj ten prízvuk a kuk/,že : jasne... 😎

Za fotkami radšej počkáme na Margaritiaka... 😎

margarita
1. jún 2009

ok, co takto Robert alebo Lenka? (to vies, mam pred sebou kalendar 😀 ))
detska puberta je urcite narocna 😎 niekde som citala taku trefnu vetu, ze najprv 2 roky ucis dieta chodit a hovorit, a potom dalsich 16 travis tym, ze mu vravis aby sedelo doma a bolo ticho 😀
nemaju to tie deti v zivote lahke s dospelakmi, chudence, veru 😉

kaki
1. jún 2009

Ahojte tak po víkende som tu zasa.... 🙂 Bez depky... Moja depka bola ako veľká búrka... (to viete 1 DC) Prišla z čista, jasna a zaúradovala. Ale vyjasnilo sa a vzduch je čistý 🙂 Tak sa cez víkend dobre spalo... 😉

Vy ste tu teda preberali zaujímavosti.... 😉
Umývačku by som aj ja rada.... A dokonca som piatok vyhlásila že bez umývačky ani na krok.... Ale zatiaĺ je v nedohľadne... Lebo máme iné finančné záväzky... Ale raz ju bude kam dať 😉

Suzzika... keď si písala o tých veciach po čom túžiš do veľkého domu.... Tak eliptický trenažér je super, ale iba kým po ňom túžiš... 🙂
Ja som ho dostala a je to veľké hebedo na ktorom som od januára nestála... Neviem sa donútiť... Keď si predstavím tú námahu, čo do toho musím dať hneď ma prejde chuť 😎 Ale možno začnem 🙂
Ale tú molitánovú izbu by som brala 🙂 Ale to možno raz spravíme z detskej 🙂

margarita... Tak cvičíte v rytme zvukov malej Kiki.... To je tiež jedno z riešení.... Ale viem že to chce veľa sily... ja si pamätám ako sme nášmu krsniatku vymieňali naušnice... Fuuu mňa to až bolelo ako plakala... A nebolo to moje dieťa. Margi vydrž 😒

riska... Vy máte aké všakové kreácie v byte 🙂 To je dobre, že si to robíte po svojom... Mne sa páčia byty s nápadmi... Aj mm je kutil... šikovný... Ale kým sa k niečomu dostane...☹ Asi by nemal toľko pracovať...
Verím, že Vy budete musieť už skoro dokončiť deckú 🙂

marione.. Ani moj manžel nechce aby sme mali "farebné steny" Ale zasa, ja mám rada klasiku tak sa v pohode prispôsobím... Aj keď si viem predstaviť že by sme sa trošku odviazali a vyblbli na stenách...
Inak ty si teraz v dôležitom období pre tvoje dieťatko... Tak sa musíš šetriť... Aj keď stále ležať by sa asi nikomu nepáčilo... Skús to ležanie obetovať za niečo.... Uvídíš že sa Ti to bude lahšie zvládať....

skorki... Ty si fakt šikovná... To hovorím od začiatku.... Vieš zvládnuť s prehľadom všetko... Domácnosť, prácu, šport... A ja nechápem prečo tá záhradná pomôcka už dávno nevystrelila... 😲 Ale raz predsa musí... Aj ja v to verím...

smejka...tak školský rok pri konci... a s dievčatkom čo nové?
Stále veľmi na Teba myslím... aj na Lenkove... Aby sa už skoro vaše dieťatká dostali k Vám....
😵

Violončielka, carmenuska a aj všetky ostatné.... Ako sa mávate?

Všetky budeme raz dobré matky... Veď sme šikovné... Skoro ako margi, smejka a suzzika...
Dostali sme veľa darov... Musíme ich mať komu ďalej odovzdať ...
😵

kaki
1. jún 2009

jej suzzika..... ja by som hádala mená: Karolína / Marek

smejka
autor
1. jún 2009

ahojte 🙂
ste sa rozpisali...najma suzzika a kaki 😵 ...tesim sa 🙂
jeeeej tipovacka 😉 ....tak ja pre zaciatok Lukasko/ Alzbetka......a do vecera prejdem cely kalendar tak suzzika si uz bude musiet vybrat 😎
ja som omracena po nocnej....no prichadzajuce dieta zo skolky ma chtiac nechtiac prebralo 😝
idem vas citat a tesim sa ze ste.....

smejka
autor
1. jún 2009

suzzika dnes by si mala byt cely den on line.....prebieha totiz velka tipovacia sutaz 😉
kaki moja...som rada ze ta burcisko presla....ty si sa zregenerovala....a dakujem ze na nas myslis....lenka ma po tieto dni petuniu....snad im to ubehne bez ujmy 🤐 .....kaki a budes skvela mamina....ja som o tom presvedcena 🙂
suzzika neviem ako zuzanka ale nas nezbednik v poslednej dobe vzdoruje....zeby chlapcenska puberta? 😕 😅
a umyvacku si dievcata kupte......ani neviete kolko casu usetrite 🙂 .....aj ekzem mi vymizol po takmer 3 rokoch 🙂 ....cize sestri okrem casu i zdravie....a nielen to fyzicke 😀

smejka
autor
1. jún 2009

a este kombinacia michaela/michal 🙂

smejka
autor
1. jún 2009

dievcata ako spoznat Boziu volu a nie iba moj zamer? 😕 .....som trosku zmatena 😔

kaki
1. jún 2009

No to je aj moja dilema... smejka....
Snažím sa snažím...

Smejka bolo v tom zamysleí od Lenkove v piatok myslím, že spravíme veľa chýb... Ale nevadí... treba sa snažiť....
Tak stále na to myslím....

Som mala teraz cez víkend ťažké rozhovory s maminou... O jej stave a tak.... A stále som myslela na to aby som jej povedala to čo mám... prosíla som Boha... Ale aj tak som si neni istá že to bolo tak ako malo... predsa len som neni ešte dobrá v rozpoznávaní vôle mojej od Jeho... ☹ Ale ja sa zlepším... 😉