Veríte na čiernu mágiu?

6. jún 2023

Robím čašníčku,dnes som stretla jednu pani ktorá mi hovorila divné veci.Z našej ulici o jednej tete že robí čiernu mágiu,že jej s tým dosť ublížila.Vsetko do detailov nebudem písať.Ze aby som od nej nič nevzala lebo je to urieknute a môže mi spôsobovať zlé veci.Ta teta stále niečo dáva mojim deťom cukríky alebo sladkosť keď sa stretneme na ulici.A keď dôjde ku nám do reštaurácie najesť sa tak mi dáva vysoké tringelty.Aby som od nej nič nezobrala že to je zle.Neviem čo si o tom myslieť.Ta teta je milá vždy sa porozpráva,neviem si o nej predstaviť žeby robila čiernu mágiu.No keby nerobila prečo by to o nej tvrdil niekto?Neviem čo robiť či sa jej vyhýbať alebo fungovať ako doteraz a veriť v tom že sa mi nič nestane.?

hankab
6. jún 2023

Nie.

lindous
6. jún 2023

Neverím... stalo sa vám už niečo zlé doma potom čo si tvoje deti zobrali od nej cukríky?

77daniela77
6. jún 2023

Ano,verim.....ale to neznamena ze ked ti nieco da musi to byt "zakliate".....ak robi ciernu magiu tak len na konkretnych ludi ktorym chce zle.....a to ci ju robi tazko povedat len tak🤔

vikusjk
6. jún 2023

Ale prosim ta. Mas svoju hlavu, tak ju pouzivaj a riad sa svojim rozumom. Ak tu pani poznas a ste v obcasnom kontakte, hadam si vies na nu spravit nazor aj sama 😉

mirko84
6. jún 2023

No ci ti poviem, carodejnic chodi po svete dost …

ildiko36
6. jún 2023

Ja verím, zazila som v živote dosť nepríjemne veci čo sa udiali.Kto s takym nestretne jasne že neverí, ale tolko nahod v zivote neexistuje..A hlavne keď niekto robí v zdravotnictve, toho niekedy az moc zažije