Veríte na duchov?

gonzales
16. jan 2021

Veríte na duchov? Že vás môžu prenasledovať? Mne sa od určitého momentu začali diať cudne veci.. Či už doma alebo vonku.. Máte nejaké zážitky s nadprirodzenímy silami? Zaujíma ma ci som jediný koho "prenasleduje" niečo nadprirodzené

lemonka112
16. jan 2021

Áno, duchovia existujú. Existuje veľa prípadov, kde už situácia bola natoľko vážna, že bola potrebná pomoc exorcistu.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
0silvia0
16. jan 2021

@gonzales neverim, neriesim, lebo nic cudne sa mi nedeje. Co konkretne sa deje tebe?

noelosopius
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gonzales
autor
16. jan 2021

@0silvia0 počujem zvuky krokov v noci keď ležím v posteli.. Buchot v kuchyni.. Otvorili sa na skrinke dvere.. Par krát sa mi zjavil v podobe malého dievčatka.. A 2x sa stal aj fyzicky atack

noelosopius
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
noelosopius
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzudrnda
16. jan 2021

Takto pred rokom som bola vecer s 2r synom vonku. Zima, skoro tma, aj tak cca 20.00. Byvame pri cintorine. Tapkali sme si alejou od cintorina, okolo ani zivej duse a drobec zastane, pozera medzi stromy na druhu stranu a mieri rucickou. Ked som sa spytala, co tam vidi,tak len: Maminka, tam je ujo. Ulica bola prazdna. Strach som necitila, ale bolo to zaujimave. Stalo sa nam to 2x.

gonzales
autor
16. jan 2021

@noelosopius keď hľadajú niekoho kto ich utisi.. Ako je možné že sa prejavil aj na mne? 😅

noelosopius
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gonzales
autor
16. jan 2021

@noelosopius čierne dlhé šaty

noelosopius
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miro1360
16. jan 2021

Jasné že existujú :D Skús ich poslať do tej horiacej sviečky, neviem či to funguje.

noelosopius
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gonzales
autor
16. jan 2021

@miro1360 šporák nebude stačiť? 😅 :D neviem kde sú sviečky

0silvia0
16. jan 2021

@gonzales nemozes ich poziadat, aby odisli?

gonzales
autor
16. jan 2021

@0silvia0 neskúšal som.. neviem ako 🤷‍♂️

noelosopius
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
0silvia0
16. jan 2021

@gonzales jednoducho sa ich nebat a nahlas povedat, ze pri tebe nemaju co robit, nech odidu prec tam, kam patria.

noelosopius
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
noelosopius
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gonzales
autor
16. jan 2021

@noelosopius takže jednoducho sa z tým nejak naučiť žiť?

gonzales
autor
16. jan 2021

Prv som to nejak extra neriešil.. Keď som počul kroky v kuchyni tak som si povedal ze možno sa brat šiel napiť... Keď sa otvorili dvere na skrinke tak ze okej možno je len preplnená.. Ale keď som išiel v noci po ulici a počul som detský plač akoby to dieťa bolo vedľa mňa to už mi jedno nebolo.. Alebo keď som sa v noci zobudil a videl som vedľa skriňe stať nejaké dievčatko co mohlo mať tak 7-8 rokov..

noelosopius
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gonzales
autor
16. jan 2021

@noelosopius do krvy až nie ale raz som si našiel na ruke 2 škrabance keď som prišiel domov... Alebo ma niečo zaťahalo za tričko v takej uličke úplne bez svetiel

noelosopius
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
noelosopius
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gonzales
autor
16. jan 2021

@noelosopius mohlo toto všetko spôsobiť že som mal s*x š priateľkou na cintoríne? Áno viem je to hlúposť ale vtedy sme to nejak neriešili

noelosopius
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
oli18
Autor odpoveď zmazal
Zobraz