Veríte na predpovede veštice?

janulienka_janka
27. mar 2020

Baby čo hovoríte na veštice?
Mám jednu u ktorej som bola asi dva krát zatiaľ vyšlo všetko aj také čo nemala odkiaľ vedieť... dostala som sa k nej cez priateľa, ktorý bol pri nej raz .. vtedy mu povedala že sa zoznámi si ženou (so mnou) v okolí svojich narodenín na rodinnej oslave, dokonca že budem blondína :D :D :D a fakt to všetko vyšlo popri tom sme sa vôbec nepoznali. Najnovšie keď som bola u nej mi povedala že budem do po roka tehotná.. povedala mi to v októbri. Je koniec marca a hádajte čo? Mešká mi to vyše týždňa dnes sa chystám robiť test :D Aký máte názor na to vy? Veríte im?

veronikaszabova
27. mar 2020

@janulienka_janka nie, neverim

janulienka_janka
autor
27. mar 2020

@veronikaszabova ahoj, aj máš nejakú osobnú skúsenosť? či ani si to neskúšala? Ja som sa na to dala nahovoriť a odchádzala som odtiaľ s otvorenými ústami 🙂

veronikaszabova
27. mar 2020

@janulienka_janka nie, nemam vyskusane. Ani by som tam nesla.

erikavesela
27. mar 2020

Ja poznam jednu kocku a jej matka to robi...musela sa od nej odstahovat, pretoze sa nemohla pozerat na to ako vsetkym klame a este na tom zaraba...vravela, ze ony maju presne urcene otazky, ktore ti kladu a podla toho ti povedia, co chces pocut..to, ze to tebe zrovna vyslo, je nahoda, si mlada, takze castokrat ziadny problem otehotniet a co sa vasho zoznamenia tyka...nenapadlo ta, ze ona to tvojmu chlapovi akosi podvedome vnutila?...nie neverim...vo vedlajsom dome byva jedna a par krat som pocula na zahrade ako sa zo svojich klientiek smeje.. kedze sa nepozname neviem viac...

savoya
27. mar 2020

@janulienka_janka
Predpokladam ze si slabsia osobnost.Silne osobnosti ,ktore si riadia zivot samy a bez zvedavosti nieco dopredu vediet,vestice nevyhladavaju.

lujza123
27. mar 2020

@janulienka_janka verím ze sú ľudia ktorí dokážu mat veľmi silnu intuíciu a vízie. A tak isto sú ľudia ktorí dokážu byť veľmi dobrí manipulátori, psychológovia, vidia do ľudí a vedia hovoriť presne to co ľudia chcú pocut. Medzi vešticami sú aj také aj také, niekto ma dar a niekto ma z toho len biznis.

Ja tiež vykladám tarotove (vestecke) karty. Zadarmo, pre kamošov. Väčšinou ukážu problém, situáciu s ktorou sa daný človek zrovna v živote stretol. Niekedy mi ukážu velmi konkrétne veci, niekedy skôr všeobecne, niekedy je to iba popis danej situácie a niekedy je tam budúcnosť. Proste pozriem na tie karty a nejako to viem. Ťažko sa to vysvetľuje.

Moja mama ako mladá študentka stretla chlapíka vo vlaku co jej vyložil budúcnosť. Netrafil jedinú vec ze bude mat dcéry a v neskoršom veku syna, brata nemám. Ostatne jej predpovedal ale presne, trafil sa aj do toho aké budeme mat povahy, kde budeme žiť, kde stretne otca, aký bude.... Mama sa tomu dlho smiala, keď vám za komunizmu niekto povie ze budete mat vlastnu firmu a 50 zamestnancov mate ho za blázna... Ale všetko sa splnilo ako povedal

janulienka_janka
autor
27. mar 2020

to o tom zoznámení bola jedna z mnohých vecí ktoré mu povedala.. Mne povedala o minulosti, o tom že som už raz tehotná bola, čo bolo v 16tich a nik okrem byvalého o tom nevedel takže určite niečo vidieť musela.. 🙂

stanulienkat
27. mar 2020

Su to akurat dobre psychologicky. Vacsinou tam chodia jednoduche zeny,zatrpknute a bez chlapa. Tak im ta pani povie,co by chceli pocut. Normalna,sebavedoma zena takym hlupostiam neveri. Nesla by som tam ani zadarmo,urazilo by to moje IQ.

akinom0077
27. mar 2020

@janulienka_janka / vies co neverim. Ja osobne som vestici nechodila nikdy ale absolvovala som sedenia s kamaratkou ktora vestici strasne verila a plus s kolegynou detto. Az smiesne ako im tie baby verili a ako s nich cucali peniaze...

dilino
27. mar 2020

ja si dám občas vyložiť ale aby s toho bola zavislosť to nie a tiež teraz čo som bola tak všetko mi povedala presné ale predtým som raz bola pred 5 rokmi ale vždy ísť a za krátku dobu neni vôbec dobré.

miriam11
27. mar 2020

@janulienka_janka bola som raz u jednej. Veľmi dávno. Povedala mi udalosti, ktoré sa stali už, ešte nejake sa len stanú. Keby som bola vedela a nebola taká hlúpa. Nikdy by som tam už nešla. Plní sa to všetko a nielen tie dobré veci.

jana_vaj
27. mar 2020

Ja tomu tiež moc neverím, vieš koľko je ľudí čo bolo u veštice a nič z toho sa im nesplnilo? To sú také výstreli do tmy a keď sa náhodou trafí tak ty si z toho potom unesená, Vyhadzovanie peňazí. Na druhej strane verím tomu, že existujú ľudia, ktorí majú taký dar ale tí za to nepýtajú peniaze

bosorka2302
27. mar 2020

Ja som pochodila dost vestic a nevyslo nic. Tie lepsie sa trafili do minulosti aj pritomnosti a boli to konkretne veci no buducnost im nevysla.

sindas
27. mar 2020

@janulienka_janka ja som sa vydala do rodiny kde je "veštica-liečitelka". Manželova babka co nám. Povedala to aj vyšlo. Dokonca vedela skôr ako ja ze som tehotná a len mi tak povedala ze na vianoce uvidíme, aj tak bolo, aj mi povedala dátum kedy sa nám mala narodí a vyšlo to. Ja som tiež neverila ked mi o tom vtedy ešte môj priateľ ( dnes už manžel) rozprával. Ale nejako začínam verit.

kittykat22
27. mar 2020

@janulienka_janka mam kamaratku a ona bola vzdy do vestenia a osudu, kristalov ... Dlhe roky chodila k vestici ktora jej hovorila, ze teraz nevidi vhodneho muza, ze zatial nikto - pretoze sa ma malo rada. A pred 3 rokmi sa stretla s jej znamym. Vestica ze to je laska - ze tam vidi deti. Kamaratka nadsena, nastahovala sa k chalanovi, ten s nou - no jednoducho parada, presne podla predpovedi. Lenze happy end sa nekonal pretoze chalanisko ju vyuzil - ona realitacka mu spravovala domy a prenajimala bez provizie samozrejme. On jej sice platil byvanie - ale ona nic nezarabala ako pracovala "pre rodinu" Po roku a pol, ju vyhodil z bytu, ze ju nechce - ona bez bytu, bez prace, bez penazi. Vestica jej este doporucila investicu s kolegom z byvalej prace - ktory peniaze minul, business pase. Takze baba ostala sama, jedla rozky mesiac v 12m2 byte, bez penazi, sudi sa s kolegom ze chce spat svoje peniaze a je single, bez deti v 38 rokoch. Nema doslova nic. Hlavne zije zivot po ktorom nikdy netuzila - a dovod je ten, ze slepo verila "na osud" ktory si niekto vycucal doslova z prsta. Niekedy si myslim, ze keby nedala na tie kecy ako nie je pripravena mat vztah a deti, a ako sa nema rada - mohlo byt vsetko inak. Dnes ma na vesticu, osud a dobre rady carodejnic iny nazor. Skoda len toho premarneneho casu. Je dost mozne, ze tie rozhodnutia ju budu stat zalozenie rodiny.

sunny8
27. mar 2020

Čomu uveris to sa ti stane 🙂 niekto môže mať dar od Boha a bude vidieť do budúcna - veď nič nie je nemožné. Ale.. nevyhľadávam ich. Svoj život si riadim sama.

janulienka_janka
autor
27. mar 2020

Nepobedala som že tam chodím ako na klavír :D samozrejme nechodím bola som dva krát. Ale su niektoré veci ktoré proste človek neovplyvní.. preto som sa pýtala na váš názor.. 🙂 diki moc

23121974
27. mar 2020

Jasne,že "verím" 😂 😂 😂

larisalarisa
27. mar 2020

Verím , že sú ľudia , ktorí vidia veci. Ale inak veštice beriem ako klamstvo. Tie , ktoré naozaj vedia a vidia, nerobia sedenia za peniaze. Mám kamarátku , ktorá chodila ku veštici. Kvôli jej radám sa aj rozviedla atď....proste úplne hlúposti

asia83
27. mar 2020

@stanulienkat Alebo by vám povedala niečo, čo by ste nechceli počuť. Máte strach, to je všetko. Ako všetky tu, čo majú váš názor a urážajú tie, ktoré majú názor iný. Je málo takých ľudí, ktorí vidia to, čo napríklad takí ľudia ako vy, nie. JE ICH MÁLO. 99 percent hovorí čo im napadne, iba jedno percento má ten dar a vidí. Pravých jasnovidcov spoznáte tak, že zadarmo dostali, zadarmo dávajú. Ergo nechcú za to peniaze.

jany149
27. mar 2020

@janulienka_janka ja poviem osobnú skúsenosť...bola som....asi 4krat.

jany149
27. mar 2020

@janulienka_janka odoslala som to skor ako som dopisala....
už by som nešla....
čo sa týka budúcnosti veĺa sa toho nesplnilo čo vravela......napríklad počas mojho vzťahu s ex som tam bola 2krat a vzdy povedala že on je ten s ktorym budem mat rodinu a nie....rozisli sme sa....
nič "nesadlo"z tých predpovedí len to,že čo sa týka detí mi "predpovedala" chalana a babu a to sa splnilo....

stanulienkat
27. mar 2020

@asia83 😂 nie,nemam strach. Iba ak z ludskej hluposti. A nikto nema taky dar,su to len manipulantky,ktore vas vedia nasmerovat,kam chcu. A hovoria take veci,ktore sa hodia na 80% ludi.

evkao
27. mar 2020

@janulienka_janka bola som aj so sesternicou, ked sme boli mlade... ani jednej sa nesplnilo to, co nam "vyvestila" a pritom to bola vestica siroko daleko uznavana.... nieco nam aj vylozila z kariet o nasich predoslych zivotoch, asi o 3 mesiace som sa stretla s kamaratkou, ktora u nej bola tiez, zaujimave, ze ona mala uplne na vlas taky isty predosly zivot aj buducnost ako ja 😀 ani jej sa nesplnila

elii5
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
koronavirus
27. mar 2020

Neutralny teda vedecky postoj. Netvrdim ze niekto ma nejaky nahlad do vasej buducnosti ale ani nepovazujem ani za nemozne. Vestci su hlavne majstri iluzie a manipulatori. Napriklad ak si precitate charakteristiku svojho znamenia, tak si poviete ze woow jak to sedi. Kazdy to povie, lebo to je schvalne tak napisane aby to robilo dojem ze to na vas sedi. Ale znamenia vymysleli ludia a nieje nijako vedecky dokazane ze datum vasho narodenia nejako urcuje vasu povahu. Tu urcuje genetika a neskorsia vychova. Vestica vam povie vseobecne veci. Ak k nej ide mlada zena tak skoro na 100% pravdepodobne ze bude mat partnera a neskor otehotnie. To je tak normalne. Vestica vam povie veci ktore chcete pocut. Niekdy som nevidel ze by dakomu povedala ze napr. nikdy si nikoho nenajdes a cely zivot budes single alebo ze bez penazi ci sa stanes bezdomovcom. Take nepovie. Ona sa snazi hadat. Staci ze sa pri objednavani vypytujete na cenu, ked vam ju oznami uz tonu hlasu odhadne ako sa staviate k vydavku a potom u nej vam zacne hovorit o peniazoch a ste z toho paf ze ako to vedela. Ja som vyskusal 3 vestice z 3 roznych regionov a kazda povedala ine a ani jedno z toho sa nenaplnilo. Aj ked povedali take vseobecne veci ze by som si to vedel priradit k udalostiam a v tom je ich trik. Vam sa stale deju nejake veci len si to neuvedomujete ale ak vam niekto nieco povie tak si k danej udalosti (ktora by sa vam ajtak stala) si priradite co vam povedala vestica, lebo sa to bude podobat.

aylinn
28. mar 2020

Ja som bola raz s kamoškou😁 jej povedala ze do pol roka stretne muza s ktorym sa vezmu a budu mat rodinu .. do 2 mesiacov sa vratila k byvalemu s ktorym bola 5 rokov a ktoremu pred 2 tyzdnami porodila syna 😂🤗 takze bullshit..mne povedala ze mam okolo seba 2 chlapov, ktorý ma klamú a mam si dat pozor bola to uplna pravda ale neverila som jej tak som nato aj doplatila😂 a potom ze mam gynekologicke problemy to bola tiez pravda, mala som😁 a ze ja si budem este uzivat a cestovat a ze najdem si chlapa ktory bude v zahranici kedze som vela cestovala a ze budeme mat najprv chlapca potom dievca tak som si nasla chlapa v spanielsku a za 2 mesiace rodim syna Liama 😂😂 ale zeby som tomu nejak verila to nie.. skôr je to taka haluz ze ti niekto povie presne to co by si chcela pocut v niektorych pripadoch kedze ludia vacsinou zavidia a nepraju ti tym padom ta aj vela krat odhovaraju od tvojich napadov atd👍😁

klara37
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
scarletka34
24. jan 2021

@klara37 a prosím ta skade je ta veštica Mirabel!

jaskolka
24. jan 2021

Nie, neverím. Ono ok, ak máš pocit, že "všetko o tebe vedela" ale úprimne.. Ak ona začne, že "vidím, že máte za sebou problémový vztah, alebo nezhody niekym v rodine, či problém v práci" ruku na, srdce, veď kto za, sebou nemá nejaký zlý vzťah, či všetko v rodine s každým úžasné klape a v práci úplná idyla? Také taraniny platia všeobecne v podstate u každého a tým pádom ta, "namota" a už ti môže hovoriť hocičo. Presne vedia, ako hovoriť a ci mladé ženy, chcú počuť (stretnete pravú lásku) a sú výborné pozorovateľky(Obrúčka, snubak) a zároveň psychológiu majú dobre naštudovanu(postoj, prostredie, spôsob reči, výraz tváre).